Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Βενκορ ελπιζω να μην εγινε κατι και να ναι ενα γλυκο σπορακι μεσα!

Μην κανεις τιποτα αλλο μεχρι να πας στον ντοκ να δεις!

Παντως τον μηνα που εμεινα εγκυος χωρις ακομα να το μαθω ειχα κανει και εγω πολλα τετοια 

Λες και επιτηδες γινεται και μας πιανει και κανουμε Βαριες δουλειες

Να μας πεις νεα!!

Νινι βγηκαν τα αποτελεσματα;;  Αβ δεν βγουν σημερα θα περιμενεις μεχρι τριτη;;:shock:


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να μαι κ εγώ.... τι κανετε μπουγαρίνια μου;;;;

Καταρχήν θέλω να δηλώσω χαρούμενη γιατί έκανα μια καινούρια και υπέροχη φίλη!! Τη μαρτη!! Λοιπόν  η μαρτη δεν είναι αυτό που διαβάζεται...είναι πολύ περισσότερα!! Καταρχήν κούκλαρα..20αρα μοιάζει χωρίς υπερβολές..ψυχαρα..απίθανη! Τα αγγελουδια της είμαι μούρλια όπως κ η γλυκιά κορουλα! Φευγωντας δεν της είπα πόσο τη θαυμάζω και πόσο θελω να της μοιασω σε όλα!! Μαρτη μου σαγαπω πολύ!!

Τονακι μου πως είσαι καρδιά μου;; είσαι ακόμα μπουκωνενη; κλωτσαμε;; πολύ γελασα που μαλωσεις τη  μουτζουρα π δεν έκανε ανάκριση σωστή στην εφη... χαχα ..αλλά κ το Σαμμερακι μας έχει μάστερ σε αυτό!

Αμποτακι μου γλυκό... Σε νιώθω στενοχωρημενο κ μου σφιγγεται η καρδιά.. κάνε λίγο υπομονή καλό μου...βλέπεις...όλες το παλεύουμε.. λίγη αισιοδοξία ακόμα κ θα δώσει ο θεός πιστεύω!! Σε έχω πολύ έννοια!

Εβελινακι μου μη χάνεσαι.. Σε σκεφτόμαστε κ εμείς...μπαίνε μόνο κ γραφε μας ότι είσαι καλά!

Νινακι μου γλυκό τα αποτελέσματα ποτε;;;;;

Γειά σου Εφουλα !! Πως αντέχεις δεν έχεις πάει ήδη για χοριακη;;; αντέ..δευτέρα πρωί πρωί να δεν έχει έρθει να πας κ εύχομαι να μας πεις ευχαριστα.  Τα πρντικτορ μάπα... μόνο κλιαρ...

Μαιρουλι μου τι ωραια νέα!! Καλή αυχενικη γκυκο μου..ανυπομονουμε να μας πεις!!

Μαμυ μου γιατί τόσες απουσίες;;;; ολα θα καλά θα πάνε..σου κάνει ναζια το σπορακι..θα δεις!!

Ιοιο μου τι κάνεις; τι θα κάνετε 3ημερακι;

Βενκορ ελπίζω να είναι όλα καλά κορίτσι μουκ να είναι σπορακι 

Σιτακι κ μαρακι που ειστε;;;

Χαρούμενη μανούλα μου τελικά που θα πάτε εκδρομουλα;

Ηλέκτρακι να περάσετε όμορφα στην Καβάλα...

Βρε ελάτε στο βαιμπερ...σας θέλουμε!! 

Σας φιλώ πολύ!!!

 

 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

ε ρενακι με ξεχασες στο δωσε το τηλ να το χρησιμοποιησεις να ξανακουσω τη γλυκια σου φωνουλα. Κατα τα αλλα η μαρτη δεν ειναι οπως τα λεει η ρενα δεν εχει δει τιποτα ακομα...ειναι πολυ πολυ καλυτερη απο οσα φανταζεσαι...τις χρωσταω πολλα και δεν ξερω αν θα μπορεσω ποτε να τα ανταποδωσω φιλακια μαρτακο.

