Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Κοριτσακια μου πηρα τηλ. κ δυστυχως η χοριακη μου ειναι αρνητικη... ειμαι παρα πολυ στεναχωρημενη.... αυτη τη φορα ειχα σοβαρες ελπιδες οτι κατι εχει γινει αλλα τιποτα τιποτα τιποτα... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 minute ago, Abbot είπε:

Κοριτσακια μου πηρα τηλ. κ δυστυχως η χοριακη μου ειναι αρνητικη... ειμαι παρα πολυ στεναχωρημενη.... αυτη τη φορα ειχα σοβαρες ελπιδες οτι κατι εχει γινει αλλα τιποτα τιποτα τιποτα... 

Όχι ρε γ*****ο!! Κι εγώ ρε αγάπη μου!  Λυπάμαι πολύ! Ελπίζω ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός σου!


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nini84 είπε:

Καλημερα κι απο μενα!!!

Αμποτακι μου θα περιμενουμε τα νεα σου!!!!

Σαμμερακι, μουτζουριτσα μου σας φιλω. 

Εμενα δεν με πηρανε ακομη για τα αποτελεσματα. Ελπιζω σημερα να εχουν βγει. 

 

να παρεις Νινακι αργοτερα να σου πουν!

52 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!

Αμποτακι περιμένουμε με λαχτάρα τα νέα σου! 

Εγώ ξημέρωσα ξύπνια.  Κοιμήθηκα μέχρι τις 3 στον καναπέ ως συνήθως κι όταν πήγαμε στο κρεβάτι είχα τόσο άγχος και νεύρα που δεν μπορούσα να κοιμηθώ.  Κατά τις 6 ξαναηρθα στον καναπέ και κοιμήθηκα γύρω στις 7. Ένα ελαφρύ μπούκωμα το έχω αλλά δεν νιώθω τόσο άσχημα όσο φοβόμουν.  Θα κάνω αλατόνερο και θα πίνω ζεστά να συνέλθω.  

καλημερα Τονακι μου!προσπαθησε να ξεκουραστεις μεχρι να πας για δουλεια!

15 minutes ago, Abbot είπε:

Κοριτσακια μου πηρα τηλ. κ δυστυχως η χοριακη μου ειναι αρνητικη... ειμαι παρα πολυ στεναχωρημενη.... αυτη τη φορα ειχα σοβαρες ελπιδες οτι κατι εχει γινει αλλα τιποτα τιποτα τιποτα... 

αχ ρε γμτ!!!αχ βρε κοριτσι μου!ετσι που σε παιδεψε με τα συμπτωματα ημουν τοσο σιγουρη!φφφ....μαζευουμε κομματια και συνεχιζουμε Αμποτακι μου!σε φιλω γλυκα!

νομιζω πως καλο θα ηταν να σε δει ο ντοκ για τα ροζ!μολις ηρεμησεις παρε ενα τηελφωνο!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες!!!!!!

αμποτ ψηλα το κεφαλι κουκλαρα μου!!!! μπορεις!!!!! τηλ στον γιατρο για τα ροζ.... κμ φορα ρε κοριτσια..... μου φαινεται οτι πει να αγκιστρωθει σπορακι...... αλλα κτ γινεται...... τελος παντων..... αμποτακι μου την πιο μεγαλη γλυκεια αγκαλιαμου ......κοιτα να επανελθεις το τριημερο........ το ξερουμε οοολες καλα εδω η απωλεια ειναι απωλεια!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 22/2/2017 at 11:00 ΠΜ, Τονι@ είπε:

Καλημέρα Μάρτη μου. Καλά κάνεις και της έχεις βάλει αυτούς τους περιορισμούς γιατί διαφορετικά δεν από καθόταν πότε να κάνει αυτές τις εργασίες. Βέβαια και πάλι ίσως τις κάνει πιο επιπόλαια από όσο θα έπρεπε για να τελειώνει αλλά αυτό είναι κάτι για το οποίο δεν μπορείς να κάνεις κάτι.  Επίσης νομίζω ότι οι εργασίες που έχει θα είναι λογικά αρκετές ωστε να μην έχει χρόνο όλο το ΠΣΚ.  Πιθανόν να έχει χρόνο μια από αυτές τις μέρες.  Οπότε έχε το νου σου ότι τα έχει κάνει όντως όλα.  

Έχεις ζοριστεί πολύ αλλά δεν θα βοηθήσει κανέναν το να πελαγώσεις και να σε πάρει από κάτω.  Πρέπει να μείνεις ισχυρή στη θέση σου τώρα που οι ισορροπίες είναι τόσο ρευστες. 

