Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

11 minutes ago, Rena87 είπε:

Για πειτε.... ΤΙ ειναι ηρεμια;;;;

Έτσι κάνω πάντα.. το χειρότερο.. 

Συγχαρητήρια! Χαχαχα!  Εντάξει είναι ανθρώπινο.  Αλλά αν μπορείς να το ελέγξεις έστω και λίγο θα νιώθεις πολύ καλύτερα.  Με το να σκεφτόμαστε συνέχεια το χειρότερο δεν μπορούμε να ευχαριστηθουμε τίποτα. 

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

18 minutes ago, Τονι@ είπε:

Συγχαρητήρια! Χαχαχα!  Εντάξει είναι ανθρώπινο.  Αλλά αν μπορείς να το ελέγξεις έστω και λίγο θα νιώθεις πολύ καλύτερα.  Με το να σκεφτόμαστε συνέχεια το χειρότερο δεν μπορούμε να ευχαριστηθουμε τίποτα. 

Νευριαζω ρε αγάπη ... μα τι είναι τώρα πάλι αυτο; και τώρα του ηρθε; που έχω επαφες; επιτηδες; για να μη μπορώ;


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Rena87 είπε:

Νευριαζω ρε αγάπη ... μα τι είναι τώρα πάλι αυτο; και τώρα του ηρθε; που έχω επαφες; επιτηδες; για να μη μπορώ;

Όχι βρε αγάπη μου.  Δεν είναι επίτηδες γι αυτό. Μην το παίρνεις κατάκαρδα. .Αλλά ίσως σχετίζεται κάπως με τις διακυμάνσεις των ορμονών στο σώμα σου. Γι αυτό σου είπα να πάρεις το γιατρό ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα.  Αν ο γιατρός σου πει ότι δεν είναι κάτι και να μην πάρεις φάρμακα δεν θα έχεις επαφές? ? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Τονι@ είπε:

Όχι βρε αγάπη μου.  Δεν είναι επίτηδες γι αυτό. Μην το παίρνεις κατάκαρδα. .Αλλά ίσως σχετίζεται κάπως με τις διακυμάνσεις των ορμονών στο σώμα σου. Γι αυτό σου είπα να πάρεις το γιατρό ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα.  Αν ο γιατρός σου πει ότι δεν είναι κάτι και να μην πάρεις φάρμακα δεν θα έχεις επαφές? ? 

Και ο γιατρός να μου πει δεν είναι κάτι.. αφού εγώ έχω ενόχληση κ βάρος εκεί μέσα.. δεν μπορώ να έχω επαφή.. Με ενοχλεί.  Ελπίζω  να μην αρχίσει κ τσουξιμο όπως την άλλη φορά θα φρικαρω. Ξενερωνω γαμωτο.  Όλο κάτι γίνεται.   Ελπίζω να με πάρει τηλ να μου πει σήμερα τα αποτελεσματα των ούρων κ βλέπω μετά ανάλογα.  :-(


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Abbot είπε:

Κοριτσια καλησπερα!!! Συγνωμη αλλα σημερα εφημερευω κ εχω αρκετη δουλιτσα... γραφω μονο κ μονο για να συγχαρω στη Τζειν!!!! Μπραβο κοριτσι μου!!! Δε φανταζεσαι ποσο συγκινηθηκα με αυτα που εγραφες!!! Αντε να γινει η αρχη στο τυχερο πινακακι κ να μας κανεις ποδαρικο!!!! :):):) Εγω παλι σημερα δε νιωθω πολυ καλα... 21η μερα του κυκλου κ εχω εντονες σουβλιες χαμηλα κυριως δεξια κ λιγο αιμα με υγρα... δεν προλαβα λογω δουλειας να ρωτησω κ το γυναικολογο μου...

ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!! και στα δικα σου,να συνεχισεις το σερι στο πινακακι αυτο το μηνα!!!

 

13 hours ago, Σαμμερ είπε:

Ρε αμποτακι μου μηπως ειναι εμφυτευση??!αντε αφου εγινε η αρχη σειρα σου τωρα... μια βδομαδουλα σου εμεινε

κι εμενα μου κανει για κατι τετοιο!!

