Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

1 hour ago, vikib είπε:

Βενκορ αν η συλληψη εγινε πριν 5μερες η λιγοτερο δ θα φαινοταν στην χοριακη

Η αντιμετωπιση του γιατρου μου φαινεται καπως.αν δ βλεπει πιθανοτητα για εγκυμοσυνη μπορει να σου δωσει φαρμακα για να ρθει η περιοδος.κ αν συνεχισουν ετσι οι κυκλοι καλο θα ηταν να κανεις καποιες προσπαθειες με φαρμακα για να το ελεγχεις.αν φυσικα θελεις κ προσπαθειτε καιρο μονοι

Επειδη δ θυμαμαι,σε παρακολουθει κ ενδοκρινολογος;

Ναι αλλα εχω να παω βεβαια απο το 2015... αλλα γενικα δεν μου ειχαν δωσει κατι.. δεν θελω να παρω αντισυλληπτικα..μου ειπε θα περιμενουμε κ αν δεν ερθει θα κανει αυτο που μου ειπες θα μου δωσει χαπι.. το θεμα ειναι αν παρω αυτο το χαπι παιζει να μου δημιουργησει προβλημα αν εχω μεινει εγκυος.. ξερω πως ολα αυτα επρεπε να τα ρωτησω σε εκεινον αλλα επειδη σαστισα με τ αποτελεσματα τι μου μιλαγε τι οχι το ιδιο ηταν..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βενκορ μου απανταω σε σενα πρωτα γατι φαινεται να εισαι μεσα!!!!

λοιπον μανουλα θα γινεις.... παει και τελειωσε!!!!! πολυκυστικες????? ε και????? ρυθμιζονται!!!!!! γνωμη μου ειναι να περιμενεις κι αλλο............. οταν σου ερθει η κυουρια..... τοτε πας φυσικα στον ενδοκρινολογο!!!!!  μην μου στεναχωριεσαι!!!!!!!

τονακι μου...... σε ευχαριστω για το πμ!!!!! λυπηθηκα που αρρωστησε ο αντρουλης σου!!!! να προσεχεις καλο μου.....βαζε μασκα...οσο μπορεις!!!! ευχομαι να ξεκουραστεις σωματικα και ψυχικα το σκδ!!!!! τωρα για το μωρακι.....να ξερεις εκτος οτι ειναι πολυ μικρουλι.... εκτος οτι κοιματα πολλες ωρες...... θα το ακους οταν θα ξεκουραζεσαι να φας.....να ξαπλωσεις....τοτε θα κανει αισθητη την παρουσια του!!!!! τοτε θα κλωτσαει..... οταν θα αγχωνεσαι...οταν θα φωναζεις..... οταν θα κινησε.... για την ισορροπια διατηρησης αυτο θα κοιμαται....θα ησυχαζει!!!! ευχομαι να καρδαμωσεις το σκδ και να ευχαριστηθεις κινησεις καλο μου!!!!!

On 24/2/2017 at 1:43 ΜΜ, Σαμμερ είπε:

Αμποτ μου....τι να πω...παμε ξανα ρε κουκλα...υπομονη....νινι ακομα..????μαρτη σταματα να λες ψεματα για την ηλικια σου....αφου εισαι 20..οσο για τους μεσι.. ειναι κουκλοι...κ η κορακλα κορακλα!!!!

χαχαχα με εκανες και κλαιω!!!!! μα τοσο αισθανομαι!!!!!! ποτε θα γνωριστουμε εμεις????? σε ευχαριστω..... σκασε ενα φιλι στον ξανθο σου αγγελο!!!!!

βικακι μου........ καλο!!!!!!! κι εγω σε θαυμαζω σου λεω!!!!!! και εχω τις αισθησεις μου στην τσιτα... να δω πως θα αποθηλασεις!!!!! σε παρατηρω!!!!! μπας και μαθω!!!! παντως στα μωρα σου εδωσες τα καλυτερα!!!!! μπραβο παλι ψυχαρα μου!!!!!!

