Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

εμεις πηγαμε γιατρο σημερα!! ακουσαμε την καρδουλα του!! τι ομορφα!! ευχομαι να πανε ολα καλα!! τα υπολοιπα κοριτσια κανενα ευχαριστοοο??? αντε περιμενουμε!! υπομονη και επιμονη!!!:angry:

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

γεια σας κοριτσακια!!!

εγω σημερα αδιαθετησα τελικα.. αλλα ενταξει η ψυχολογια μια χαρα ευτυχως! τουλαχιστον βλεπω οτι ο κυκλος μου ειναι σταθερος στις 35 μερες! Εννοειται πως αρχισα να οργανώνω πλανο δρασης για τον Απρίλη! χαχαχαχα

Εκανα παραγγελια τα τεστακια.. αντε να δουμε πως θα ειναι και αυτα σαν εμπειρια και ελπιζω να ειναι γουρλιδικα!! 

@elenakii22 ποτε περιμενεις? καμια περιπτωση να μην ερθει υπαρχει???

@Melitoula τι ωραια που ακουσατε καρδουλα!!!

@Angie trg μακαρι να μας κανεις ποδαρικο για τον Απριλιο!! περιμενουμε να ακουσουμε ευχαριστα!!!!!

@λουπιτα καλα ξεζουμισματα!!

@caramel_83 σε παρακαλω βαλε με στο πινακακι για 08/05 και ελπιζω να ειναι η τυχερη μου ημερομηνια!

  • Μου αρέσει 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Vila είπε:

γεια σας κοριτσακια!!!

εγω σημερα αδιαθετησα τελικα.. αλλα ενταξει η ψυχολογια μια χαρα ευτυχως! τουλαχιστον βλεπω οτι ο κυκλος μου ειναι σταθερος στις 35 μερες! Εννοειται πως αρχισα να οργανώνω πλανο δρασης για τον Απρίλη! χαχαχαχα

Εκανα παραγγελια τα τεστακια.. αντε να δουμε πως θα ειναι και αυτα σαν εμπειρια και ελπιζω να ειναι γουρλιδικα!! 

@elenakii22 ποτε περιμενεις? καμια περιπτωση να μην ερθει υπαρχει???

@Melitoula τι ωραια που ακουσατε καρδουλα!!!

@Angie trg μακαρι να μας κανεις ποδαρικο για τον Απριλιο!! περιμενουμε να ακουσουμε ευχαριστα!!!!!

@λουπιτα καλα ξεζουμισματα!!

περιμενω να ερθει γτ εκανα τεστ ωορρηξιας κ δεν βγηκε θετικο...οποτε δεν εκανα αυτο τον μηνα!περιμενω να ερθει να μπω κ εγω δυναμικα..hometest πηρες?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 minutes ago, Vila είπε:

ημουν αναμεσα απο home test και one step και τελικα πηρα τα δευτερα τελικα 20 + 5 εγκυμοσύνης

τα εχεις ακουστα ? λες να εκανα βλακεια που δεν πηρα τα home? 

δεν τα ξερω αυτα που πηρες!εχω ειχα παρει hometest 30+10 εγκ...πρωτο μηνα τα έκανα οποτε δε μπορω να σου πω..παντως θετικο δε βγηκε οποτε ωορρηξια δεν εκανα..περιμενω να δω αν θα δειξει θετικο τον αλλο μηνα!πόσο ειχαν?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

μαζι με μεταφορικα 18,70ευρω τα πηρα. 18,40ε μου εβγαινε το ιδιο πακετο στα home

αλλα ειδα οτι καπου εγραφε οτι αυτα ειναι λιγο πιο ευαισθητα στην ανυχνευση της ορμονης

στο σκρουτζ τα βρηκα aide one step λεγονται

  • Μου αρέσει 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Vila ωραια..οταν τελειωσουν τα δικα μου κ αν δεν τα εχουμε καταφερει μπορει να παραγγειλω και τα δικα σου..τα βρισκω πολυ διασκεδαστικα..μμε βοηθησαν γτ φαντασου αυτον τον μηνα που δεν εκανα ωορρηξια ποσες ελπιδες θα νομιζα οτι εχω αφου εφτασα 40η μερα...οοποτε χαλαρωσα αφου ειδα οτι δεν εκανα κ παμε για τον επομενο!ααν θες βγαζε φωτο να μου στελνεις για να δω τις γραμμες!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι εννοειται @elenakii22!

