Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Το στηθος μου ποναει πολυ καιρο τωρα αλλα πριν κανα 2/3 μερες ένιωσα να.με τσούζει στη μεση του στηθους..

Φοραω σερβιετα μια βδομαδα τωρα γιατι ενιωθα πως θα μου ερθει αλλα τπτ..μια ποναω μια τιποτα.και ίσως και λιγα τσιμπιματακια χαμηλα!

Αποκλείεται ομως τωρα δεν ειμαι και εγω σαν και εσενα.μια επαφη ειχα μονο!

πολυ καλα συμπτωματα...σε ποια μερα εισαι?θυμαμαι 13η μερα εκανες ωορρηξια...ποτε ειχες παει στο γιατρο?να δεις που θα εισαι εγκυος...


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , orianna είπε:

πολυ καλα συμπτωματα...σε ποια μερα εισαι?θυμαμαι 13η μερα εκανες ωορρηξια...ποτε ειχες παει στο γιατρο?να δεις που θα εισαι εγκυος...

Μακαρι κοριτσακι μου αλλα δεν.νομίζω ωορρηξία εκανα 12η μερα και ειμαι στην 23η σημερα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , MelinaFo είπε:

Καλησπερα!

Ααααα με εχετε τρελανει με τις κοιλιτσες!!! Ειστε πανεμορφες ελπιζω να βλεπουμε συνεχεια τετοιες φωτο! Ηρεμησα κ λιγο γτ αδιαθετησα πηρα κ δευτερη τιμη προγεστερονης χθες και επεσε 0,4 οποτε παρολο μου ο κυκλος ηταν μεγαλος υπηρχε ωορρηξια μ ειπε η γιατρος. Να μπω πρωτη φορα στο πινακακι στην αναμονη???? @caramel_83 αναμονη 14/11 με την ελπιδα να εχω κανονικο κυκλο!

Ασχετο θα κανω και μια μαντεψια αν κ δεν ειμαι και η @Nati85!!!

@Vila οποτε βλεπω σχολιο σου λεω ειναι εγκυος ετσι μου εχει καρφωθει χαχχαχαχα!!!!

Και εγω εχω ενα προαισθημα για την vila και της το ειχα πει!! Ασε και το @Ungry girl κατι σκαρωνει νομιζω και ας μην το πιστευει!

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , elenakii22 είπε:

ναι σκορπιος με ωροσκοπο τοξοτη!!

χαχαχα...τι να σου πω βρε κοριτσι!κ στο πρωτο μεγαλη κοιλια ειχες??κοιταξε να δεις ειναι κ τι αρεσει στον καθένα...η ανι δεν εχει προβλημα κ να γινει τεραστια χαιρεται...εγω ενα σοκ θα το παθω...

Μεγαλη δεν λες τιποτα. Το καλο ουτε ραγαδες εκανα. Δεν με πειραζει να σου πω την αληθεια. Ετσι ειναι η εγκυμοσυνη. Θα γεννησουμε θα χασουμε και τη κοιλια. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Nati85 είπε:

Και εγω εχω ενα προαισθημα για την vila και της το ειχα πει!! Ασε και το @Ungry girl κατι σκαρωνει νομιζω και ας μην το πιστευει!

Χαχαχαχα μπααα ακουστε που σας λεω και με μια επαφή και με τα χαλια που εχω μονο αν εγινε θαύμα αληθεια!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nati85 είπε:

Και εγω εχω ενα προαισθημα για την vila και της το ειχα πει!! Ασε και το @Ungry girl κατι σκαρωνει νομιζω και ας μην το πιστευει!

Το πιτσιρικακι μας @Ungry girl ειναι στεναχωρεμενο και δεν θα καταλαβει απο που θα της ερθει η κοιλιτσα η ζουμπουρλουδικη!!!! Για να δουμε λοιπον θα βγουν οι μαντεψιες???!!!!

  • Μου αρέσει 3

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ungry girl είπε:

Χαχαχαχα μπααα ακουστε που σας λεω και με μια επαφή και με τα χαλια που εχω μονο αν εγινε θαύμα αληθεια!

Ναι αλλα μια φορα αρκει αν πετυχεις ωορρηξια και εσυ ηξερες ποτε ηταν!!αληθεια ποτε ειχες επαφη πριν τον γιατρο η μετα?


