Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

      Δε θυμαμαι αν αναφέρει το άρθρο τι έλαβαν υπόψη τους στις ποιοτητες. Μη ξεχναμε οτι τα ποσοστα δεν ειναι ποτε κατι σταθερο γιατι ο καθε κυκλος εξωσωματικης ειναι διαφορετικος. Αρα τα ποσοστα τα λαμβανουμε υποψη με 5% πιο πανω ή πιο κατω. Σας παραθετω το αρθρο οποια κοπελα θελει να δει πιο πολλα. Λεει για τον προεμφυτευτικο ελεγχο:

      P-253 Clinical efficacy of PGT-A according to maternal age and embryo quality in blastocyst stage

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

On Tuesday, April 25, 2017 at 2:01 ΠΜ, elenakii22 είπε:

η @leta87 βρε κοριτσια που εχει χαθει??ξερει καμια τπτ??

Κορίτσια μου όμορφα καλό μήνα. Έλενακι μου εδώ είμαι δεν είχα προλάβει να μπω ετρεχα με τον γάμο μετά με τις αγορές του μωρού και τώρα είμαι ξάπλα και θα είμαι έτσι μέχρι να γέννησω. Είμαι 26 εβδομάδων και μετράω κάθε μέρα έως 30 Μαΐου για να πω ότι είναι βιωσιμο το παιδί και ότι και να γίνει να είναι καλά το παιδί. Προστοπαρον ξάπλα με άγχος να πάνε όλα καλά και πολλά πολλά φάρμακα. Βλέπω πολλά καινούργια κορίτσια καλωσηρθατε στο τυχερό φόρουμ. Μιας και ξαναεμφανιστηκα να σας δώσω φουλ μπεμπεδοσκονη να αποκτήσετε σύντομα ένα σποράκι. 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Just now, elenakii22 είπε:

@leta87 ολα καλα θα πανε μην αγχωνεσαι!!!κανατε τον γαμο??

Ναι ναι είμαι και επίσημα παντρεμένη. Ήθελα να σου πω για τα τεστ ωορρηξιας ότι σε κάποιες γυναίκες η γραμμη ελέγχου με τη γραμμή αποτέλεσματος δεν φτάνει να είναι το ίδιο. Μερικές γυναίκες κάνουν ωορρηξία έτσι  (σπάνια αλλά μήπως είσαι σε αυτές τις περιπτώσεις. Οπότε μέσα στον μήνα με το που δεις την πιο έντονη γραμμή έχε επαφές. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , leta87 είπε:

Ναι ναι είμαι και επίσημα παντρεμένη. Ήθελα να σου πω για τα τεστ ωορρηξιας ότι σε κάποιες γυναίκες η γραμμη ελέγχου με τη γραμμή αποτέλεσματος δεν φτάνει να είναι το ίδιο. Μερικές γυναίκες κάνουν ωορρηξία έτσι  (σπάνια αλλά μήπως είσαι σε αυτές τις περιπτώσεις. Οπότε μέσα στον μήνα με το που δεις την πιο έντονη γραμμή έχε επαφές. 

να ζησετε!!!κοιτα επαφες εχουμε ετσι κ αλλιως...απλα αν δεν κανω ωορρηξια θα πρεπει να το ξερω...αρα θα ξεκινησω υπερυχο τον επομενο μηνα..ειχα 16 και 17 τα πιο εντονο (οχι τελείως ομως) κ την 16 το βραδυ ειχα κ εντονους πονους...τωρα θα δειξει...απλα σκεφτομαι να κοιταξω να δω αν κανω ωορρηξια γτ απο σεπτεμβρη πρεπει να παρουμε αποφασεις ως προς τα που θα κινηθουμε...ενταξει εχουμε καιρο απλα να εχω δει τι γινεται με εμενα κ μετα να δουμε κ τον ανδρα μου...


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλό μήνα ομορφιές μου!! Εύχομαι ο Μάης να είναι γεμάτος μωράκια-λουλουδακια!!!

