Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Nephelie είπε:

Εγω κοριτσι μου ειχα διαβασει για μια κοπελα που ειχε την 14η μερα 19 κ ειχε και διδυμα κ μια αλλη τη 14η  27 κ ολα πηγαν μια χαρα οποτε;; Ποτέ δε ξερεις...καταννοουμε ολες πως νοιωθεις αλλα τιποτα δεν εχει τελειωσει υπομονη!να πανε ολα καλα!!

Σε ευχαριστω!!!!!!

Just now, Υβόννη είπε:

Εμενα βλαστοκυστη 13 μερα ηταν η χοριακη 148. Αρα 9 μερα θα ηταν γυρω στο 35. Αν τα λεω καλα με τους διπλασιασμους.

Λες;;;;; Να διπλασιαστω;;;; Αχ μακαρι!!! Σε ευχαριστω!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Angel2019 said:

Σε ευχαριστω!!!!!!

Λες;;;;; Να διπλασιαστω;;;; Αχ μακαρι!!! Σε ευχαριστω!!!!

Γερμανια που ειμαι, μου ειπε χοριακη 14 μερα αλλα επεφτε Σαββατο και το καναμε 13. Παρολο που ειχα βλαστοκυστη! Κατσε να δουμε κοριτσακι μου!! Θα κανουμε προσευχουλα να οανε ολα καλα!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Balloo είπε:

Οι ευχές σας έπιασαν τόπο..

709,6 μονάδες

Αχ πολύ πολύ χάρηκα με τα νέα σου!!!!!!!! εύχομαι όλα να κυλήσουν ήρεμα από δω και πέρα!!!!!!

6 ώρες πρίν, pocm είπε:

Αχ μπράβο υπέροχα νέα. Πόσο θάρρος παίρνω. Νοιώθω τρομερή απογοήτευση. Έχω συμπτώματα περιόδου και έχω φοβηθεί. Σε 2 μέρες έχω χοριακή

Μην σε αγχωνουν καθόλου.3 μέρες πριν τη χοριακη είχα όλη μέρα πόνους περιόδου και είχα απογοητευτεί κι εγώ τελείως αλλά έκανα λάθος.εχω βγει στο συμπέρασμα ότι δεν υπάρχουν στάνταρ συμπτώματα.πολλα δημιουργούνται κι από τα φάρμακα που παίρνουμε.

1 ώρα πρίν, Angel2019 είπε:

Κοριταια μου εκανα σημερα χοριακη 9η ημερα μετα απο εμβρυομεταφορα βλαστοκυστων 5ης ημερας και ηταν 28.... πολυ χαμηλο! 
φοβαμαι!!!!!

εχει συμβει σε καμια να προχωρήσει με αυτη την τιμη;

Όπως σου είπαν κ τα κορίτσια σημασία έχει να διπλασιάζεται σωστά.Εδω μέσα έχω διαβάσει περιπτώσεις που ξεκίνησαν από πιο χαμηλά από σενα κ πήγαν όλα τέλεια.οποτε συγχαρητήρια και σου εύχομαι όλα να πάνε καλά!

  • Μου αρέσει 1

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Spourgiti είπε:

Τ Ε Λ Ε Ι Α!!!!!!!!!! Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!! Είδες???? Είχαμε όλες ένστικτο... Κ οι ευχές όταν είναι από την καρδιά αληθινές... Βγαίνουν ;-).. 

Τώρα μάζεψε δύναμη κ θέλω τεράστιο χαμόγελο!!! 

Αλήθεια, πολύτιμες οι ευχές από καρδιάς..! Το χαμόγελο θα το φορέσω αύριο, αν όλα πάνε καλά στην τέταρτη χοριακή, που τοοοοσο πολύ φοβάμαι.. 

Εύχομαι σύντομα να διαβάσω υπέροχα νέα από εσένα ❤️

7 ώρες πρίν, butterfly1986 είπε:

Αχ πολύ πολύ χάρηκα με τα νέα σου!!!!!!!! εύχομαι όλα να κυλήσουν ήρεμα από δω και πέρα!!!!!!

Αχ μακάρι καλή μου.. Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ! Όλα να κυλήσουν όμορφα και για εσένα ❤️


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα! Χθες είχα θετική χοριακή αλλά χαμηλή! Περιμένουμε το αύριο να δούμε πως θα εξελιχθεί! Παρακαλάω και ευελπιστώ για την καλή εξέλιξη! Είμαι επιφυλακτική γιατί το έχω ξαναπεράσει! Έχω πονάκια και σαν κράμπες (μπορεί και από το άγχος) Απορία: αυτό το στήθος πότε θα πονέσει καλέ; :-P  Υρ.: Οι ημέρες αναμονής μετά την εμβρυομεταφορά τελικά δεν είναι τίποτα μπροστά στις ημέρες, από την μία χοριακή, στην άλλη!!! Keep calm & hope 

  • Μου αρέσει 11

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renaki80 said:

Καλημέρα και από εμένα! Χθες είχα θετική χοριακή αλλά χαμηλή! Περιμένουμε το αύριο να δούμε πως θα εξελιχθεί! Παρακαλάω και ευελπιστώ για την καλή εξέλιξη! Είμαι επιφυλακτική γιατί το έχω ξαναπεράσει! Έχω πονάκια και σαν κράμπες (μπορεί και από το άγχος) Απορία: αυτό το στήθος πότε θα πονέσει καλέ; :-P  Υρ.: Οι ημέρες αναμονής μετά την εμβρυομεταφορά τελικά δεν είναι τίποτα μπροστά στις ημέρες, από την μία χοριακή, στην άλλη!!! Keep calm & hope 

