Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Recommended Posts

1 hour ago, Penny33 είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου λογικά είναι δύο έτσι πιστεύω μετά από πόσες μέρες έκανες ?  ...καλή εγκυμοσύνη να έχεις τα καλύτερα όλα να πάνε καλά !!!! 

12/3 έκανα έμβρυομεταφορα, δύο βλαστοκυστες 5 ημερών, σήμερα μου είπε ο γιατρός να κάνω τη πρώτη χοριακη. Σε ευχαριστώ πολύ. Και σε σένα ότι καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 934
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 6 λεπτά , fantasmataki είπε:

12/3 έκανα έμβρυομεταφορα, δύο βλαστοκυστες 5 ημερών, σήμερα μου είπε ο γιατρός να κάνω τη πρώτη χοριακη. Σε ευχαριστώ πολύ. Και σε σένα ότι καλύτερο.

Άρα έπιασαν κ τα δυο λογικά τέλεια σε δύο μέρες η δεύτερη θα είναι μεγαλύτερη μπράβο άντε να έχουμε πάντα θετικές χοριακες να μας πάνε όλα καλά ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Κορίτσια θέλω τη γνώμη σας. Είμαι στη φάση που ψάχνω να βρω κέντρο. Θέλω λοιπόν όσες έχετε κάνει (ή κάποια γνωστή σας) εξωσωματική στο Γενεσις κριτις στον σφακιανουδις .Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Κορίτσια θέλω τη γνώμη σας. Είμαι στη φάση που ψάχνω να βρω κέντρο. Θέλω λοιπόν όσες έχετε κάνει (ή κάποια γνωστή σας) εξωσωματική στο Γενεσις κριτις στον σφακιανουδις .Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!!

Καινούρια εδω!

Ήθελα να ρωτήσω ,2 μέρες πριν την περίοδο σήμερα κ έκανα χοριακη !

117 η τιμή της ,πως τη βλέπετε ;(έχω και λίγα καφέ υγρά )

Έχω ιστορικό με 3 αποβολές κ έχω αγχωθει πάλι σήμερα !!

Έχω κάνει όλες τις εξετάσεις για θρομβοφιλια,καρυότυπο κτλ κ βγήκαν καλές 

Ευχαριστώ !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 18 λεπτά , mariank9 είπε:

Καλησπέρα σας!!

Καινούρια εδω!

Ήθελα να ρωτήσω ,2 μέρες πριν την περίοδο σήμερα κ έκανα χοριακη !

117 η τιμή της ,πως τη βλέπετε ;(έχω και λίγα καφέ υγρά )

Έχω ιστορικό με 3 αποβολές κ έχω αγχωθει πάλι σήμερα !!

Έχω κάνει όλες τις εξετάσεις για θρομβοφιλια,καρυότυπο κτλ κ βγήκαν καλές 

Ευχαριστώ !!

Καλησπέρα κορίτσι μου με το καλο το μωρακι σου! Σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! Ο αριθμός σου ειναι σούπερ! Μιλησες με τον γιατρό σου? 


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , mariank9 είπε:

Όχι ακόμη!!

Περιμένω να κανω κ στο 48ωρο να είμαι σίγουρη !!

Πολύ χαίρομαι ,αλλά έχω και έναν φόβο παράλληλα!

Σε ευχαριστώ πολύ!!

Απο την μια ειναι λογικός αυτός ο φόβος λόγω του ιστορικού σου αλλα απο την αλλη ο αριθμός είναι πολύ καλός για 2 μερες πριν την καθυστέρηση! Ολα καλα θα πανε! Εγω πάντως θα σου πρότεινα να μιλουσες κι αυριο με τον γιατρό σου! Οπότε Τετάρτη θα κάνεις την 2η χοριακη? 


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, mariank9 είπε:

Όχι ακόμη!!

Περιμένω να κανω κ στο 48ωρο να είμαι σίγουρη !!

Πολύ χαίρομαι ,αλλά έχω και έναν φόβο παράλληλα!

Σε ευχαριστώ πολύ!!

Πολύ καλή η χοριακη...κοπέλα μου μην περιμένεις την 2 η για να παρεισ τον γιατρό σου...είσαι ήδη έγκυος..ίσωσ χρειαστεί να σου δώσει κάτι κ για τα καφέ υγρά...ξέρει κ το ιστορικό σου κ ίσωσ σου δώσει κ κάποια αγωγή...

Με το καλό..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!έκανα κ σήμερα ,312 σήμερα!!πήρα τον γιατρό μου αλλά είναι στην κλινική!

Είναι εντάξει λέτε ;

117 την Δευτέρα (2μερες πριν την περίοδο )κ σήμερα 312 (θα μου ερχόταν σήμερα )

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 37 λεπτά , mariank9 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!έκανα κ σήμερα ,312 σήμερα!!πήρα τον γιατρό μου αλλά είναι στην κλινική!

Είναι εντάξει λέτε ;

117 την Δευτέρα (2μερες πριν την περίοδο )κ σήμερα 312 (θα μου ερχόταν σήμερα )

Καλησπερα κορίτσι μου! Νομίζω ειναι μια χαρα γιατί είναι πάνω από διπλασιασμός! Τα καφε σου σταμάτησαν? 


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , mariank9 είπε:

Σταμάτησαν !!

Μίλησα μόλις κ Μ είπε να παίρνω σαλοσπιρ κ ουτροτζεσταν κολπικά το βράδυ..προληπτικά 

Τελεια κοπέλα μου με το καλο! Να σε ρωτήσω κατι πόσες μέρες κύκλο έχεις? Έχεις σταθερό κύκλο γενικα? Σε ρωτάω γιατί είμαι κι εγώ σε αναμονη για τεστακι!! 


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια,  ζητάω τη βοήθεια σας. Μένω κρήτη , θελω να κανω εξωσωματικη ...ποιοσ ειναι ο καλυτεροσ γυναικολογοσ για εξωσωματικ η στην κρητη? δεν θελω να χανω χρονο ε χω χαμηλη αμη

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Myrtoulita είπε:

Καλησπερα κορίτσι μου! Νομίζω ειναι μια χαρα γιατί είναι πάνω από διπλασιασμός! Τα καφε σου σταμάτησαν? 

 

πρίν από 40 λεπτά , Myrtoulita είπε:

Τελεια κοπέλα μου με το καλο! Να σε ρωτήσω κατι πόσες μέρες κύκλο έχεις? Έχεις σταθερό κύκλο γενικα? Σε ρωτάω γιατί είμαι κι εγώ σε αναμονη για τεστακι!! 

28 μέρες ακριβώς !!

Σου εύχομαι τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...