Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Καλα κανεις ξεζουμιξε τον....  Εγω επειδη εχω πολλα υγρά ο συζυξ με εκμεταλλεύεται....  Νομιζει οτι ειμαι παντα αναμμένη χαχα!!!!  Και του ειπα οτι πρεπει να προσέχουμε αλλλα που....!!!! 

  • Μου αρέσει 1

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 minute ago, Alekagala είπε:

Καλα κανεις ξεζουμιξε τον....  Εγω επειδη εχω πολλα υγρά ο συζυξ με εκμεταλλεύεται....  Νομιζει οτι ειμαι παντα αναμμένη χαχα!!!!  Και του ειπα οτι πρεπει να προσέχουμε αλλλα που....!!!! 

Χα χα χα και ο δικος μου αυτό. Νομίζει… χιχιχι χι 

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ ναί το ξέρω οτι βιάστηκα...αφου βέβαια είδα ενα - ΝΑ ισα με το μπόι μου!!! Απλά είναι που δεν ξανα είχα στο παρελθόν καφέ βλέννα πριν την περίοδο και ήθελα πως και πώς να μάθω :)Σας ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σας καθώς και για τις συμβουλές σας!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Evi_Arv είπε:

Χμμμ ναί το ξέρω οτι βιάστηκα...αφου βέβαια είδα ενα - ΝΑ ισα με το μπόι μου!!! Απλά είναι που δεν ξανα είχα στο παρελθόν καφέ βλέννα πριν την περίοδο και ήθελα πως και πώς να μάθω :)Σας ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σας καθώς και για τις συμβουλές σας!!! 

Θα το ξανα κανείς βρε αφού έχεις πέντε έξι μέρες καθυστέρηση 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Evi_Arv  καλώς ήρθες στη παρέα!! Βιάστηκες λιγάκι είναι η αλήθεια αλλά σε καταλαβαίνω απόλυτα! Θυμάμαι κ εγώ τον πρώτο μήνα με ελεύθερες επαφές είχα τεράστια αγωνία!! Χιχι θα επαναλάβεις το τεστ σε λίγες μέρες ή ακόμα καλύτερα κατευθείαν χοριακή. Σου εύχομαι θετικα αποτελέσματα!!

@Μαρθα Κ από τα λεγόμενα σου όλο και πιο πολύ πιστεύω ότι τα καφέ ήταν περίοδος επειδή το έχω πάθει και ήταν ακριβώς έτσι! Τα παχύρευστα υγρά που είχες πρόσφατα ήταν ωορρηξία! Και πάντα μέτα την ωορρηξία έχουμε υγρά σαν νερό κ όσο πάει προς το τέλος του ο κύκλος σιγά σιγά καθόλου υγρά κ έρχεται η περίοδος.. εννοείται πως εύχομαι να μην την δεις αυτή τη φορά!!!

@Alekagala με το καλό να γίνει και η αυχενική να είναι όλα καλά και να μάς πεις και φύλο!

@Wannabemommy 27 10 Φεβρουαρίου τελευταία περίοδος? Και ακόμα δεν έχεις κάνει τεστακι?

  • Μου αρέσει 3

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Vila  άρα μπορείς να φανταστείς τι αγχος έχω..ευχαριστώ πολύ για την ευχή σου..Μακάρι Παναγία μου!!! Περιμένουμε να έρθει η Πέμπτη και ελπίζουμε σε έναν όμορφο σταυρό!!! :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vila είπε:

@Evi_Arv  καλώς ήρθες στη παρέα!! Βιάστηκες λιγάκι είναι η αλήθεια αλλά σε καταλαβαίνω απόλυτα! Θυμάμαι κ εγώ τον πρώτο μήνα με ελεύθερες επαφές είχα τεράστια αγωνία!! Χιχι θα επαναλάβεις το τεστ σε λίγες μέρες ή ακόμα καλύτερα κατευθείαν χοριακή. Σου εύχομαι θετικα αποτελέσματα!!

@Μαρθα Κ από τα λεγόμενα σου όλο και πιο πολύ πιστεύω ότι τα καφέ ήταν περίοδος επειδή το έχω πάθει και ήταν ακριβώς έτσι! Τα παχύρευστα υγρά που είχες πρόσφατα ήταν ωορρηξία! Και πάντα μέτα την ωορρηξία έχουμε υγρά σαν νερό κ όσο πάει προς το τέλος του ο κύκλος σιγά σιγά καθόλου υγρά κ έρχεται η περίοδος.. εννοείται πως εύχομαι να μην την δεις αυτή τη φορά!!!

@Alekagala με το καλό να γίνει και η αυχενική να είναι όλα καλά και να μάς πεις και φύλο!

@Wannabemommy 27 10 Φεβρουαρίου τελευταία περίοδος? Και ακόμα δεν έχεις κάνει τεστακι?