ρενιω μου.............λοιπον τρελοζουζουνο μου...... μου λειπεις ηδη!!!!! μ' εχουν παρει τα ζουμια..... που σε εκανα χαρουμενη φιλεναδα μου!!!!! εισαι ποοοοολυ γλυκεια...... ποοολυ τρυφερη..... ποοοολυ ηρεμη δυναμη..... ε ναι γιατι οχι με εξομολογουμενες ελαχιστες αδυναμιες.....η κορη λεει και ξαναλεει..... τι γλυκεια!!!!!!!! τι καλη!!!!!! εχω επιχειρηματα γι αυτα που λεω κι αν θες να στα αποδειξω..... θα ξαναρθεις!!!! αχαχαχα!!!!!!!

μανουλα μου εσυ!!!!!!! μακαρι!!!! μακαρι!!!!! ζω για να την δω φοιτητρα και παω στην ορκωμοσια της..... οταν παρει το πτυχιο!!!!!!!! φιλακι στο μελινακι το τελειο!!!!! οταν κατεβεις αθηνα.... αφησε χρονο και για ενα καφε να σε γνωριζω απο κοντα!!!!! πολυ το θελω!!!!!

On 24/2/2017 at 9:24 ΜΜ, sangreluna είπε:

ε ρενακι με ξεχασες στο δωσε το τηλ να το χρησιμοποιησεις να ξανακουσω τη γλυκια σου φωνουλα. Κατα τα αλλα η μαρτη δεν ειναι οπως τα λεει η ρενα δεν εχει δει τιποτα ακομα...ειναι πολυ πολυ καλυτερη απο οσα φανταζεσαι...τις χρωσταω πολλα και δεν ξερω αν θα μπορεσω ποτε να τα ανταποδωσω φιλακια μαρτακο.

δεν προλαβαινω να σας διαβασω κοριτσακια με συγχωρειτε

φιλεναδα θα με παρουν τα ζουμια...... μολις σκουπιστηκα!!!!! εδω θα ειμαι οοοοοσες φορες θα χρειαστει!!!!!!!! σ'αγαπω!!!!!!! φιλησεμου τα ταλιμπανακια σου!!!!!!!!!!! και τον κιθαριστα ε!!!!!! εχω μια μικρουλα αδυναμια!!!!!

κονστα μου....που εισαι ψυχουλα!!!!!  αα μπραβο που επιασες δουλιτσα!!!!!!! αναγκαιο κακο!!!!!! κι εμας....μας ελειψες!!!!!! και οι τρελοιστοριες του γιοκα σου!!!!!!!! ειναι τρυφερουλης το γλυκο μου ε?????? τι ομορφο!!!!!! εεελα ψηνεσαι για συναντηση!!!!! καλοδεχουμενη!!!!!!! ποτε θα ερθεις???????? χαχα!!!!! ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ.... να γεμισουμε μια παιδικη χαρα!!!!!!! σουπερ!!!!!! αληθεια μακαρι να ειναι καλα η ντεκουλα!!!!!!!!!

μουτζουριτσα μου.....ααααχ..... υδροχοινα μου γλυκεια και ευαισθητη...... αλλο απο μεσα...... αλλο απ'εξω!!!!!!! ναμου περασεις καλα και να χαλαρωσεις.... μ'ακους????????? ξερω τι σου λεω!!!!!!!

ιωαννα μου.... καλως ηρθες!!!!! εγω και η ιοιο ειμασταν μανουλες μαιου!!!!! εαν συναντηθουμε θα εχουν τις πιο κοντινες ηλικιες τα παιδια μας!!!!! αντε καλε... δυο κορες εσεις.... δυο γιους εγω!!!!!!!χαχαχα!!!!!

λοιπον το αποτελεσμα μετραει σε καθε γεννα.....  και ειναι μοναδικο και ανεπαναληπτο!!!!!!!!!!!! που μπορει να επαναληφθει και με αλλα μωρακια θαυματακια!!!!!! με το καλο λοιπον γιατο αδερφακι της κορουλας σου!!!!!!

On 25/2/2017 at 1:37 ΠΜ, Rena87 είπε:

Σαγκρε μου το πήρα το τηλ σου.. οργανωθείτε για συνάντηση όλοι μαζί με τα 5μ...

Κονστα να σου ζήσει το αγγελουδι!

Μαρτακο μου που εισαι σημερα;

σου λειπω γλυκο μου ε????? και μενα!!!!!! θελω κι αλλη συναντηση!!!!!!!

