Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!

που ειστε ολεσ καλε???κοιμαστε?εμεισ ξυπνησαμε ,πηγαμε εκκλησια και τωρα γυρισαμε σπιτι και προσπαθω να κοιμησω την αγγελικη!!!:rolleyes:

Λιζάκι η ώρα η καλή κούκλα μου..πόσο σε ζηλεύω που εγώ δεν θα το ζήσω αυτό αλλά τεσπα..να περάσετε καλά

γιατι καλε να μην το ζησεισ???ποτε μην λεσ ποτε!!και δεν ειναι καθολου αργα!!!!!!!!!!!!!!!:D

γειά σας βρε κορίτσια! χρόνια πολλά! με θυμάστε? μιλούσαμε κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης και μετά με την δουλειά δεν κατάφερα να κρατήσω καθημερινή επαφή! βλέπω μεγαλώσανε τα παιδάκια μας και συγκινούμε! διάβασα για την δεύτερη εγκυμοσύνη της irene θυμήθηκα τις αγωνίες της και τι να πω..........έχετε δει την διαφήμιση της heineken που η σύζυγος δείχνει στις φίλες την γκαρνταρόμπα στο νέο σπίτι?τέτοια αισθήματα μου γεννήθηκαν!

νατασσουλα μου καλωσ ηλθεσ και στο νεο τοπικ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μασ ελειψεσ!!!!!σε ευχαριστω παρα πολυ !!!φοβερη η περιγραφη σου!!αντε και στα δικα σου!!!!!!!:D

Καλησπέρα κορίτσια

ο μικρουλης μου ταλαιπωρειται ακόμα απο το κρυωμα του γύρισε σε εντονο βηχα του κανω πλύσεις με φυσιολογικό ορο του δίνω τα φαρμακακια του αλλα δεν βλεπω να ελλατωνεται ο βήχας τι να κανώ?

στεναχωριεμαι πολύ ειναι και η βάφτιση μας το αλλα Σάββατο και φοβάμαι μη μου κρυώσει και στην εκκλησία αγχωθηκα παρα πολύ και στεναχωρήθηκα που ταλαιπωρείτε ακομα το μωράκι μου.

καλο απογευμα σε όλες .

μην στεναχωριεσαι!!μεχρι το αλλο σαββατο ειναι μια εβδομαδα!!!θα γινει καλα και θα απολαυσει την βουτιτσα του!!:D:D


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

2348186qmpdlnw0xf.jpg

Nατασσουλα καλως ηρθες και παλι! Μας ελειψες!

Εγω πηρα γυαλια ηλιου στον Αντωνη οταν εγινε 2 ετων. Ετσι μου ειχαν πει και ο παιδιατρος, και ο οπτικος που ειχα ρωτησει.

Μαντινοπακι, περαν της εμπειριας, το θεμα ειναι οτι ψαχνομαι γενικα πολυ λογω της καχυποψιας που εχω για τους γιατρους. 15 χρονια εργασιας διπλα τους, εχουν δει πολλα τα ματια μου, και προτιμω πλεον να ακολουθω το ενστικτο μου και οχι να ακολουθω πιστα τις οδηγιες τους. Η αμφισβητηση ειναι καλη. Εχω αλλαξει ως τωρα 2 παιδιατρους, γιατι δε δεχομουν να ποτιζω το παιδι μου με φαρμακα για το παραμικρο, ουτε να κανω καθε εμβολιο που κυκλοφορει με κλειστα τα ματια.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας...

Και εγώ θυμάμαι ότι δεν είχα πάρει στον βαγγς γυαλιά ηλίου πριν γίνει 2 ή 3 ετών...Δεν γνωρίζω καθόλου εάν επιτρέπεται η όχι, αλλά νομίζω ότι δεν υπάρχει περίπτωση η κάρολ να μην τα βγάζει....