δεν προλαβαινω να σας διαβασω κοριτσακια με συγχωρειτε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγάπες μου εδώ είμαι.  Έχω λίγο μπούκωμα φτερνισμα γδαρσιμο στο λαιμό αλλά μέχρι εκεί.  Αυτή η χαζή αίσθηση ότι κάτι σε γυροφερνει.  Τώρα έφαγα κοτόσουπα. Από χθες το βράδυ είχα πολλά νεύρα και είχα κι ένα τηλεφώνημα που με τάραξε πολύ το μεσημέρι και μετά ένιωθα άσχημα για το μωρό μου. Σήμερα το έχω νιώσει μόνο πολύ αμυδρά και δεν μου αρέσει.  Φοβάμαι μην το έχω ταράξει.   Μου έχετε λείψει όλες που δεν μπαίνετε συχνά.  

Θέλω να πω στην Βενκορ να προσέχει πολύ μέχρι να πάει στο γιατρό.  Μην φοβάσαι κούκλα μου.  Απλά κάτσε ξάπλα και όλα θα πάνε καλά.  Κι εγώ είχα βγάλει λίγα καφέ ένα βράδυ μετά από ηλεκτρική σκούπα.  Γενικά όταν έχουμε υποψία ή όντως έχουμε σπορακι πρέπει να προσέχουμε πολύ.  

Γι αυτό κι εγώ αύριο θα έχω γυναίκα να μου κάνει όλες τις δουλειές.  

Σας στέλνω πολλές αγκαλίτσες. 

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!! Τι μου κάνετε;;; Ελπίζω να με θυμάστε οι πιο παλιές!! Έχω πάρα πολυ καιρό να γράψω, αλλά σας διαβάζω τακτικά και μαθαίνω τα νεάκια σας. Αποφάσισα να ξαναγράφω που και που γιατί μου έλλειψε η παρέα σας!! 

Εμείς είμαστε μια χαρά, μεγαλώνουμε, μιλάμε, είμαστε τρυφεροί όσο δεν πάει, πάμε παιδικό και κάνουμε πράγματα που δεν φανταζόμασταν ότι μπορεί ένα μωράκι τόσο μικρό να κάνει!! Είναι τέλεια αυτή η ηλικία (ο στρατηγός σάνγκρε ξέρει!!). 

Να τα χαίρεστε όλες τα μωράκια σας και καλή επιτυχία στα κοριτσάκια που προσπαθούν!

Ξέρει καμία τι κάνει η Ντεκ μας; Την σκεφτόμουν τις προάλλες...

Μάρτη μου, Ιοιο, Ζάμια, Σάνγκρε, Πουλάκι, Μαμά και όλες οι παλιές μου διαδικτυακές φίλες, πολλά φιλάκια! :):)  

 

 

 

  • Μου αρέσει 1

okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites

κονστα μου γλυκια που χαθηκες;ολα καλα; κι εγω εδω με τα τρια μ... Αχ η ντεκουλα ξερω πως ειχε πολλα θεματακια ελπθζω κι εγω να ναι καλα...

τι κανει το μικρουλι σου εμενα ο μ2εχει γινει τρελος ανταρτης ο ντενης ο τρομερος

να μπαινεις να γραφεις να σε διαβαζουμε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mama82 είπε:

Βενκορ ελπιζω να μην εγινε κατι και να ναι ενα γλυκο σπορακι μεσα!

Μην κανεις τιποτα αλλο μεχρι να πας στον ντοκ να δεις!

Παντως τον μηνα που εμεινα εγκυος χωρις ακομα να το μαθω ειχα κανει και εγω πολλα τετοια 

Λες και επιτηδες γινεται και μας πιανει και κανουμε Βαριες δουλειες

Να μας πεις νεα!!

Νινι βγηκαν τα αποτελεσματα;;  Αβ δεν βγουν σημερα θα περιμενεις μεχρι τριτη;;:shock:

Αυριο θα ξερω κ θα σας πω!!!! Κ εγω το ελπιζω!!!

