Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , marillia είπε:

Τα αγόρια Σκορπιοί είναι πιο νορμάλ!!!Οι γυναίκες δεν παλεύονται!!Είναι η μαμά μου χχαχα!!Σίγουρα να περιμένεις ότι θα έχει αρκετες κοπελίτσες.Δεν θα τις έχει ταυτόχρονα κάτι είναι και αυτό.Οι μαμαδές με Ζυγάκια αγόρια να φοβούνται.Επίσης είναι ειλικρινείς άτομα!! 

Χαχαχαχχαχα εγω τι να πω που ειναι και τα δυο οπως εχουμε πει θυμασαι?πανω στην αλλαγη μου εχει βγαλει το λαδι!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

3 ώρες πρίν, caramel_83 είπε:

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

1. oneira_glyka ΠΗΤ  23/11/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

2. Angie trg  ΠΗΤ  9/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

3. dimitroula30  ΠΗΤ  17/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

4. Kalfeli   ΠΗΤ  2-3/2/2018!!!

5. Ani ani   ΠΗΤ  21/3/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

6. elenakii22 ΠΗΤ  22/3/2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

7. maria1988  ΠΗΤ  2/4/2018!!!

8. stalitsa82  ΠΗΤ  25/4/2018!!!

9. Vana87 ΠΗΤ  26/5/2018!!!

10. Farmakotriftena ΠΗΤ  8/6/2018!!!

11. orianna  ΠΗΤ  21/6/2018!!!

12. Olivia3 ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 2500!!!

13. linaa ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙ!!!

14. anemoni1989 ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙ!!!

 

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. rica 19-21/9/2017!!!

2. Nati85 2/10/2017!!!

3. caramel_83  18-20/10/2017!!!

4. Δήμητρα1988 23-25/10/2017!!!

5. Ungry girl 25/10/2017!!!

6. alina80 29-31/10/2017!!!

7. Vila 30/10/2017!!!

8. andrianni  31/10/2017!!!

9. Elma86  1/11/2017!!!

10. Μαρθα Κ 5/11/2017!!!

11. ElektraGr  5-6/11/2017!!!

12. Papaki@  8-10/11/2017!!!

13. ada32 19/11/2017!!!

14. noni90 19/11/2017!!!

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

 

 

@Ungry girl εσυ πως πας απο συμπτωματα??

Αν μπορείς βάλε με κ Εμενα αναμονή για 6/11 :-)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nati85 είπε:

Χαχαχαχχαχα εγω τι να πω που ειναι και τα δυο οπως εχουμε πει θυμασαι?πανω στην αλλαγη μου εχει βγαλει το λαδι!!

χαχχα εσένα σκέφτηκα το πιστεύεις?Περίμενε να βγαίνει ο γιός σου έξω ντυμένος στη τρίχα με κοπέλα και να περιμένει από κάτω άλλη κοπέλα κλαίγοντας χαχαχχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, marillia είπε:

χαχχα εσένα σκέφτηκα το πιστεύεις?Περίμενε να βγαίνει ο γιός σου έξω ντυμένος στη τρίχα με κοπέλα και να περιμένει από κάτω άλλη κοπέλα κλαίγοντας χαχαχχα

Ωχ λες να χουμε τετοια!!δεν θα τον καλυπτω να τα βγαζει περα μονος του χαχαχουχα!!

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nati85 είπε:

Ωχ λες να χουμε τετοια!!δεν θα τον καλυπτω να τα βγαζει περα μονος του χαχαχουχα!!

Δεν θα τον καλύπτεις χαχχαχ?Θα σου κάνει τα νάζια του και θα σε ρίχνει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , marillia είπε:

Σκορπίνααα??Είστε πολύ δυναμικές.Η μαμά μου δεν ξέρω αν το έχεις και συ αυτό αλλά θα κάνει το δικότης στο τέλος ο κόσμος να γυρίσει ανάποδα.Βεβαια λένε μετά τα 30 βγαίνει ο ωροσκόπος αλλά πάντα έτσι ήταν χαχχαχ.

ναι σκορπιος με ωροσκοπο τοξοτη!!

