Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Καλημεραααα!!

@elenakii22 οχι δεν παω Τεταρτη, θα περιμενω νε τελειωσω να ειμαι καθαρη τελειως, να περασουν και λιγες μερουλες γιατι θελω να κανω και παπ να μην υπαρχουν υπολειμματα

@Μαρθα Κ εγω γιατι πιστευω οτι αυτα τα καφε που ειχες ηταν η περιοδος?ηταν αρκετα?λερωνες την σερβιετα?συγνωμη που ρωταω απλα γιατι ο γιατρος μου μου ειχε πειι οταν ξεκινησα τα θεματα με τη περιοδο οτι αυτα τα καφε που ειχα τοτε ηταν αιμα απλα καθυστερουσε να κατεβει και γι'αυτο εβγαινε σε αυτο το χρωμα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, caramel_83 είπε:

Καλημεραααα!!

@elenakii22 οχι δεν παω Τεταρτη, θα περιμενω νε τελειωσω να ειμαι καθαρη τελειως, να περασουν και λιγες μερουλες γιατι θελω να κανω και παπ να μην υπαρχουν υπολειμματα

@Μαρθα Κ εγω γιατι πιστευω οτι αυτα τα καφε που ειχες ηταν η περιοδος?ηταν αρκετα?λερωνες την σερβιετα?συγνωμη που ρωταω απλα γιατι ο γιατρος μου μου ειχε πειι οταν ξεκινησα τα θεματα με τη περιοδο οτι αυτα τα καφε που ειχα τοτε ηταν αιμα απλα καθυστερουσε να κατεβει και γι'αυτο εβγαινε σε αυτο το χρωμα

1 hour ago, caramel_83 είπε:

Καλημεραααα!!

@elenakii22 οχι δεν παω Τεταρτη, θα περιμενω νε τελειωσω να ειμαι καθαρη τελειως, να περασουν και λιγες μερουλες γιατι θελω να κανω και παπ να μην υπαρχουν υπολειμματα

@Μαρθα Κ εγω γιατι πιστευω οτι αυτα τα καφε που ειχες ηταν η περιοδος?ηταν αρκετα?λερωνες την σερβιετα?συγνωμη που ρωταω απλα γιατι ο γιατρος μου μου ειχε πειι οταν ξεκινησα τα θεματα με τη περιοδο οτι αυτα τα καφε που ειχα τοτε ηταν αιμα απλα καθυστερουσε να κατεβει και γι'αυτο εβγαινε σε αυτο το χρωμα

Και εγώ αυτό πιστεύω ότι κάτι παίζει με τα καφέ υγρά αλλά δεν ήταν πολύ μία στάμπα μικρή έβγαινε στην σερβιέτα και όταν σκουπιζομουν στο χαρτί για πέντε μέρες κοντά…. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα...θελω βοηθεια...εχθες ολη μερα ειχα ενα τρομερο πονοκεφαλο...το βραδυ λοιπον ημουν πολυ χαλια και ζαλιζομουν...και...εκανα εμετο...ξερει καμμια αν ειναι αυχενικο και ειχα αυτον τον πονοκεφαλο και τον εμετο?η να παει το μυαλο μου αλλου?σημερα που ξυπνησα ηταν σαν να επαιζα ξυλο ολη την νυχτα...μουδιασμενο το κεφαλι μου και σερνομαι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 hours ago, Wannabemommy 27 είπε:

Καλημεραααα...θελω βοηθεια...εχθες ολη μερα ειχα ενα τρομερο πονοκεφαλο...το βραδυ λοιπον ημουν πολυ χαλια και ζαλιζομουν...και...εκανα εμετο...ξερει καμμια αν ειναι αυχενικο και ειχα αυτον τον πονοκεφαλο και τον εμετο?η να παει το μυαλο μου αλλου?σημερα που ξυπνησα ηταν σαν να επαιζα ξυλο ολη την νυχτα...μουδιασμενο το κεφαλι μου και σερνομαι...

καλημέρα!σε ποια μερα είσαι?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ακούστε τι παρατηρώ από τον προηγούμενο μήνα δέκα μέρες πριν αδιαφετισω βγάζω πολλά υγρά λες και μου φεύγουν ουρά και βλέπω ότι έχουν αρχίσει πάλι εδώ και τρεις μέρες… τι να είναι αυτό ??

2 hours ago, Wannabemommy 27 είπε:

10 φεβρουαριου τελευταια περιοδος...

Ο κύκλος σου πόσες μέρες είναι ??