Link to comment
Share on other sites

Χάθηκα γιατί έχω ξεκινήσει δουλειά από το καλοκαίρι, ο μικρός όλη μέρα μέχρι το απόγευμα στον παιδικό σταθμό και ίσα που τον προλαβαίνω στο σχόλασμα να τον πάρω. Τελευταίος μένει ο καημένος..Και μετά ξεκινάνε δουλειές με φούντες στο σπίτι, δεν έχουμε και καμία βοήθεια (όχι ότι μου λείπει ιδιαίτερα, αλλά δεν θα με χάλαγε κιόλας!) και τρέχουμε πανικόβλητοι μέχρι αργά το βράδυ. Κατά τα άλλα όλα καλά!

Τα δικά σου νέα τα διαβάζω κατά καιρούς. Μπράβο σου για την ενέργειά σου με τρεις γιους! Μπράβο και στη Μάρτη με 2 γιους και μια κόρη στις πανελλήνιες, που παιδί στις πανελλήνιες είναι σαν να έχεις 4 μωρά από θέμα άγχους! Εγώ δεν το έχω πάρει ακόμη απόφαση για δεύτερο, ο άντρας μου όμως όλο το γυροφέρνει και δεν προσέχει και ιδιαίτερα ;) ..Δεν νοιώθω έτοιμη, αλλά αν έρθει καλοδεχούμενο εννοείται!

Κάνατε συνάντηση; Τι ωραία! Πέρισυ που ήμουν σε άδεια και είχα όλο το χρόνο δε μας έκατσε, αλλά ίσως κάποια στιγμή να σας γνωρίσω κ από κοντά.


okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


22 minutes ago, Τονι@ είπε:

Αγάπες μου εδώ είμαι.  Έχω λίγο μπούκωμα φτερνισμα γδαρσιμο στο λαιμό αλλά μέχρι εκεί.  Αυτή η χαζή αίσθηση ότι κάτι σε γυροφερνει.  Τώρα έφαγα κοτόσουπα. Από χθες το βράδυ είχα πολλά νεύρα και είχα κι ένα τηλεφώνημα που με τάραξε πολύ το μεσημέρι και μετά ένιωθα άσχημα για το μωρό μου. Σήμερα το έχω νιώσει μόνο πολύ αμυδρά και δεν μου αρέσει.  Φοβάμαι μην το έχω ταράξει.   Μου έχετε λείψει όλες που δεν μπαίνετε συχνά.  

Θέλω να πω στην Βενκορ να προσέχει πολύ μέχρι να πάει στο γιατρό.  Μην φοβάσαι κούκλα μου.  Απλά κάτσε ξάπλα και όλα θα πάνε καλά.  Κι εγώ είχα βγάλει λίγα καφέ ένα βράδυ μετά από ηλεκτρική σκούπα.  Γενικά όταν έχουμε υποψία ή όντως έχουμε σπορακι πρέπει να προσέχουμε πολύ.  

Γι αυτό κι εγώ αύριο θα έχω γυναίκα να μου κάνει όλες τις δουλειές.  

Σας στέλνω πολλές αγκαλίτσες. 

Τονακι μου ομορφο κουκουλωσου και να ξεκουραστεις!περαστικο να ναι το κρυωμα..να μην ταλαιπωρηθει ουτε το μωρακι ουτε κ εσυ!

ειμαστε σε ετοιμασιες για το τριημερο κ τρεχουμε λιγο ολες!

καλα εκανες με την γυναικα!δεν γινεται αλλιως!

Νινακι αναγκαστικα την Τριτη τωρα!

Μαρτακο μουυυυ...τι να πω κ εγω?μια πανεμορφη δυναμικη μαμα!οι Μεσι για δαγκωμα!!!η κορη θησαυρος!να τα χαιρεσαι καρδουλα μου!

ευχομαι σε ολες να περασετε ομορφα το 3ημερο!θα μπαινω οσο μπορω!

Κονστα να σου ζησει το παιδακι σου!

4 minutes ago, Venkor είπε:

Αυριο θα ξερω κ θα σας πω!!!! Κ εγω το ελπιζω!!!

θα περιμενουμε κοριτσακι μου!ευχομαι να ειναι ενα γλυκο σπορακι!και εσυ προσοχη !!!!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, moutzoura2016 είπε:

Τονακι μου ομορφο κουκουλωσου και να ξεκουραστεις!περαστικο να ναι το κρυωμα..να μην ταλαιπωρηθει ουτε το μωρακι ουτε κ εσυ!

