Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

εχω φτασει και 20 μερες αλλα με πολυ πολυ λιγο αιμα, τωρα ειναι πολυ το αιμα, ειχαμε πει τοτε οτι ηταν λογω πολυκυστικων, τωρα ομως ειναι πολυ θα περιμενω μεχρι Παρασκευη και θα τον παρω αν ειναι να παω Μ.Δευτερα να με δει αν δεν εχω τελειωσει με το αιμα ας κανει εναν υπερηχο απο πανω μηπως κατι δει, δεν ξερω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Alekagala τι ωραία νέα!!! Αντε σε λίγο καιρό θα μας πεις και φύλο!! Γερό παιδί πάνω απ όλα που λένε και οι παλιές!

@caramel_83 έχεις τόσες μέρες έντονη ροή?? Πάρε καμία βιταμινουλα τουλάχιστον να μην εξαντληθείς..

@KarMar84 εσύ τι κάνεις κορίτσι μου? Μαζί περιμέναμε.. 


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, KarMar84 είπε:

@Vila ακόμα περιμένω κορίτσι...Αν δεν έρθει μέχρι αύριο θα της κλείσω την πόρτα στην μούρη της κυρίας γτ μεγάλη η χάρη τόση αναμονή :cool:

Εσένα σου ήρθε ε;

Ναι ήρθε η άτιμη! Χαχαχαχα 

Τώρα οργανώνω το σχέδιο μου για τον Απρίλιο! 

Εύχομαι να μην τη δείς!!! Θα κάνεις κανένα τεστακι??


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 minute ago, Vila είπε:

Ναι ήρθε η άτιμη! Χαχαχαχα 

Τώρα οργανώνω το σχέδιο μου για τον Απρίλιο! 

Εύχομαι να μην τη δείς!!! Θα κάνεις κανένα τεστακι??

Έτσι κορίτσι μου πάμε στον επόμενο με σχέδιο!!

Δεν το σκέφτομαι να σου πω την αλήθεια γτ δεν είναι πολύ πιθανό στην περίπτωση μου (η επαφή έγινε πολύ πριν την ωορρηξία κ ήταν μόνο μία) οπότε θα περιμένω τουλάχιστον μέχρι τέλος της εβδομάδας κ βλέπουμε...

  • Μου αρέσει 1

Link to comment
Share on other sites

εγω τα εχω αυτα.. και ειναι αξιοπιστα.. τουλαχιστον για εγκυμοσυνη εμενα μου εδειξε πολυ πολυ αχνο πριν την καθυστερηση.. κοριτσια??αν παραγγελνετε απο ebay  να ξερετε βγαινουν παμφθηνα..και της ωορηξιας και της εγκυμοσυνης..εγω πηρα τα one step απο ebay 50 τεμαχια δεκα ευρω.. και ερχονται και γρηγορα.. μεσα στην βδομαδα.. εχει και ωορηξιας.. απο πρωσοπικη εμπειρια και απο φιλης.. ειναι αξιοπιστα.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου τι κανετε?πολυ καλα τα νεα βλεπω για τις εγκυουλες μας...μπραβο κουκλες μου με το καλο τα μωρακια σας....εγω ακοοοοοομα περιμενω....αντε τουλαχιστον να ερθει για να μιλησω με το γιατρο μου να δουμε που παμε...οι υπολοιπες πως παμε?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Wannabemommy 27 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε?πολυ καλα τα νεα βλεπω για τις εγκυουλες μας...μπραβο κουκλες μου με το καλο τα μωρακια σας....εγω ακοοοοοομα περιμενω....αντε τουλαχιστον να ερθει για να μιλησω με το γιατρο μου να δουμε που παμε...οι υπολοιπες πως παμε?

κ εγω στα ιδια..ακομα περιμενω!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 minutes ago, elenakii22 είπε:

κ εγω στα ιδια..ακομα περιμενω!

Κοπελα μου μηπως τελικα καθυστερησες να κανεις ωορρηξια?γενικα εστω και χωρις τεστ ειχες επαφες με τον αντρα σου?μηπως εγινε το θαυματακι απο εκει που δεν το περιμενεις?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wannabemommy 27 είπε:

Κοπελα μου μηπως τελικα καθυστερησες να κανεις ωορρηξια?γενικα εστω και χωρις τεστ ειχες επαφες με τον αντρα σου?μηπως εγινε το θαυματακι απο εκει που δεν το περιμενεις?

ειχαμε αλλα δε καθυστερησε..εκανα τεστ την 28η νομίζω κ βγηκε πιο αχνο απο πριν...ειχε σκουρυνει λιγο καποιες μερες αλλα οχι τοσο οσο λενε οι οδηγιες...απλα δεν εκανα...τελευταια φορα κυκλο πανω απο 38 μερες  (45 για την ακρίβεια) ειχα τον Φεβρουάριο  του 15...απο τοτε ειχα μεχρι 38...πρωτο μηνα που κανω τεστ κ κοιτα τι εγινε...τον επομενο μπορει να δω σκουρα γραμμη!σου στελνω να δεις τις φωτο..πιθανο να ηταν λιγο πιο σκουρο 25-26 αλλα οχι τοσο ωστε να σημαινει θετικο..

20170404_181037.jpg

20170404_180959.jpg


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Melitoula είπε:

αχ πως εβαλες φωτο? εγω δεν μπορω να ανεβασω.. 

θελει να βγαλεις φωτογραφια με χαμηλη αναλυση γτ εχει περιορισμο...θα πηγαινεις στις ρυθμισεις της φωτογραφικης θα κατεβαζεις αναλυση και μετα θα βγαζεις φωτο!

@Wannabemommy 27 μιλησα μολις..μου ειπε οτι ειναι πολυ συχνο...συνηθως μετα τις 15-20 μερες σταματαει. ο γιατρος λειπει κ ειπα στην κοπελα στην γραμματεια να τον ρωτησει αν ειναι τοσο καλο το συνεχιζω κ αντεχω αλλα αν μπορω να παρω κατι αλλο ας μου το αλλάξει...πεμπτη γυριζει οποτε παρασκευη θα παρω τηλεφωνο!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...