Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 56 λεπτά , Τουτουνι είπε:

      Δυστυχώς κι εγώ δεν γνωρίζω... d5 Kai d6 μου έγραψες γιατρός μου. Του ζήτησα διευκρίνηση αλλά δεν μου έχει απαντήσει ακόμη. Λογικά μέσα στη μέρα θα μου πει, απλά δεν θα ήθελα να προσπαθήσω ξανά αν οι βλαστοκυστες δεν είναι καλές... πέρασα πολλάηια να κρατήσω στην αγκαλιά μου τα διδυμακια μου  και φοβάμαι την αποτυχία

      Δε στις αξιολόγησαν πιο αναλυτικά και με γραμματα? Π.χ. 5ΑΑ ? 

      πρίν από 9 λεπτά , Unicorns είπε:

      Καλησπέρα κι από μένα.Ειμαι 38 χρόνων και στην 2η προσπάθεια εξωσωματικής.Περιμενω την χοριακη μου την Πέμπτη.Ευχομαι σε όσες προσπαθούν καλή επιτυχία και σε όσες είναι εγκυουλες συγχαρητήρια και με το καλό.

      Εύχομαι την Πέμπτη μια τριψηφια χοριακη! Φαντάζομαι το άγχος και τα συναισθήματα σου!!!! Όλα θα πάνε τέλεια!!! Θα περιμένουμε τα καλά σου νέα!!!!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 4 λεπτά , Ani ani είπε:

αχαχααχ κλαιω κοριτσια ειστε τοσο αστειες..και για να εχετε κ ενα γλυκο σκ σας δειχνω που δουλευω και τι προσπαθειες κανω να μην φαω...πολλα

nflbgo.jpg

Ωχ παναγια μου θα βουτουσα μεσα πραγματικα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

@Ani ani πλακα κανεις τωρα ε???? στειλε και απο δω κανενα μικρουλι πεντανοστμο σοκολατακι!!!

χιχι ασε..δυσκολα τα πραγματα κοριτσι μου..ειδικα αν εισαι εγκυος κ κανεις απογευματινη βαρδια..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

Το στηθος μου ποναει πολυ καιρο τωρα αλλα πριν κανα 2/3 μερες ένιωσα να.με τσούζει στη μεση του στηθους..

Φοραω σερβιετα μια βδομαδα τωρα γιατι ενιωθα πως θα μου ερθει αλλα τπτ..μια ποναω μια τιποτα.και ίσως και λιγα τσιμπιματακια χαμηλα!

Αποκλείεται ομως τωρα δεν ειμαι και εγω σαν και εσενα.μια επαφη ειχα μονο!

λοιπον κοιτα αν ηταν σωστη η επαφη??? γιατι να μην εχει πετυχει? και η @Vana87 ετσι εγινε

 

εμενα ρε αγαπη το στηθος μου εχει ξεπρηστει 3 μερες τωρα (ειχε πρηστει 2 μερες μετα την επαφη) ενοχλησεις εχω κι εγω στην κοιλια και μαλιστα τωρα που σας γραφω νιωθω σαν σφιξιμο στην κοιλια, η μεση με ποναει πολλεεες μερες και δεν λεει να περασει ενω δεν την κουραζω, εχω πολλα υγρα μερες τωρα αλλα δεν ερχεται η ρουφιανα να τελειωνω, εγω μπορει να εκανα λαθος στην ωορηξια (αν και δυσκολο το βλεπω, ισως να μην εκανα αυτο τον μηνα) εγω θα περιμενω μεχρι την αλλη κυριακη λεω...για να μιλησω με τον γιατρο μηπως εχει γινει κυστη, αν ημουν σκεφτομαι οτι ολο και κατι θα ειχα, καποια αναγουλα, μια ταση για εμετο κατι....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Elma86 είπε:

Κορίτσια συγχωρέστε με κατι κάνω λάθος οταν παραθέτω σχόλια με φωτογραφίες! @Ani ani @elenakii22 και @Vana87 είστε τέλειες μη σας νοίαζει τίποτα!

σε ευχαριστουμε κοριτσι μου!! αχ τελειωσαν κ τα παλιοlike

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια γέλασα πολύ με τις κοιλίτσα σας!!! @Vana87 προετοιμάσου γιατί θα έχεις τεράστια κοιλίτσα! Θα έχει απλα όμως μέσα το μωρό για κωλοτούμπες!! @Ani ani η δική σου κοιλιά είναι για δάγκωμα!! Είναι τέλεια!! Κι εσύ λογικά θα έχεις μεγάλη κοιλίτσα!