κι εγω θελω να δω αν κανω τελικα ωορρηξια γιατι τους 3 τελευταιους κυκλους αν εκανα κανονικα ωορρηξια ειχαμε παντα επαφη εκεινη τη μερα αλλα σπορακι πουθενα.. οποτε θα μου λυθει η απορια και μετα θα παω στο γιατρο να βρω λυση!

υπολογιζω οτι λογικα κανω ωορρηξία περιπου στις 20 μερες οποτε αφου αδιαθετησα στις 03/04 λεω να τα ξεκινησω γυρω στις 18 του μηνα καλα ειναι η πρεπει πιο νωρις λες?

Επισης ξερει καμια κοπελα για τα τεστ FSH?? 

Και απο λιπαντικο σας εχει πει μηπως κανενας γιατρος τι χρησιμοποιουμε οταν θελουμε συληψη? διαβασα για καποια που υποτιθεται βοηθανε.. proseed και actisperm εχετε καμια ιδεα??

  • Μου αρέσει 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω τα ξεκινησα νωρις χωρις λογο βεβαια!αν εχεις μεγαλους κυκλους ξεκινα λιγο πιο μετα!

τα τεστ fsh γτ βοηθανε? και καλα να σου πουν αν ειναι ποιοτικο το ωαριο σου? 


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γιούπι γιούπι γιούπι!!!!!  Εκανα την αυχενικη και ολα ειναι τελεια!!!!  Ακομα δεν περνώ βιταμίνες γιατι ειμαι σουπερ και μπορω πλεον να πηγαίνω κανονικα γυμναστήριο γιατι μου κανει καλο! Πεταω στα σύννεφα!!!! 

Κοριτσάρες μου όμορφες σας ευχομαι τακαλυτερα και σας στελνω φουλ μπεμπεδοσκονη

  • Μου αρέσει 4

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παρεουλα, χαθηκαμε, ειναι πολλες οι σελιδες δεν μπορω να τις διαβασω οοοολες τις ξεπεταξα στο πιο γρηγορο :P

εγω ειμαι στην 13 μερα κοριτσια και εχω ακομα πολυ αιμα :unsure:

@Vila θα σε αλλαξω κοπελα μου και εγω σου ευχομαι να ειναι η τελευταια φορα που σε αλλαζω και η επομενη να σε βαλω στο πανω μερος ;)

@Alekagala Μπραβο κοριτσι μου, ολα καλα θα πανε, εμαθες αγορακι η κοριτσακι?

@Angie trg πες μας κοπελα μου τα ευχαριστα περιμενουμε....ποτε θα κανεις τεστακι?

 

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

1. Antonia_GR  ΠΗΤ  ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ  2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ 1 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

2.baia5582 ΠΗΤ 1/7/2017  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

3. mammylicious ΠΗΤ  29/7/2017 - 1/8/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

4. leta87 ΠΗΤ  10/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

5. Zouzoumama ΠΗΤ 20/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

6. Garifalia1 ΠΗΤ 19-24/9/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

7. Alekagala ΠΗΤ  18/10/2017!!!

8. Melitoula ΠΗΤ  23/11/2017!!!

 

 

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. alexaeua 27/2/2017!!!

2. Μαρθα Κ 13/3/2017!!!

3. gianna81 14/3/2017!!!

4. maria dimitris 23/3/2017!!!

5. NikolitsaVe87 29/3/2017!!!

6. elenaki22 1/4/2017!!!

7. KarMar84 3-5/4/2017!!!

8. Olivia3 12/4/2017!!!

9. caramel_83  16-17/4/2017!!!

10. λουπιτα 20/4/2017!!!

11. giota@ 21/4/2017!!!

12. Vila 8/5/2017!!!

13. Wannabemommy....

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, elenakii22 είπε:

εγω τα ξεκινησα νωρις χωρις λογο βεβαια!αν εχεις μεγαλους κυκλους ξεκινα λιγο πιο μετα!

τα τεστ fsh γτ βοηθανε? και καλα να σου πουν αν ειναι ποιοτικο το ωαριο σου? 

Διάβασα ότι το fsh το κάνεις 2-4 μέρα του κύκλου και σου δείχνει αν θα κάνεις ωορρηξία αυτό το μήνα ή όχι.. αν χρειαστεί να ξαναπαραγγειλω θα πάρω 2-3 να δοκιμάσω..

Σκέψου ότι ο κύκλος μου είναι 35 μέρες..ε καπου στην 15 μέρα περίπου νομιζω είναι καλα να ξεκινήσω. Τι τεστ δείχνει θετικο 1-2 μέρες πριν την ωορρηξία κ όχι τη μέρα της ωορρηξίας!

  • Μου αρέσει 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...