Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

kalispera sas......proth mera t kykloy moy htan 14 tou mhna tora eimai sthn oorexia moy alla kai apo prin tin periodo pali eixa anagoylew kai zalades mikres opos tora otan troo stamataei h anagoyla alla meta apo kana dyooro pali anagoyla giati?a exo hdh ena paidaki kai kano elefthera erota

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 27/9/2017 at 1:36 ΜΜ, nini84 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Η αληθεια είναι ότι χαθήκαμε.

Πουλάκι τι κάνει ο μικρούλης;;

Τόνια μου..έχει κολικούς ε;;;Υπομονή και θα περάσουν. Η καημενούλα ζορίζεται...Θα περάσει όμως κι αυτό το διάστημα.

Με το καλό κι εσύ να ξεκινήσεις και πάλι δουλειά. Δύσκολη περίοδος αυτή της προσαρμογής αλλά θα τα καταφέρεις σίγουρα!!!

Εμείς κορίτσια θα προχωρήσουμε σε εξωσωματική τελικά. Αφού δεν έρχεται το μπεμπάκι αλλιώς!!

Καλή επιτυχία στην νέα σας προσπάθεια, όλα να πάνε καλά!!! 


Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!

Είμαι καινούρια στο forum και θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας την αγωνία/ανυπομονησία μου για τα αποτελέσματα του τεστ που θα κάνω αύριο το πρωί. Είχα αδιαθετήσει 1/10 και περιμένω από 28/10 περίοδο,η οποία δεν ήρθε, έχοντας συμπτώματα περιόδου από 24/10!  Τι λέτε; να το κάνω αύριο το τεστ;;; θα δείξει;;; ή να περιμένω ακόμη;;; :confused::?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχχχχ χίλια ευχαριστώ για το καλωσόρισμα και την αμεσότατη και ενθαρρυντική απάντηση!!!!! μακάρι!!!!!! να είσαι καλά :-D πολύ χαρά μου έδωσες, ενθουσιάστηκα με αυτήν την διάδραση 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , μακαρόνια με κιμά είπε:

αχχχχ χίλια ευχαριστώ για το καλωσόρισμα και την αμεσότατη και ενθαρρυντική απάντηση!!!!! μακάρι!!!!!! να είσαι καλά :-D πολύ χαρά μου έδωσες, ενθουσιάστηκα με αυτήν την διάδραση 

να σκευτεσαι τωρα πως οτι εγυνε εγυνε..!

προσπαθειται καιρο?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ungry girl είπε:

να σκευτεσαι τωρα πως οτι εγυνε εγυνε..!

προσπαθειται καιρο?

ένα εξάμηνο, απλώς από αυτόν τον μήνα ξεκινήσαμε και μια σειρά από εξετάσεις, μέχρι στιγμής όλα καλά, αν συμβεί το πολυπόθητο θα γλιτώσουμε από μια ψυχοφθόρα και χρονοβόρα διαδικασία... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, μακαρόνια με κιμά είπε:

ένα εξάμηνο, απλώς από αυτόν τον μήνα ξεκινήσαμε και μια σειρά από εξετάσεις, μέχρι στιγμής όλα καλά, αν συμβεί το πολυπόθητο θα γλιτώσουμε από μια ψυχοφθόρα και χρονοβόρα διαδικασία... 

Οπωτε καθος φαίνεται ηρθε η ωρα..

Σου ευχωμαι να ειναι ενα υπέρηχο πρωινοοο με θετικα νεα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, μακαρόνια με κιμά είπε:

Καλησπέρα σας!

Είμαι καινούρια στο forum και θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας την αγωνία/ανυπομονησία μου για τα αποτελέσματα του τεστ που θα κάνω αύριο το πρωί. Είχα αδιαθετήσει 1/10 και περιμένω από 28/10 περίοδο,η οποία δεν ήρθε, έχοντας συμπτώματα περιόδου από 24/10!  Τι λέτε; να το κάνω αύριο το τεστ;;; θα δείξει;;; ή να περιμένω ακόμη;;; :confused::?

