Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

1 minute ago, marakif1990 είπε:

Ο καημένος ειναι μόνος του όλη μερα κ παω εγω ενα 4ωρο τουλ νωρις το απογευμα κ φεύγει για ξεκούραση, μπανιο (στη θαλασσα καθημερινά), φαγητο κλπ... αν καμια φορα δεν μπορω να παω πηγαίνει η μαμά του, αλλα δεν ειναι το ιδιο, δεν ξέρει αγγλικά κλπ... 

ναι καταλαβαινω Μαρακι!θα βρειτε ρυθμους ομως!αφου ειναι κ η μαμα του θα βοηθαει καπως με το μωρο αργοτερα οταν εσυ θα βοηθας τον αντρουλη σου!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 minutes ago, Rena87 είπε:

Καλημέρα αγαπούλες μου!!!

Καταρχήν: εφυγεεεε..    εφυγεεεεεε...

Τζειν μου φαντάζομαι τη χαρά σας χθες βράδυ.. όλα θα πάνε τέλεια καλό μου!!

Το μουτζουρακι μου ξινομηλα κ κασιους... έτοιμη για όλα!!

Τονακι μου έτσι.. να μας σκέφτεσαι . Για να στέλνει μπεμπεδοσκονη από την κοιλιτσα!! Ένα σ/κ έμεινε κ μετά ραντεβού με τον έρωτα!!

Εβελινακι μου γκυκοοοο...  απόλαυσε τις αναγουλες σου!! Αγάπες σου κάνει!!

Πουλάκι μου κοντεύει η συνάντηση!! Έφτασε β επιπέδου ε;! Να έχεις τέλεια αποτελέσματα καλό μου!! 

Ιοιο μου και μανούλιτσα φιλάκια στις κουκλίτσες σας!

Βικακι μου πως ειστε; 

Τζο μου ποσο χαίρομαι να σε διαβαζω ανεβασμένη!!

Αμποτακι μμου μυρίζει  εμφυτευση στην 21η μερα που είσαι.  Περιμένουμε νέα από τον ντοκ. .

Σαμμερακι μου δυνατό και αγαπημένο ελπίζω να μου είσαι ανεβασμένο!! ❤

Μαρτακουλινο μου ξεκούραστηκες; τι κάνει η συμμορία;

Το Μαρινακι όλα καλα;

Νινακι μου παράτα το το ίντερνετ  Σε παρακαλώ.. .μόνο κακό σου κάνει.   Το ντοκ κ τιποτα αλλο. Όλα θα πάνε καλά..

City μου ευχομαι να γυρίσετε 3 καλό μου! Να περάσετε τέλεια!! Βαρα γερα..

Συγνώμη αν κάποια ξέχασα.. διπλό φιλί στέλνω...

Εγω λοιπόν χθες δεν εκανα τιποτα. Άρχισε πάλι αυτο το βάρος που είχα τον προηγούμενο μήνα. Θυμαστε; που είχα πάει ναυπακτο κ εμφανίστηκε μετά το ωορρηξια.  Ε..πάλι από χθες το απόγευμα βάρος κ πίεση.  Πάλι χωρίς να μπορώ να εντοπίσω που. Η βαθιά στον κόλπο η πολύ χαμηλά στην κοιλιά.  Κορίτσια τα νεύρα μου. Έδωσα ουρά του άντρα μου για εξέταση κ καλλιεργεια.  Αν είναι καθαρά.. θα πάω ντοκ.. δε μπορεί.   Κάτι υπάρχει εκεί για να εμφανίζεται ξανά.  Έτσι κ χάσω την ωορρηξια για αυτό..θα κλαίω κάθε μέρα να ξέρετε.  Γιατί είμαι τόσο ενοχλητικό..που δεν μπορώ για σεξ ρε κορίτσια... :mad:

Αχ ρενακι μου τιείναι αυτό ρε γ*****ο?? Μην φοβάσαι δεν θα την χάσεις.  Αλλά μου κάνει εντύπωση.  Εγώ θα σου έλεγα να πάρεις το γιατρό ανεξαρτήτως αποτελεσματος.  Μπορεί να έχει να κάνει και με κάτι άλλο.  Μην σε πιάνει απελπισία τώρα που έφυγε και η ξινή από το σπίτι! !!