ειμαστε σε ετοιμασιες για το τριημερο κ τρεχουμε λιγο ολες!

καλα εκανες με την γυναικα!δεν γινεται αλλιως!

Νινακι αναγκαστικα την Τριτη τωρα!

Μαρτακο μουυυυ...τι να πω κ εγω?μια πανεμορφη δυναμικη μαμα!οι Μεσι για δαγκωμα!!!η κορη θησαυρος!να τα χαιρεσαι καρδουλα μου!

ευχομαι σε ολες να περασετε ομορφα το 3ημερο!θα μπαινω οσο μπορω!

Κονστα να σου ζησει το παιδακι σου!

Αγάπη εγώ δεν κάνω ετοιμασίες για το τριήμερο.  Δεν θα κάνουμε κάτι.  Απλά είχα δύσκολη εβδομάδα με πολύ εκνευρισμό.  Και δεν θέλω άλλο.  Τουλάχιστον θα έρθει να μου κάνει τις δουλειές η κοπέλα και θα μου φύγει ένα βάρος.  Θέλω όσο τίποτα να ηρεμήσω αυτό το τριήμερο.  Να περάσετε κι εσείς πολύ πολύ ωραία! !:)

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονι@ είπε:

Αγάπη εγώ δεν κάνω ετοιμασίες για το τριήμερο.  Δεν θα κάνουμε κάτι.  Απλά είχα δύσκολη εβδομάδα με πολύ εκνευρισμό.  Και δεν θέλω άλλο.  Τουλάχιστον θα έρθει να μου κάνει τις δουλειές η κοπέλα και θα μου φύγει ένα βάρος.  Θέλω όσο τίποτα να ηρεμήσω αυτό το τριήμερο.  Να περάσετε κι εσείς πολύ πολύ ωραία! !:)

εσυ αυτο να κανεις!!!!!ξεκουραση ,χαλαρωση και να δεις που θα ξεκινησει το μωρακι να δηλωνει παρουσια παλι εντονα στη μανουλα!

σε ευχαριστουμε!ομολογω ειμαι ηδη λιγο πτωμα για να τα προλαβω ολα αλλα το περιμενω πως κ πως!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!  Είμαι μανούλα Απριλίου 2016 και έχω μια κορούλα υπέροχη που μας έχει αλλάξει τη ζωή. Σας γράφω γιατί τελευταία συζητάμε πολύ με τον άντρα μου να αρχίσουμε να προσπαθούμε κ για δεύτερο για να μεγαλώσουν μαζί. Βέβαια ακόμα έχω τους δισταγμους μου μιας κ είχα μια αφόρητα επίπονη γέννα κ με τρομάζει η σκέψη να το ξαναπεράσω.  Αλλά εύχομαι όλα να μπουν στο δρόμο τους όταν με το καλό ξαναμεινω έγκυος... Κατά τα άλλα είμαι 27 χρονών, μένω Αθήνα όπως πολλές από σας λογικά. Μου αρέσει πολύ το παρεακι σας, το δέσιμο που έχετε μεταξύ σας είναι τέλειο!  Σας εύχομαι αυτό που επιθυμεί η καθεμία σας να το αποκτήσει σύντομα κ εγώ εδώ θα είμαι να διαβάζω κ τίποτα για τις γόνιμες μέρες γιατί η πρώτη μου εγκυμοσύνη ήρθε εντελώς απροσδόκητα κ έτσι ποτέ δεν έχω μπει στη διαδικασία να προσπαθώ για μωρό. 


bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

εσυ αυτο να κανεις!!!!!ξεκουραση ,χαλαρωση και να δεις που θα ξεκινησει το μωρακι να δηλωνει παρουσια παλι εντονα στη μανουλα!

σε ευχαριστουμε!ομολογω ειμαι ηδη λιγο πτωμα για να τα προλαβω ολα αλλα το περιμενω πως κ πως!

Μην κάνεις αυτά που δεν επειγουν. Θα είσαι τόσο κουρασμένη που θα σερνεσαι.  Οι δουλειές δεν τελειώνουν ποτέ άλλωστε.  Μια ζωή την έχουμε! 

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...