Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

@caramel_83 μου εδωσε glucophage 850mg ..το παιρνει κ μια απο τις κοπελες που δουλευει εκει..οοχι για εγκυμοσυνη αλλα λογω αστατου κυκλου..ειχε κύκλους πανω απο 40 μερες και την βοηθησε..μου ειπε οτι απο τον 2ο μηνα ειδε διαφορα..το παιρνει τωρα ενα 6μηνο!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

@elenakii22 ναι καπου το εχω διαβασει οτι βοηθαει πολυ στον κυκλο κοπελες που εχουν πολυκυστικες, να ρωτησω κατι?αυτα στα εδωσε ο ενδοκρινολογος, ο γυναικολογος σου τι λεει για το θεμα με τους τοσο μεγαλους κυκλους?ή δεν εχεις μιλησει μαζι του τωρα

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, caramel_83 είπε:

@elenakii22 ναι καπου το εχω διαβασει οτι βοηθαει πολυ στον κυκλο κοπελες που εχουν πολυκυστικες, να ρωτησω κατι?αυτα στα εδωσε ο ενδοκρινολογος, ο γυναικολογος σου τι λεει για το θεμα με τους τοσο μεγαλους κυκλους?ή δεν εχεις μιλησει μαζι του τωρα

δεν εχω μιλησει με τον γυναικολογο...δεν ειναι οτι δεν τον εμπιστευομαι αλλα με τον ενδοκρινολογο νιωθω μια σιγουρια...εξαλλου γνωριζει τον γυναικολογο μου (ο ενδοκρινολόγος δεν ειναι στην πολη μου αλλα ειναι φιλοι .ο γυναικολογος μου μου τον συστησε)οποτε φανταζομαι οταν χρειαστει θα μου πει να παω στον γυναικολογο...μιλαμε τηλεφωνικα με τις κοπελες στην γραμματεια και ειναι πολυ καλες...δλδ η κοπελα που μιλαγα πριν ξεκινησω να πηγαινω μου μιλαγε σαν να μην ενοχλω σαν να εχει ολη την ημέρα να την διαθεση σε εμενα χωρις καν να με ξερει..ολο αυτο με κερδισε.. 


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, elenakii22 είπε:

δεν εχω μιλησει με τον γυναικολογο...δεν ειναι οτι δεν τον εμπιστευομαι αλλα με τον ενδοκρινολογο νιωθω μια σιγουρια...εξαλλου γνωριζει τον γυναικολογο μου (ο ενδοκρινολόγος δεν ειναι στην πολη μου αλλα ειναι φιλοι .ο γυναικολογος μου μου τον συστησε)οποτε φανταζομαι οταν χρειαστει θα μου πει να παω στον γυναικολογο...μιλαμε τηλεφωνικα με τις κοπελες στην γραμματεια και ειναι πολυ καλες...δλδ η κοπελα που μιλαγα πριν ξεκινησω να πηγαινω μου μιλαγε σαν να μην ενοχλω σαν να εχει ολη την ημέρα να την διαθεση σε εμενα χωρις καν να με ξερει..ολο αυτο με κερδισε.. 

αυτο ειναι πολυ καλο να σου βγαζει σιγουρια ο καθε γιατρος;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 minutes ago, KarMar84 είπε:

Καλησπέρα, κ γω κ γω θα ήθελα να μπω στο πινακακι :oops:

Επόμενη περίοδος 03-05/04 άρα ας βάλουμε 04/04 :-D

Σε βαζω αμεσως κοριτσι :-D θα το βαλω 3-5 μην μου στεναχωριεσαι ;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

1. Antonia_GR  ΠΗΤ  ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ  2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ 1 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

2.baia5582 ΠΗΤ 1/7/2017  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

3. mammylicious ΠΗΤ  29/7/2017 - 1/8/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

4. leta87 ΠΗΤ  10/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

5. Zouzoumama ΠΗΤ 20/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

6. Garifalia1 ΠΗΤ 19-24/9/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

7. Alekagala ΠΗΤ  18/10/2017!!!

8. Melitoula ΠΗΤ  23/11/2017!!!

 

 

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. alexaeua 27/2/2017!!!

2. Μαρθα Κ 13/3/2017!!!

3. gianna81 14/3/2017!!!

4. maria dimitris 23/3/2017!!!

5. NikolitsaVe87 29/3/2017!!!

6. elenaki22 1/4/2017!!!

7. Vila 3/4/2017!!!

8. KarMar84 3-5/4/2017!!!

9. Olivia3 12/4/2017!!!

10. caramel_83  16-17/4/2017!!!

11. λουπιτα 20/4/2017!!!