0b1qp2.pngPaB8p3.png

qjfzp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια γεια σας! σας ευχαριστώ για την υποδοχή! όπως πάντα είστε γλύκες!

mantinop εγώ γιατί δε μπορώ να δω την φωτό του γιου σου? 8 Μαιου έρχομαι Πάτρα γιατί βαφτίζει η κουμπάρα μου το δεύτερο παιδί της!λες να μπορέσουμε να συναντηθούμε κιόλας? θα ήταν πολύ ωραία! ο μικρός γιαννάκης βέβαια μάλλον δεν θα μας ακολουθήσει......

αυγουλάκι εμείς δεν δίνουμε ακόμα! είχε εμφανίσει ο μικρός κάτι αλλεργίες και το αποφεύγουμε προς το παρόν.το κακό είναι οτι ο ίδιος περιορισμός υπάρχει και με τα φρούτα και ο μικρός μου αντιδρά!αυτό το μήλο-μπανάνα- αχλάδι πια το σιχάθηκε και με το δίκιο του!


HZBPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας...

Και εγώ θυμάμαι ότι δεν είχα πάρει στον βαγγς γυαλιά ηλίου πριν γίνει 2 ή 3 ετών...Δεν γνωρίζω καθόλου εάν επιτρέπεται η όχι, αλλά νομίζω ότι δεν υπάρχει περίπτωση η κάρολ να μην τα βγάζει....

μια από τα ίδια...και εγώ για υτό δεν ρωτάω για γυαλιά. ξέρω οτι θα τα βγάζει όπως βγάζει και τα καπέλα!!!!!!!!!


HZBPp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2348186qmpdlnw0xf.jpg

Μαντινοπακι, περαν της εμπειριας, το θεμα ειναι οτι ψαχνομαι γενικα πολυ λογω της καχυποψιας που εχω για τους γιατρους. 15 χρονια εργασιας διπλα τους, εχουν δει πολλα τα ματια μου, και προτιμω πλεον να ακολουθω το ενστικτο μου και οχι να ακολουθω πιστα τις οδηγιες τους. Η αμφισβητηση ειναι καλη. Εχω αλλαξει ως τωρα 2 παιδιατρους, γιατι δε δεχομουν να ποτιζω το παιδι μου με φαρμακα για το παραμικρο, ουτε να κανω καθε εμβολιο που κυκλοφορει με κλειστα τα ματια.

αμφισβήτηση για τους γιατρούς???φάρμακα με το παραμικρό???καλέ τι λες???πλάκα κάνεις!!!!!!!!!!!

αστεία ,αστεία με το κραξιμο που τρώνε τελευταία σε λίγο θα πηγαίνουμε στους γιατρούς και θα μας δίνουν μόνο χαμομηλάκια!νομίζω θα τους κόψουν και οι φαρμακευτικές τα μπόνους και θα χάσουν τα κίνητρα τους.........

<<α, νατασσούλα, πονάει το αυτάκι εδώ και ένα μήνα? βήχεις σαν το γαιδούρι και δε μπορείς να κοιμηθείς??πρήστηκε το μάτι σου και βλέπεις μόνο με το ένα?εμ, γι αυτό προνόησε ο θεος και μας τα έδωσε διπλά!!!πάρε ένα χαμομηλάκι να βράσεις με φύλλα πορτοκαλιάς! κάνει θαύματα!!>>


HZBPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα επιστρέψαμε κι εμείς, αλλάξαμε λίγο παραστάσεις και ξεκουραστήκαμε όσο μπορεί βέβαια κανείς να ξεκουραστεί με δύο ζωηρούλια (και μάλιστα κρυωμένα).

Εύχομαι λοιπόν σε όλες τη χαρμόσυνη ευχή

Χριστός Ανέστη!

Να είστε καλά και να χαίρεστε κάθε στιγμή της ζωής με τους αγαπημένους σας, ακόμη και τις πιο δύσκολες καθώς το φως της Ανάστασης απλώνεται πάντοτε αφού προηγηθεί η Σταύρωση.

