Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, stroumfita123 είπε:

όχι δεν εκανα ,από φαρμακα παιρνω utrogestan  2 xapakia τρεις φορες τη μερα, 1 κολπικο 1 από το στομα,cyclacur τρια τη μερα, ηπαρινη ενεσουλα,salospir k πρεζολον επαιρνα για 10 μερες σημερα τη σταματησα!!! αυτά εσυ??? κ εσυ αναμενεις βλεπω...

αν εισαι στην αναμονη νεφελη μου καλη επιτυχια σου ευχομαι !!!!!!!

Νταξει το κλασσικό πρωτοκολλο οκ.εγώ απλα ειχα ροζ ουρα κ δεν του ειχα τηλ τοτε και μετα ειχα μετανοιωσει γιατί ειμαι κ ανθρωπος που δε θελω να ενοχλω αλλα τελικα πρεπει για αυτο σου λεω παρτον.ειχα σκεψεις εκντων υστερων μηπως επρεπε να αυξησω χαπια ,μηπωσκαι μηπως.θα βρεθώ για τριτη φορα στη θεση σου σε 2 βδομαδες.σε ευχαριστώ κοριτσι!οτι καλυτερο να πανε ολα καλα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Nephelie είπε:

Νταξει το κλασσικό πρωτοκολλο οκ.εγώ απλα ειχα ροζ ουρα κ δεν του ειχα τηλ τοτε και μετα ειχα μετανοιωσει γιατί ειμαι κ ανθρωπος που δε θελω να ενοχλω αλλα τελικα πρεπει για αυτο σου λεω παρτον.ειχα σκεψεις εκντων υστερων μηπως επρεπε να αυξησω χαπια ,μηπωσκαι μηπως.θα βρεθώ για τριτη φορα στη θεση σου σε 2 βδομαδες.σε ευχαριστώ κοριτσι!οτι καλυτερο να πανε ολα καλα

ευχομαι ότι καλυτερο νεφελη μου κ σε σενα!!!! σε ευχαριστω τα ξαναλέμε!!!!!

:):):)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, stroumfita123 said:

ναι σε ευχαριστω!!! θα δειξει….. ξερω εγω δεν είναι περιοδου ισα που φαινεται…...ελπιζω να σταματησει…….!!!!!!!!εσυ σε ποια φαση βρίσκεσαι???? αναμονη????

 

Κοριτσακι μου, χωρις να θελω να σου δωσω ελπιδες, απλα μια αλλη οπτικη. Κατακκοκινο αιμα εγω ειδα, με μια βλαστοκυστη στην κοιλιτσα μου, και κλαμα που αδιαθετησα να δεις! Και τελικα...ηταν απλα ο μπεμπης που εμφυτευτηκε! Μην απογοητευεσαι κοριτσακι μου, να ρωτησεις το γιατρο, να ξαπλωσεις σημερα και ευχομαι να ειναι και εσενα απο την εμφυτευση!

Just now, Balloo said:

Γεια σας κορίτσια. Τα σημερινά μου νέα δεν είναι καλά..

Από 330 πήγε 307. Δυστυχώς..

Κοριτσακι μου μηπως ηταν δυο και απλα σταματησε το ενα; Ο γιατρος τί ειπε;


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo said:

Γεια σας κορίτσια. Τα σημερινά μου νέα δεν είναι καλά..

Από 330 πήγε 307. Δυστυχώς..

Ωχ ρε κοριτσι μου, λυπάμαι! Τι σου ειπε ο doc? συνεχίζεις κ το παρακολουθείς όμως ε; υπαρχει περίπτωση να ηταν 2 κ να συνεχίζει ενα; συγνώμη αλλα κ εγω δεν εχω ιδέα απο αυτα, μπορει να λεω βλακείες 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσακι μου, χωρις να θελω να σου δωσω ελπιδες, απλα μια αλλη οπτικη. Κατακκοκινο αιμα εγω ειδα, με μια βλαστοκυστη στην κοιλιτσα μου, και κλαμα που αδιαθετησα να δεις! Και τελικα...ηταν απλα ο μπεμπης που εμφυτευτηκε! Μην απογοητευεσαι κοριτσακι μου, να ρωτησεις το γιατρο, να ξαπλωσεις σημερα και ευχομαι να ειναι και εσενα απο την εμφυτευση!

Κοριτσακι μου μηπως ηταν δυο και απλα σταματησε το ενα; Ο γιατρος τί ειπε;

καλησπέρα!!!! ο γιατρος  μου ειπε ξαπλα κ μαλλον ψιλοαπογοητευτηκε για το αιμα μου ειπε μπορει να είναι από την εμφυτευση αλλα με ρωτησε αν ειχα κ πονακια τις προηγούμενες μερες κ εγω του ειπα ναι κ αυτό δεν του πολυαρεσε ...δεν τον ακουσα ευχαριστημενο …...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσακι μου μηπως ηταν δυο και απλα σταματησε το ενα; Ο γιατρος τί ειπε;

 

Just now, Moana είπε:

Ωχ ρε κοριτσι μου, λυπάμαι! Τι σου ειπε ο doc? συνεχίζεις κ το παρακολουθείς όμως ε; υπαρχει περίπτωση να ηταν 2 κ να συνεχίζει ενα; συγνώμη αλλα κ εγω δεν εχω ιδέα απο αυτα, μπορει να λεω βλακείες 

Η αλήθεια είναι ότι έκλαιγα στο τηλέφωνο και δεν καταλάβαινα και πολλά. Με πήραν αυτοί αμέσως μόλις έμαθα το αποτέλεσμα και ήμουν λιγάκι σοκαρισμένη. Μιλησα και με την εμβρυολογο. Το μόνο που κράτησα είναι ότι δε πρέπει να χάνω τις ελπίδες μου και να συνεχίσω οπωσδήποτε τη θεραπεία μου. Με ρώτησε αν πονάω ή έχω αίμα και της είπα όχι.. Αναμονή μέχρι τη Δευτέρα..