16 hours ago, xaroumenh mama είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια της παρεας εύχομαι να έχουμε ένα τέλειο τριήμερο εδώ κιόλας ο καιρός είναι πολύ καλός και σου φτιάχνει τη διάθεση... Τόνια μου περαστικά σου να ξεκουράζεστε και να προσέχεις καλά έκανες που θα φέρεις κοπέλα να κάνει της δουλειές χρειάζετε... Σας φιλώ όλες...

χαρουμενομανουλα ρουφα τις στιγμες!!!!!!!!

εφη μου!!!!!!!! κουραγιο ποναμε!!!!!!!στην περιοδο!!!! ποναμε!!!! στην εγκυμοσυνη!!!! ποναμε στην γεννα!!!!! ποναμε απο αγωνια και οταν αρρωσταινουν η χτυπανε και μετα τα μωρα μας!!!!!! γενικα ποναμε!!!!!!!!!! οσο δεν ερχεται υπαρχει ελπιδα!!!!!! και για οσο ερχεται... ειμαστε υποψιες μανουλες καθε μηνα!!!!!!

13 hours ago, Ioio είπε:

Μάρτη μου, κουράγιο με όλα! Θα έρθει το καλοκαίρι και θα ηρεμήσει η κόρη!

Η μικρή μου γίνεται κάθε μέρα και πιο δραστήρια.  Σας διαβάζω, αλλά δεν προλαβαίνω να γράψω. Εμείς αποφασίσαμε να δούμε πως θα εξελιχθεί η μικρή το επόμενο εξάμηνο και να δούμε τότε το ενδεχόμενο δεύτερου. 

σε ευχαριστω ιοιο μου για το κουραγιο!!!!!! γινεται οοολο και πιο δραστηρια ε!!!!!!!! ξερω....ξερω!!!!!!!

νινακι μου θα περιμενουμε τα αποτελεσματα απο τριτη!!!!!

ααα ρενα μου!!!!!!! η κορη λεει οτι κανεις ολοιδια την βλαχοπουλου και οντως......!!!!!!! κοριτσια μου χανετε!!!!!!

εδω οοολα υπο ελεγχο!!!!! ο μεσι απυρετος και καλυτερα..... βλεπετε γυρισε κι ο μπαμπας του!!!!!!! η κορη μαζεμενη!!!!!! πηγαμε και μια μικρη βολτουλα ολοι μαζι το απογευμα!!!!!!! εμενα μου ηρθε πρωτη φορα αιμα.......να γιατι ποναγε η μεση μου!!!!!! λετε να με βαλετε στο πινακακι χαχαχα!!!!!!! βικακι βαλε με 30 μαρτιου....ωωωωωω!!!!!!!! εεελα ο μαρτης μπαινει σε λιγο κοριτσια!!!! βαρατε!!!!!! μακια σε ολες!!!!!

  • Μου αρέσει 3

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου όμορφα.  Εμείς σήμερα είμαστε καλά κι επειδή ο αντρουλης μου έχει ρεπό θα πάμε μια βόλτα μέχρι το χωριό μου. Αύριο μεσημέρι θα είμαστε πίσω γιατί δουλεύει αλλά δεν έχει σημασία.  Ελπίζω να είστε όλες καλά και να περνάτε όμορφα.  Δεν ξέρω αν θα έχω ίντερνετ εκεί οπότε θα σας ξαναστειλω όταν μπορέσω.  Σας φιλώ πολύ πολύ όλες! !:)

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου από τα πανέμορφα Σφακιά πριν λίγο ξυπνήσαμε με τον άντρα μου και πίνουμε το καφεδάκι μας και έχουμε μία πανέμορφη θέα ... Εσείς πως είστε Τόνια καλά να περάσεις να χαλαρώσεις και να ξεκουραστείς Ρένα μουτζούρα Σάμερ Μάρτη βίκι μαμά νινι Άμποτ σαγκρε σε όποια άλλη κοπέλα ξεχνάω και στα νέα μελοι σας φιλώ γλυκά και να περάσετε όμορφα...

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

 Καλημερα κοριτσια!!!!!

Χαθηκα αρκετο καιρο.....με τρεχει ο μπεμπούλης πολυ...τι κάνετε;;;Εμεις δοξα τω θεω ειμαστε καλα.Μεγαλώνουμε,γελάμε πολυ,βγαζουμε κραυγουλες..λέμε "αγκουυυ"..ειμαι τρελαμένη με τον ερωτα της ζωης μου.....!!συνεχίζουμε τον αποκλειστικο θηλασμο.(Δεν υπάρχει πιο ομορφα πραγμα.....)