 

Κοριτσαρες μου στα δικα μου, κοιμηθηκα τελεια, με τοσες ομορφες σκεψεις... Πηρα το γυναικολογο μου τηλεφωνο στις 11.30 και μου ειπε τα εξης. Να παιρνω filicin καθε μερα, να κανω 2 απανωτες χοριακες με διαφορα 48ωρων για να επιβεβαιωσουμε οτι προχωραει κανονικα! Εκανα την πρωτη πριν λιγο  στη Βιοιατρικη και το απογευμα θα εχω τις απαντησεις στις 8. Θα σας ενημερωσω σχετικα. Επειδη το 48ωρο πεφτει κυριακη θα κανω Δευτερα την επομενη και θα υπολογισει εκεινος.

εσεις τι νεα??

  • Μου αρέσει 1

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράβο Τζέιν! ! Κι έχεις μπροστά σου ένα ολόκληρο ΣΚ να σκέφτεσαι και να ονειρεύεσαι χωρίς να σε.διακόπτει κανείς.  Εγώ τώρα φεύγω για δουλειά.  Θα περιμένουμε τη χοριακη σου το βραδάκι. Κορίτσια μου σας φιλώ όλες μέχρι το βράδυ που θα σχολασω. 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, jane.austen είπε:

ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!! και στα δικα σου,να συνεχισεις το σερι στο πινακακι αυτο το μηνα!!!

 

κι εμενα μου κανει για κατι τετοιο!!

 

Κοριτσαρες μου στα δικα μου, κοιμηθηκα τελεια, με τοσες ομορφες σκεψεις... Πηρα το γυναικολογο μου τηλεφωνο στις 11.30 και μου ειπε τα εξης. Να παιρνω filicin καθε μερα, να κανω 2 απανωτες χοριακες με διαφορα 48ωρων για να επιβεβαιωσουμε οτι προχωραει κανονικα! Εκανα την πρωτη πριν λιγο  στη Βιοιατρικη και το απογευμα θα εχω τις απαντησεις στις 8. Θα σας ενημερωσω σχετικα. Επειδη το 48ωρο πεφτει κυριακη θα κανω Δευτερα την επομενη και θα υπολογισει εκεινος.

εσεις τι νεα??

τελεια Τζεινακι!μια σουπερ χοριακη!που θα ειναι δηλαδη!!!!περιμενουμε τα νεακια σου!

1 minute ago, Τονι@ είπε:

Μπράβο Τζέιν! ! Κι έχεις μπροστά σου ένα ολόκληρο ΣΚ να σκέφτεσαι και να ονειρεύεσαι χωρίς να σε.διακόπτει κανείς.  Εγώ τώρα φεύγω για δουλειά.  Θα περιμένουμε τη χοριακη σου το βραδάκι. Κορίτσια μου σας φιλώ όλες μέχρι το βράδυ που θα σχολασω. 

καλη δουλιτσα ομορφια!να μας προσεχεις!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια εμεις ζωγραφιζουμε...μπραβο τζειν.αθηνα εισαι??γιατι αργουν τοσο την χοριακη??ρενα κ αμποτ πηρατε τον γιατρο???μαμα που εισαι???δεν νομιζω να τρως????μουτζουρα καλη αρχη αυριο....

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, jane.austen είπε:

ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!! και στα δικα σου,να συνεχισεις το σερι στο πινακακι αυτο το μηνα!!!

 

κι εμενα μου κανει για κατι τετοιο!!

 

Κοριτσαρες μου στα δικα μου, κοιμηθηκα τελεια, με τοσες ομορφες σκεψεις... Πηρα το γυναικολογο μου τηλεφωνο στις 11.30 και μου ειπε τα εξης. Να παιρνω filicin καθε μερα, να κανω 2 απανωτες χοριακες με διαφορα 48ωρων για να επιβεβαιωσουμε οτι προχωραει κανονικα! Εκανα την πρωτη πριν λιγο  στη Βιοιατρικη και το απογευμα θα εχω τις απαντησεις στις 8. Θα σας ενημερωσω σχετικα. Επειδη το 48ωρο πεφτει κυριακη θα κανω Δευτερα την επομενη και θα υπολογισει εκεινος.

εσεις τι νεα??

Καλή δουλίτσα καλο μου κ με προσοχή!! Περιμένουμε τη σούπερ χοριακουλα σου!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Κοριτσακια εμεις ζωγραφιζουμε...μπραβο τζειν.αθηνα εισαι??γιατι αργουν τοσο την χοριακη??ρενα κ αμποτ πηρατε τον γιατρο???μαμα που εισαι???δεν νομιζω να τρως????μουτζουρα καλη αρχη αυριο....

