Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Πάντως αν πάρεις τεστ,μην κανεις τη βλακεία που έκανα εγώ.Να ξεκινήσεις τουλάχιστον 7μερες από την εμβρυομεταφορά,γιατί πιο πριν θα βγει αρνητικό,ενώ μπορεί να είσαι έγκυος 

      Ναι αυτό σκεφτόμουν βασικά …. Μήπως κάνω Δευτέρα …

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Ελενακι μου αυτό προσπαθώ αν και αύριο φεύγει και η μαμά μου για το χωριό και απο τώρα λέω ωχχχ.Σε μένα μοιάζει αν και λένε τα κοριτσάκια μοιάζουν συνήθως στους Μπαμπάδες εμενα η δικιά μου τίποτα στον ύπνο τον έπιασαν μου λένε όλοι..

Εσείς βουρ προσπαθειες αυτό το μήνα να φανταστώ άντε να μεγαλώσει το πινακακι με τις εγκυουλες

  • Μου αρέσει 1

3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

@sonia@ ελα θα τα καταφερετε μια χαρα και χωρις την μαμα!!!!χχαχα τον καημενο τον μπαμπα!!!δυο Σονιες στο σπιτι!!!εγω ειμαι 11η μερα οποτε ξεκιναμε δυναμικα κ οτι γινει...τωρα ξεκινησαμε τις θεραπειες μας κ πιθανον ακομα να μην εχουμε αποτελεσμα!δεν πειραζει ομως ειμαστε αισιοδοξοι και πιστευουμε οτι συντομα θα το πιασουμε το σπορακι!!!

  • Μου αρέσει 2

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 23/2/2017 at 7:56 ΜΜ, elenakii22 είπε:

 δεν ησουν στο forum ετσι?εισαι καινουργια καινούργια?αν ναι πες μας λιγα πραγματα για σενα γτ με τα κορίτσια ήμασταν μαζι στο forum!

@meli melo ευχομαι ενα τεραστιο νουμερο για αυριο!!!!

Και εγώ καινούργια σήμερα μπήκα στην. Ομάδα ❤

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

@elenaki22 κκοριτσι μου καλη αρχή μσκατι να είσαι τυχερή και να ερθει κατευθείαν όπως το πες πάμε δυναμικά και ηθικό στα ύψη..

Ναι ο καλός μου αυτό λέει μου πολλαπλασιαστικες και τρέχει και για τις δυο μας χα χα χα καλά ειδικά για την Μπέμπα μιλάμε ερωτας δεν το φανταζομουν ποτε είναι η ηλιαχτιδα του λέει τελικά αλλάζει πολύ ο άνθρωπος

  • Μου αρέσει 4

3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 hours ago, mammylicious είπε:

Σονια μου γεννησες?? μπραβο καλη μου να σας ζησει η μικρη μπουμπου!! πως γεννησες φυσιολογικα? χχχχ

Όχι κορίτσι μου με καισαρική γέννησα τελικά στις 37+1 γιατί στο τελευταιο υπέρηχο μου αυξήθηκε υπερβολικά πολύ το αμνιακό και έπρεπε να γεννησω όπως δηποτε αλλά όλα καλά..εσύ πως είσαι πέραν των πεθετιρικων που σίγουρα θα βρεις την άκρη κούκλα μου

Μάρθα μου καλώς ήρθες και απο μένα με το καλό να μην σου ερθει η ξινη


3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, sonia@ είπε:

Όχι κορίτσι μου με καισαρική γέννησα τελικά στις 37+1 γιατί στο τελευταιο υπέρηχο μου αυξήθηκε υπερβολικά πολύ το αμνιακό και έπρεπε να γεννησω όπως δηποτε αλλά όλα καλά..εσύ πως είσαι πέραν των πεθετιρικων που σίγουρα θα βρεις την άκρη κούκλα μου

Μάρθα μου καλώς ήρθες και απο μένα με το καλό να μην σου ερθει η ξινη

Μακαρι να μην έρθει αλλά και να έρθει δεν θα το βάλω κάτω έτσι και αλλιώς τώρα αρχίσαμε ❤❤ δυσκολεύομαι πολύ να σας γράψω κάτι δεν ξέρω πως λειτουργεί εδώ το σύστημα… θέλω πολύ να μπω στην παρέα σας ❤

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Επιτελους σας βρηκα!!!!!μου λειψατε βρε κοριτσια.αντε μεχρι να συνηθισουμε εδω..τι καλα που ημασταν στο αλλο?αλλα δεν πειραζει.ελπιζω να εχουμε παλι την ιδια επικοινωνια.φιλιααα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσακια, πως ειστε?

