Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Recommended Posts

Just now, λουκουμαδακι είπε:

Μου πήγε 29 109 291 749 2003 και σταμάτησα να κάνω. Είχα κάνει αρκετές. :lol::blink::wub:. (Ανά 48ωρο εκτός από τις δύο τελευταίες που ήταν στις 60 ώρες περίπου. ) 

αρα είχες τριπλασιασμό στις δύο πρώτες και στις επομενες σχεδον.. γιατι έκανες τόσες πολλές; πως άντεξες τόσο αγχος..?


vIBzp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 934
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, xazo_mother είπε:

αρα είχες τριπλασιασμό στις δύο πρώτες και στις επομενες σχεδον.. γιατι έκανες τόσες πολλές; πως άντεξες τόσο αγχος..?

Γιατί προσπαθούσαμε δύο χρόνια είχα ήδη κάνει 3 ωοληψιες και ήμουν έτοιμη για την 4η αλλά έμεινα φυσιολογικά. Οπότε καταλαβαίνεις άγχος για το αν πάει καλά.. είχα κάνει και καμιά δεκαριά στικάκια και 4 κανονικά. Μετά το πήρα απόφαση ότι είμαι όντως και φαίνεται ότι όλα είναι οκ και σταμάτησα. :rolleyes: η γιατρός μου είχε πει στην δεύτερη ότι είμαστε εντάξει μην κάνεις άλλη αλλααααααα.. :lol:

  • Μου αρέσει 2

 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Just now, λουκουμαδακι είπε:

Γιατί προσπαθούσαμε δύο χρόνια είχα ήδη κάνει 3 ωοληψιες και ήμουν έτοιμη για την 4η αλλά έμεινα φυσιολογικά. Οπότε καταλαβαίνεις άγχος για το αν πάει καλά.. είχα κάνει και καμιά δεκαριά στικάκια και 4 κανονικά. Μετά το πήρα απόφαση ότι είμαι όντως και φαίνεται ότι όλα είναι οκ και σταμάτησα. :rolleyes: η γιατρός μου είχε πει στην δεύτερη ότι είμαστε εντάξει μην κάνεις άλλη αλλααααααα.. :lol:

μπραβο σου!!!!! να σου ζήσει το παιδάκι σου. Αρα είναι κοντά με τη δική μου. Αγόρι η κορίτσι; Με το καλό και ένα δευτερο αν το επιθυμείτε


vIBzp3.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , xazo_mother είπε:

Άλλη κοπέλα;  Τόσο νωρίς μάλλον δεν κάνουν πολλές εξέταση χοριακης  Έκανα βλακεία τώρα θα με τρώει το άγχος 

Πότε είναι να κάνεις την 2η? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, xazo_mother είπε:

Τελικά καλά το ψιλιαστηκα 

1η μετρηση 36

2η 86

3η 147

Ελπιζω να αποβαλω φυσικά και το βασικότερο να μην είναι έξωμητριο 

Η τρίτη είναι μετά από 48ωρες από τη 2η? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, xazo_mother είπε:

Ναι ακριβώς 

Κοίτα εξωμήτριο δεν νομίζω να είναι θα είχες διαφορετική τιμή χοριακης από όσο θυμάμαι!!! Η χοριακη σου δεν είναι και χαλιά έχει ανέβει!! Υπότιθεται ότι με 60-80% πάνω ειναι ικανοποιημένοι το ιδανικο βέβαια είναι ο διπλασιασμός!!οπότε ακόμη περιμένουμε την θετική έκβαση!!! Όσο δεν βλέπεις αίμα ελπίζουμε!! Μίλησε με τον γιατρό σου πάλι να δεις τι θα σου πει ..!! Λογικά θα ζητήσει κι άλλη χοριακη...!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Κοίτα εξωμήτριο δεν νομίζω να είναι θα είχες διαφορετική τιμή χοριακης από όσο θυμάμαι!!! Η χοριακη σου δεν είναι και χαλιά έχει ανέβει πάνω από 80% οπότε ακόμη περιμένουμε την θετική έκβαση!!! Όσο δεν βλέπεις αίμα ελπίζουμε!! Μίλησε με τον γιατρό σου πάλι να δεις τι θα σου πει ..!! Λογικά θα ζητήσει κι άλλη χοριακη...!!

70% αυξήθηκε μονο


vIBzp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

καλησπερα ομαδα ...λοιπον εκανα χοριακι 5 του μηνος και η τιμη  τ ηταν 430 και μου ειπαν οτι ειμαι 5 εβδομαδων περιπου..Να τονισω τελευταια μ περιοδο 5 μαρτιου ...Λοιπον παω σημερα στην γυναικολογο παμε να ακουσουμε τους καρδιακους παλμους και να δουμε κατι αλλα τιποτα δεν ειδαμε αυτη μου ειπε οτι ειμαι στην 7 εβδομαδα..και μετα μου ειπε να κανω 2 φορες χοριακη ...Αλλα ανυσηχω ...σημερα εκανα την πρωτη μου βγηκε 40.066 αντε να δουμε και την δευτερη τωρα ..ειναι φυσιολογικο αυτο ???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...