Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 16 λεπτά , Lila ki είπε:

      Αγωνιώ με εσένα !!! Σου εύχομαι ολόψυχα μια τεράστια χοριακη !!!! Εγώ είμαι 6η ημέρα σήμερα …. Κάνω υπομονή κ προσπαθώ να είναι ήρεμη και αισιόδοξη !!!! Καλημέρα !

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Εύχομαι να έχουμε και οι δυο θετικά αποτελέσματα 🥰Εσύ έβαλες ένα η δύο? Σκέφτεσαι να κάνεις κάνα τεστ από αύριο ή θα περιμένεις τη χοριακη?

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 22 λεπτά , Vana87 είπε:

Κοριτσια να ξερετε σας διαβαζω παντα! Εγω γεννησα το Σαββατο! Πως περασε τοσο γρηγορα ο καιρος δεν καταλαβα! Ευχομαι ολες συντομα να εχετε ενα μωρο στην αγκαλια σας!

Να σου ζησει κοριτσι μου.Γερο και καλοτυχο το μωρο σου.Αγορακι ή κοριτσακι?Φυσιολογικο τοκετο εκανες?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zina7777 είπε:

Να σου ζησει κοριτσι μου.Γερο και καλοτυχο το μωρο σου.Αγορακι ή κοριτσακι?Φυσιολογικο τοκετο εκανες?

Κοριτσακι εκανα και εχω ηδη ενα αγορακι 4 χρονων. Εκανα καισαρικη γιατι ετσι εκανα και το πρωτο. Ηταν προγραμματισμενη για τη Δευτερα αλλα με επιασαν πονοι απο το Σαββατο ετσι γεννησα πιο νωρις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Γεια σας ομορφες. Παλιό κορίτσι και εγώ που τρέχω με τη δουλειά. Επίσης αλλαξα και κινητό και μόνο από το laptop μπαίνω πια γιατί δεν θυμάμαι τους κωδικούς μου!

@MelinaFo και @Smile89 και @kido Κουνάμε το θέμα πήρε το μάτι μου;

@Vila τι κάνεις; Κορίτσια συγνώμη δεν έχω προλάβει να διαβάσω...

Πολύ διαγώνια ότι έπιασα  @elenakii22 Mεγαλώνει η μπέμπα να τη χαίρεσαι! @Smile89 Συγχαρητήρια!

 

Ευχαριστώ αγάπη μου τι κανεις εσύ πως είσαι?? Ε το κουνάμε όσο μπορούμε!!

3 ώρες πρίν, Vana87 είπε:

Κοριτσια να ξερετε σας διαβαζω παντα! Εγω γεννησα το Σαββατο! Πως περασε τοσο γρηγορα ο καιρος δεν καταλαβα! Ευχομαι ολες συντομα να εχετε ενα μωρο στην αγκαλια σας!

Να σου ζήσει!!!!

@Νορα Σ.εχω κάνει και 5 μέρες πριν την καθυστέρηση και έχει δείξει αυτό δεν σημαίνει όμως πως θα συμβεί σε όλες μας. Καλύτερα λοιπόν να περιμένεις την καθυστέρηση η την ημέρα περιόδου. 

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Vana87 είπε:

Κοριτσια να ξερετε σας διαβαζω παντα! Εγω γεννησα το Σαββατο! Πως περασε τοσο γρηγορα ο καιρος δεν καταλαβα! Ευχομαι ολες συντομα να εχετε ενα μωρο στην αγκαλια σας!

Να σου ζήσει Βάνα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@alina80 Nα σου ζησει να ειναι ενα γερο κ τυχερο μωρο ...

 

κοριτσια δεν αντεχα εκανα τεστ 5 μερες πριν την περιοδο κ βγηκε θετικο ακομα δε μπορω να το πιστεψω ...

εκανα κ τη βλακεια μου μετα ξεχαστηκα κ σηκωσα την κορη μου αγκαλια (12 κιλα )κ απο εκεινη την ωρα ψιλο ποναω ...ελπιζω να πανε ολα καλα για ολες μας

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Νορα Σ. είπε:

@alina80 Nα σου ζησει να ειναι ενα γερο κ τυχερο μωρο ...