Να καλωσορίσω τα καινουρια μας Κοριτσια!καλη επιτυχια να εχουν!!!σας στελνω φουλλλλλ μπεμπεδοσκονη!!

Οι παλιες μου φιλες τι κανουν;

Μαρτακοοοοο μου τι κανουν οι μεσι και η κορη;σου ειπα πως εισαι μια κουκλα;;:)και τα παιδιά σου πανεμορφα;;:)

Τονια μου πως παει η εγκυμοσυνη;ειδες το φυλο;

Ιοιο μου τι κανει η γοργονα σου;

Πουλακι μου ο ερωτας σου κλωτσαει πολυ τωρα..εε;;εχετε φτιαξει το δωματιο γενικα έχετε αγορασει πράγματα;;

Αμποτακι τι κανεις;;

Τζειν πως εισαι απο τα συμπτωματα;

Μουτζουριτσα,Βικακι,Ρενα,Σαμμερ,μαμα μιλάμε και στο viber.σας φιλω!!

Διαβασα μιας καινούριας κοπελας την ιστορια τοκετού και στεναχωρήθηκα...("Ιωαννα μας"περασες δυσκολα γλυκια μου..)

Ευχομαι με το καλο να ερθει και αλλο μωρακι και μα εχεις μια υπεροχη γεννα.Τις ευθυνες τις ριχνω στο γιατρο σου..

Αντιθετως εγω ειχα πολυ ευκολη γεννα φυσιολογικα διχως επισκληριδιο..προχωραγε πολυ γρηγιρα η διαστολή..πηγα στο μαιευτηριο με 8..γεννησα μεσα σε 50'..Εμεις οι γυναικες είμαστε πολυ τυχερες που ζουμε ολα αυτα!σκέφτομαι τη πρωτη στιγμη που αντίκρισα το μουτρακι του και συγκινούμαι...

Σε οσες ξέχασα..διπλο φιλι!!!!

Καλη σαρακοστη να εχουμε!

Καλα να περασετε!!

 

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα στα κορίτσια μου!!!

Μαρτη μου τα γραφεις ολα τοσο ωραια και μας δινεις τοση αισιοδοξια!!! Να εισαι παντα καλα εσυ και η οικογενεια σου!!!

χαρουμενη μανουλα καλα να περασετε στα ομορφα Σφατσιά!! Το εγραψα κρητικα... Χαχαχα... Φιλακια πολλα!!!

Τονακι μου και σεις να περασετε ωραια συο χωριο!!!

ζαμια γεια σου!!!μεγαλωνετε ε;;; Μπραβο!!! Τι ωραιες στιγμες!!! 

Σε ολα τα κοριτσια μου μια καλημερα και ενα φιλακι γλυκο!!!


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου όμορφα.  Εμείς σήμερα είμαστε καλά κι επειδή ο αντρουλης μου έχει ρεπό θα πάμε μια βόλτα μέχρι το χωριό μου. Αύριο μεσημέρι θα είμαστε πίσω γιατί δουλεύει αλλά δεν έχει σημασία.  Ελπίζω να είστε όλες καλά και να περνάτε όμορφα.  Δεν ξέρω αν θα έχω ίντερνετ εκεί οπότε θα σας ξαναστειλω όταν μπορέσω.  Σας φιλώ πολύ πολύ όλες! !:)

τονακι μου πολυ χαρηκαπου θα ξεφυγετε!!!! καλη αναψυχη λοιπον!!!!! μακια να προσεχεις!!!!

1 hour ago, xaroumenh mama είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου από τα πανέμορφα Σφακιά πριν λίγο ξυπνήσαμε με τον άντρα μου και πίνουμε το καφεδάκι μας και έχουμε μία πανέμορφη θέα ... Εσείς πως είστε Τόνια καλά να περάσεις να χαλαρώσεις και να ξεκουραστείς Ρένα μουτζούρα Σάμερ Μάρτη βίκι μαμά νινι Άμποτ σαγκρε σε όποια άλλη κοπέλα ξεχνάω και στα νέα μελοι σας φιλώ γλυκά και να περάσετε όμορφα...