Μπράβο !! Αφού είναι θετική αυτό που σε νοιάζει είναι να διπλασιαστεί!  
Ένα ένα βήμα τη φορά ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Καλημέρα και από εμένα! Χθες είχα θετική χοριακή αλλά χαμηλή! Περιμένουμε το αύριο να δούμε πως θα εξελιχθεί! Παρακαλάω και ευελπιστώ για την καλή εξέλιξη! Είμαι επιφυλακτική γιατί το έχω ξαναπεράσει! Έχω πονάκια και σαν κράμπες (μπορεί και από το άγχος) Απορία: αυτό το στήθος πότε θα πονέσει καλέ; :-P  Υρ.: Οι ημέρες αναμονής μετά την εμβρυομεταφορά τελικά δεν είναι τίποτα μπροστά στις ημέρες, από την μία χοριακή, στην άλλη!!! Keep calm & hope 

Καλημέρα κ συγχαρητήρια! Καλούς διπλασιασμους λοιπόν.  Ποσο ήταν χθες? Τι μέρα πήγες? Εγώ που είχα πάει 8η μέρα με 1 βλαστοκυστη έδειξε 43, κι εγώ χαμηλά.  Αλλά σε 2 μερες 4πλασιαστηκε.  Σήμερα πήγα για επανάληψη

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Καλημέρα και από εμένα! Χθες είχα θετική χοριακή αλλά χαμηλή! Περιμένουμε το αύριο να δούμε πως θα εξελιχθεί! Παρακαλάω και ευελπιστώ για την καλή εξέλιξη! Είμαι επιφυλακτική γιατί το έχω ξαναπεράσει! Έχω πονάκια και σαν κράμπες (μπορεί και από το άγχος) Απορία: αυτό το στήθος πότε θα πονέσει καλέ; :-P  Υρ.: Οι ημέρες αναμονής μετά την εμβρυομεταφορά τελικά δεν είναι τίποτα μπροστά στις ημέρες, από την μία χοριακή, στην άλλη!!! Keep calm & hope 

καλημέρα! πόσο χαμηλή ήταν;


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Πήγα 10ημέρα με 2 βλαστοκύστες η τιμή ήταν 38 χαμηλή αλλά ποτέ δεν ξερεις...χθες δεν ήξερα εάν έπρεπε να χαρώ ή να στεναχωρηθώ! να θυμίσω ότι Είναι η τρίτη μου εμβρυομεταφορά και στην προηγούμενη είχα πρώτη θετική χοριακή 32 και στην επανάληψη 14 και το έχασα. Οπότε λογικό είναι να είμαι λίγο αγχωμένη και συγκρατημένη μακάρι αύριο να έχει διπλασιαστεί!!!
 

καλά αποτελέσματα lizard12! Να μας ενημερώσεις και να μας δώσεις ελπίδες και κουράγιο!!!!

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 said:

Πήγα 10ημέρα με 2 βλαστοκύστες η τιμή ήταν 38 χαμηλή αλλά ποτέ δεν ξερεις...χθες δεν ήξερα εάν έπρεπε να χαρώ ή να στεναχωρηθώ! να θυμίσω ότι Είναι η τρίτη μου εμβρυομεταφορά και στην προηγούμενη είχα πρώτη θετική χοριακή 32 και στην επανάληψη 14 και το έχασα. Οπότε λογικό είναι να είμαι λίγο αγχωμένη και συγκρατημένη μακάρι αύριο να έχει διπλασιαστεί!!!
 

καλά αποτελέσματα lizard12! Να μας ενημερώσεις και να μας δώσεις ελπίδες και κουράγιο!!!!

Καλη επιτυχία! Σου εύχομαι να υπερδιπλασιαστεί!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


15 ώρες πρίν, Angel2019 είπε:

Ο γιατρος μου ειπε. Και την εκανα και περιμενε γυρω στο 100! Αλλα μου ηρθε το 28 και τρελαθηκα! Ας ελπισουμε να διπλασιαστει;; Εχει ξεκινησει καμια κοπελα  απο τοσο χαμηλα;

Δεν εχω προσωπική  εμπειρια αλλα εγω ακουσει αναλογες περιπτωσεις!! Κανε υπομονη κ θετική  σκεψη!! Με το καλο!


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, lizard12 said:

Λοιπόν τα νέα μου.  8η μέρα μετά, από μεταφορά βλαστοκυστης 5ης μέρας ή χοριακη ήταν 43. Την 10η μέρα ήταν 173. Σήμερα,  14η μερα, 659. Πώς σας φαίνεται? 

Σωστή φαίνεται!! 

θέλεις περίπου διπλασιασμό κάθε 2 μέρες 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, lizard12 είπε:

Λοιπόν τα νέα μου.  8η μέρα μετά, από μεταφορά βλαστοκυστης 5ης μέρας ή χοριακη ήταν 43. Την 10η μέρα ήταν 173. Σήμερα,  14η μερα, 659. Πώς σας φαίνεται? 

Πολυ καλή...!!!συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, lizard12 είπε:

Λοιπόν τα νέα μου.  8η μέρα μετά, από μεταφορά βλαστοκυστης 5ης μέρας ή χοριακη ήταν 43. Την 10η μέρα ήταν 173. Σήμερα,  14η μερα, 659. Πώς σας φαίνεται? 

Μία χαρά πας

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...