τονιαμου σε ευχαριστω πολυ.........και ναι την ελεγχω συνεχεια γιατι χαζευει και μου λεει οτι τα εκανε αλλα δεν μπορεσε να τα λυσει ολα!!!!! την πιεζω να τηλ στους καθηγητες να τους λεει που κολλησε..... και παει λεγοντας!!!!!!!!! μωρε δεν θα την αφησω ρουπι!!!!!!!! λιγο εμεινε!!!!! μαλλον θα αντεξω!!!!!!

τι ωραια που ακουσες το μωρο σου!!!!!! εεεερχονται σε λιγο και οι κλωτσιες!!!!!!χαχαχα ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!

On 22/2/2017 at 11:05 ΠΜ, nini84 είπε:

Μαρτάκο μου έχεις απόλυτο δίκιο να αισθάνεσαι κι εσύ πιεσμένη!!!Αλλά δυστυχώς αυτή η περίοδος είναι πολύ φορτική για όλους!!! Η έκθεση δυστυχώς είναι ένα πολύ παρεξηγημένο μάθημα και ο λόγος είναι ότι δεν διδάσκεται στο σχολείο όπως πρέπει. Υπάρχουν μεγάλα χάσματα στη διδασκαλία από το δημοτικό στο γυμνάσιο και ως το λύκειο. Άσε γιατί είναι ένα θέμα που με καίει πάρα πολύ και αν αρχίσω να το αναλύω δεν θα σταματήσω ποτέ. Στεναχωριέμαι για την κατάσταση στην εκπαίδευσή μας...

Υπομονή Μαρτάκο μου!!!!

νινακι μου σε ευχαριστω!!!!!! ναι η εκθεσου της ειναι σουπερ!!!!!!! της λεει και της ξαναλεει προσπαθησε λιγο πιο πολυ..... γατι εαν παρες λιγο παραπανω εκθεση απο τους αλλους εκει κρινονται ολα!!!!!!! περιμενω την ενημερωση των αποτελεσματων σου!!!!!!

On 22/2/2017 at 11:36 ΠΜ, sangreluna είπε:

ναι βρε μαρτακο τα περασα κι εγω περσι με τα δυο και μονη εντελως δε μασαμε μεχρι το καλοκαιρι ειναι κρατα γερα.

αχχχχχ αγαπημενη.... να ξερεις προσπαθω!!!!!!!

On 22/2/2017 at 1:45 ΜΜ, Lover bird είπε:

Μια χαρά nini μου φουσκώνω :)

Τονι μου κάνει τούμπες συνέχεια το σκατούλι ;) εσύ πως πας?

Φιλιά moutzoura μου!!

Εγώ αντίθετα τρελαίνομαι για το καρναβάλι!!! Μου αρέσουν οι μεταμφιέσεις!!!

πουλακι μου γλυκο με το γλυκουλι σου που κανει τουμπες.......απο κλωτσιες τιποτα????? ααα η κορη μου ειπε να ντυθεις οβελιξ η με στολη η με κιτρινη μπουζακαι σαλοπετα και κοτσιδες και μουστακι..... (τα δυο τελευταια τα βρισκεις σα εποχικα) καλα να περασετε!!!!!!! και..... να προσεχεις πολυ........

 

On 23/2/2017 at 9:53 ΠΜ, Τονι@ είπε:

Μακάρι να μην ξεβολευτειτε.  Αλλά να του πείτε ότι αν συμφωνήσει τώρα μην έρθει πάλι σε 6 μήνες ή ένα χρόνο που εσείς θα έχετε νινί να σας αναστατώνει.  Κάνετε συμφωνία και τέλος.  

Δεν το έχω νιώσει σήμερα.  Εντάξει. Νομίζω όσο περνάνε οι μέρες θα μεγαλώνει και θα το καταλαβαίνω καλύτερα.  

κανει και παυσεις στις βδομαδες που εισαι.... αργοτερα το ακους καθημερινα!!!! τελεια κουκλα μου!!!!!

23 hours ago, Εfi Z είπε:

Kαλημερα κοριτσια!!! Ειμαι καινουργια στο forum και ηθελα να μοιραστω και εγω τον πονο μου...λοιπον ειμαι ατην 7η μερα καθυστερησης...χθες εκανα ενα τεστ predictor το οποιο βγηκε αρνητικο προς μεγαλη μου απογοητευση! Επαφη υπηρχε στις γονιμες μερες και νιωθω παρα πολλα συμπτωματα ςδω και τουλαχιστον 10 μερες. Κουραζομαι ευκολα στο γυμναστηριο, νομιζω οτι η οσφρηση μου εχει γινει πιο εντονη, η μεση μου με πεθαινει ωρες ωρες, νομιζω οτι η γευση μου ειναι διαφορετικη, ετυχε πανω απο μια βδομαδα να μετραω τη θερμοκρασια μου γιατι διαβασα οτι παιζει ρολο κ ειναι σταθερα 36.8..επισης ωρες ωρες εχω καποιους πονους σαν να ειναι να μου ερθει η περιοδος...στηθος οχι πρησμενο...δεν ξερω το θελω τοσο πολυ που ισως ολα αυτα τα δημιουργει το μυαλο μου? Συγνωμη για τη μακρυγορια....