μμμμ..... ομορφη θεα σταομορφα σφακια....!!!! ρουφα.... απο το οξυγονο και τις ομορφιες της φυσης!!!!!! οσο μπορεις να γεμισεις μπαταριες για τον εαυτο σου και τον γιοκα μετα!!!!!!

52 minutes ago, zamia είπε:

 Μαρτακοοοοο μου τι κανουν οι μεσι και η κορη;σου ειπα πως εισαι μια κουκλα;;:)και τα παιδιά σου πανεμορφα;;:)

αδικουσες με τα λεγομενα σου τον εαυτο σου....ζαμιακο μου!!!! εισαι κουκλιτσα και ο μπεμπαρος σου ολα τα λεφτα!!!!!!

στο ξαναλεω..... ειμαστε στον ιδιο δημο!!!!!!! αντε να βρεθουμε!!!!!!

25 minutes ago, sangreluna είπε:

μ1 γρηγορα ξερεις τιωρα ειναι;

ναι μαμα εξι και παρα δεκατο...

μαρτακο ρενα κι οποια αλλη φυσικα μες στηβδομαδα θα παμε ικεα ερχεστε;

καλημερα

σαγκρεεεεεεε μου!!!! καλο μου!!! ο αντρουλης θα γυριζει απογευμα και η κορη εχει ιδιαιτερα!!!!!  παρασκευη απογευμα  η και σαββατο απογευμα ειναι πιο ευκολο για μας!!!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου καλη Σαρακοστη ευχομαι σε ολες και να περασετε τελεια με τις οικογενειες σας!!!

Δεν εχω διαβασει νεακια σας καθολου δρν προλαβαινω κλεφτα μπαινω να σας γραψω!

Σας φιλω ολες σας μια προς μια!!!!


gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα, κορίτσια! 

Πόσο θέλω να φτιάξει ο καιρός να πηγαίνουμε πιο άνετα βολτούλες :) Σκέφτομαι ότι σε λίγο καιρό θα περπατάει η μικρή μας.  Πότε ήταν ένα μικρό γλυκό βρεφάκι, πότε έγινε δέκα μηνών ούτε το κατάλαβα!  

Κορίτσια είναι υπέροχο ταξίδι η μητρότητα και σύντομα θα το ζήσετε όλες! Καλή σαρακοστή να έχουμε :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mammy2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου καλη Σαρακοστη ευχομαι σε ολες και να περασετε τελεια με τις οικογενειες σας!!!

Δεν εχω διαβασει νεακια σας καθολου δρν προλαβαινω κλεφτα μπαινω να σας γραψω!

Σας φιλω ολες σας μια προς μια!!!!

μαμυ μου ολα καλα????? φουσκωνει η κοιλιτσα?????

1 hour ago, Ioio είπε:

Καλημέρα, κορίτσια! 

Πόσο θέλω να φτιάξει ο καιρός να πηγαίνουμε πιο άνετα βολτούλες :) Σκέφτομαι ότι σε λίγο καιρό θα περπατάει η μικρή μας.  Πότε ήταν ένα μικρό γλυκό βρεφάκι, πότε έγινε δέκα μηνών ούτε το κατάλαβα!  

Κορίτσια είναι υπέροχο ταξίδι η μητρότητα και σύντομα θα το ζήσετε όλες! Καλή σαρακοστή να έχουμε :)

ναι.... ιοιο μου θα μει κι ο μαρτης και θα φτιαξει!!!!! θα χρονισουν κι ουτε που θα το καταλαβουμε!!!!! ζω για την εποχη που θα τα κραταω απο τα χερακια τους και θα μπαινουμε στο αμαξι οι τρεις μας για βολτες!!!!!!!! ομως καθε μερα ειναι ξεχωριστη και πρεπει να την χαιρομαστε με τα μωρα μας!!!!!! ας ζησουμε λοιπον οοοοσο μπορουμε τις στιγμες του μεγαλωματος τους.... των ανακαλυψεων.... των εξερευνησεων...... των σκανταλιων!!!!!!!! καθε σημερα δεν θα ξαναερθει!!!!!! ειναι μοναδικο!!!!! καθε αυριο διαφορετικο..... ετσι γιαναμην πληττουμε!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

μπουγαρινια μου.... καλη σαρακοστη να εχουμε!

τονακι μου χαιρομαι που σε διαβασα καλα ...να περασεις πολυ ομορφα στο χωριο κ να χαλαρωσεις γιατι σε θελει χαρουμενη το μωρακι κ ο αντρουλης σου..κ εμεις! μου σφίγγετε η καρδια οταν δε σε διαβαζω καλα....