Το πιο πιθανόν είναι να δείξει αλλά εγώ έχω μία διαφορετική εμπειρία. Οταν ήμουνα έγκυος (πριν το μάθω εννοείται) είχα γύρω στις 3-4 μέρες καθυστέρηση, πήγα  έκανα β χοριακη κ ο μικροβιολόγος μ είπε ότι δυστυχώς δεν είμαι έγκυος.. Οι μέρες περνούσαν κ περίοδος δεν ερχόταν αλλά εγώ ήμουνα σίγουρη ότι δεν είμαι έγκυος γιατί ήξερα ότι η χοριακη είναι αξιόπιστη. Πέρασαν γύρω στις 3 εβδομάδες, ήθελα να βαψω τα μαλλιά μ κ η αδερφή μ μου πρότεινε να ξανά κάνω τεστ.. Τότε διαπιστωσα ότι ήμουν ήδη 7 εβδομάδων. Ή χοριακη την πρώτη φορά δεν έδειξε λόγω καθυστερημένης σύλληψης!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Ungry girl είπε:

Οπωτε καθος φαίνεται ηρθε η ωρα..

Σου ευχωμαι να ειναι ενα υπέρηχο πρωινοοο με θετικα νεα!!!

μακάρι!!!!! ευχαριστώ πολύ :-D όλες μας να έχουμε ευχάριστα 

πρίν από 23 λεπτά , mama16 είπε:

Το πιο πιθανόν είναι να δείξει αλλά εγώ έχω μία διαφορετική εμπειρία. Οταν ήμουνα έγκυος (πριν το μάθω εννοείται) είχα γύρω στις 3-4 μέρες καθυστέρηση, πήγα  έκανα β χοριακη κ ο μικροβιολόγος μ είπε ότι δυστυχώς δεν είμαι έγκυος.. Οι μέρες περνούσαν κ περίοδος δεν ερχόταν αλλά εγώ ήμουνα σίγουρη ότι δεν είμαι έγκυος γιατί ήξερα ότι η χοριακη είναι αξιόπιστη. Πέρασαν γύρω στις 3 εβδομάδες, ήθελα να βαψω τα μαλλιά μ κ η αδερφή μ μου πρότεινε να ξανά κάνω τεστ.. Τότε διαπιστωσα ότι ήμουν ήδη 7 εβδομάδων. Ή χοριακη την πρώτη φορά δεν έδειξε λόγω καθυστερημένης σύλληψης!!

πωπω!! εγώ ήδη με τόσο λίγες μέρες καθυστέρηση και κοντεύω να σαλτάρω, έχω απίστευτες ψυχολογικές μεταπτώσεις, νομίζω πως δεν θα αντέξω να δω αρνητικό τεστ... 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, μακαρόνια με κιμά είπε:

μακάρι!!!!! ευχαριστώ πολύ :-D όλες μας να έχουμε ευχάριστα 

πωπω!! εγώ ήδη με τόσο λίγες μέρες καθυστέρηση και κοντεύω να σαλτάρω, έχω απίστευτες ψυχολογικές μεταπτώσεις, νομίζω πως δεν θα αντέξω να δω αρνητικό τεστ... 

Κοίτα το πιο πιθανό είναι να δείξει κ σ εύχομαι να είναι θετικό γιατί η καθυστερημένη σύλληψη είναι πιο σπάνια αλλά αν τυχόν (που δεν στο εύχομαι) δεν δείξει κ δεις ότι περνάνε καμια δεκαριά μέρες κ δεν σ έχει έρθει περίοδος ας ξανά κάνεις για να σιγουρευτεις!! Βέβαια ελπίζω να έχεις πολύ ευχάριστα νεα κ να είσαι!!! :-D

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, μακαρόνια με κιμά είπε:

μακάρι!!!!! ευχαριστώ πολύ :-D όλες μας να έχουμε ευχάριστα 

πωπω!! εγώ ήδη με τόσο λίγες μέρες καθυστέρηση και κοντεύω να σαλτάρω, έχω απίστευτες ψυχολογικές μεταπτώσεις, νομίζω πως δεν θα αντέξω να δω αρνητικό τεστ... 

Καλημεραα ετσι ειμαστε ολες για πες το εκανες??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...