Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια ποσό πρέπει να είναι η οιστραδιολη πριν την ετ για να είναι εντάξει ;

      Εμένα ήταν 1300 περίπου αλλα αυτό την ημέρα πριν την έναρξη προγεστερονησ. Δηλαδή 5-6 ημέρες πριν την ετ. Καλή επιτυχία να έχεις!!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , caramel_83 είπε:

τοσες μερες βασικα την δευτερη μερα μετα την επαφη που ποναγε το στηθος μου τον ρωτησα και μου τα μασαγε και χθες το βραδυ γυριζω απο την δουλεια και μου λεει ηρθε? του λεω οχι στεναχωρημενη και μου σκαει οτι το απογευμα θυμηθηκε οτι τα πρωτα του εφυγαν σιγουρα μεσα, μου ερχοταν να τον πνιξω... με χαμογελο μου το ειπε κιολας...αλλα μιλαμε για 1-2 σταγονες οχι ολη την ποσοτητα...βεβαια να μου πειτε δεν θελει και 1 κιλο 1 σπερματοζωαριο θελει... αλλα λεμε τωρα, τελος παντων εμενα μην με υπολογιζετε δεν ειμαι απλα περιμενω να δω ποτε θα ερθει, εχω στεναχωρηθει οπως σας ειπα γιατι φοβαμαι οτι θα εφτιαξε η ροη και θα χαλασε ο κυκλος :-(

Να χάλασε ο κύκλος δεν νομίζω.Για ένα μήνα κι όλας δεν πειράζει αν αργήσει.Θα το δείς σε 2-3 κύκλους αυτό!!χαχχα πλάκα έχει ο αντρούλης σου!!Εγώ νομίζω επειδή δεν το περιμένεις μπορεί να ρθεί!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 7 λεπτά , caramel_83 είπε:

τοσες μερες βασικα την δευτερη μερα μετα την επαφη που ποναγε το στηθος μου τον ρωτησα και μου τα μασαγε και χθες το βραδυ γυριζω απο την δουλεια και μου λεει ηρθε? του λεω οχι στεναχωρημενη και μου σκαει οτι το απογευμα θυμηθηκε οτι τα πρωτα του εφυγαν σιγουρα μεσα, μου ερχοταν να τον πνιξω... με χαμογελο μου το ειπε κιολας...αλλα μιλαμε για 1-2 σταγονες οχι ολη την ποσοτητα...βεβαια να μου πειτε δεν θελει και 1 κιλο 1 σπερματοζωαριο θελει... αλλα λεμε τωρα, τελος παντων εμενα μην με υπολογιζετε δεν ειμαι απλα περιμενω να δω ποτε θα ερθει, εχω στεναχωρηθει οπως σας ειπα γιατι φοβαμαι οτι θα εφτιαξε η ροη και θα χαλασε ο κυκλος :-(

ναι λεγε τετοια τωρα.... πως εμεινες στο πρωτο?? με μια σταγονα??

και σε περιπτωση που ειμαι το στηθος μου γιατι δεν ποναει τωρα?? εδω και 3 μερες εχει σταματησει, οσες ειστε δεν σταματησε το στηθος σας να ποναει ή κανω λαθος??

Βρε καραμελιτσα να σε ρωτήσω κάτι; Γιατί δεν έχεις ελεύθερες επαφές; Τι σημασία έχει που προσπαθείς να φτιάξεις τη ροή; Δεν μπορείς να κάνεις και τα δυο μαζί; Δεν λέω να κυνηγάς τις γόνιμες και τέτοια...αλλά αφού θέλετε παιδί τι πειράζει να μην προσέχετε; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, marillia είπε:

Να χάλασε ο κύκλος δεν νομίζω.Για ένα μήνα κι όλας δεν πειράζει αν αργήσει.Θα το δείς σε 2-3 κύκλους αυτό!!χαχχα πλάκα έχει ο αντρούλης σου!!Εγώ νομίζω επειδή δεν το περιμένεις μπορεί να ρθεί!!!

θα κανω υπομονη και θα δειξει πως θα παει... εγω περιμενω να ερθει να τελειωσω και να ξεκινησουμε σοβαρη προσπαθεια πλεον για μωρο

Link to comment
Share on other sites

Just now, caramel_83 είπε:

θα κανω υπομονη και θα δειξει πως θα παει... εγω περιμενω να ερθει να τελειωσω και να ξεκινησουμε σοβαρη προσπαθεια πλεον για μωρο

Ωραίααα!!Με το καλό!!Επειδή ξεχνάω πότε μετράς καθυστέρηση βάση τις γόνιμες που υποψιάζεσαι?Σίγουρα όταν δεν κάνουμε τεστάκι δεν ξέρουμε.Και γω περίπου πάω αυτό το μήνα πότε θα μου έρθει!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@anemoni1989 κορίτσι μου συγχαρητήρια! Εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι!