@elenakii22 νομίζω εσύ είσαι περίπου σαν εμένα. 8ο με 9ο θα πετάξεις  κοιλιά.  Νομίζω το καλούπι μας δεν κάνει μεγάλες κοιλιες. Στην κόρη μου έκανα στον 8ο κοιλιά. Στον 9ο με έλεγες ότι είμαι 5 μηνών.  Αφού ήταν η μόνιμη μου ανησυχία, ότι το μωρό δεν αναπτύσσεται γι'αυτό δεν έχω κοιλιά.

Μικρές κοιλιές μεγάλες κοιλιές όπως και να χει να τις χαιρόμαστε!! 

  • Μου αρέσει 5

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Κορίτσια γέλασα πολύ με τις κοιλίτσα σας!!! @Vana87 προετοιμάσου γιατί θα έχεις τεράστια κοιλίτσα! Θα έχει απλα όμως μέσα το μωρό για κωλοτούμπες!! @Ani ani η δική σου κοιλιά είναι για δάγκωμα!! Είναι τέλεια!! Κι εσύ λογικά θα έχεις μεγάλη κοιλίτσα!

@elenakii22 νομίζω εσύ είσαι περίπου σαν εμένα. 8ο με 9ο θα πετάξεις  κοιλιά.  Νομίζω το καλούπι μας δεν κάνει μεγάλες κοιλιες. Στην κόρη μου έκανα στον 8ο κοιλιά. Στον 9ο με έλεγες ότι είμαι 5 μηνών.  Αφού ήταν η μόνιμη μου ανησυχία, ότι το μωρό δεν αναπτύσσεται γι'αυτό δεν έχω κοιλιά.

Μικρές κοιλιές μεγάλες κοιλιές όπως και να χει να τις χαιρόμαστε!! 

ακριβως οπω τα λες να τις χαιρομαστς ολες μας τις κοιλιες μας!! φαντασου που θα εχω φτασει στον 8ο πχ.. χαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , caramel_83 είπε:

λοιπον κοιτα αν ηταν σωστη η επαφη??? γιατι να μην εχει πετυχει? και η @Vana87 ετσι εγινε

 

εμενα ρε αγαπη το στηθος μου εχει ξεπρηστει 3 μερες τωρα (ειχε πρηστει 2 μερες μετα την επαφη) ενοχλησεις εχω κι εγω στην κοιλια και μαλιστα τωρα που σας γραφω νιωθω σαν σφιξιμο στην κοιλια, η μεση με ποναει πολλεεες μερες και δεν λεει να περασει ενω δεν την κουραζω, εχω πολλα υγρα μερες τωρα αλλα δεν ερχεται η ρουφιανα να τελειωνω, εγω μπορει να εκανα λαθος στην ωορηξια (αν και δυσκολο το βλεπω, ισως να μην εκανα αυτο τον μηνα) εγω θα περιμενω μεχρι την αλλη κυριακη λεω...για να μιλησω με τον γιατρο μηπως εχει γινει κυστη, αν ημουν σκεφτομαι οτι ολο και κατι θα ειχα, καποια αναγουλα, μια ταση για εμετο κατι....

Ε μπορει και να εγινε εγω εχω και προβλημα μωρε αποκλείεται! Εσυ εχεις.ελπιδες ομως αμα.λες και μεση σε ποναει πολυ πιθανο!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Κορίτσια γέλασα πολύ με τις κοιλίτσα σας!!! @Vana87 προετοιμάσου γιατί θα έχεις τεράστια κοιλίτσα! Θα έχει απλα όμως μέσα το μωρό για κωλοτούμπες!! @Ani ani η δική σου κοιλιά είναι για δάγκωμα!! Είναι τέλεια!! Κι εσύ λογικά θα έχεις μεγάλη κοιλίτσα!

@elenakii22 νομίζω εσύ είσαι περίπου σαν εμένα. 8ο με 9ο θα πετάξεις  κοιλιά.  Νομίζω το καλούπι μας δεν κάνει μεγάλες κοιλιες. Στην κόρη μου έκανα στον 8ο κοιλιά. Στον 9ο με έλεγες ότι είμαι 5 μηνών.  Αφού ήταν η μόνιμη μου ανησυχία, ότι το μωρό δεν αναπτύσσεται γι'αυτό δεν έχω κοιλιά.

Μικρές κοιλιές μεγάλες κοιλιές όπως και να χει να τις χαιρόμαστε!! 

Ναι το ξερω. Και στο γιο μου τεραστια ειχα! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

Ε μπορει και να εγινε εγω εχω και προβλημα μωρε αποκλείεται! Εσυ εχεις.ελπιδες ομως αμα.λες και μεση σε ποναει πολυ πιθανο!