να μην ζητας συγνωμη καλε!!!!! καλως ηρθες εφη μου..... και εγω συμφωνω πηγαινε για χοριακη!!!!!!

22 hours ago, Mairouli2807 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.. ΕΠΕΣΕ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ ΝΑ ΜΠΩ... ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ... ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ.. 2,78CM!!!! ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ Η ΜΑΝΑ!!! ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΙ ΠΗΤ 20-22/9... ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΗ ΣΥΛΛΗΨΗ!!! ΤΩΡΑ ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΑΚΡΩΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΣΤΙΣ 8/3! 

ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ... ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.. ΖΥΓΙΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΝΤΟΚ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΚΙΛΑΚΙ.. ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗ!!! 

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΝΟΚ ΝΟΚ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ... ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙΣ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ?

μαιρουλι μου τοαγχος ειναι φυσιολογικο και το ειχαμε ολες!!!!! ομως μεγαλωνει...... ειναι εντος μητρας.....και θελει ηρεμο περιβαλλον!!!!!!! φιλακια οολα θα πανε καλα!!!!!! η 8/3 κοντα ειναι καλε!!!!!!

21 hours ago, Mammy2 είπε:

Καλησπερα κοριτσια καλα εισαστε ολες; Εχω να μπω αρκετες μερουλες δεν εχω διαβασει νεακια σας καθολου!

Τα νεα μου τωρα:Πηγα τη Δευτερα για υπερηχο 6+3 ημουν και ειδαμε εμβρυικα στοιχεια.Μου ειπε ο ντοκ να κανω αλλη μια χοριακη.Την εκανα την τριτη 28.024 περιπου.Πολυ καλα ειπε.Μου εδωσε και ουτροτζεσταν να παορνω τρια την ημερα.Κουνουπιδι με εχουν κανει τ; χαπακια πραγματικα!

Λογικα τελος του μηνα θα ειμαι 7+3 και πρεπει να δουμε και εμβρυο και να ακουσουμε καρδουλα!!!

Αν και πραγματικα πιστευα τη δευτερα που πηγα ντοκ θα βλεπαμε και εμβρυο και καρδουλα λογω της εβδομαδας 6+3.

Μακαρι να πανε ολα καλα.

ουτρω πηραμε οι περισσοτερες μην φοβασαι..... ολα καλα θα πανε!!!! προσπαθησε να εισαι χαλαρη θα ακουσεις και καρδουλα!!!!!!!

21 hours ago, mama82 είπε:

Γεια σας κοριτσια!! Χαθηκα!!

Καταρχην να καλοσωρισω τα νεα κοριτσια στην παρεα!! Ευχομαι συντομα με ενα σπορακι η και δυο στην κοιλια!!

Νοκ νοκ συγχαρητηρια!! Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρο στην αγκαλια!!

Εφη πανε για χοριακη να σαι σιγουρη, ευχομαι να ναι σπορακι αλλα αν δεν ειναι να δεις τι τρεχει με τον κυκλο σου!! Να μας πεις νεα!!

Τονια μου αρχισαν οι κλωτσιες;; Τι τελειο συναισθημα!! Οσο μεγαλωνει θα ναι ακομα πιο τελειο! Εγω την ενιωσα 18η εβδομαδα!

Διαβασα και για τις ατυχιες με το μαγαζι! Ελπιζω να μην σας ξαναενοχλησουν...

Αμποτακι μου!! Περιμενουμε με πολυ χαρα τα ευχαριστα!! Παρτυ!!!! Ποτε θα κανεις χοριακη; Τεστ; Κατι τελος παντων;; Μακαρι κοριτσαρα μου!!

Νινι καλα αποτελεσματα!! Με το καλο να κανεις και την λαπαροσκοπηση και ολα να πανε καλα και γρηγορα στον αγωνα για το πιο υπεροχο πραγμα στον κοσμο!!

Μαμυ μου μπραβο !! Μεγαλωνει τ αστερακι σας!! Μια έβδομαδα εμεινε και θα ακουσεις τον πιο υοεροχο ηχο!!

Μαιρουλι καλη αυχενκη!! Ολα θα ναι τελεια!!

Τζειν μου τι φωτο ειναι αυτη;; Αχ το σπορακι μεγαλωνει και θα σας τρελλανει!

Τα ακομη ιο ωραια ερχονται!!

Μαρτη μου εισαι θεααααα κ εσυ και α αγορια σου!! Φτου φτου!!! Να σου ζησουν και να τα χαιρεσαι!!

Σαγκρε το μ1 μαγειρευει;; Τρωτε καλα βλεπω!! Γλυκακι μου!!