12. giota@ 21/4/2017!!!

13. Wannabemommy....

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως αυτός ο μήνας έχει σαν μότο του το ΑΛΛΑ!

Είχα στις 20 αρκετό καφέ που δεν μου έχει ξανασυμβεί Αλλά στις 14 είχα πάει για τεστ παπ κ κολποσκόπηση οπότε μπορεί να είναι απ αυτό! Χθες με φαγουριζε η θηλή Αλλά μου έχει ξανασυμβεί! Έχω τσιμπήματα τα οποία συνήθως είναι από αριστερά Αλλά κάποιες φορές είναι κ από δεξιά! Έχω λίγο μπούκωμα Αλλά μπορεί να έχω κρυώσει! Έχω θολές εκκρίσεις με λίγο απαλό καφέ Αλλά μπορεί να τις είχα κ παλιότερα κ να μην το θυμάμαι! Θα ήθελα να τα είχαμε καταφέρει Αλλά είναι ο 2ος μήνας κ σε κανέναν από τους δυο δεν πέτυχα γόνιμες μέρες οπότε μην είμαστε κ πλεονέκτες! 

Άστα λα βράστα baby λοιπόν :cool:


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@caramel_83 όχι καλέ δεν απογοητεύομαι καθόλου, αν ήταν να απογοητευτω από τώρα δεν είχα σωτηρία χαχα όλα καλά, πάμε παρακάτω κ με τις γόνιμες στο παιχνίδι από εδώ κ πέρα :)

  • Μου αρέσει 1

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!! Καταρχην καλως ηρθαν τα νεα μας κοριτσια!!! Μου πηρε 3 μερες να διαβασω τα νεα σας!! Λογω υποχρεώσεων δεν βρηκα καθολου χρονο να μπω! 

Οι εγκυουλες μας...Λιγη μπεμπεδοσκονη να μας στειλετε κοριτσια να μας ερθει και μας !!!!

 Το μονο νεο που εχω να σας πω..ειναι πως πηγα στον γυναικολογο για εξετασεις και βαση της εφαρμογής που εχω στο κινητο υποτίθεται την επομένη θα ειχα ωορρηξία.. ομως οταν μου εκανε τον υπερυχο μου ειπε πως δεν εχω ωορρηξία.  Παρολο που εχω πολυ σταθερο κυκλο και η εφαρμογη σε αυτο δεν πεφτει εξω! Μου ειπε πως τουλαχιστον αυτον το μηνα να προσπαθήσω απο την 17η μερα εως την 21η γιατι τοτε θα κανω. Επισης μου ειπε πως μπορει καποιους μηνες να μην κανω καθολου. Εκτος κι αν εγω δεν καταλαβα καλα

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, caramel_83 είπε:

οποτε την αλλη εβδομαδα  λες να πας?

Θα το αφήσω να δω αν Ααδιαφετισω… κανονικά 12 απρίλη οπότε τα καφέ θα ήταν περίοδος και θα πάω σίγουρα μετά το πάσχα για υπέρηχο 

Link to comment
Share on other sites

@olivia 3καλα καταλαβες!μπορει να μην κανουμε ολους τους μηνες ωορρηξια..εεγω πηρπηρα τεστ ωορρηξιας για να δω κ δεν μ βγηκε θετικο αυτο τον μηνα!

ειμαι 34η μερα σμρ και ξεκινησαν τα υγρα οποτε φανταζομαι ειναι στο δρομο να ερθει..οποτε πολυ πιθανο οσοι μηνες μου ηταν 36 κ πανω να μην εκαναν ωορρηξια..


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, elenakii22 said:

@olivia 3καλα καταλαβες!μπορει να μην κανουμε ολους τους μηνες ωορρηξια..εεγω πηρπηρα τεστ ωορρηξιας για να δω κ δεν μ βγηκε θετικο αυτο τον μηνα!

ειμαι 34η μερα σμρ και ξεκινησαν τα υγρα οποτε φανταζομαι ειναι στο δρομο να ερθει..οποτε πολυ πιθανο οσοι μηνες μου ηταν 36 κ πανω να μην εκαναν ωορρηξια..

Μάλιστα... ας το δοκιμασουμε και αυτο και βλεπουμε!!!! Εγω σκεφτηκα να πηγαινω στη μεση του κυκλου στον γυναικολογο για κολπικο υπέρηχο να μετραει ποσα εκατοστα ειναι το ωοθυλακιο κ να μου λεει πανω κατω ποτε θα εχω ωορρυξια...  ειναι πιο εγκυρο απο τα τεστ. Γτ δεν το δοκιμαζεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...