Λοιπόν να σας πω τα νέα μου! Σήμερα 30η μέρα του κύκλου και λέω τζάμπα ξοδεύω τα τεστακια δεν πρόκειται να δω θετικό άντε ας κάνω ένα τελευταίο. Να φανταστείτε από τα 30 μόνο 4 έμειναν γιατί πολλές μέρες έκανα πρωί και απόγευμα..Και εκεί που είχα απογοητευτεί τσουπ δεύτερη πιο έντονη γραμμουλα! Περιττό να σας πω τρελάθηκα απ τη χαρά μου τελικά κάνω ωορρηξία.. 30η μέρα του κύκλου βεβαια, αλλά κάνω!!! Μου λέει ο καλός μου δηλαδή αν χαίρεσαι έτσι με αυτό όταν δεις θετικο εγκυμοσύνης τι θα κάνεις??? Χαχαχαχα!

 Οπότε @elenakii22 συνέχισε τα ίσως κάνεις κι εσύ αργά και γι αυτό και τον προηγούμενο μήνα το έχασες που σταμάτησες πιο νωρίς.

αυτο ειναι το χθεσινο τεστακι με σχεδον καθολου δευτερη γραμμη 29η ημερα

18254237_10212942842428749_972274359_n.jpg

 και αυτο το σημερινο 30η ημερα!

 

18280266_10212942842468750_1832610622_n.jpg

  • Μου αρέσει 3

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Vila μπραβο κοπελα μου!!καλο θα ηταν να κανεις κ υπερυχο μαζι! δε νομιζω οτι εκανα καθολου ωορρηξια εγω!κ σε αυτον το κυκλο δε ξερω αν εκανα η οχι παντως δε θα κανω αλλο τεστ!αλλαξαν κ τα υγρα μου οποτε καταβαινω οτι περασαν οι μερες...εγιναν λευκα σαν κρεμα...εμεις ετσι κ αλλιως εχουμε επαφες ολο το μηνα..οχι συστηματικα αλλα εχουμε....αν τυχει ετυχε!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κοριτσάκια μου,

καλό μήνα να έχουμε με πολλές εγκυούλες εύχομαι......

Εγώ δεν έκανα και πολλά πράγματα αλλά τουλάχιστον ξεκουράστηκα.........:-D

@Alekagala νομίζω πως όλα θα είναι τέλεια άντε με το καλό να μάθουμε και το φύλο......

@Μαρθα Κ αχ βρε κορίτσι χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω το έχω αισθανθεί και εγώ αυτό και χάρηκα πολύ (άσχετο που δεν ήταν παρά μόνο λάθος συναγερμός)........ εύχομαι για σένα να είναι διαφορετικά τα πράγματα..........

@Vila μπράβο κορίτσι........... τουλάχιστον ξέρεις ότι συμβαίνει......... και είναι καλό.......

@leta87 να ζήσετε σου εύχομαι και κάθε ευτυχία στην ζωή σας και με το καλό  να συμπληρώσει την ευτυχία σας ένα υγιέστατο μωράκι........... υπομονή κορίτσι μου......... όλα θα πάνε κατ'ευχήν πιστεύω........

τις καλύτερες ευχές μου σε όλα τα κορίτσια..........

  • Μου αρέσει 1

8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, leta87 είπε:

Κορίτσια μου όμορφα καλό μήνα. Έλενακι μου εδώ είμαι δεν είχα προλάβει να μπω ετρεχα με τον γάμο μετά με τις αγορές του μωρού και τώρα είμαι ξάπλα και θα είμαι έτσι μέχρι να γέννησω. Είμαι 26 εβδομάδων και μετράω κάθε μέρα έως 30 Μαΐου για να πω ότι είναι βιωσιμο το παιδί και ότι και να γίνει να είναι καλά το παιδί. Προστοπαρον ξάπλα με άγχος να πάνε όλα καλά και πολλά πολλά φάρμακα. Βλέπω πολλά καινούργια κορίτσια καλωσηρθατε στο τυχερό φόρουμ. Μιας και ξαναεμφανιστηκα να σας δώσω φουλ μπεμπεδοσκονη να αποκτήσετε σύντομα ένα σποράκι. 