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Rena87 είπε:

Καλημέρα αγαπούλες μου!!!

Καταρχήν: εφυγεεεε..    εφυγεεεεεε...

Τζειν μου φαντάζομαι τη χαρά σας χθες βράδυ.. όλα θα πάνε τέλεια καλό μου!!

Το μουτζουρακι μου ξινομηλα κ κασιους... έτοιμη για όλα!!

Τονακι μου έτσι.. να μας σκέφτεσαι . Για να στέλνει μπεμπεδοσκονη από την κοιλιτσα!! Ένα σ/κ έμεινε κ μετά ραντεβού με τον έρωτα!!

Εβελινακι μου γκυκοοοο...  απόλαυσε τις αναγουλες σου!! Αγάπες σου κάνει!!

Πουλάκι μου κοντεύει η συνάντηση!! Έφτασε β επιπέδου ε;! Να έχεις τέλεια αποτελέσματα καλό μου!! 

Ιοιο μου και μανούλιτσα φιλάκια στις κουκλίτσες σας!

Βικακι μου πως ειστε; 

Τζο μου ποσο χαίρομαι να σε διαβαζω ανεβασμένη!!

Αμποτακι μμου μυρίζει  εμφυτευση στην 21η μερα που είσαι.  Περιμένουμε νέα από τον ντοκ. .

Σαμμερακι μου δυνατό και αγαπημένο ελπίζω να μου είσαι ανεβασμένο!! ❤

Μαρτακουλινο μου ξεκούραστηκες; τι κάνει η συμμορία;

Το Μαρινακι όλα καλα;

Νινακι μου παράτα το το ίντερνετ  Σε παρακαλώ.. .μόνο κακό σου κάνει.   Το ντοκ κ τιποτα αλλο. Όλα θα πάνε καλά..

City μου ευχομαι να γυρίσετε 3 καλό μου! Να περάσετε τέλεια!! Βαρα γερα..

Συγνώμη αν κάποια ξέχασα.. διπλό φιλί στέλνω...

Εγω λοιπόν χθες δεν εκανα τιποτα. Άρχισε πάλι αυτο το βάρος που είχα τον προηγούμενο μήνα. Θυμαστε; που είχα πάει ναυπακτο κ εμφανίστηκε μετά το ωορρηξια.  Ε..πάλι από χθες το απόγευμα βάρος κ πίεση.  Πάλι χωρίς να μπορώ να εντοπίσω που. Η βαθιά στον κόλπο η πολύ χαμηλά στην κοιλιά.  Κορίτσια τα νεύρα μου. Έδωσα ουρά του άντρα μου για εξέταση κ καλλιεργεια.  Αν είναι καθαρά.. θα πάω ντοκ.. δε μπορεί.   Κάτι υπάρχει εκεί για να εμφανίζεται ξανά.  Έτσι κ χάσω την ωορρηξια για αυτό..θα κλαίω κάθε μέρα να ξέρετε.  Γιατί είμαι τόσο ενοχλητικό..που δεν μπορώ για σεξ ρε κορίτσια... :mad:

εφυγεεεεεεεεεε.....στο καλο να παειιιιιι και μακρυαααααα!!!!!

ομορφια μου δεν θα ειναι κατι!αν ολα βγουν καθαρα που θα ναι... να πας ντοκ...εισαι κ κοντα στην ωορρηξια...δες το σαν ευκαιρια και οχι σαν αρνητικο!θα δειτε το αυγουλακι σου και την εικονα σου !και με τα τεστ ακομα πιο στοχευμενες επαφες!ολα καλα θα ναι θα δεις!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

ναι καταλαβαινω Μαρακι!θα βρειτε ρυθμους ομως!αφου ειναι κ η μαμα του θα βοηθαει καπως με το μωρο αργοτερα οταν εσυ θα βοηθας τον αντρουλη σου!