Μακάρι αγάπη μου να μην την δω.! "!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vila είπε:

@Evi_Arv  καλώς ήρθες στη παρέα!! Βιάστηκες λιγάκι είναι η αλήθεια αλλά σε καταλαβαίνω απόλυτα! Θυμάμαι κ εγώ τον πρώτο μήνα με ελεύθερες επαφές είχα τεράστια αγωνία!! Χιχι θα επαναλάβεις το τεστ σε λίγες μέρες ή ακόμα καλύτερα κατευθείαν χοριακή. Σου εύχομαι θετικα αποτελέσματα!!

@Μαρθα Κ από τα λεγόμενα σου όλο και πιο πολύ πιστεύω ότι τα καφέ ήταν περίοδος επειδή το έχω πάθει και ήταν ακριβώς έτσι! Τα παχύρευστα υγρά που είχες πρόσφατα ήταν ωορρηξία! Και πάντα μέτα την ωορρηξία έχουμε υγρά σαν νερό κ όσο πάει προς το τέλος του ο κύκλος σιγά σιγά καθόλου υγρά κ έρχεται η περίοδος.. εννοείται πως εύχομαι να μην την δεις αυτή τη φορά!!!

@Alekagala με το καλό να γίνει και η αυχενική να είναι όλα καλά και να μάς πεις και φύλο!

@Wannabemommy 27 10 Φεβρουαρίου τελευταία περίοδος? Και ακόμα δεν έχεις κάνει τεστακι?

Δεν εχω σταθερο κυκλο κι ετσι δεν ξερω....η πιο μεγαλη ημερομηνια που εχω μετρησει ειναι περιπου 80 μερες μετα...οποτε δεν ξερω ποτε ακριβως περιμενω...αυτο ειναι το θεμα...βεβαια εχθες ειχα αυτα τα συμπτωματα και δεν ξερω που μπορει να οφειλεται...και αποφευγω να.παρω τεστ γιατι φοβαμαι πως για ακομη μια φορα θα απογοητευτω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ούτε την ωορρηξία σου καταλαβαίνεις ε? Έστω υγρά ή πινάκια?

Εμένα που είναι μεγάλος ο κύκλος μου (από 35 ως 45 συνήθως) με έχει βοηθήσει πολύ μία εφαρμογή στο κινητό που υπολογίζει την ωορρηξία ..οχι όμως μόνο με ημερομηνίες όπως οι εφαρμογές περιόδου, αυτή σου ζητάει να αποθηκευεις κάθε μέρα συμπτώματα από διάθεση μέχρι υγρά κτλ. Και μπορώ να πω ότι στο περίπου ξέρω αν έκανα ωορρηξία γιατί βλέπω μέσα στο μήνα τι είχα σημειώσει από αλλαγές στο σώμα μου. Ίσως να τη δοκιμάσεις αν δεν είσαι ήδη έγκυος δηλαδή!! 

  • Μου αρέσει 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Vila είπε:

Ούτε την ωορρηξία σου καταλαβαίνεις ε? Έστω υγρά ή πινάκια?

Εμένα που είναι μεγάλος ο κύκλος μου (από 35 ως 45 συνήθως) με έχει βοηθήσει πολύ μία εφαρμογή στο κινητό που υπολογίζει την ωορρηξία ..οχι όμως μόνο με ημερομηνίες όπως οι εφαρμογές περιόδου, αυτή σου ζητάει να αποθηκευεις κάθε μέρα συμπτώματα από διάθεση μέχρι υγρά κτλ. Και μπορώ να πω ότι στο περίπου ξέρω αν έκανα ωορρηξία γιατί βλέπω μέσα στο μήνα τι είχα σημειώσει από αλλαγές στο σώμα μου. Ίσως να τη δοκιμάσεις αν δεν είσαι ήδη έγκυος δηλαδή!! 

Ναι θα με ενδιαφερε να μου πεις ποια ειναι...το μυαλο μας παιζει τοσα παιχνιδια που πλεον δεν μπορω να βασιστω πουθενα...χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου εγώ επιτέλους θα αδιαφετισω γιατί εχω βγαλει σπυράκια στο σαγόνι και τα βγάζω όταν είναι να έρθει περιοδος… άντε για να βάλω μπρος μετά να έρθει… 

8 hours ago, Wannabemommy 27 είπε:

Ναι θα με ενδιαφερε να μου πεις ποια ειναι...το μυαλο μας παιζει τοσα παιχνιδια που πλεον δεν μπορω να βασιστω πουθενα...χαχαχα

Θελω και εγώ να μάθω την εφαρμογή… καλημέρα !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ολες θα εχετε ενα τεραστιο +++++ .... Μην πτοειστε και μην απογοητευεστε με τιποτα! 

Μάρθα μου και εχω εβγαλα σπυράκια!!!! Και εμενα ηταν συπτωμα περίοδου τα σπυράκια στο σαγόνι η κοντα στα χειλια


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...