φιλι στον ζωγραφο!

εσυ καλυτερα σημερα εεε αγαπη?

αχαχαχαχα!ετσιιιι κρατα τη μανουλιτσα σε ταξη!!!

ευχαριστω ομορφια μου!μεσα στην εβδομαδα κ το σπερμο...γυρω στην πεμπτη πιστευω θα δωσει δειγμα ο αντρακλας μου!

εχει αγχωθει κοριτσιααααααα!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


14 minutes ago, Τονι@ είπε:

Μπράβο Τζέιν! ! Κι έχεις μπροστά σου ένα ολόκληρο ΣΚ να σκέφτεσαι και να ονειρεύεσαι χωρίς να σε.διακόπτει κανείς.  Εγώ τώρα φεύγω για δουλειά.  Θα περιμένουμε τη χοριακη σου το βραδάκι. Κορίτσια μου σας φιλώ όλες μέχρι το βράδυ που θα σχολασω. 

καλη δουλιτσα Τονια μου και να προσεχεις οσο μπορεις! πως τα πας??

10 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Κοριτσακια εμεις ζωγραφιζουμε...μπραβο τζειν.αθηνα εισαι??γιατι αργουν τοσο την χοριακη??ρενα κ αμποτ πηρατε τον γιατρο???μαμα που εισαι???δεν νομιζω να τρως????μουτζουρα καλη αρχη αυριο....

Ναι, Αθηνα, γι αυτο αργουν...και μου ειπαν μαλιστα να παρω και τηλεφωνο πριν να επιβεβαιωσω οτι βγηκαν πρωτα να μην παω τσαμπα...Παντως αυτη που μου πηρε αιμα με πεθανε. Που ειμαι κι αιμοδοτρια και δεν καταλαβαινω τιποτα απ' αυτα πραγματικα με ποναει ολο το χερι μου..

12 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

τελεια Τζεινακι!μια σουπερ χοριακη!που θα ειναι δηλαδη!!!!περιμενουμε τα νεακια σου!

καλη δουλιτσα ομορφια!να μας προσεχεις!!!

μουτζουριτσα μου σ' ευχαριστω!!! εσυ τι κανεις σημερα??

Αντε τωρα το πινακακι να παρει φωτια και σε ολα τα ονοματα διπλα να γραψει εγκυουλα!!!

14 minutes ago, Rena87 είπε:

Καλή δουλίτσα καμία μου κ με προσοχή!! Περιμένουμε τη σούπερ χοριακουλα σου!

ρενακι μου θα σας ενημερωσω για τα νεωτερα...εσυ τι κανεις?

  • Μου αρέσει 2

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, jane.austen είπε:

καλη δουλιτσα Τονια μου και να προσεχεις οσο μπορεις! πως τα πας??

Ναι, Αθηνα, γι αυτο αργουν...και μου ειπαν μαλιστα να παρω και τηλεφωνο πριν να επιβεβαιωσω οτι βγηκαν πρωτα να μην παω τσαμπα...Παντως αυτη που μου πηρε αιμα με πεθανε. Που ειμαι κι αιμοδοτρια και δεν καταλαβαινω τιποτα απ' αυτα πραγματικα με ποναει ολο το χερι μου..

μουτζουριτσα μου σ' ευχαριστω!!! εσυ τι κανεις σημερα??

Αντε τωρα το πινακακι να παρει φωτια και σε ολα τα ονοματα διπλα να γραψει εγκυουλα!!!

το καλυτερο ποδαρικο εγινεεεεε!!!!θα παρουμε σειρα τωρα!!!!που θα μας παει?

καλα ειμαι κοριτσαρα μου!παω τωρα να παρω τα φαρμακακια μου που θα σχολασω!θα παω το γυμναστηριο μου...τις δουλιτσες μου τα μαγειρεματα μου και μετα  ξανα δουλεια!φουλ μερα!ξαναβρηκα ρυθμους και ενεργεια και ειμαι πολυ καλυτερα!:)

 

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, moutzoura2016 είπε:

το καλυτερο ποδαρικο εγινεεεεε!!!!θα παρουμε σειρα τωρα!!!!που θα μας παει?