πρίν από 10 λεπτά , Vana87 είπε:

Με κοροιδευεις μαρι εσυ; την κοιλια που εχεις εσυ στα μισα της εγκυμοσυνης την εχω οταν περιμενω περιπδπ και φουσκωνω. 18 εβδομαδων εγω θα ειμαι αεροστατο!

χαχαχα...τι να σου πω βρε κοριτσι!κ στο πρωτο μεγαλη κοιλια ειχες??κοιταξε να δεις ειναι κ τι αρεσει στον καθένα...η ανι δεν εχει προβλημα κ να γινει τεραστια χαιρεται...εγω ενα σοκ θα το παθω...


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , marillia είπε:

Δεν θα τον καλύπτεις χαχχαχ?Θα σου κάνει τα νάζια του και θα σε ρίχνει.

Οχι δεν θα τον καλυπτω!μια να βρει οχι να τις εχει δυο δυο!:Dδεν θα ενδωσω στα ναζια!!

  • Μου αρέσει 2

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

@elenakii22 @Ani ani και @Vana87 φτου φτου μη σας ματιασω!!! Τι υπέροχες κοιλιτσες..ζηλεύουμε πολύ!!! Θέλω κι εγώ μια!!

@ada32 και @noni90 με θετική σκέψη πάτε πακέτο για τον επόμενο μήνα να μείνετε εγγυουλες παρεουλα!

@Papaki@ ξεζουμισει τον!!!

Όσο για τα αγόρια σκορπιούς.. αγαπησιαρης και ερωτιαρης όπως είπα.. επίσης αφοσιωμένος πολλλλλαααα χρόνια στο ίδιο ταίρι ( εγώ να φανταστείτε πιο πολλές εμπειρίες είχα στη ζωή μου).Το μόνο αρνητικο που έχει είναι ο εγωισμός. Οι γυναίκες σκορπίνες είναι λίγο πιο εκδικητικές νομίζω.. 

Επίσης εγώ έχω ωροσκοπο Σκορπιό και δέσαμε.

  • Μου αρέσει 2

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nati85 είπε:

Οχι δεν θα τον καλυπτω!μια να βρει οχι να τις εχει δυο δυο!:Dδεν θα ενδωσω στα ναζια!!

Οι άντρες Ζυγοί πρώτα βρίσκουν την επόμενη και μετά χωρίζουν!!Πάντως να πω την αλήθεια κορίτσι αλλά τον γιό θα φοβάμαι να μην τον τυλίξει καμία χαχαχαχ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελα ζήλεψα και εγώ μου λειπει λιγο η κοιλίτσα αλλα δε πειραζει τον εχω κρεμασμενο στο βυζι!  Θα σας βαλω αυτή που εχω απο 20βδο και μετα την τελευταια πριν παω να γεννησω

  • Μου αρέσει 1

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , marillia είπε:

Οι άντρες Ζυγοί πρώτα βρίσκουν την επόμενη και μετά χωρίζουν!!Πάντως να πω την αλήθεια κορίτσι αλλά τον γιό θα φοβάμαι να μην τον τυλίξει καμία χαχαχαχ!!!

Χαχαχαχα θανασιμη πεθερα!!Εμενε βρε παιδι μου τι ειναι τελικα δεν ξερω ακομα.σκορπιος η ζυγος?

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Ααααα με εχετε τρελανει με τις κοιλιτσες!!! Ειστε πανεμορφες ελπιζω να βλεπουμε συνεχεια τετοιες φωτο! Ηρεμησα κ λιγο γτ αδιαθετησα πηρα κ δευτερη τιμη προγεστερονης χθες και επεσε 0,4 οποτε παρολο μου ο κυκλος ηταν μεγαλος υπηρχε ωορρηξια μ ειπε η γιατρος. Να μπω πρωτη φορα στο πινακακι στην αναμονη???? @caramel_83 αναμονη 14/11 με την ελπιδα να εχω κανονικο κυκλο!

Ασχετο θα κανω και μια μαντεψια αν κ δεν ειμαι και η @Nati85!!!

@Vila οποτε βλεπω σχολιο σου λεω ειναι εγκυος ετσι μου εχει καρφωθει χαχχαχαχα!!!!

  • Μου αρέσει 2

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...