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, caramel_83 είπε:

τοσες μερες βασικα την δευτερη μερα μετα την επαφη που ποναγε το στηθος μου τον ρωτησα και μου τα μασαγε και χθες το βραδυ γυριζω απο την δουλεια και μου λεει ηρθε? του λεω οχι στεναχωρημενη και μου σκαει οτι το απογευμα θυμηθηκε οτι τα πρωτα του εφυγαν σιγουρα μεσα, μου ερχοταν να τον πνιξω... με χαμογελο μου το ειπε κιολας...αλλα μιλαμε για 1-2 σταγονες οχι ολη την ποσοτητα...βεβαια να μου πειτε δεν θελει και 1 κιλο 1 σπερματοζωαριο θελει... αλλα λεμε τωρα, τελος παντων εμενα μην με υπολογιζετε δεν ειμαι απλα περιμενω να δω ποτε θα ερθει, εχω στεναχωρηθει οπως σας ειπα γιατι φοβαμαι οτι θα εφτιαξε η ροη και θα χαλασε ο κυκλος :-(

ναι λεγε τετοια τωρα.... πως εμεινες στο πρωτο?? με μια σταγονα??

και σε περιπτωση που ειμαι το στηθος μου γιατι δεν ποναει τωρα?? εδω και 3 μερες εχει σταματησει, οσες ειστε δεν σταματησε το στηθος σας να ποναει ή κανω λαθος??

εμενα  με πονουσε κατα διαστηματα κ πολυ ηπια κ δεν πρηστηκε ποτε..ουτε τωρα...το περιεργο που ειχα ομως ηταν κατι σαν τσουξιμο καψιμο στη θηλη.


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , MelinaFo είπε:

Το πιτσιρικακι μας @Ungry girl ειναι στεναχωρεμενο και δεν θα καταλαβει απο που θα της ερθει η κοιλιτσα η ζουμπουρλουδικη!!!! Για να δουμε λοιπον θα βγουν οι μαντεψιες???!!!!

Αχαχαχαχα ελα για να πεσει το μαντιο!!!

πρίν από 3 λεπτά , Nati85 είπε:

Ναι αλλα μια φορα αρκει αν πετυχεις ωορρηξια και εσυ ηξερες ποτε ηταν!!αληθεια ποτε ειχες επαφη πριν τον γιατρο η μετα?

Την ιδια μερα.μου ειχε πει να παω τρεζοντας και εγω ετρεξα χαχχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Αχαχαχαχα ελα για να πεσει το μαντιο!!!

Την ιδια μερα.μου ειχε πει να παω τρεζοντας και εγω ετρεξα χαχχαχα

Α μπραβο μια χαρα! Οποτε σε 3 με ρ μερες περιμενεις η κανω λαθος?


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

@MelinaFo καλώς ήρθε η περίοδος! 

Μεγαλη ανακούφιση ε; Κι εγώ είχα μια τεράστια αναμονή μετά την βιοχημική και σε καταλαβαίνω απόλυτα!

αντε τώρα πάμε για αλλά! 


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , MelinaFo είπε:

Καλησπερα!

Ααααα με εχετε τρελανει με τις κοιλιτσες!!! Ειστε πανεμορφες ελπιζω να βλεπουμε συνεχεια τετοιες φωτο! Ηρεμησα κ λιγο γτ αδιαθετησα πηρα κ δευτερη τιμη προγεστερονης χθες και επεσε 0,4 οποτε παρολο μου ο κυκλος ηταν μεγαλος υπηρχε ωορρηξια μ ειπε η γιατρος. Να μπω πρωτη φορα στο πινακακι στην αναμονη???? @caramel_83 αναμονη 14/11 με την ελπιδα να εχω κανονικο κυκλο!

Ασχετο θα κανω και μια μαντεψια αν κ δεν ειμαι και η @Nati85!!!

@Vila οποτε βλεπω σχολιο σου λεω ειναι εγκυος ετσι μου εχει καρφωθει χαχχαχαχα!!!!

Αχ βρε κορίτσια μου μακάριιιιι!! Σήμερα νιώθω κάτι τσιμπιματακια χαμηλα δεξιά αλλά φοβάμαι μήπως αρχίσω και παραλογιζομαι πάλι με τα "συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθηστερηση" χαχαχαχα

Ας έρθει όποτε το αποφασίσει το σπορακι μας.. θα έχει ισχυρή προσωπικότητα..θα αποφασίζει μόνο του για όλα! :-P


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

@MelinaFo καλώς ήρθε η περίοδος! 

Μεγαλη ανακούφιση ε; Κι εγώ είχα μια τεράστια αναμονή μετά την βιοχημική και σε καταλαβαίνω απόλυτα!

αντε τώρα πάμε για αλλά! 

@Papaki@ ναι ρε φιλη επιτελους!!! Κοιτα εγω μετα την παλινδρομη εσε 28 μερες ειχα περιοδο και ενδιαμεσα σε υπερηχο ειχα κ ωορρηξια κανονικα. Στον επομενο κυκλο την πατησα! 42 μερες αλλα συμφωνα με τα λεγομενα της γιατρου οι ορμονες λειτουργησαν φυσιολογικα. Τι να πω τωρα οντως παμε για αλλα!!!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...