τι προβλημα εχεις ρε αγαπη? η μεση μπορει να ετυχε.... τι να πω??με μια σταγονα να εγινε το μοιραιο?? μακαρι αλλα δεν νομιζω, πιστευω πως οταν θα ειμαι θα νιωσω κατι περιεργο... τοσο χοντροπετση πια?? :P 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 43 λεπτά , Ani ani είπε:

λοιπον! εμενα ετσι ειναι κοιλια μου 18ης εβδομαδας @elenakii22 μου χιχι!!!

Kαλέ και συ είσαι μια κουκλίτσα!!!Μπράβο σας κορίτσιααα!!

πρίν από 3 λεπτά , caramel_83 είπε:

τι προβλημα εχεις ρε αγαπη? η μεση μπορει να ετυχε.... τι να πω??με μια σταγονα να εγινε το μοιραιο?? μακαρι αλλα δεν νομιζω, πιστευω πως οταν θα ειμαι θα νιωσω κατι περιεργο... τοσο χοντροπετση πια?? :P 

Να κατλάβεις κάτι δύσκολο καραμελίτσα χαχχαχα!!Εγώ όλους τους υπόλοιπους που δεν ήμουν έγκυος είχα διαίσθηση!!Τώρα από συμπτώματα θα φανεί!!Περιμένω πως και πως αν θα αδιαθετήσεις!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , caramel_83 είπε:

τι προβλημα εχεις ρε αγαπη? η μεση μπορει να ετυχε.... τι να πω??με μια σταγονα να εγινε το μοιραιο?? μακαρι αλλα δεν νομιζω, πιστευω πως οταν θα ειμαι θα νιωσω κατι περιεργο... τοσο χοντροπετση πια?? :P 

Καλά κι εγώ έτσι ελεγα... "Όταν θα γίνει θα το νιωσω"... ούτε καν! Επίσης στην κόρη έτσι έμεινα.  Ποτέ δεν ξέρεις!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , marillia είπε:

Kαλέ και συ είσαι μια κουκλίτσα!!!Μπράβο σας κορίτσιααα!!

Να κατλάβεις κάτι δύσκολο καραμελίτσα χαχχαχα!!Εγώ όλους τους υπόλοιπους που δεν ήμουν έγκυος είχα διαίσθηση!!Τώρα από συμπτώματα θα φανεί!!Περιμένω πως και πως αν θα αδιαθετήσεις!!!

τοσες μερες βασικα την δευτερη μερα μετα την επαφη που ποναγε το στηθος μου τον ρωτησα και μου τα μασαγε και χθες το βραδυ γυριζω απο την δουλεια και μου λεει ηρθε? του λεω οχι στεναχωρημενη και μου σκαει οτι το απογευμα θυμηθηκε οτι τα πρωτα του εφυγαν σιγουρα μεσα, μου ερχοταν να τον πνιξω... με χαμογελο μου το ειπε κιολας...αλλα μιλαμε για 1-2 σταγονες οχι ολη την ποσοτητα...βεβαια να μου πειτε δεν θελει και 1 κιλο 1 σπερματοζωαριο θελει... αλλα λεμε τωρα, τελος παντων εμενα μην με υπολογιζετε δεν ειμαι απλα περιμενω να δω ποτε θα ερθει, εχω στεναχωρηθει οπως σας ειπα γιατι φοβαμαι οτι θα εφτιαξε η ροη και θα χαλασε ο κυκλος :-(

πρίν από 6 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Καλά κι εγώ έτσι ελεγα... "Όταν θα γίνει θα το νιωσω"... ούτε καν! Επίσης στην κόρη έτσι έμεινα.  Ποτέ δεν ξέρεις!

ναι λεγε τετοια τωρα.... πως εμεινες στο πρωτο?? με μια σταγονα??

και σε περιπτωση που ειμαι το στηθος μου γιατι δεν ποναει τωρα?? εδω και 3 μερες εχει σταματησει, οσες ειστε δεν σταματησε το στηθος σας να ποναει ή κανω λαθος??

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια γεια σας. Να χαίρεστε τις κοιλιτσες σας. Κι εγώ σαν την @caramel_83, χωρίς μωρό. Να τις χαιρόμαστε και εμείς. 

Να σας κάνω κι εγώ λίγο να ζηλέψετε; Μόλις βγήκα από τη θάλασσα! Είναι υπέροχη - καθαρή, μπλε και μυρωδάτη! 

 

 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...