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας κορίτσια.Είμαι καινούρια εδώ και θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας και την δική μου ιστοριούλα! Ειμαι 29 χρονών παντρευτηκα τον Σεπτέμβριο και πηραμε την απόφαση με τον άντρα μου να βαλουμε μπροστά για ένα νινί. Έχω κύκλο κάθε 28 μέρες. Κάναμε την πρώτη μας προσπάθεια αυτόν τον μήνα στις 14/3 (δύο μέρες πρίν την οωρριξία) καθώς και στις 17/3 (μία μέρα μετά) .Μία εβδομάδα αργότερα είχα στην τουαλέτα όταν σκουπιστικα καφέ υγρα που διάρκησαν 1 μέρα και αυτό δεν σας κρύβω οτι μου έδωσε ελπίδες πολλές διοτι στο παρελθόμ δεν ειχα ποτέ ξανα πριν αδιαθετήσω! Επίσης μια μερα μετα ειχα και τρομερους πονοκεφάλους.Τωρα περιμένω στις 30/3 να μου ερθει. Έτσι λοιπόν αγορασα τεστ το οποιο και και έκανα ΣΗΜΕΡΑ 5 μέρες πρίν και βγήκε αρνητικό...δεν σας νκρύβω την μεγάλη μου απογοητευση!! Υπάρχει λέτε πιθανοτητα να βιάστηκα και να είμαι; Συγνώμη για το μεγάλο μήνυμα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


27 minutes ago, Evi_Arv είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια.Είμαι καινούρια εδώ και θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας και την δική μου ιστοριούλα! Ειμαι 29 χρονών παντρευτηκα τον Σεπτέμβριο και πηραμε την απόφαση με τον άντρα μου να βαλουμε μπροστά για ένα νινί. Έχω κύκλο κάθε 28 μέρες. Κάναμε την πρώτη μας προσπάθεια αυτόν τον μήνα στις 14/3 (δύο μέρες πρίν την οωρριξία) καθώς και στις 17/3 (μία μέρα μετά) .Μία εβδομάδα αργότερα είχα στην τουαλέτα όταν σκουπιστικα καφέ υγρα που διάρκησαν 1 μέρα και αυτό δεν σας κρύβω οτι μου έδωσε ελπίδες πολλές διοτι στο παρελθόμ δεν ειχα ποτέ ξανα πριν αδιαθετήσω! Επίσης μια μερα μετα ειχα και τρομερους πονοκεφάλους.Τωρα περιμένω στις 30/3 να μου ερθει. Έτσι λοιπόν αγορασα τεστ το οποιο και και έκανα ΣΗΜΕΡΑ 5 μέρες πρίν και βγήκε αρνητικό...δεν σας νκρύβω την μεγάλη μου απογοητευση!! Υπάρχει λέτε πιθανοτητα να βιάστηκα και να είμαι; Συγνώμη για το μεγάλο μήνυμα!

Θεωρώ ότι το κανες νωρίς αφήνουμε να έχουμε μία εβδομάδα καθυστέρηση.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Alekagala είπε:

Βιάστηκες υπερβολικά!!!!  Περιμενε μεχρι την τεταρτη αλλιως χοριακη.... Με το καλο να αποκτήσεις γρηγορα το μωρακι στη κοιλίτσα!!! 

Κοριτσάκι μου τι κάνεις ??το σπορακι μέσα σου πως είναι ??χαθήκαμε έχουμε μέρες να μιλήσουμε.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειμαι εγω και ελπιζω και το σπορακι το ιδιο!  Τελείωσα και με τις κουβέρτες αυριο θα τις μαζέψω....  Στις 4/4 εχω την αυχενικη και ανυπομονω να το δω μπας και μαθω και το φύλο....!!!!  

Εσύ πως πας ακομα να φανεί η ακατανομαστη??? 

  • Μου αρέσει 2

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Alekagala είπε:

Μια χαρα ειμαι εγω και ελπιζω και το σπορακι το ιδιο!  Τελείωσα και με τις κουβέρτες αυριο θα τις μαζέψω....  Στις 4/4 εχω την αυχενικη και ανυπομονω να το δω μπας και μαθω και το φύλο....!!!!  

Εσύ πως πας ακομα να φανεί η ακατανομαστη??? 

Άντε μακάρι να μάθουμε το φύλο.. Μη τρελενεσαι στις δουλειες να προσέχεις…. Ακομα να φανεί μετα τα καφέ τότε τίποτα μόνο πολλα υγρα και. Μύξες είχα πριν λίγες μέρες…. Τώρα υγρα έχω αρκετά την παρασκευή είχα πόνο στην αριστερή ωοθήκη εκεί που εχω τις κιστες και το εκμεταλλευτήκαμε το βράδυ με τον σύζυγό μου… χι χι χι χι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...