καλα ειμαι κοριτσαρα μου!παω τωρα να παρω τα φαρμακακια μου που θα σχολασω!θα παω το γυμναστηριο μου...τις δουλιτσες μου τα μαγειρεματα μου και μετα  ξανα δουλεια!φουλ μερα!ξαναβρηκα ρυθμους και ενεργεια και ειμαι πολυ καλυτερα!:)

 

προς το παρον εγω χαιρεταω το γυμναστηριο μεχρι να μου δωσει το οκ ο ντοκ μου για εστω χαλαρη γυμναστικη γιατι μ΄αρέσει πολυ το gym....!! Κανε λιγο διπλη δουλεια και για μενα σε παρακαλωωωω μουτζουριτσα!

Όλα καλά θα πανε,παιζει πολυ ρολο η ενεργεια που αισθανομαστε μεσα μας!!! Όταν σκεφτεσαι θετικα,αργα η γρηγορα,μονο καλα πραγματα θα ερθουν!

Να δεις που θα γεμισει το πινακακι +++ εμενα δε με γελαει το προαισθημα μου... Γι αυτο εκανα και χτες το βραδυ το τεστ,ειχα πολυ δυνατο προαισθημα τι να πω. Μεσα μου ενιωθα πως ειναι η ωρα και θα δειξει σιγουρα +!!!!!

 

3 hours ago, Ioio είπε:

Μάρτη μου, πήγα να απαντήσω χθες και τελικά με πήρε ο ύπνος!!! Μια χαρά είναι η κούκλα. Δύο μέρες μου έφαγε μόνο πρωινό και γάλα.  Διαβάζω τα προγράμματα διατροφής και θηλασμού και αναρωτιέμαι αν θα αλλάξει κάτι σύντομα!  Θα ήθελα μετά το χρόνο να μπει σε προγραμμα, η αρχική μας σκέψη ήταν ο αποθηλασμός αλλά δεν το βλέπω.  

Jane, συγχαρητήρια! Με το καλό να έρθει το μωράκι σας! Μπράβο! 

Άμποτ, μία σουβλιά την είχα νιώσει κι εγώ το μήνα που συνέλαβα. Τώρα αν ήταν εμφύτευση ή τυχαίο δεν ξέρω. 

Τόνια, κι εγώ από την αρχή της εγκυμοσύνης τζινάκια του hnm φορούσα. 

Με το καλό να καμαρώσεις το ζουζούνι σου!

Ευχαριστω πολυ πολυ ιοιο μου!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Κοριτσακια εμεις ζωγραφιζουμε...μπραβο τζειν.αθηνα εισαι??γιατι αργουν τοσο την χοριακη??ρενα κ αμποτ πηρατε τον γιατρο???μαμα που εισαι???δεν νομιζω να τρως????μουτζουρα καλη αρχη αυριο....

Χαχαχα.... ρε τρελοκομειο μου..  ΤΙ της λες της μανούλιτσας μας;!!!

16 minutes ago, jane.austen είπε:

καλη δουλιτσα Τονια μου και να προσεχεις οσο μπορεις! πως τα πας??

Ναι, Αθηνα, γι αυτο αργουν...και μου ειπαν μαλιστα να παρω και τηλεφωνο πριν να επιβεβαιωσω οτι βγηκαν πρωτα να μην παω τσαμπα...Παντως αυτη που μου πηρε αιμα με πεθανε. Που ειμαι κι αιμοδοτρια και δεν καταλαβαινω τιποτα απ' αυτα πραγματικα με ποναει ολο το χερι μου..

μουτζουριτσα μου σ' ευχαριστω!!! εσυ τι κανεις σημερα??

Αντε τωρα το πινακακι να παρει φωτια και σε ολα τα ονοματα διπλα να γραψει εγκυουλα!!!

ρενακι μου θα σας ενημερωσω για τα νεωτερα...εσυ τι κανεις?

Ωραία καλό μου.. θα περιμένουμε...!!! Ασε με εμένα.. πάλι με το παλιοπουλακι μου έχω θέματα.. ΤΙ να πω;; θα περιμένω την εξέταση μέχρι το απόγευμα θα έχει βγει με είπε ο άντρας μου κ βλέπω μετά τι θα κάνω...


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο κοριτσια ολες ανεβασμενες σημερα..ελα να φουσκωνουν οι κοιλιτσες.....ειπαμε με τη μαμα να κανουμε μαζι διαιτα κ πρεπει να προσεχει η μια την αλλη.εγω συνεχιζω στο σπιτι την γυμναστικη κ τωρα δεν ποναω..

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...