Ηλεκτρα εισαι απο καβαλα; Θα πας βολτα στους δικους σου;; Καλα να περασεις!! Να μπαινεις πιο συχνα να μας μιλας ( κι εγω αργω βεβαια....)

Πουλακι ντυσου πιγκουινος!! Κι εγω δεν το χω με τις αποκριες! Αλλιως βαψε το προσωπο σου!! Καμια μασκα και πανε!

Σιγουρα ξεχναω πολλες.συγχωρεστε με

Φιλακια σε ολες! Θα μπαινω πιο συχνα!

μαμη μυ σε ευχαριστω και εσυ μου αρεσες πολυ!!!! μα πιο πολυ με τρελανε το μελινακι!!!!! το κυκλακι σου το ζωγραφιστο και το νιαζιαρικο!!!!!!! να χαιρεσαι την οικογενεια σου την ομρφη να της δωσεις ενα ρουφιχτο φιλι!!!!!!!

20 hours ago, Εβελινάκι είπε:

Γεια σας κοριτσαρες!!!!

Καλώς ήρθαν τ καινούρια κορίτσια μας!! Και με το καλό να έρθει το μπεμπινι!!!

Και στις υπόλοιπες ένα τερααααααστιο φιλι, σε μωρακια κ κοιλιτσες!!! Μπαίνω και σας διαβάζω, οπότε μπορώ γιατί έχω μπλεξίματα με τη δουλειά..ελπίζω να γλυτωσω γρήγορα και να έρθω δυναμικά!!! Σας σκέφτομαι όλες κ αγωνιω μαζί σας!!

εβελινακι με το καλο να τα ξεμπερδεψεις!!!!!!! εμεις εδω θα ειμαστε και θα σε περιμενουμε!!!!!

20 hours ago, xaroumenh mama είπε:

Γεια σας κοριτσια μου ξερετε τωρα τα κλασικασ πριν λιγο σχολασα γυρισα σπιτι ετοιμασα φαγητο κοιμηθηκε ο μικρος κ εκατσα τωρα μεχρι να σχολασει ο αντρας μου...!!! Αμποτ πραγμαστικα σου ευχομαι να μη σδου ερθει περιοδο για τους επομρνους εννια μηνες... Μαμμυ ολα καλα περιμενουμε νεα σου απο τομ επομενο υπερυχο σαμμερ ναι το ξερω οτι μια χαρα θα ειναι ο μικρος πολυ φοβαμαι οτι θα περασει τοσο ωρασια που δε θα του λειψουμε καθολου...!!!!!!μουτζουρα τονια ρενα μαμα νινι μαρτη βικι σας φιλω γλυκα..

να περασεις ενα ομορφο διημερο και οταν γυρισεις θα εισαι μια μανουλα λιγο πιο τρυφερη με ενεργεια!!!!!!!! θα του αρεσει τοτε πιο πολυ!!!!!!! οταν σε ξαασυναντησει!!!!!!

17 hours ago, Σαμμερ είπε:

Αμποτακι μου αμτε αυριο να κανουμε παρτυ για σενα..βρε τι καλα που μπηκατε μαμμυ εβελινα μαιρουλη μερες ειχατε...εφη καλως μας ηρθες...ευχομαστε γρηγορα εγκυουλα.πανε για μια χοριακη.νινι μου καλα αποτελεσματα.περιμενουμε μαζι σου...φιλια σε ολες...

σαμμερακι εισαι κουκλαρα αλλα σου εμοιασε ο γιοκας.... και πιο ομορφος ακομα!!!!!! ποοοοολυυυυ κουκλος και..... τυπας ε?????

16 hours ago, moutzoura2016 είπε:

ομορφια μου ειναι πολυ λιγο το διαστημα!μην αγχωνεσαι δεν θα πω!γιατι δεν γινεται οταν το θες!

το σπορακι αν δεν ειναι ηδη....ειναι στο δρομο...ποσο χρονων εισαι?

εγω ειμαι 34 στην προσπαθεια για το πρωτο μου απο τον Ιουνιο του 2016...εχω περασει πολλες φορες απο την θεση σου...και πολλα κοριτσια εδω..σε νιωθουμε!απλα επειδη ειναι αρκετες οι μερουλες καλο θα ηταν να εχεις μιαν απαντηση με χοριακη που ειναι 100% αξιοπιστη και να δεις το γιατρο σου μετα....γονιμες εντοπιζεις ?τις καταλαβαινεις?μηπως εκανες πιο αργα ωορρηξια αυτο το μηνα?δεν ειναι κατι ασυνηθιστο!

Μαιρουλινιιιι τι ωραια νεακια!μεγαλωνει το σπορακι!με το καλο η αυχενικη!ολα καλα θα ναι!!!τιποτα δεν ειναι το κιλακι ...νερα...

