Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Τις ειδα ολες τις κοιλιτσες σας!ειναι πανεμορφες!!!ειναι ολες οι κοιλιτσες σας χαριτωμενες μικρες μεγαλες!

Μην βαλω την δικη μου τωρα χωρις μωρακι και τρομαξετε!!:P αλλα τωρα που παω τζιμ θα γινω φετες!καπου ειχα βγαλει και εγω στην εγκυμοσυνη αν τις βρω θα ανεβασω καμμια.

  • Μου αρέσει 2

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 9 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια μου εχθές είχα θετικό τεστ ωορρηξια και σήμερα με πονάει όταν ακουμπάω το στήθος μου είναι και αυτό σύμπτωμα ωορρηξιας??

Σε μένα Μαρθούλα μόλις γίνει η ωορρηξία πρήζεται και πονάει λίγο.Το χω σχεδόν πάντα αυτό το σύμπτωμα.Αυτό το μήνα ήταν πιο χαλαρά!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , caramel_83 είπε:

τι προβλημα εχεις ρε αγαπη? η μεση μπορει να ετυχε.... τι να πω??με μια σταγονα να εγινε το μοιραιο?? μακαρι αλλα δεν νομιζω, πιστευω πως οταν θα ειμαι θα νιωσω κατι περιεργο... τοσο χοντροπετση πια?? :P 

Χαχαχαχαχα.ναι δεν ξερεις καμια φορα αρκει και.μια σταγονιτσα..

Εχω ενδομητρίωση!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Vana87 είπε:

Ναι ειναι σημερινη. Δεν την λες μικρη ρε εσυ. Δεν επρεπε να φαινεται καν τωρα. Μου λενε οτι στη δευτερη εγκυμοσυνη μεγαλωνει πιο νωρις.

ετσι εχω ακουσει κ εγω!κοιταξε να δεις κ εγω το εχω αποδεχθεί...σκεφτομαι ναι μεν με ταραζει που τη βλεπω αλλα αφου ετσι θα ερθει το μωρο μας δεν εχουμς αλλγ επιλογη απο το να χαλαρωσω κ να το απολαυσω...(αυτο το τελευταιο προσπαθω)

1 ώρα πρίν, Ani ani είπε:

6s9nqw.jpg

λοιπον! εμενα ετσι ειναι κοιλια μου 18ης εβδομαδας @elenakii22 μου χιχι!!!

αχου ρε συ...εσενα μοιαζει εγκυμοσυνης...εμενα ειναι διασταύρωση μωρου με πιτογυρου!!!χαχα

πρίν από 38 λεπτά , alina80 είπε:

Κοριτσάκια γεια σας. Να χαίρεστε τις κοιλιτσες σας. Κι εγώ σαν την @caramel_83, χωρίς μωρό. Να τις χαιρόμαστε και εμείς. 

Να σας κάνω κι εγώ λίγο να ζηλέψετε; Μόλις βγήκα από τη θάλασσα! Είναι υπέροχη - καθαρή, μπλε και μυρωδάτη! 

 

 

κανε μια βουτια κ για μας!!!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 34 λεπτά , caramel_83 είπε:

@Farmakotriftena τελικα δεν μου ειπες στο πρωτο σου με μια σταγονα εμεινες??? :roll:

τωρα ειδα την απαντηση, μαλιστα.... θα περιμενω και βλεπουμε...

Εγω παντως στο πρωτο εμεινα απο τον πρωτο μηνα αλλα ειχαμε παρα πολλες επαφες. Μην πω με το που τελειωσε η περιοδος μεχρι που το εμαθα σχεδον μερα παρα μερα.!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Θ Σας ανεβάσω Κ τη δική μου...Έτσι Ν σπάσουμε λίγη πλακα... για ν μη λέτε για μεγάλες κοιλιές :eek: χιχιχ... αργότερα γτ δεν Είμαι σπίτι..

Ε εσύ γέννας τον άλλον μήνα!! Λογικό να είναι τσίτα η κοιλίτσα!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Vana87 είπε:

Ναι ειναι σημερινη. Δεν την λες μικρη ρε εσυ. Δεν επρεπε να φαινεται καν τωρα. Μου λενε οτι στη δευτερη εγκυμοσυνη μεγαλωνει πιο νωρις.

ετσι εχω ακουσει κ εγω!κοιταξε να δεις κ εγω το εχω αποδεχθεί...σκεφτομαι ναι μεν με ταραζει που τη βλεπω αλλα αφου ετσι θα ερθει το μωρο μας δεν εχουμς αλλγ επιλογη απο το να χαλαρωσω κ να το απολαυσω...(αυτο το τελευταιο προσπαθω)

@Ani ani αχου ρε συ...εσενα μοιαζει εγκυμοσυνης...εμενα ειναι διασταύρωση μωρου με πιτογυρου!!!χαχα

@alina80 κανε μια βουτια κ για μας!!!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Ani ani αχου ρε συ...εσενα μοιαζει εγκυμοσυνης...εμενα ειναι διασταύρωση μωρου με πιτογυρου!!!χαχα

@alina80 κανε μια βουτια κ για μας!!!!

