Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

23 ώρες πρίν, Balloo είπε:

Γεια σας κορίτσια. Τα σημερινά μου νέα δεν είναι καλά..

Από 330 πήγε 307. Δυστυχώς..

Μη στεναχωριέσαι...μπορεί να ήταν δύο μωράκια και να έμεινε το ένα...


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 30/5/2020 at 4:35 ΜΜ, Balloo είπε:

Γεια σας κορίτσια. Τα σημερινά μου νέα δεν είναι καλά..

Από 330 πήγε 307. Δυστυχώς..

Καλησπέρα κορίτσι μου!!! Να μην στεναχωριέσαι.. Θα δεις όλα θα είναι μια χαρά.. Συμβαίνει κάποιες φορές, αλλά είμαι σίγουρη θα έχεις θετικό αποτέλεσμα.. Απλά μην το σκέφτεσαι!!! Όσο μπορείς, ξέρεις το χειρότερο είναι να σε καταβάλει το άγχος κ ο φόβος. 

Μέσα από την καρδιά μου, όλα να είναι όμορφα κ καλά... Κ χαμογελα!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Spourgiti είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!!! Να μην στεναχωριέσαι.. Θα δεις όλα θα είναι μια χαρά.. Συμβαίνει κάποιες φορές, αλλά είμαι σίγουρη θα έχεις θετικό αποτέλεσμα.. Απλά μην το σκέφτεσαι!!! Όσο μπορείς, ξέρεις το χειρότερο είναι να σε καταβάλει το άγχος κ ο φόβος. 

Μέσα από την καρδιά μου, όλα να είναι όμορφα κ καλά... Κ χαμογελα!! 

Σ'ευχαριστώ κορίτσι μου γλυκό για τα ενθαρρυντικά σου λόγια! Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες.. 

  • Μου αρέσει 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Balloo είπε:

Σ'ευχαριστώ κορίτσι μου γλυκό για τα ενθαρρυντικά σου λόγια! Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες.. 

Αύριο θα περιμένω κ γω νέα σου... Αγωνιούμε όλες η μία για την άλλη, γτ ξέρουμε ακριβώς πως είναι κ τι συναισθήματα μπορεί να έχει η μία κ η άλλη... Υπάρχει πραγματικό ενδιαφέρον κ ειλικρινή συμπάθεια κ ας μην γνωριζόμαστε καθόλου!!! Κ όλα αυτά γτ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ τι βιώνει η κάθε μία.... Σε παρακαλώ κράτα γερα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια 2 ερώτησεις κρίσεως...

1.Όταν ξεκινάτε προετοιμασία για εμβρυομεταφορα με κατεψυγμένα ..Και δεν έχετε θρομβοφιλια τις αντιπηκτικες ποτέ τις ξεκινάτε.. ?????

2. κάνετε averkap την 3η μέρα μετά την εμβρυομεταφορα?

Όποια ξέρει ας μου πει τη γνώμη της..ευχαριστώ..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Deppybach είπε:

Αύριο θα περιμένω κ γω νέα σου... Αγωνιούμε όλες η μία για την άλλη, γτ ξέρουμε ακριβώς πως είναι κ τι συναισθήματα μπορεί να έχει η μία κ η άλλη... Υπάρχει πραγματικό ενδιαφέρον κ ειλικρινή συμπάθεια κ ας μην γνωριζόμαστε καθόλου!!! Κ όλα αυτά γτ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ τι βιώνει η κάθε μία.... Σε παρακαλώ κράτα γερα!!!

Σαν να πήρα μια μεγάλη αγκαλιά μόλις τώρα

❤️

  • Μου αρέσει 2

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Balloo said:

Η άγνοια είναι απλά υπέροχη. Πόσες φορές τα έχω σκεφτεί όλα αυτά.. Νομίζω όλες μας.Μακάρι να μπορούσα να ελέγξω τα αρνητικά μου συναισθήματα. Τουλάχιστον να έρθει το αύριο και να φύγει όλη αυτή η αγωνία, που δεν είχα ούτε την ημέρα πριν από τη χοριακή. Σ'ευχαριστώ και πάλι, χίλιες φορές, για τη θετική σου ενέργεια! Σε φιλω

 

Κορίτσι μου όλες σου στέλνουμε θετική ενέργεια και όλες προσευχόμαστε αύριο τα νέα να είναι καλά ! 
μην απελπίζεσαι ... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Κορίτσι μου όλες σου στέλνουμε θετική ενέργεια και όλες προσευχόμαστε αύριο τα νέα να είναι καλά ! 
μην απελπίζεσαι ... 