Νοκ μας εκανες χοριακη??????

μαμυ μου μην ανησυχεις καλο μου!ολα βαινουν καλως!λιγο εμεινε να ακουσεις την καρδουλα του να χτυπα μεσα σου!να ξεκουραζεσαι κ να προσεχεις!ατιμα ουτροοοο...τα μισωωω κ εγω που τα παιρνω για ενισχυση!αλλα ειναι για καλο!υπομονη κανε!

Αμποτακι μου καλο μου γλυκο κοριτσι!!!!!ειμαι τοσο σιγουρη για το αυριανο παρτυ!!!!ευχομαι να μην ερθει να μην ερθει...το λεω μεσα απο την ψυχη μου!να κανεις χοριακη αυριο οπωσδηποτεεεε!!!!

η Μαρτη ειναι μια θεαααα!τι να πω γι αυτη την γυναικα?τι να πω για την κορακλα και τους Μεσι!!!αχ κοριτσι μου να χαιρεσαι την οικογενεια σου!ολα τα καλα του κοσμου!πολυ χαρηκαμε που σε "ειδαμε"!

Εβελινακι πως πανε οι αναγουλες?ευχομαι συντομα να ξεμπερδεψεις με τα τρεξιματα της δουλειας!

εμεις με το σπιτι καναμε συναντηση...εγινε μια συζητηση...για την ωρα παγωνει το θεμα και βλεπουμε!καπως ανασαναμε!

 

βρε εσυ!!!!!!!??????? τι εκπληξη ηταν αυτη!!!!!!!!! πραγματικα δεν σε περιμενα τοοοοοσο γυμνασμενη!!!!! ντυμενη παντως μοιαζεται αρκετα στο στυλ με το ρενιω!!!!!! ειστε απιθανες!!!!!!! να μην χαλασεις τηνδιαθεση σου με τιποτα αυριο φεεεεευγετε ακους????? να περασετε τελεια!!!!!!

14 hours ago, Τονι@ είπε:

Γυρισααααα! !!! Αμποτ αύριο χοριακη έτσι? ?? Μουτζουρα μου ελπίζω να κρατήσει η συμφωνία. Εγώ νιώθω ότι με φυροφερνει να αρρωστήσω κι έχω τρελαθεί.  Έβαλα θερμόμετρο κι έχω υποθερμια 

υπαρχει σπρευ ρινικο προπολης που επιτρεεται και μετα τοεχεις και για το μωρακι σου!!!!! επισης στοματικοσπρευ ροπολης για τον λαιμο που ποναει η τον απλα ερεθισμενο!!!!! η προπολη ειναι το συστατικο της μελισσας που καθαριζει την κυψελη της!!!!! ευχομαι νατο περασεις ξοφαλτσα!!!!!!

2 hours ago, eirinaki1981 είπε:

Καλημερα,κοριτσιαααααα μου!!

Αμποτακι,σε περιμενουμε!!θετικη σκεψη!!!

Καλωσορισατε,νεα μας κοριτσιαααα!!φιλια σε ολες!!

κοριτσαααααραμου τι ομορφες που ειστε μανα και κορη!!!!!! πραγματικα το μυτακι της το γαλλικο που φαινοταν απο τον υπερηχο ειναι υπεροχο!!!!! νασιουλα εσαι κουκλιτσα!!!!!!!!!

1 hour ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!

Αμποτακι περιμένουμε με λαχτάρα τα νέα σου! 

Εγώ ξημέρωσα ξύπνια.  Κοιμήθηκα μέχρι τις 3 στον καναπέ ως συνήθως κι όταν πήγαμε στο κρεβάτι είχα τόσο άγχος και νεύρα που δεν μπορούσα να κοιμηθώ.  Κατά τις 6 ξαναηρθα στον καναπέ και κοιμήθηκα γύρω στις 7. Ένα ελαφρύ μπούκωμα το έχω αλλά δεν νιώθω τόσο άσχημα όσο φοβόμουν.  Θα κάνω αλατόνερο και θα πίνω ζεστά να συνέλθω.  

τονακι μου σας διαβαζα εχτες κατα τις δυομισι και ειδα οτι ησουν μεσα.... μολις πηγα να σου γραψω.... μου εκλεισε απο μπαταρια τελειως το ταμπετ......αρχισε καπακι να κλαιει και ο ενας μου ο μεσι.... και σηκωσε πυρετο!!!!!!δεν με αφησε ατον θερμομετρησω αλλα εκαιγε...... ειχε πολυ μπουκωμενη μυτουλα ξαφνικα αο τις 8μμ και μετα και ενω του εβαλα απο ολα.....θαλασσινο αποσειρωμενο νερο.....κλπ αρχισε και λιγο βηχα!!!!! ξυμερωσαμε με αλγκοφρεν καιαφου του επεσε μπορεσε να κοιμηθει!!!!!! ευτυχωςοαλλοςε ξυνησε στις 5 και στις 8!!!!!!