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, stroumfita123 said:

καλησπέρα!!!! ο γιατρος  μου ειπε ξαπλα κ μαλλον ψιλοαπογοητευτηκε για το αιμα μου ειπε μπορει να είναι από την εμφυτευση αλλα με ρωτησε αν ειχα κ πονακια τις προηγούμενες μερες κ εγω του ειπα ναι κ αυτό δεν του πολυαρεσε ...δεν τον ακουσα ευχαριστημενο …...

Κι εμενα ετσι μου ειχαν πει ακριβως...Μου ειπαν αυτο δεν ειναι καλο σημαδι. Αλλα τελικα ηταν! Δεν θελω να εχεις ελπιδες χωρις λογο αλλα μην απογοητευεσαι ακομη. Να δουμε πώς θα παει κοριτσακι μου!

Just now, Balloo said:

 

Η αλήθεια είναι ότι έκλαιγα στο τηλέφωνο και δεν καταλάβαινα και πολλά. Με πήραν αυτοί αμέσως μόλις έμαθα το αποτέλεσμα και ήμουν λιγάκι σοκαρισμένη. Μιλησα και με την εμβρυολογο. Το μόνο που κράτησα είναι ότι δε πρέπει να χάνω τις ελπίδες μου και να συνεχίσω οπωσδήποτε τη θεραπεία μου. Με ρώτησε αν πονάω ή έχω αίμα και της είπα όχι.. Αναμονή μέχρι τη Δευτέρα..

Ναι κοριτσακι μου λιγο υπομονη! Ισως ηταν δυο και σταματησε το ενα, γιατι ηταν ψηλη η χοριακη σου. Θα σε εχω στην προσευχη μου. Λιγο υπομονη ακομη!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Ναι κοριτσακι μου λιγο υπομονη! Ισως ηταν δυο και σταματησε το ενα, γιατι ηταν ψηλη η χοριακη σου. Θα σε εχω στην προσευχη μου. Λιγο υπομονη ακομη!

Σ'ευχαριστώ καλή μου Υβόννη.. Μακάρι η δική σου προσευχή να εισακουσθεί.


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo said:

 

Η αλήθεια είναι ότι έκλαιγα στο τηλέφωνο και δεν καταλάβαινα και πολλά. Με πήραν αυτοί αμέσως μόλις έμαθα το αποτέλεσμα και ήμουν λιγάκι σοκαρισμένη. Μιλησα και με την εμβρυολογο. Το μόνο που κράτησα είναι ότι δε πρέπει να χάνω τις ελπίδες μου και να συνεχίσω οπωσδήποτε τη θεραπεία μου. Με ρώτησε αν πονάω ή έχω αίμα και της είπα όχι.. Αναμονή μέχρι τη Δευτέρα..

Εύχομαι να πανε ολα καλα! Υπομονή ως τη Δευτέρα, το ξέρω θα ειναι δύσκολο σκ 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Balloo είπε:

Γεια σας κορίτσια. Τα σημερινά μου νέα δεν είναι καλά..

Από 330 πήγε 307. Δυστυχώς..

Κράτα την ψυχραιμία σου....η χοριακή δεν είναι απογοητευτική εντελώς στο λέω εγώ που μονίμως είχα βιοχημικές κυήσεις και ξέρω πως πέφτει η χοριακή..... Μπορεί όπως σου είπαν τα κορίτσια να ήταν δύο πιασμένα και το ένα να έπεσε Για αυτό να σου κατεβάσε λίγο τη χοριακή..... Περίμενε λίγο μέχρι τη Δευτέρα θα επαναλάβεις... Εύχομαι να πάνε όλα καλά... Που έτσι πιστεύω θα γίνει στο τέλος... Σου στέλνω φιλιά και κράτα γερά

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Γεια σας κορίτσια. Τα σημερινά μου νέα δεν είναι καλά..

Από 330 πήγε 307. Δυστυχώς..

Γιατι ρε πουλάκι μου; Και ηταν τοσο καλος ο αριθμος σου. Κάνε υπομονη απλα να περάσουν οι μερες για την εξέλιξη οσο μπορείς μην στεναχωριέσαι.

  • Ευχαριστώ 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Balloo κι εγώ έτσι θέλω να πιστεύω,  ότι έφυγε το 1 και τη Δευτέρα θα ανέβει γιατί έμεινε εννέα καλό.  Κάνε ότι σου λέει ο γιατρός κ τη Δευτέρα θα ξέρεις. Μην απογοητεύεσαι ακόμη.  Είναι νωρίς. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo said:

Γεια σας κορίτσια. Τα σημερινά μου νέα δεν είναι καλά..

Από 330 πήγε 307. Δυστυχώς..

Λυπάμαι παρά πολύ... αλλά ας ελπίσουμε ότι είναι το σενάριο που λένε τα κορίτσια...

κανε το σταυρό σου κι Εκείνος μόνο ξέρει...

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι όλα καλά!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

LZ71p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Balloo είπε:

Γεια σας κορίτσια. Τα σημερινά μου νέα δεν είναι καλά..

Από 330 πήγε 307. Δυστυχώς..

Μην απελπίζεσαι! Έχουν δίκιο τα κορίτσια! Υπάρχει ακόμα ελπίδα! 

  • Ευχαριστώ 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...