Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

γεια σας κοριτσια 

μπριζολα και μπριαμ

στρωσατε ?

εγω μονο το καθιστικο που περναμε την περισσοτερη μερα και εχει μωσαικο 

απο την αλλη εβδομαδα λεω να κανω γενικη και να στρωσω

@SFSI81 μια χαρα ολα καλα να πανε μεχρι το τελος 

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας σημερα εφτιαξα κοτοπουλο με μανηταρια  κρεμα γαλακτος και μακαρονια....!!! τον κατω οροφο τον στρωσαμε μετα τα γεννεθλια του μικρου.. τον πανω οροφο θα τα βαλουμε μια απο αυτες τις μερες..!!! αλλα στην κουζινα φετος δε θα βαλω καθολου χαλι απο την πρωτη μερα θα γινει χαλια και ειχα και την ωραια ιδεα οταν το αγορασα και το πηρα και κοραλι.... και γινεται καταμαυρο και ειδικα τωρα με τα φαγητα του μικρου....!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

@xaroumenh mama εγώ όταν ξεκίνησε στερρεες ο μικρός πήρα ένα χαλί γκρι ριγέ από το ικεα με 15 ευρώ(μεγαλούτσικο όχι διάδρομος). Το βάζω 2 φορες το μήνα πλυντηριο...σκυλί βγήκε. Την τελευταια φορα που πήγα το ξαναείδα αν ενδιαφέρεσαι.

Το μόνο το παιδικό και η κουζίνα είναι στρωμένα τα υπόλοιπα την Τρίτη που έχω γενική. Έχω ξύλο κάτω ευτυχώς και κρατάει ζέστη...

Βρήκα σήμερα τυχαια ένα κρεοπωλείο- μπουτίκ και τα λιμπίστηκα όλα :-D

Είχε μέχρι και μπριζόλα τόμαχοκ και μπιφτέκι black angus.. περιορίστηκα σε ρολάκια κοτόπουλου, σουτζουκάκια και φαλάφελ... αύριο θα τα δοκιμάσουμε! Μιαμ μιαμ


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο εμενα μοσχαρι απο εχθες με μακαρονια για σημερα..... σημερα εδω σαν να μου φενεται πως καλοκαιριασε....εχει πολυ ζεστη κ ηλιολουστη μερα...!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια!!

 

Ψαρακια σημερα!!

 

Στρωσαμε κι εμεις! εγω ειχα κανει την εξυπναδα να εχω <μαλλιαρο> χαλι ακομη και στην κουζινα (μαυρο κιολας) οποτε τωρα με τα μικρα εκανα καποιες αλλαγες 


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Γιουβετσάκι σήμερα! Ωραία μέρα είχε το πρωί αλλά τώρα σαν να χαλάει λίγο... εγώ παιδεύομαι με μια τενοντίτιδα στον ώμο, ευτυχώς χθες και σήμερα είχα βάλει άδεια, από αύριο όμως θα δούμε πώς θα την παλέψω!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , CME2205 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Γιουβετσάκι σήμερα! Ωραία μέρα είχε το πρωί αλλά τώρα σαν να χαλάει λίγο... εγώ παιδεύομαι με μια τενοντίτιδα στον ώμο, ευτυχώς χθες και σήμερα είχα βάλει άδεια, από αύριο όμως θα δούμε πώς θα την παλέψω!

ωχ περαστικα σου!!ποναει πολύ η ατιμη!! εγω παθαινω συχνα στον καρπο 


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , iouliana είπε:

ωχ περαστικα σου!!ποναει πολύ η ατιμη!! εγω παθαινω συχνα στον καρπο 

Άσε, έχω και την μικρή, έχω και την εγκυμοσύνη, η κουλαμάρα μου έλειπε!!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια απο την βροχερη Αθηνα

μακαρονια με μελιτζανες και ελιες σημερα

χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν 

@CME2205 περαστικα και εγω υποφερω απο τενοντιτιδα στο λυκειο ηταν στον καρπο απο το γραψιμο και τωρα στους ωμους λογω επαγγελματος


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια...!!! σημερα μπουρεκι απο την μαμα μου ..!!! @CME2205 περςστικα σου...!!!! αυτες τις μερες εδω εχει παρα πολυ ζεστη περα απο την υγρασια που εχει πρωι και βραδυ.. δεν ξερω αν το εχω ξαναπει αλλα χειμωνα εδω στην κρητη βλεπουμε απο τον γεναρη και μετα..χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν...


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...