24 minutes ago, Abbot είπε:

Κοριτσακια μου πηρα τηλ. κ δυστυχως η χοριακη μου ειναι αρνητικη... ειμαι παρα πολυ στεναχωρημενη.... αυτη τη φορα ειχα σοβαρες ελπιδες οτι κατι εχει γινει αλλα τιποτα τιποτα τιποτα... 

μην μου στεναχωριεσαι κουκλα μου...... θα ερθει το νινακι σου!!!!!!! οκ μετα το τριημερο εαν δεν ερθει...... τριτη στον ντοκ?????

  • Μου αρέσει 1

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

τονιαμου σε ευχαριστω πολυ.........και ναι την ελεγχω συνεχεια γιατι χαζευει και μου λεει οτι τα εκανε αλλα δεν μπορεσε να τα λυσει ολα!!!!! την πιεζω να τηλ στους καθηγητες να τους λεει που κολλησε..... και παει λεγοντας!!!!!!!!! μωρε δεν θα την αφησω ρουπι!!!!!!!! λιγο εμεινε!!!!! μαλλον θα αντεξω!!!!!!

τι ωραια που ακουσες το μωρο σου!!!!!! εεεερχονται σε λιγο και οι κλωτσιες!!!!!!χαχαχα ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!

νινακι μου σε ευχαριστω!!!!!! ναι η εκθεσου της ειναι σουπερ!!!!!!! της λεει και της ξαναλεει προσπαθησε λιγο πιο πολυ..... γατι εαν παρες λιγο παραπανω εκθεση απο τους αλλους εκει κρινονται ολα!!!!!!! περιμενω την ενημερωση των αποτελεσματων σου!!!!!!

αχχχχχ αγαπημενη.... να ξερεις προσπαθω!!!!!!!

πουλακι μου γλυκο με το γλυκουλι σου που κανει τουμπες.......απο κλωτσιες τιποτα????? ααα η κορη μου ειπε να ντυθεις οβελιξ η με στολη η με κιτρινη μπουζακαι σαλοπετα και κοτσιδες και μουστακι..... (τα δυο τελευταια τα βρισκεις σα εποχικα) καλα να περασετε!!!!!!! και..... να προσεχεις πολυ........

 

κανει και παυσεις στις βδομαδες που εισαι.... αργοτερα το ακους καθημερινα!!!! τελεια κουκλα μου!!!!!

να μην ζητας συγνωμη καλε!!!!! καλως ηρθες εφη μου..... και εγω συμφωνω πηγαινε για χοριακη!!!!!!

μαιρουλι μου τοαγχος ειναι φυσιολογικο και το ειχαμε ολες!!!!! ομως μεγαλωνει...... ειναι εντος μητρας.....και θελει ηρεμο περιβαλλον!!!!!!! φιλακια οολα θα πανε καλα!!!!!! η 8/3 κοντα ειναι καλε!!!!!!

ουτρω πηραμε οι περισσοτερες μην φοβασαι..... ολα καλα θα πανε!!!! προσπαθησε να εισαι χαλαρη θα ακουσεις και καρδουλα!!!!!!!

μαμη μυ σε ευχαριστω και εσυ μου αρεσες πολυ!!!! μα πιο πολυ με τρελανε το μελινακι!!!!! το κυκλακι σου το ζωγραφιστο και το νιαζιαρικο!!!!!!! να χαιρεσαι την οικογενεια σου την ομρφη να της δωσεις ενα ρουφιχτο φιλι!!!!!!!

εβελινακι με το καλο να τα ξεμπερδεψεις!!!!!!! εμεις εδω θα ειμαστε και θα σε περιμενουμε!!!!!

να περασεις ενα ομορφο διημερο και οταν γυρισεις θα εισαι μια μανουλα λιγο πιο τρυφερη με ενεργεια!!!!!!!! θα του αρεσει τοτε πιο πολυ!!!!!!! οταν σε ξαασυναντησει!!!!!!

σαμμερακι εισαι κουκλαρα αλλα σου εμοιασε ο γιοκας.... και πιο ομορφος ακομα!!!!!! ποοοοολυυυυ κουκλος και..... τυπας ε?????

βρε εσυ!!!!!!!??????? τι εκπληξη ηταν αυτη!!!!!!!!! πραγματικα δεν σε περιμενα τοοοοοσο γυμνασμενη!!!!! ντυμενη παντως μοιαζεται αρκετα στο στυλ με το ρενιω!!!!!! ειστε απιθανες!!!!!!! να μην χαλασεις τηνδιαθεση σου με τιποτα αυριο φεεεεευγετε ακους????? να περασετε τελεια!!!!!!