Χαχαχα οχι, δεν θελω να βοηθάει η μαμά του με το μωρο, ούτε με το μαγαζι... για το μωρο, οταν καποια στιγμη έρθει, εχω τη μαμά μου, που ευτυχώς ειμαστε κ πανω κάτω! Τεσπα, βλέποντας κ κάνοντας... ετσι κ αλλιως αυτο το καλοκαιρι το πολυ πολυ να υπάρχει απλα εγκυμοσυνη! Απλα θα μου βγει η πιστη, με εγκυμοσυνη ή χωρις...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, marakif1990 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Ειμαι πολυ περήφανη που τα κατάφερα κ σας διάβασα οοοοοολες (περίπου 30 σελίδες!!!!)... να δω τωρα τι θυμάμαι (σαν εξέταση ενα πράγμα)....

κατ αρχήν να συγχαρώ τη Jane!!! Τελικα καμια φορα το ένστικτο ξέρει!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Σου εύχομαι μια υγιή, οσο το δυνατόν εύκολη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!! Μπράβο!!

να καλωσορίσω τη citty κ τη χαρούμενη μαμά!!! Citty μου ευκαιρία να χαλαρώσεις το 3ημερακι κ να έρθει εύκολα!! Καλα να περάσετε!!! Χαρούμενη μαμα εύχομαι με το καλο να έρθει το δεύτερο, κ μην απογοητεύεσαι! Ολα για καλο!!

Ρενα μου σημερα φευγει ο τύραννος ε;;; να παει κ να μην ξανάρθει!! Απο την μικρή μου εμπειρία με τους ανθρώπους (τωρα τους μαθαίνω κ τρομάζω) εχω καταλαβει οτι τοξικοί άνθρωποι υπάρχουν παντού γύρω μας: στη δουλεια, στο φιλικό κ οικογενειακό περιβάλλον, στο σουπερ μάρκετ, στο δρόμο κλπ κλπ.... αυτοί οι άνθρωποι εχουν προβλημα με τον εαυτό τους... απο ενα σημειο κ μετα φταίμε εμεις, που επιτρέπουμε σ αυτα τα ανθρωπάκια να μας χαλάνε τη διαθεση κ να μας ρίχνουν!!! Μακριά!!! Κοιτα να εκμεταλλευτείς αυτές τις μερες χωρις την αρνητική ενέργει της μαίας-μάνας-γυναίκας.... πφφφφφ

μουτζουριτσα μου εφόσον ειναι η απόφασή σου, ειναι η σωςτη κ να τη στηρίξεις!!! Σου εύχομαι τα διλήμματά σου να λήξουν σ αυτόν τον κύκλο!! 

Τονια μου, έστω κ καθυστερημένα, πολύχρονη για τη γιορτή σου κ με το καλο το μπεμπακι σου!! Νομιζω πως ολα αυτα που νιώθεις ειναι μες στο προγραμμα, αν κ γω στη θέση σου θα είχα ενα άγχος!! Ξεκούραση κ υπομονή μεχρι το ραντεβού σας τη Δευτέρα!!

Ειρήνη μου να χαίρεσαι την κόρη για προχθες!

Abbot ρωτα το γιατρό σου για να ηρεμήσεις!!

μαρτακο, πουλάκι, ζαμια, βιβη, κ σ ολα τα αλλα κορίτσια που πιθανόν ξεχνάω, φιλάκια πολλα σ εσάς κ στα παιδάκια εντός κ εκτός κοιλίτσας!!

στα δικά μου τωρα!! Ειμαι στις γόνιμες μερες μου, για την ακρίβεια ειμαι στη 15η μερα!!! Απ το Σάββατο εχω μερα παρα μερα επαφες, κ τις 2-3 επόμενες θα το παμε καθε μερα, ειναι κ σκ ευτυχώς!! Χαχαχα... ακομα δεν εχω νιώσει ωορρηξια, ισως κανω παλι την 16η μερα, οπως κ στον αλλο κύκλο! σκέφτομαι αν δεν κάτσει εγκυμοσυνη σ αυτο τον κύκλο, να παραγγείλω τεστ ωορρηξιας για τον επόμενο... είδωμεν, ενα ενα βήμα!!