2744623vsx2q0frui.gif


994464lddvg62m3r.gifttb249f.aspx727545ds9fqyqice.gif

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια;)

Μόλις γυρίσαμε από την βάπτιση του μικρού της κουνιάδας μου...ο πιτσιποπάκος ήταν κύριος...μόνο που δεν έφαγε τις τροφές από το βαζάκι:rolleyes:...και εμένα δεν μου άρεσαν όπως μύριζαν:tongue:

Νατασσούλα στις 8 Μαίου το απόγευμα έχω και πάλι βαπτίσια (γιός ξαδέλφης μου) και στις 2 Μαίου επίσης (κόρη ξαδερφού μου)...αλλά φυσικά και μπορούμε να συναντηθούμε για ένα καφεδάκι...είτε με παιδιά είτε χωρίς...να ανταλλάξουμε τηλέφωνα και να κανονίσουμε:D

Τις φωτογραφίες δεν μπορείς να τις δεις γιατί είναι μέσα στην ομάδα που έχουμε στο φατσοβιβλίο...η Άννα μπορεί σαν διαχειρίστρια να σε προσκαλέσει...

Link to comment
Share on other sites

Koριτσάκια καλησπέρα!!!

Περάσαμε όμορφα και σήμερα. Ξυπνήσαμε αργά (καθόλου πρωτότυπο :tongue::tongue::tongue:), το μεσημέρι πήγαμε όλοι μαζί στο Πλανητάριο και είδαμε με τον βαγγέλη το Μικρό Πρίγκηπα (ο δημήτρης με την κάρολ καθίσανε στο καφέ) και μετά στην καισαριανή για ψαράκι και θαλασσινά. Από αύριο αρχίζει πάλι η ρουτίνα του σχολείου, αλλά ευτυχώς το καλοκαίρι πλησιάζει...:D:D:D

Αχ κορίτσια να ρωτήσω...ξέρετε κάποιαν-ον που να βάφει ωραία?? Χθες, έκανα ένα μακιγιάζ στο κομμωτήριο, αλλά δεν τρελλάθηκα με το αποτέλεσμα και θέλω κάτι καλό για τη βάπτιση (δεν βάφομαι σχεδόν ποτέ, και δεν έχω ιδέα...)

Μαριαννάκι θα πάρουμε αύριο στο "γι' αλλού" να δούμε...

Φιλιά σε όλες (και στα μπεμπούνια σας φυσικά :D:D:D)


0b1qp2.pngPaB8p3.png

qjfzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Πολίνα έχω την γυναίκα του ξάδελφού μου που νομίζω ότι βάφει παααρα πολύ ωραία δουλεύει κ στα galerie de beaute,αν πας στο άλμπουμ στο φατσοβιβλίο μπουκίτσα-κουκουβαγακι στη 34 φωτό με έχει βάψει εκείνη!

Κοριτσούδια να σας πω....μου φαίνεται πως τα δοντάκια της μικρής τα πάνω έχουν πολύ μεγάλο κενό ανάμεσα.....έτσι θα μείνουν??????Εμείς δεν έχουμε αραιά δόντια κανείς μας κ μου κάνει εντύπωση.....:-(

Επίσης εδώ κ 3 εβδομάδες περίπου μου κάνει κάτι περίεργα με τα χέρια σα να βάζει πολύ νεύρο σφίγει κ τεντώνει τα χέρια της...τι να ναι πάλι αυτό????


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Iουλία σε μια εβδομάδα θα είναι θεαματικά καλύτερα, μην ανησυχείς

Πολινι χρόνια πολλά για τον Βαγγ, να τον χαίρεσαι!

Λίζα ελπίζω χτες να ήταν μια πολύ όμορφη μέρα για σας :D

Νατασσούλα καλώς μας ήρθες και πάλι!

Άννα αυτό το κάνει πολύ καιρό ο δικός μου και μάλιστα κάνει και ανάλογη έκφραση σαν θυμωμένο ωωω στα μούτρα, δηλ σφίγγονται και οι μύες του προσώπου. Δεν ανησυχώ, τρόπος έκφρασης είναι. Νεύρα, ένταση, θέλει να εκφραστεί κι ακόμα δεν μπορεί; Πάντως είναι πολύ χαριτωμένος όταν το κάνει κι επειδή το έχουμε εντοπίσει, το κάνει και πιο έντονα για να μας εντυπωσιάσει το σκατάκι.

