Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 21 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σε ευχαριστουμε πολύ!!

      Tι χοριακη ειχες μετα την αχνη γραμμη? Μακάρι 🙏

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Myrtoulita είπε:

της εχω παρει 3 διαφορετικες να δοκιμασει και κραταει μονο τη μια αλλα οχι για πολυ ωρα...ειναι chicco! της εχω και mam και nuk αλλα δεν τις θελει καθολου!! εσυ ποια χρησιμοποιεις;;

Της chicco που είναι όλο σιλικόνη.  Μια φορά της δοκίμασα τη mam αλλά της έφερε αναγουλα και έτσι κολλήσαμε με την chicco 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, vikib είπε:

Καλημερα

Μυρτω ειπε ο γιατρος για να παιρνεις ασβεστιο κ βιταμινες,αλλα ελεγξε μην την ενοχλει το πορτοκαλι η τα γαλακτοκομικα

Κ οι ζεστες κομπρεσες βοηθανε.πχ σιδερωσε μια πετσετουλα κ βαλε στην κοιλιτσα,πανω απο τα ρουχα φυσικα

Μικρη ειναι,οσο θελει στο στηθος.κ λογικο ειναι να βρισκει εκει παρηγορια

Βικακι να σου πω.  Μιλάς καθόλου με τα άλλα κορίτσια?  Εξαφανίστηκαν ολες.  Τις σκέφτομαι πολύ.  Κι η Ρένα όπου να ναι γεννάει.  Πριν ένα χρόνο εδώ μέσα γινόταν χαμός.  


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , vikib είπε:

Ναι μιλαμε με αρκετα κοριτσια

 Η Ρενα μπηκε στο μηνα της

Αν μιλήσεις ξανά πες τους ότι τις σκέφτομαι κι αν θέλουν ας μπουν να μου πουν τα νέα τους. Στη Ρένα έχω στείλει και πμ πες της αν μιλήσετε.  Σε ευχαριστώ πολύ 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

κι εμεις την ιδια που ειναι ολη φουξια!! ρε παιδια και γω την σκεφτομουν τη Ρενα!! τι καλα γενναει!! δως της χαιρετισματα κι απο μενα!! οντως περυσι τον χειμωνα γινοταν χαμος...που χαθηκαν ολα τα κοριτσια;; 


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Myrtoulita είπε:

κι εμεις την ιδια που ειναι ολη φουξια!! ρε παιδια και γω την σκεφτομουν τη Ρενα!! τι καλα γενναει!! δως της χαιρετισματα κι απο μενα!! οντως περυσι τον χειμωνα γινοταν χαμος...που χαθηκαν ολα τα κοριτσια;; 

Στο viber :-(

Η αλήθεια είναι ότι αυτή η πιπίλα είναι λίγο βαριά.  Αν το μωράκι δεν είναι αρκετά νευρικό σίγουρα το δυσκολεύει.  Ακόμα και τώρα η δικιά μου κάποιες φορές κουράζεται και τη φτύνει και μετά την ξανά θέλει 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου!!! Τι ωραία που τα λετε για τα μωράκια σας!!! Πέρσι γράφατε για τις προσπάθειες και τώρα τα έχετε στις αγκαλιές σας!!! Να τα χαίρεστε!!!

Εγώ σήμερα ξεκίνησα την πρώτη μου ένεση για την εξωσωματική!!!

Σασ φιλώ!!!

  • Μου αρέσει 2

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nini84 είπε:

Κοριτσάκια μου!!! Τι ωραία που τα λετε για τα μωράκια σας!!! Πέρσι γράφατε για τις προσπάθειες και τώρα τα έχετε στις αγκαλιές σας!!! Να τα χαίρεστε!!!

Εγώ σήμερα ξεκίνησα την πρώτη μου ένεση για την εξωσωματική!!!

Σασ φιλώ!!!

Νινι μου καλή επιτυχία! !! Εύχομαι να πάνε όλα κατ ευχήν! !!!  Γρήγορα με ένα γερό σποτάκι στην κοιλίτσα σου! !!  Πολλά φιλάκια! !

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 11/15/2017 at 9:11 ΜΜ, Myrtoulita είπε:

Γεια σου Νινακι μου γλυκο!! Σου ευχομαι ολοψυχα καλη επιτυχια!! Ολα θα πανε τελεια!! Εγω κοριτσια δεν εχω viber γιατι μου κολλαει το κιν! 

 

On 11/15/2017 at 9:39 ΜΜ, Τονι@ είπε:

Νινι μου καλή επιτυχία! !! Εύχομαι να πάνε όλα κατ ευχήν! !!!  Γρήγορα με ένα γερό σποτάκι στην κοιλίτσα σου! !!  Πολλά φιλάκια! !