επίσης σκέφτομαι κ τα επαγγελματικά μου! Δουλεύω σε φροντιστηριο (μεχρι 20/5) κ εχω καποια ιδιαίτερα! Ο συζυγος εχει μαγαζι με τουριστικά, οποτε δουλεύει μονο καλοκαιρι! Μένουμε σε νησί, κ ιδανικά, μελλοντικά (ειδικά αν υπάρχει παιδι) θα ήθελα να δουλεύω μονο σεζόν σε ρεσεψιον κ κανενα μάθημα το χειμωνα... τεσπα, να μην σας κουράζω, εχω δει αρκετές αγγελίες για τη θέση αυτη (που σιγουρα θα θέλουν κ Μαη, Σεπτέμβρη που θα εχω το φροντ) κ λεω να κανω ενα τηλέφωνο... απ την αλλη σκέφτομαι οτι ο συζυγος θα θελει βοήθεια στο μαγαζι (έστω κ ενα 3-4ωρο οπως παω καθε χρονο) κ θα εχω κ το ταμείο ανεργίας φετος το καλοκαιρι! Κ αν έρθει κ εγκυμοσυνη εν τω μεταξύ; Παρόλα αυτα εγω θελω να σκέφτομαι με τα τωρινά δεδομένα κ λεω πως αν δεν δουλέψω τωρα πολυ (κ δεν μιλαω μονο για το οικονομικό) που δεν εχω παιδια κ ειμαι μικρή, ποτε;; με καταλαβαίνετε;;:?

το πέτυχα το κατεβατό!!!

Μαρακι μου γλυκό.. πόσο δίκιο έχεις..φταίμε κ εμείς που το επιτρέπουμε να μας στενοχωρουν..έτσι είναι.  Όμως νευριαζεις ρε παιδί μου. . Να τη βάζεις σπίτι σου κ να σου φαίνεται ετσι; μα γαιδουρια. 

Λοιπόν ακου να δεις.. μην σκέφτεσαι έτσι.  Εγώ όταν άρχισα πάλι τις προσπαθειες. επειδή ήμουν σε νέα δουλειά κ μόλις 2 μηνες.  . Σκεφτόμουν αν μείνω έγκυος  ..ΤΙ θα κάνω..πως θα της το πω... αν θα με διώξει κ πως θα βρω αλλού μετά..ποιος θα κράτα το μωρό μετά π κ ο άντρας μου έχει όλο εφημεριες κ δεν έχουμε κανέναν στην αθηνα  κ ένα σωρό.  Λοιπόν... Όχι όχι όχι!! Να έρθει με το καλο το πλασματακι μας κ θέλω να πιστεύω πως για όλα θα βρούμε λύση. Έτσι να σκέφτεσαι... με τα δεδομένα πιυ θα έχουμε τότε.. θα πραξουμε !! Αντέ να περνούμε σειρααα

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 minute ago, marakif1990 είπε:

Χαχαχα οχι, δεν θελω να βοηθάει η μαμά του με το μωρο, ούτε με το μαγαζι... για το μωρο, οταν καποια στιγμη έρθει, εχω τη μαμά μου, που ευτυχώς ειμαστε κ πανω κάτω! Τεσπα, βλέποντας κ κάνοντας... ετσι κ αλλιως αυτο το καλοκαιρι το πολυ πολυ να υπάρχει απλα εγκυμοσυνη! Απλα θα μου βγει η πιστη, με εγκυμοσυνη ή χωρις...

χαχαχα!εεε αυτο εννοουσα βοηθεια πριν για το μωρο αν εχεις τη μαμα σου εκει εισαι αερας!!!βρε να ερθει το μωρο και ας μας βγαινει η πιστη!με μωρο στην κοιλια και μετα στην αγκαλια και οι πιο δυσκολες μερες ειναι απλα ευλογια :):)

2 minutes ago, Rena87 είπε:

Μαρακι μου γλυκό.. πόσο δίκιο έχεις..φταίμε κ εμείς που το επιτρέπουμε να μας στενοχωρουν..έτσι είναι.  Όμως νευριαζεις ρε παιδί μου. . Να τη βάζεις σπίτι σου κ να σου φαίνεται ετσι; μα γαιδουρια. 