 

κοριτσια δεν αντεχα εκανα τεστ 5 μερες πριν την περιοδο κ βγηκε θετικο ακομα δε μπορω να το πιστεψω ...

εκανα κ τη βλακεια μου μετα ξεχαστηκα κ σηκωσα την κορη μου αγκαλια (12 κιλα )κ απο εκεινη την ωρα ψιλο ποναω ...ελπιζω να πανε ολα καλα για ολες μας

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!! Κάνε χοριακή και πρόσεχε όσο μπορείς!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Νορα Σ. είπε:

@alina80 Nα σου ζησει να ειναι ενα γερο κ τυχερο μωρο ...

 

κοριτσια δεν αντεχα εκανα τεστ 5 μερες πριν την περιοδο κ βγηκε θετικο ακομα δε μπορω να το πιστεψω ...

εκανα κ τη βλακεια μου μετα ξεχαστηκα κ σηκωσα την κορη μου αγκαλια (12 κιλα )κ απο εκεινη την ωρα ψιλο ποναω ...ελπιζω να πανε ολα καλα για ολες μας

ωωωωωωωωω...συγχαρητήρια!!!με το καλό,κ να προσέχεις λίγο!!αλήθεια πιο έκανες κ έδειξε τόσο νωρίς κανονικά θετικό?


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, *ζουζουνα*!!! said:

ωωωωωωωωω...συγχαρητήρια!!!με το καλό,κ να προσέχεις λίγο!!αλήθεια πιο έκανες κ έδειξε τόσο νωρίς κανονικά θετικό?

Eιμαι στο εξωτερικο κ εκανα ενα απο εδω τοπικο ....ουτε εγω περιμενα οτι θα δειξει αλλα ηταν πεντακαθαρο θετικο ...ελπιζω να μη κανει λαθος :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 16 λεπτά , Νορα Σ. είπε:

Eιμαι στο εξωτερικο κ εκανα ενα απο εδω τοπικο ....ουτε εγω περιμενα οτι θα δειξει αλλα ηταν πεντακαθαρο θετικο ...ελπιζω να μη κανει λαθος :)

Συγχαρητήριά κορίτσι μου,  Όχι μην φοβάσαι τα πονακια. Απλά πρόσεχε.  Κάνε χοριακη,  να μας πεις.


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Νορα Σ. είπε:

Eιμαι στο εξωτερικο κ εκανα ενα απο εδω τοπικο ....ουτε εγω περιμενα οτι θα δειξει αλλα ηταν πεντακαθαρο θετικο ...ελπιζω να μη κανει λαθος :)

Όχι αφού βγήκε θετικό μην φοβάσαι,τώρα μια χοριακη για να δεις κ πόσο εβδομάδων είσαι περίπου Κ μετά τηλ στο γιατρό σου,με το καλό λοιπόν!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Smile89 said:

Συγχαρητήριά κορίτσι μου,  Όχι μην φοβάσαι τα πονακια. Απλά πρόσεχε.  Κάνε χοριακη,  να μας πεις.

εδω που ειμαι (εξωτερικο) είναι λιγο περιεργα οποτε δε μπορω να βρω να κανω χοριακη θα παω απο εβδομαδα στο γιατρο να με καθοδηγησει ...προς το παρων τηλεφωνησα στη γιατρο μου ελλαδα κ περνω φολικο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Νορα Σ. είπε:

εδω που ειμαι (εξωτερικο) είναι λιγο περιεργα οποτε δε μπορω να βρω να κανω χοριακη θα παω απο εβδομαδα στο γιατρο να με καθοδηγησει ...προς το παρων τηλεφωνησα στη γιατρο μου ελλαδα κ περνω φολικο

Εσύ ξέρεις κορίτσι μου!!! Συγχαρητήρια και πάλι! !!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Smile89 είπε:

Εσύ ξέρεις κορίτσι μου!!! Συγχαρητήρια και πάλι! !!

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε? @Vana87 να σου ζησει να ειναι γερο κ.καλοτυχο το μωρακι σου.. @Smile89 @zina7777 τι κανουν σημερα οι κοιλιτσες σας?τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν? Εγω παλι εκει π ελεγα οτι δεν εχω υγρα σημερα εχω πλημμυρίσει...τι γινεται??:shock:

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...