❤️

Με συγκινείς καλή μου.. Σε ευχαριστώ τόσο μα τόσο πολύ..Νιώθω ότι με τόσες θετικές σκέψεις, ίσως τα πράγματα πάνε καλά..

Είστε υπέροχες 


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, natassaki2006 said:

Κορίτσια 2 ερώτησεις κρίσεως...

1.Όταν ξεκινάτε προετοιμασία για εμβρυομεταφορα με κατεψυγμένα ..Και δεν έχετε θρομβοφιλια τις αντιπηκτικες ποτέ τις ξεκινάτε.. ?????

2. κάνετε averkap την 3η μέρα μετά την εμβρυομεταφορα?

Όποια ξέρει ας μου πει τη γνώμη της..ευχαριστώ..

Ο αιματολόγος μου ειπε 3 μέρες πριν την ετ κ ο εξωσωματικός με το στάνταρ πρωτόκολλο μου  είπε να ξεκινήσω την μερα της ετ. Ξεκίνησα μια μερα μετα την ωοληψια που έκανα σε φυσικο. Για το 2 δε ξέρω 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Κορίτσια 2 ερώτησεις κρίσεως...

1.Όταν ξεκινάτε προετοιμασία για εμβρυομεταφορα με κατεψυγμένα ..Και δεν έχετε θρομβοφιλια τις αντιπηκτικες ποτέ τις ξεκινάτε.. ?????

2. κάνετε averkap την 3η μέρα μετά την εμβρυομεταφορα?

Όποια ξέρει ας μου πει τη γνώμη της..ευχαριστώ..

καλησπέρα natassaki !! 1) τις αντιπηκτικες τις ξεκινήσαμε τρεις η τέσσερις μερες πριν την εμβρυομεταφορα κ

2) την τριτη μερα μετα τηn embryometafora δεν μου εδωσαν arvekap,mono to κλασσικο πρωτοκολλο που εχω γραψει….αυτά!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Κορίτσια 2 ερώτησεις κρίσεως...

1.Όταν ξεκινάτε προετοιμασία για εμβρυομεταφορα με κατεψυγμένα ..Και δεν έχετε θρομβοφιλια τις αντιπηκτικες ποτέ τις ξεκινάτε.. ?????

2. κάνετε averkap την 3η μέρα μετά την εμβρυομεταφορα?

Όποια ξέρει ας μου πει τη γνώμη της..ευχαριστώ..

Αν παρεις cyclacur μετα την ωοληψια κατευθειαν ξεκινας αντιπηκτικες,αν δεν παρεις τοτε ξεκινας τη μερα της ετ.Αυτη ειναι η οδηγια της δικης μου αιματολογου & καθημερινα σαλοσπιρ( δεν εχω θρομβοφιλια).

αβερκαπ δεν εχω κανει ποτέ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Αν παρεις cyclacur μετα την ωοληψια κατευθειαν ξεκινας αντιπηκτικες,αν δεν παρεις τοτε ξεκινας τη μερα της ετ.Αυτη ειναι η οδηγια της δικης μου αιματολογου & καθημερινα σαλοσπιρ( δεν εχω θρομβοφιλια).

αβερκαπ δεν εχω κανει ποτέ

Σας ευχαριστω πολυ πολύ όλες!!!!@υπέροχες και πάντα διαφωτιστικές!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@Balloo μου, ευχομαι αυτη η δοκιμασια να ειναι ενα παραμύθι που θα λες καποτε στα μωρακια σου και θα σου λένε

-αληθεια μαμα, ετσι εγινε;;;

Και εσυ θα λες, ναι μωρα μου, μα τωρα πια δεν θυμάμαι τπτ ασχημο απο τοτε, μια στιγμη δυσκολη ηταν και τωρα σας εχω στην αγκαλιτσα μου:wub:

Σου στελνω μια αγκαλιτσα και ευχες να ειναι μονο μια στιγμιαια δοκιμασια ❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...