Λοιπόν ακου να δεις.. μην σκέφτεσαι έτσι.  Εγώ όταν άρχισα πάλι τις προσπαθειες. επειδή ήμουν σε νέα δουλειά κ μόλις 2 μηνες.  . Σκεφτόμουν αν μείνω έγκυος  ..ΤΙ θα κάνω..πως θα της το πω... αν θα με διώξει κ πως θα βρω αλλού μετά..ποιος θα κράτα το μωρό μετά π κ ο άντρας μου έχει όλο εφημεριες κ δεν έχουμε κανέναν στην  κ ένα σωρό.  Λοιπόν... Όχι όχι όχι!! Να έρθει με το καλο το πλασματακι μας κ θέλω να πιστεύω πως για όλα θα βρούμε λύσει . Έτσι να σκέφτεσαι... με τα δεδομένα πιυ θα έχουμε τότε.. θα πραξουμε !! Αντέ να περνούμε σειρααα

και εγω λεω να πας ενα ντοκ ανεξαρτητως αποτελεσματος των ουρων!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Rena87 είπε:

Καλημέρα αγαπούλες μου!!!

Καταρχήν: εφυγεεεε..    εφυγεεεεεε...

Τζειν μου φαντάζομαι τη χαρά σας χθες βράδυ.. όλα θα πάνε τέλεια καλό μου!!

Το μουτζουρακι μου ξινομηλα κ κασιους... έτοιμη για όλα!!

Τονακι μου έτσι.. να μας σκέφτεσαι . Για να στέλνει μπεμπεδοσκονη από την κοιλιτσα!! Ένα σ/κ έμεινε κ μετά ραντεβού με τον έρωτα!!

Εβελινακι μου γκυκοοοο...  απόλαυσε τις αναγουλες σου!! Αγάπες σου κάνει!!

Πουλάκι μου κοντεύει η συνάντηση!! Έφτασε β επιπέδου ε;! Να έχεις τέλεια αποτελέσματα καλό μου!! 

Ιοιο μου και μανούλιτσα φιλάκια στις κουκλίτσες σας!

Βικακι μου πως ειστε; 

Τζο μου ποσο χαίρομαι να σε διαβαζω ανεβασμένη!!

Αμποτακι μμου μυρίζει  εμφυτευση στην 21η μερα που είσαι.  Περιμένουμε νέα από τον ντοκ. .

Σαμμερακι μου δυνατό και αγαπημένο ελπίζω να μου είσαι ανεβασμένο!! ❤

Μαρτακουλινο μου ξεκούραστηκες; τι κάνει η συμμορία;

Το Μαρινακι όλα καλα;

Νινακι μου παράτα το το ίντερνετ  Σε παρακαλώ.. .μόνο κακό σου κάνει.   Το ντοκ κ τιποτα αλλο. Όλα θα πάνε καλά..

City μου ευχομαι να γυρίσετε 3 καλό μου! Να περάσετε τέλεια!! Βαρα γερα..

Συγνώμη αν κάποια ξέχασα.. διπλό φιλί στέλνω...

Εγω λοιπόν χθες δεν εκανα τιποτα. Άρχισε πάλι αυτο το βάρος που είχα τον προηγούμενο μήνα. Θυμαστε; που είχα πάει ναυπακτο κ εμφανίστηκε μετά το ωορρηξια.  Ε..πάλι από χθες το απόγευμα βάρος κ πίεση.  Πάλι χωρίς να μπορώ να εντοπίσω που. Η βαθιά στον κόλπο η πολύ χαμηλά στην κοιλιά.  Κορίτσια τα νεύρα μου. Έδωσα ουρά του άντρα μου για εξέταση κ καλλιεργεια.  Αν είναι καθαρά.. θα πάω ντοκ.. δε μπορεί.   Κάτι υπάρχει εκεί για να εμφανίζεται ξανά.  Έτσι κ χάσω την ωορρηξια για αυτό..θα κλαίω κάθε μέρα να ξέρετε.  Γιατί είμαι τόσο ενοχλητικό..που δεν μπορώ για σεξ ρε κορίτσια... :mad:

Κοιτα, κ γω χθες, μετα την προχθεσινή μας επαφή, ένιωθα μια ενόχληση εσωτερικά κ δεν είχα διαθεση για χθεσινή επαφή! Ισως συμβαίνει επειδη ειναι οι μερες γόνιμες! Αλλιως κανε ευχέλαιο, για να σαι ήσυχη!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Τονι@ είπε:

Αχ ρενακι μου τιείναι αυτό ρε γ*****ο?? Μην φοβάσαι δεν θα την χάσεις.  Αλλά μου κάνει εντύπωση.  Εγώ θα σου έλεγα να πάρεις το γιατρό ανεξαρτήτως αποτελεσματος.  Μπορεί να έχει να κάνει και με κάτι άλλο.  Μην σε πιάνει απελπισία τώρα που έφυγε και η ξινή από το σπίτι! !!