@leta87 κοριτσι μου να ζησετε!!!! βιον ανθοσπαρτον σου ευχομαι και με το καλο το μπεμπακι σας!!!!

1 ώρα πρίν, Μαρθα Κ είπε:

Εγώ ρε κορίτσια έχω πολύ ανακατωσούρα αλλά φοβάμαι. Μοιπως είναι όλα στο μυαλό μου όπως τον προηγούμενο μήνα…. 

Μαρθουλα πολυ καλα το πας το θεματακι για συμπτωματα...ολα καλα ειναι μεχρι στιγμης..αντε να ρθει και η καθυστερηση και να παρεις το ++++ και να πεταξεις στα συννεφα!!! Απεβαλε μονο το αγχος αν εχεις...

5 ώρες πρίν, Vila είπε:

Καλό μήνα ομορφιές μου!! Εύχομαι ο Μάης να είναι γεμάτος μωράκια-λουλουδακια!!!

Λοιπόν να σας πω τα νέα μου! Σήμερα 30η μέρα του κύκλου και λέω τζάμπα ξοδεύω τα τεστακια δεν πρόκειται να δω θετικό άντε ας κάνω ένα τελευταίο. Να φανταστείτε από τα 30 μόνο 4 έμειναν γιατί πολλές μέρες έκανα πρωί και απόγευμα..Και εκεί που είχα απογοητευτεί τσουπ δεύτερη πιο έντονη γραμμουλα! Περιττό να σας πω τρελάθηκα απ τη χαρά μου τελικά κάνω ωορρηξία.. 30η μέρα του κύκλου βεβαια, αλλά κάνω!!! Μου λέει ο καλός μου δηλαδή αν χαίρεσαι έτσι με αυτό όταν δεις θετικο εγκυμοσύνης τι θα κάνεις??? Χαχαχαχα!

 Οπότε @elenakii22 συνέχισε τα ίσως κάνεις κι εσύ αργά και γι αυτό και τον προηγούμενο μήνα το έχασες που σταμάτησες πιο νωρίς.

αυτο ειναι το χθεσινο τεστακι με σχεδον καθολου δευτερη γραμμη 29η ημερα

18254237_10212942842428749_972274359_n.jpg

 και αυτο το σημερινο 30η ημερα!

 

18280266_10212942842468750_1832610622_n.jpg

οοοοοο θετικα τεστακια βλέπω και μαρεσει!!! Βουρ στο ψητο σημερα..ρουφα τον αντρα απο πανω μεχρι κατω και αυριο και μεθαυριο!!!! σπορακι is loading!!!

7 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

απο τα 40 τεστ ωορρηξια μου εχουν μεινει 7!αυτον τον κυκλο χαλασα μονο 6 κ χαλασα 27 στον προηγουμενο!!τραγικό χαχα!

καταλαβα Ελενα γιατι χρησιμοποιεις τεστακια!!! 27 τον προηγουμενο μηνα????:shock: δεν ειδες οωρηξια ε ?? ειναι εμπιστα αυτα??εχεις τα ιδια με της @Vila??

 

κοριτσια έχετε fb??αν εχετε να γινουμε φιλες και εκει να τα λεμε γιατι απο το κινητο για καποιο λογο δεν μπορω να μπω στο φορουμ και με πετα..μονο απο το λαπτοπ μου.Nikos Sklavos Alexandra Verikiou ειναι το προφιλ μου το χω με τον αντρα μου αλλα αυτος δεν μπαινει. οποια θελει ας στειλει αιτημα.

Link to comment
Share on other sites

@NikolitsaVe87 δεν ξερω αν ειναι αξιοπιστα η οχι καθως ειναι ο δευτερος μηνας που τα χρησιμοποιω..τον προηγουμενο δε μου εδειξαν ωορρηξια  (δεν εκανα ομως δίκιο ειχαν) σε αυτον παλι δεν μου εδειξαν...οποτε τι να σου πω...θα δειξει!δεν εχουμε παρει τα ιδια..αλλες μαρκες εχουμε!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...