@Vana87 ετσι εχω ακουσει κ εγω!κοιταξε να δεις κ εγω το εχω αποδεχθεί...σκεφτομαι ναι μεν με ταραζει που τη βλεπω αλλα αφου ετσι θα ερθει το μωρο μας δεν εχουμς αλλγ επιλογη απο το να χαλαρωσω κ να το απολαυσω...(αυτο το τελευταιο προσπαθω)


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Vila είπε:

Άντε φίλη μου μια ανάσα έμεινε μέχρι τη δευτέρα!!! Στο εύχομαι το ++++ μέσα από την καρδιά μου!!!

Μαρθουλα μου κι εμένα έχει στις 14 γενέθλια!!!!! (Κι εσύ γλυκουλι σκορπιό ερωτιαρη έχεις ε???) Λες να τους την κάνουμε την έκπληξη????

Να έχετε ένα υπέροχο Σάββατο όλες και τα κορίτσια της αναμονής πολλά ++++

Σας φιλώ!!!

Α κοριτσια να μπω λιγο σφηνα;

Τα αγορια σας εχουν γενεθλια 14/11;

Εμενα το δικο μου το μικρο.ο γιος μου

Για πειτε,τι με περιμενει;αν κ θα επρεπε να ρωτησω τις πεθερες σας

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια!! Εδω κ ενα μήνα που εχω αρχίσει να δίνω σημασία σε γόνιμες συμπτώματα κλπ δε μου χει ξανασυμβεί να εχω τοσα πολλα υγρά όσα σημερα. Ειμαι στην 11η μερα του κύκλου λέτε να ειναι μερα ωορρηξιας;; δεν το χα ξανά προσέξει Αλλα όλη μερα ειμαι με σερβιετακι.δεν εχω προλάβει να παρω κ τεστ :-(

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , vikib είπε:

Α κοριτσια να μπω λιγο σφηνα;

Τα αγορια σας εχουν γενεθλια 14/11;

Εμενα το δικο μου το μικρο.ο γιος μου

Για πειτε,τι με περιμενει;αν κ θα επρεπε να ρωτησω τις πεθερες σας

Τα αγόρια Σκορπιοί είναι πιο νορμάλ!!!Οι γυναίκες δεν παλεύονται!!Είναι η μαμά μου χχαχα!!Σίγουρα να περιμένεις ότι θα έχει αρκετες κοπελίτσες.Δεν θα τις έχει ταυτόχρονα κάτι είναι και αυτό.Οι μαμαδές με Ζυγάκια αγόρια να φοβούνται.Επίσης είναι ειλικρινείς άτομα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , marillia είπε:

Τα αγόρια Σκορπιοί είναι πιο νορμάλ!!!Οι γυναίκες δεν παλεύονται!!Είναι η μαμά μου χχαχα!!Σίγουρα να περιμένεις ότι θα έχει αρκετες κοπελίτσες.Δεν θα τις έχει ταυτόχρονα κάτι είναι και αυτό.Οι μαμαδές με Ζυγάκια αγόρια να φοβούνται.Επίσης είναι ειλικρινείς άτομα!! 

κ εγω ειμαι!!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , elenakii22 είπε:

@Ani ani αχου ρε συ...εσενα μοιαζει εγκυμοσυνης...εμενα ειναι διασταύρωση μωρου με πιτογυρου!!!χαχα

@alina80 κανε μια βουτια κ για μας!!!!

@Vana87 ετσι εχω ακουσει κ εγω!κοιταξε να δεις κ εγω το εχω αποδεχθεί...σκεφτομαι ναι μεν με ταραζει που τη βλεπω αλλα αφου ετσι θα ερθει το μωρο μας δεν εχουμς αλλγ επιλογη απο το να χαλαρωσω κ να το απολαυσω...(αυτο το τελευταιο προσπαθω)

Με κοροιδευεις μαρι εσυ; την κοιλια που εχεις εσυ στα μισα της εγκυμοσυνης την εχω οταν περιμενω περιπδπ και φουσκωνω. 18 εβδομαδων εγω θα ειμαι αεροστατο!

Link to comment
Share on other sites

Just now, elenakii22 είπε:

κ εγω ειμαι!!!

Σκορπίνααα??Είστε πολύ δυναμικές.Η μαμά μου δεν ξέρω αν το έχεις και συ αυτό αλλά θα κάνει το δικότης στο τέλος ο κόσμος να γυρίσει ανάποδα.Βεβαια λένε μετά τα 30 βγαίνει ο ωροσκόπος αλλά πάντα έτσι ήταν χαχχαχ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...