μαρτακο μου....κ λιγα ειπα ψυχη μου!! σπανια συναντας τετοιους ανθρωπους σαν εσενα...και εννοειται θα βρισκομαστε γιατι απλα...δεν τους αφηνεις αυτους τους ανθρωπους!! σαγαπω πριν σε γνωρισω...τωρα ομως πιο πολυ! θα σε παρω τηλ για τα υπολοιπα που με ρωτησες πμ..

βενκορ μου μη στενοχωριεσαι σε παρακαλω, βλεπεις πως παλευουμε ολες για αυτο το θαυμα...υπομονη! αλλα πρεπει να αρχισεις να το ψαχνεις οπως σου ειπαν κ τα κοριτσια...

εφη μου εφω ειχα κ στις 2 εγκυμοσυνες πονους περιοδου στην αρχη....

ιωαννα μας...κ μονο που διαβασα αυτα π περασες, με επιασε δυσπνοια....αχ κοριτσι μου...κ εγω τρεμω η αληθεια ειναι αυτη τη στιγμη,φοβαμαι μηπως δεν αντεξω στη γεννα... εδω με λιγο πονο κ κανω εμετο κ λιποθυμω....φαντασου εκει. μολις ομως πηρες το αγγελουδι σου στα χερια,φανταζομαι τα ξεχασες ολα! εγω λοιπον δεν εχω παιδια, ειμαι 30, ειχα δυο αποβολες,η μια 2 μηνων,η αλλη βιοχικη. κ σε υστεροσκοπηση π καναμε βρηκαμε διαφραγμα που οφειλοταν στις αποβολες μου κ το αφαιρεσαμε.....οποτε τωρα ειναι 3ος μηνας προσπαθειων κ που περιμενουμε να ξανα ερθει κ να μεινει αυτη τη φορα....

ιοιο μου φιλακια στη μικρη δραστηρια σου!

σαγκρε μου σε πιο ικεα? εγω μεσα... οργανωθειτε κ πειτε μου.... τεταρτη απογευμα εχω ελευθερο κ σαββατο....τις υπολοιπες πρωινα ελευθερα...

μαμυ μου οως εισαι? πως πας απο συμπτωματα?

σιτακι π εισαι? μαρακι?

χαρουμενη μανουλα μου να περασεις ομορφα στα σφακια!

εδω μουντος καιρος.....εγω μονη σπιτι..ο αντρας εφημερία.... λεω να παρω καμια φιλη πιο μετα για εξοδο...

σας φιλω ολες πολυ γλυκα!!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

λοπον κοριτσακια μπορουμε απογεματα δηλ 4-5 με εφτα σαββατο οχι λογω κπσμου δε θα βρουμε νσ κατσουμε για ικε κηφισου λεμε κανονιστε πιοο απογεμα μπορειται και οι δυο βασικα και πρωινα γινετε μονο σαββατο δε γινετε ρενακι παρασκευη απογεμα με τιποτα; μαρτακο εσυ αντε ψαχτειτε...μη παω δυο φορες.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα κ τα όμορφα σας λόγια!!  Ίσως ψάξω μήπως αλλάξω γιατρό αν ξαναμεινω έγκυος. Δεν είμαι βέβαια σίγουρη για το αν φταίει ο γιατρός απλά το σκέφτομαι λίγο ότι γέννα είναι,  θα πονέσει. Το θέμα είναι ο τρόμος που νιώθω για τη δεύτερη φορά. Τελικά η άγνοια της πρώτης εγκυμοσύνης σώζει. 

Ρένα με το καλό το μωράκι σου, οι συνθήκες σου ακούγονται καλές, εύχομαι μόνο χαρές από δω κ στο εξής, έχεις περάσει κ εσύ δυσκολίες.  

Στο ικεα Κηφισού θα πάτε με τα μωράκια σας; Κ εγώ μένω αρκετά κοντά αλλά δεν ξέρω αν θα μπορέσω γιατί τα απογεύματα δουλεύω κ Σάββατα συνήθως λειπουμε!  Πρωινά πάντως είμαι ελεύθερη, κ ίσως να μπορούσα να έρθω,  είναι καλή ιδέα να γνωριστούμε! 


bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...