υπαρχει σπρευ ρινικο προπολης που επιτρεεται και μετα τοεχεις και για το μωρακι σου!!!!! επισης στοματικοσπρευ ροπολης για τον λαιμο που ποναει η τον απλα ερεθισμενο!!!!! η προπολη ειναι το συστατικο της μελισσας που καθαριζει την κυψελη της!!!!! ευχομαι νατο περασεις ξοφαλτσα!!!!!!

κοριτσαααααραμου τι ομορφες που ειστε μανα και κορη!!!!!! πραγματικα το μυτακι της το γαλλικο που φαινοταν απο τον υπερηχο ειναι υπεροχο!!!!! νασιουλα εσαι κουκλιτσα!!!!!!!!!

τονακι μου σας διαβαζα εχτες κατα τις δυομισι και ειδα οτι ησουν μεσα.... μολις πηγα να σου γραψω.... μου εκλεισε απο μπαταρια τελειως το ταμπετ......αρχισε καπακι να κλαιει και ο ενας μου ο μεσι.... και σηκωσε πυρετο!!!!!!δεν με αφησε ατον θερμομετρησω αλλα εκαιγε...... ειχε πολυ μπουκωμενη μυτουλα ξαφνικα αο τις 8μμ και μετα και ενω του εβαλα απο ολα.....θαλασσινο αποσειρωμενο νερο.....κλπ αρχισε και λιγο βηχα!!!!! ξυμερωσαμε με αλγκοφρεν καιαφου του επεσε μπορεσε να κοιμηθει!!!!!! ευτυχωςοαλλοςε ξυνησε στις 5 και στις 8!!!!!!

μην μου στεναχωριεσαι κουκλα μου...... θα ερθει το νινακι σου!!!!!!! οκ μετα το τριημερο εαν δεν ερθει...... τριτη στον ντοκ?????

Περαστικά στο μικρούλη σου Μαρτακι μου. Το έχω κι εγώ αυτό το σπρέι πρόπολης.  Θα βάλω λίγο μετά το αλατόνερο.  Εύχομαι τώρα που θα πάω για δουλειά να μην ξαναγίνω χάλια.  


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

ρενιω μου...... μου λειπεις!!!!!!

ζαμιουλι ειστε μανα και γιος γλυκες!!!!!! καλε τι θρεφταρακι ειναι αυτος!!!!!! να μου τον γλυκοφιλησεις!!!!! ξερεις οτι μενουμε στον ιδιο δημο?????? αντε να συναντηθυμε να παμε πλατεια τα βλασταρια μας!!!!!!!!

βικακι μου γλυκο!!!!!!!!! τι μανουλα εισαι εσυ!!!!!!!! πρωτη!!!!!!!!!! και η κορη και ο γιος καλοαναθρεμενα κουκλια!!!!!! ε βεβαια με τετοια μανουλα να θυσιαζεται για να τα θηλασει και να τα αναστησει!!!!!! κρατα ψυχη μου!!!!!!! μακαρι να μπορουσαμε ολες..... αυτο που κανεις.....στην διαρκεια που το κανεις!!!!!! τωρα σε θαυμαζω πιο πολυ!!!!!!! μπραβο σου κουκλα μου!!!!!!

10 minutes ago, Τονι@ είπε:

Περαστικά στο μικρούλη σου Μαρτακι μου. Το έχω κι εγώ αυτό το σπρέι πρόπολης.  Θα βάλω λίγο μετά το αλατόνερο.  Εύχομαι τώρα που θα πάω για δουλειά να μην ξαναγίνω χάλια.  

ευχαριστω τονακι μου.....τωρα κοιμαται....... απο το πρωι απυρετος!!!!!!

σου  ευχομαι γλυκεια μου να μην χειροτερεψες!!!!! εαν μπορεις αεριζε το χωρο της δουλειας συχναγιαενα λεπτακι..... και βαλε ισως μασκα!!!!!!?????? και καθησε πανω απο ενα δυο  μετρα μακρυα απο τους αλλους!!!! σε φιλω!!!!

τζειν μου το σπορακι σου ειναι πολυ καλογραμμο απο τωρα!!!!!! Ο Θεος μαζι σας κουκλα μου!!!!! να μεγαλωσετε και να το παρεις αγκαλιτσα!!!!!! μας βουρλισες με την φωτο!!!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω όλες τώρα. Είδα μόνο της Άμποτ.

Αμποτάκι μου λυπάμαι που δεν ήρθε και τώρα. Θα έρθει όμως!!! Σε νιώθω και εγώ και όλες μας. Μη στεναχωριέσαι σε παρακαλώ.