Μαντινόπη έχεις δίκιο, μπερδεύτηκα με την γιορτή σου, συγγνώμη! 'Οσο για τα γυαλιά, του πήραμε κι εμείς, για μόστρα κυρίως, δεν τα φοράει για ώρα, κάνα δυο φώτο βγάζουμε. Πάντως δεν θέλει να τα βγάλει. Προσεχώς φωτογραφίες! Όσο για τις έτοιμες τροφές, της νεστλέ την φρουτόκρεμα την έφαγε με ευχαρίστηση μια φορά που ήμασταν έξω. Γεύμα όμως δεν του άρεσε, την έβγαλε με γάλα.

Elle χρόνια πολλά για τον άντρα σου!

Ειρήνη γκαστρούλα τις πεταλουδίτσες μέχρι κι εγώ τις ζήλεψα που δε νοσταλγώ καθόλου την εγκυμοσύνη :tongue:

Ο μικρός συνήλθε και είναι μια γλύκα, τον ζουζουνίζουμε συνέχεια, τον έχουμε κατσιάσει. Έκανε και την πρώτη του αλητεία! Να 'ναι καλά ο αντρούλης μου δηλαδή που δεν επέβλεπε! Τρώγαμε και του έδωσα ένα πασχαλινό σοκολατένιο κουνέλι να κουνάει (έκανε τάκα τούκα, είχε μάλλον σοκολατάκια μέσα). Πάω για μια στιγμή στο μπάνιο κι εκείνη την ώρα τον έπιασε προκοπή τον άντρα μου να ψαχουλέψει κάτω από τους καναπέδες για μια μπαταρία που έπεσε από το κοντρόλ (το τι ψάρεψε κάτω από τους καναπέδες θα αναφερθεί σε επόμενο επεισόδιο...). Φυσικά ο μικρός δεν έχασε ευκαιρία, σκάλισε (μάλλον, ελπίζω δηλαδή) το αλουμινόχαρτο του κουνελιού, έσκασε μύτη το σοκολατένιο κουνελένιο κεφάλι και του άλλαξε τα φώτα ο μικρός. Γύρισα και βρήκα τον άντρα στα τέσσερα να ψαχουλεύει και τον μικρό με μουστάκια σοκολάτας να γλύφεται :rolleyes:

Καπάκια τηλ στον γιατρό ο οποίος γέλαγε και μας καθησύχασε. Η ανησυχία του άντρα μου (που πάλι δεν παραδεχόταν ότι ήταν απρόσεκτος, εγώ έφταιγα, κλασσικά) ήταν ποια;; Μην συνηθίσει τώρα τη σοκολάτα και δεν τρώει τα φαγητά του :shock:


WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!!Σημερα νυσταζω πολυ!Μου τραβηξε ενα καλαματιανο η κοκο εχθες μεχρι τις 3 παρα!!!!!:mad:Ειχε ενα κεφι η σκατουλα....Τωρα ξερη .ουτε πλευρο δεν εχει αλλαξει!Παω να φτιαξω καφε να ανοιξει το ματι!:confused:


1v0n7ypa5y9lur77.png
Link to comment
Share on other sites

1533662eqsupi4yz2.gif

Καλημερα σας!

Ελενη Αληθως ανεστη! Χρονια Πολλα και για τον αντρα σου!

Η Λιζα ηταν πολυ ομορφη νυφη, η εκκλησια πολυ ατμοσφαιρικη (εκκλησια μοναστηριου μου θυμισε), ο στολισμος απλα τελειος! Οι γιοι της ειναι κουκλοι, και ο Σταυρος-Μαριος εκλαιγε σε ολο το μυστηριο!

Εγινε και η συναντηση των δυο Ντενις... Αντωνης και Μαριος... Οχι απλως τρομεροι, γιναμε θεαμα! Η χημεια δε μεταξυ τους, απιστευτη! Αν τους βαλεις μαζι, γκρεμιζουν ανετα το σπιτι!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...