Mυρτουλίτα και Τονάκι μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!! Σας φιλώ και τις δύο!!! Να δώσετε και από ένα φιλάκι στις κουκλίτσες σας!!!

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Λοιπόν να σας πω κι εγώ με την σειρά μου την προσπάθειά μας! Έχω κύκλο σταθερό 28 ημερών! Τελευταία περίοδο 5 Νοεμβρίου, ελεύθερες επαφές στις: 9,11,13,15,17, και σίγουρα θα έχουμε και στις 18 και 19 Νοεμβρίου!!! Λέτε να το πιάσουμε το σποράκι μας? 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι καινουρια στο forum! Λοιπόν είμαι παντρεμένη και αποφασίσαμε με τον άντρα μου να ξεκινήσουμε για μωράκι! Έκανε τις εξετάσεις του και είναι όλα καλά! Και εγώ τον προηγούμενο μήνα έκανα σαλπιγγογραφια και όλα καλά :) λόγω του ότι έχω πολυκυστικες έχω άστατο κύκλο με συνήθως καθυστέρηση 4 ημερών! Προηγούμενη περίοδος 9/10 έχω καθυστέρηση 8 ημέρες μέχρι και σήμερα 17/11! Ωστόσο 9/11 είδα λίγο ροζ στο σκούπισμα από τότε τίποτε! Να πω επίσης ότι από την 4η ημέρα καθυστέρησης έως και την 7η ημέρα ήμουν με γαστρεντερίτιδα ( πολλά χάπια και πολύ νερό)! Την 6η ημέρα έκανα τεστ το μεσημέρι και βγήκε αρνητικό! Δεν έχω κάποιο σύμπτωμα περιόδου λίγο πρησμένο στήθος τίποτα άλλο! Τι μου προτείνετε να περιμένω και άλλο η να πάω στην γιατρό μου να με εξετάσει μήπως συμβαίνει κάτι άλλο ; Ευχαριστώ ! 


 

 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Panagiwtaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι καινουρια στο forum! Λοιπόν είμαι παντρεμένη και αποφασίσαμε με τον άντρα μου να ξεκινήσουμε για μωράκι! Έκανε τις εξετάσεις του και είναι όλα καλά! Και εγώ τον προηγούμενο μήνα έκανα σαλπιγγογραφια και όλα καλά :) λόγω του ότι έχω πολυκυστικες έχω άστατο κύκλο με συνήθως καθυστέρηση 4 ημερών! Προηγούμενη περίοδος 9/10 έχω καθυστέρηση 8 ημέρες μέχρι και σήμερα 17/11! Ωστόσο 9/11 είδα λίγο ροζ στο σκούπισμα από τότε τίποτε! Να πω επίσης ότι από την 4η ημέρα καθυστέρησης έως και την 7η ημέρα ήμουν με γαστρεντερίτιδα ( πολλά χάπια και πολύ νερό)! Την 6η ημέρα έκανα τεστ το μεσημέρι και βγήκε αρνητικό! Δεν έχω κάποιο σύμπτωμα περιόδου λίγο πρησμένο στήθος τίποτα άλλο! Τι μου προτείνετε να περιμένω και άλλο η να πάω στην γιατρό μου να με εξετάσει μήπως συμβαίνει κάτι άλλο ; Ευχαριστώ ! 


 

 
  •  

καλως ορισες !! καταρχας αυριο πρωι πρωι θα πας να κανεις χοριακη εξεταση αιματος 15 ευρω κοστιζει κ βγαινει μετα απο 4 ωρες για να ξερεις 100% τι συμβαινει το ιδιο θα σου πει κ ο γιατρος. κ απο δευτερα θα μιλησεις με το γιατρο σου.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , linaa είπε:

καλως ορισες !! καταρχας αυριο πρωι πρωι θα πας να κανεις χοριακη εξεταση αιματος 15 ευρω κοστιζει κ βγαινει μετα απο 4 ωρες για να ξερεις 100% τι συμβαινει το ιδιο θα σου πει κ ο γιατρος. κ απο δευτερα θα μιλησεις με το γιατρο σου.

Καλώς σας βρήκα! Μίλησα μαζί της και μου είπε να περιμένω μέχρι την Πέμπτη και μετά να μου δώσει χάπια για να προκαλέσουμε την περίοδο! Εγώ πίστεψα ότι ίσως υπάρχει η πιθανότητα λάθος του τεστ εκείνη δεν μου είπε κάτι τέτοιο! Σε ευχαριστώ για την αμμεση απάντηση 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...