κι εγω απο σημερα θα ξεκινησω νεες προσπαθειες:wub:

@sonia@ μου μην ανησυχεις θα σε οδηγησει το ενστικτο θα δεις;)

@Μαρθα Κ καλως ηρθες στην παρεα μας, σου ευχομαι να την ξαναδεις σε 9 μηνες την περιοδο παλι, αν θελεις δωσε μας ακριβη ημερομηνια αναμονης να σε βαλουμε στο πινακακι μας;)

@alexaeua κοριτσι καλως ηρθες, δυσκολευτηκες να μας βρεις?ειχα στειλει προσωπικο μηνυμα:unsure:, να μπαινεις να τα λεμε, ειχες κανενα θετικο νεο αυτο τον μηνα με την αναμονη?

 

τα υπολοιπα κοριτσια πως ειστε?

Link to comment
Share on other sites

@sonia@να σε ρωτήσω με επισκληριδιο ή ολική έκανες καισαρικη?Έχω κάνει δύο με ολική και τώρα το σκέφτομαι για επισκληριδιο αλλά να σου πω την αλήθεια αυτή  τη φορά  φοβαμε πολύ.  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, caramel_83 είπε:

Καλημερα κοριτσακια, πως ειστε?

κι εγω απο σημερα θα ξεκινησω νεες προσπαθειες:wub:

@sonia@ μου μην ανησυχεις θα σε οδηγησει το ενστικτο θα δεις;)

@Μαρθα Κ καλως ηρθες στην παρεα μας, σου ευχομαι να την ξαναδεις σε 9 μηνες την περιοδο παλι, αν θελεις δωσε μας ακριβη ημερομηνια αναμονης να σε βαλουμε στο πινακακι μας;)

@alexaeua κοριτσι καλως ηρθες, δυσκολευτηκες να μας βρεις?ειχα στειλει προσωπικο μηνυμα:unsure:, να μπαινεις να τα λεμε, ειχες κανενα θετικο νεο αυτο τον μηνα με την αναμονη?

 

τα υπολοιπα κοριτσια πως ειστε?βοήθεια δεν ξέρω να βάζω κάτι εδώ σχόλιο και να απαντάω στην τύχει έρχονται αν μπορεί μία παλιά να με βοηθείσει… τι ημερομηνία θες να σου πω ??

 

Link to comment
Share on other sites

@Μαρθα Κ λοιπον οταν θες να απαντησεις πας κατω κατω στην σελιδα εχει ενα ασπρο κενο και γραφει "Απαντηση σε αυτο το θεμα" πατας πανω και σου ανοιγει μεγαλυτερο παραθυρο και γραφεις οτι θες, μολις τελειωσεις οτι θες να γραψεις, πατας κατω δεξια στο φουξια πλαισιο " Καταχωρηση απαντησης" και ετσι η απαντηση σου δημοσιευεται ;)

 

όταν θελεις να αναφερθεις σε ενα συγκεκριμενο ατομο παραδειγμα σε εμενα πατας το παπακι "@" και κολλητα χωρις κενο γραφεις το ψευδωνυμο "caramel_83" και συνεχιζεις οτι θες να πεις σε αυτο το ατομο οπως εκανα εγω σε εσενα τωρα για να σου απαντησω για το πως θα απαντας, οτι αλλο ρωτησε μας να σου πουμε :)

Link to comment
Share on other sites

❤❤❤❤❤

1 hour ago, caramel_83 είπε:

@Μαρθα Κ λοιπον οταν θες να απαντησεις πας κατω κατω στην σελιδα εχει ενα ασπρο κενο και γραφει "Απαντηση σε αυτο το θεμα" πατας πανω και σου ανοιγει μεγαλυτερο παραθυρο και γραφεις οτι θες, μολις τελειωσεις οτι θες να γραψεις, πατας κατω δεξια στο φουξια πλαισιο " Καταχωρηση απαντησης" και ετσι η απαντηση σου δημοσιευεται ;)

 

όταν θελεις να αναφερθεις σε ενα συγκεκριμενο ατομο παραδειγμα σε εμενα πατας το παπακι "@" και κολλητα χωρις κενο γραφεις το ψευδωνυμο "caramel_83" και συνεχιζεις οτι θες να πεις σε αυτο το ατομο οπως εκανα εγω σε εσενα τωρα για να σου απαντησω για το πως θα απαντας, οτι αλλο ρωτησε μας να σου πουμε :)αγαπη αυτό κάνω κάποιες φορές δημοσιεύετε και κάποιες όχι και δεν ξέρω τον λόγο ??τι ημερομηνία θες να σου πω ??

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...