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αμποτ μου....τι να πω...παμε ξανα ρε κουκλα...υπομονη....νινι ακομα..????μαρτη σταματα να λες ψεματα για την ηλικια σου....αφου εισαι 20..οσο για τους μεσι.. ειναι κουκλοι...κ η κορακλα κορακλα!!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αμποτακι κ γω στεναχωρηθηκα.περιμενα ναι ναι θετικη.να πας να σε δει ο γιατρος μετα το τριημερο αν δ ερθει

Μαρτη μου εγω θαυμαζω εσενα.τοσα που εχεις τραβηξει απο μικρη,πριν την κορη,μετα για τους μεσι.κ θηλαζεις δυδιμα!αυτο που το πας;τα αγορια σου ειναι κουκλια!τους ξεχωριζετε;αλλα κ η κορη ειναι πολυ ομορφη,θα γινει φοιτητρια κ θα ηρεμησετε.οσο για σενα,μια θεα!κ φαινεσαι 20αρα

Τα φιλια μου σε ολες.ειμαστε σε ρυθμο καρναβαλιου κ ολο εξω

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Σαμμερ said:

Αμποτ μου....τι να πω...παμε ξανα ρε κουκλα...υπομονη....νινι ακομα..????μαρτη σταματα να λες ψεματα για την ηλικια σου....αφου εισαι 20..οσο για τους μεσι.. ειναι κουκλοι...κ η κορακλα κορακλα!!!!

Σαμμερ μου ακόμα δεν με πηραν τηλ. Ή το απογευμα ή από βδομάδα τότε. Θα σας γραψω μολις μαθω.


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!

Αμποτακι μου στεναχωρεθηκα πολυ αλλα μην το βαζεις κατω...λογικο να στεναχωρεθηκες αλλα δεν γινεται να τα παρατησουμε! Ευχομαι να μην σε παιδεψει πολυ το σπορακι και να ερθει απο τον επομενο κιολας μηνα!

Τονια μου περαστικα! Οσο μπορεις να προσεχεις! Τωρα στην εγκυμοσυνη εισαι πιο ευαισθητη ο οργανισμος δουλευει ασταματητα για να δημιουργησει ενα νεο ανθρωπακι!

Νινι ακομα δεν βγηκαν τα αποτελεσματα;; Ανε βρε παιδι μου..

Μαρτη μου σ ευχαριστω πολυ!!

Περαστικα στον κουκλο σου ευχομαι ναην συνεχισει και να γινει περδικι! Η κορακλα σου ειναι κουκλα! Ειναι τρελη φατσουλα και φαινεται καλο παιδι! Η εφηβεια ειναι δυσκολη και ειδικα φετος που ειναι η τελευταια χρονια στο σχολειο ειναι και κουρασμενα ειναι και λιγο που νομιζουν οτι μεγαλωσαν και δεν θελουμ υποδειξεις απο κανεναν...ε δεν θελει και πολυ!

Οταν φυγεινα σπουδασει θα της λειπεις οπως κι εσυ θα τρελλενεσαι!! Θα ανοιξει τα φτερα της και θα ξεκινησει την δικη της ζωη!! Ας ειναι οαντα ευτυχισμενη και να την καμαρωνεις!!

Οντως καμια σχεση η ηλικια! Δηλ αν δεν το λεγες θα σε εκανα 30!! 

Χαρουμενη μαμα να περασετε πολυ ωραια!! 

Κοριτσια μου φιλακια σε ολες! Να περασετε ολες σουπερ τριημερο οτι και να κανετε!

  • Μου αρέσει 2

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου γεια σας επιτελους καταφερα να μπω κ εγω αργησε να κοιμηθει ο μικρος το μεσημερι εκανα κ μερικες ετοιμασιες για αυριο που θα φυγουμε μετα δε με εβαζε μεσσ η σελιδα μαλλον θα ειχε καποιο προβλημα ουφφ.., ολες ειστε κασλα;;;;;; αμποτ μου σε παρασκαλω μη στεναχωριεσαι θα ερθει το σπορακι σου στην ωρα του κ θα σε κανει πολυ ευτυχησμενη θα το δεις....!!!!!!!!!!!!! 

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου καλησπερα!! Τι κανετε σημερα;; αφηστε που κατι ειχε συμβει κ δεν μπορουσα να μπω να σας στειλω. Ακουστε ή μαλλον δειτε τι εγινε σημερα. Χθες σηκωσα βαρος γιατι εφτιαχνα κατι κουτες. Αν κ τις εσερνα κιολας αλλα κ τις σηκωσα. Σημερα λοιπον το μεσημερι που πηγα στην τουαλετα τσουπ υγρα κ μεσα λιγο αιματακι ροζ.. πηρα τον γιατρο κ μου λεει ποια τριτη να περιμενεις ελα αυριο. Τωρα ή θα μου ερθει η περιοδος μετα απο 2 μηνες ή εχω κανει παλαβομαρα..:-( τωρα εχω βαρος και πονακια στην κοιλια κ στις ωοθηκες. Αυτα για σημερα τα νεα μου. Αυριο θα εχω νεα πιστευω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...