κοριτσια σας διαβάζω και γελάω! @caramel_83 κι εγώ έχω κοιλιά χωρίς μωρό! Χα χα χα αν μείνω θα πρέπει στον 6ο μήνα να σας στέλνω φωτο

Εγω είμαι στην 8η μέρα του κύκλου μου και έχουμε επαφές κάθε μέρα! Το πήρε ζεστά ο άντρας μου χε χε

  • Μου αρέσει 2

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Βρε καραμελιτσα να σε ρωτήσω κάτι; Γιατί δεν έχεις ελεύθερες επαφές; Τι σημασία έχει που προσπαθείς να φτιάξεις τη ροή; Δεν μπορείς να κάνεις και τα δυο μαζί; Δεν λέω να κυνηγάς τις γόνιμες και τέτοια...αλλά αφού θέλετε παιδί τι πειράζει να μην προσέχετε; 

μονο αυτο τον μηνα ειπαμε να προσεχουμε (τους υπολοιπους δεν προσεχαμε αλλα ηταν τυχαιες οι επαφες)  για να δουμε πως θα παει η περιοδος για να μην  εχουμε ενοια με οτι συμβαινει οτι μηηηπως ειναι εγκυμοσυνη αλλα τελικα ο καλος μου ειχε αλλα σχεδια :P ομως απο τον επομενο θελουμε πλεον να ξεκινησουμε πιο σωστα τις επαφες μας, δηλαδη οταν νιωθω οτι ειναι οι γονιμες να εχουμε πιο πολλες επαφες

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Vana87 είπε:

Απο που το καταλαβες;;

Επειδή έχεις πάλι ίδια κοιλιά και ίδια συμπτώματα  (κάτι τέτοιο θυμάμαι με τα συμπτώματα) και δεν ξέρω όταν είδα την κοιλιά σου αυτό μου βγήκε χαχα! Θες κορη;;


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , marillia είπε:

Ωραίααα!!Με το καλό!!Επειδή ξεχνάω πότε μετράς καθυστέρηση βάση τις γόνιμες που υποψιάζεσαι?Σίγουρα όταν δεν κάνουμε τεστάκι δεν ξέρουμε.Και γω περίπου πάω αυτό το μήνα πότε θα μου έρθει!!

υπολογιζω 5-6 του μηνα ωορηξια αρα επρεπε να ερθει 19-20 

πρίν από 4 λεπτά , Papaki@ είπε:

@anemoni1989 κορίτσι μου συγχαρητήρια! Εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι!

κοριτσια σας διαβάζω και γελάω! @caramel_83 κι εγώ έχω κοιλιά χωρίς μωρό! Χα χα χα αν μείνω θα πρέπει στον 6ο μήνα να σας στέλνω φωτο

Εγω είμαι στην 8η μέρα του κύκλου μου και έχουμε επαφές κάθε μέρα! Το πήρε ζεστά ο άντρας μου χε χε

χαχαχα κι εγω μαζι σου 6-7 θα δειξουμε κοιλια εμεις οι μπαμπατσες :P 

καλα το παει ο ανυτρουλης σου αρκει να μην φρεναρει :) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , caramel_83 είπε:

 

ναι λεγε τετοια τωρα.... πως εμεινες στο πρωτο?? με μια σταγονα??

και σε περιπτωση που ειμαι το στηθος μου γιατι δεν ποναει τωρα?? εδω και 3 μερες εχει σταματησει, οσες ειστε δεν σταματησε το στηθος σας να ποναει ή κανω λαθος??

Ναι σε μένα τότε χρησιμοποιούσαν την γνωστή διακεκομενη επαφή και απλά μια μέρα άρχισε λιιγο να τραβηχτεί. 

Όσο για το στήθος εμένα τώρα σε αυτή την εγκυμοσύνη δεν πονούσε ούτε πριν ούτε μετά. Στην 5η βδομάδα ξεκίνησε να πονάει!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, caramel_83 είπε:

@Farmakotriftena τελικα δεν μου ειπες στο πρωτο σου με μια σταγονα εμεινες??? :roll:

Ναι μόλις έγραψα ακριβώς από πάνω!!!!

@elenakii22 @Ani ani @Vana87 εγώ πάντως στην 1η μου είχα μεγάλες βυ..ρες. τεράστιο στήθος και αυτό μου είχε προκαλέσει κατάθλιψη (κυριολεκτώ).  Δεν μπορούσα να το βλέπω! Από 2+ είχε πάει νομίζω 6 νούμερο.  Φρίκη!!

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Επειδή έχεις πάλι ίδια κοιλιά και ίδια συμπτώματα  (κάτι τέτοιο θυμάμαι με τα συμπτώματα) και δεν ξέρω όταν είδα την κοιλιά σου αυτό μου βγήκε χαχα! Θες κορη;;

Το ιδιο μου κανει να σου πω τημ αληθεια. Οτι ειναι ας ειναι. Συμπτωματα δεν ειχα τα ιδια. Τωρα ειχα και ανακατωσουρες και κουραση που δεν ειχαν καν στο γιο μου. Εντονεταξυ η ενεργεια μου επανεκτηθηκε. Κανω οτι και πριν χωρις να κουραζομαι καθολου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Ναι μόλις έγραψα ακριβώς από πάνω!!!!

@elenakii22 @Ani ani @Vana87 εγώ πάντως στην 1η μου είχα μεγάλες βυ..ρες. τεράστιο στήθος και αυτό μου είχε προκαλέσει κατάθλιψη (κυριολεκτώ).  Δεν μπορούσα να το βλέπω! Από 2+ είχε πάει νομίζω 6 νούμερο.  Φρίκη!!

κ εμενα εχουν μεγαλωσει αλλα ηταν πολυ μικρα αρα τωρα τα καμαρωνω χααχχχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...