Ε πως να μη με πιανει;; αμέσως σκέφτομαι αν είναι τίποτα κ πρέπει να πάρω φαρμακο; τα νεύρα μου..


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

αμα σε λεγαν κι αν ησουν κι αν ημουν και τζιτζιμιτζιχοτζιρια που λεει κι ο νικολας ο ασιμος κοριτσια καντε αυτο που λεει η ψυχουλα σας και ολα θα πανε καλα. Αν σκεφτμουν αν τωρα θα μενα με τους γονεις μου ακομα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

εφυγεεεεεεεεεε.....στο καλο να παειιιιιι και μακρυαααααα!!!!!

ομορφια μου δεν θα ειναι κατι!αν ολα βγουν καθαρα που θα ναι... να πας ντοκ...εισαι κ κοντα στην ωορρηξια...δες το σαν ευκαιρια και οχι σαν αρνητικο!θα δειτε το αυγουλακι σου και την εικονα σου !και με τα τεστ ακομα πιο στοχευμενες επαφες!ολα καλα θα ναι θα δεις!

Το θέμα είναι ότι ο ντοκ μου είναι απόγευμα δευτέρα κ Τετάρτη μόνο.  Δευτέρα απόγευμα δουλευω οπότε Τετάρτη αναγκαστικά θα πάω.  Μα να μην έχουμε ησυχία ρε αγαπη;


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Rena87 είπε:

Ε πως να μη με πιανει;; αμέσως σκέφτομαι αν είναι τίποτα κ πρέπει να πάρω φαρμακο; τα νεύρα μου..

Μπορεί να μην χρειάζεται όμως.  Μην σκέφτεσαι το χειρότερο.  Είναι απολύτως λογικό να έχουν σπάσει τα νεύρα σου. Έχεις ζοριστει. 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rena87 είπε:

Το θέμα είναι ότι ο ντοκ μου είναι απόγευμα δευτέρα κ Τετάρτη μόνο.  Δευτέρα απόγευμα δουλευω οπότε Τετάρτη αναγκαστικά θα πάω.  Μα να μην έχουμε ησυχία ρε αγαπη;

ξερω πως σκεφτεσαι μα δεν θα ειναι κατι!πιες και τα νερακια σου φουλ!την αλλη φορα βοηθησαν!αν ηταν καποια λοιμωξη ρε αγαπη τα ξερεις και καλυτερα απο εμενα...ετσι θα εφευγε?παρε ενα τηελφωνο τον γιατρο για Τεταρτη!θα εχουν βγει κ τα ουρα!

ηρεμια εεε?αχαχαχαχα!τι ειναι ηρεμια?????:-P

3 minutes ago, sangreluna είπε:

μουτζουρα βαλε το παει παει και αρχισε να χωρευεις σαν τη θεοπουλα.... Χαχαχα

χαχαχαχαχα!παει παει παει και δεεεεεν γυριζει πια!!!καλημερα!φιλια στη συμμορια!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

ξερω πως σκεφτεσαι μα δεν θα ειναι κατι!πιες και τα νερακια σου φουλ!την αλλη φορα βοηθησαν!αν ηταν καποια λοιμωξη ρε αγαπη τα ξερεις και καλυτερα απο εμενα...ετσι θα εφευγε?παρε ενα τηελφωνο τον γιατρο για Τεταρτη!θα εχουν βγει κ τα ουρα!

ηρεμια εεε?αχαχαχαχα!τι ειναι ηρεμια?????:-P

χαχαχαχαχα!παει παει παει και δεεεεεν γυριζει πια!!!καλημερα!φιλια στη συμμορια!

Για πειτε.... ΤΙ ειναι ηρεμια;;;;

6 minutes ago, Τονι@ είπε:

Μπορεί να μην χρειάζεται όμως.  Μην σκέφτεσαι το χειρότερο.  Είναι απολύτως λογικό να έχουν σπάσει τα νεύρα σου. Έχεις ζοριστει. 

Έτσι κάνω πάντα.. το χειρότερο.. 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...