Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Ναι μεν αλλά από την άλλη το αφήνεις από Σεπτέμβριο - Οκτωβρίο; Αυτά σκέφτομαι, και θα το δούμε αν όλα πάνε καλά. Σου εύχομαι να είναι καλύτερα τότε και ας είναι κ κατακαλόκαιρο!

      Κ αυτό που λες σκέφτομαι ! Γενικά όλα Μ φταίνε κ μένα τώρα .  Έχεις δίκιο ας είναι όλα καλά κ ας είναι όποτε θέλει

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Hope girl είπε:

Αρχικά γονιμοποιηθηκαν 8,αλλά τα 3 δεν προχώρησαν τελικά.Απο τα πέντε βάλαμε τα δύο την Παρασκευή και τα άλλα τρία τα καταψυξαμε

Τριτη μερα; Καλη επιτυχία να εχεις με το καλο να δεις το θετικο!


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Καντι είπε:

Σωστά τα λες.

 Επειδη εχω πάρει ολες τις προσπαθειες απο την επιτροπή φαρμάκων εκανα με περισσεύματα που ειχα ή βρήκα φυσικούς τροποιημενους. Δηλαδη 150 μονάδες για πέντε μερες gonal ή Menopur. Και βάζαμε και τον ανταγωνιστή που ηταν το cetrodite. Λίγα ωάρια όχι σαν διέγερση 4-5 κατεβαζα αλλα γονιμοποιουνταν μια χαρα.

Σευχαριστω για τις πληροφοριες θα τα εχω ύποψιν.αρα βραχυ εκανες;η μονο τροποποιημενους φυσικους;σεχω ζαλισει!!!!

Just now, Καντι είπε:

Σωστά τα λες.

 Επειδη εχω πάρει ολες τις προσπαθειες απο την επιτροπή φαρμάκων εκανα με περισσεύματα που ειχα ή βρήκα φυσικούς τροποιημενους. Δηλαδη 150 μονάδες για πέντε μερες gonal ή Menopur. Και βάζαμε και τον ανταγωνιστή που ηταν το cetrodite. Λίγα ωάρια όχι σαν διέγερση 4-5 κατεβαζα αλλα γονιμοποιουνταν μια χαρα.

Και εφταναν βλαστοκυστες!μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Τριτη μερα; Καλη επιτυχία να εχεις με το καλο να δεις το θετικο!

Ευχαριστώ πολύ,μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας και να δούμε αυτό το μαγικό αριθμό αριθμό στη χοριακη μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope girl είπε:

Ευχαριστώ πολύ,μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας και να δούμε αυτό το μαγικό αριθμό αριθμό στη χοριακη μας!!!

Μπραβο!στο βραχυ ειχες παρει και νταροντα η αβερκαπ;ηταν καλα ανεκτικο σαν βραχυ πρωτοκολλο;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maximo είπε:

Μπραβο!στο βραχυ ειχες παρει και νταροντα η αβερκαπ;ηταν καλα ανεκτικο σαν βραχυ πρωτοκολλο;

Εμένα μου είχαν πει ότι μπορώ να πάρω arvekap αλλά θα έκανα μεταφορά στον επόμενο κύκλο,η οβιτρελ για να έκανα μεταφορά σε αυτόν τον κύκλο.Εννοειται ότι διάλεξα την οβιτρελ δεν είχα υπομονή για τον επόμενο κύκλο.

Η gonal κυμαινόταν 200-300 μονάδες κάθε μέρα και μετά από κάποιες μέρες που πρόσθεσαν και τη cetrotide και ετσουζε η ατιμηηηη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Maximo είπε:

Γιατι στον επομενο μεταφορα;μεταφορα με βλαστοκυστες;

Ναι έτσι μου είχαν πει,ότι αν πηγαίναμε για επόμενο κύκλο θα τα κατεψυχαν αλλά σιγά μην άφηνα αυτό τον κυκλο να πάει χαμένος.Επειδη μου πήραν και πολλά ωάρια φοβούνταν και υπερδιέγερση και με είχαν ενημερώσει αλλά ευτυχώς δεν έγινε κατι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope girl είπε:

Ναι έτσι μου είχαν πει,ότι αν πηγαίναμε για επόμενο κύκλο θα τα κατεψυχαν αλλά σιγά μην άφηνα αυτό τον κυκλο να πάει χαμένος.Επειδη μου πήραν και πολλά ωάρια φοβούνταν και υπερδιέγερση και με είχαν ενημερώσει αλλά ευτυχώς δεν έγινε κατι

Μαλιστα αν επιτρεπεται τι ηλικα εχεις;το ρωταω επειδη σου παν για υπερδιεγερση

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maximo είπε:

Σευχαριστω για τις πληροφοριες θα τα εχω ύποψιν.αρα βραχυ εκανες;η μονο τροποποιημενους φυσικους;σεχω ζαλισει!!!!

Και εφταναν βλαστοκυστες!μια χαρα

Τόσα χρόνια εχω κανει ολα τα πρωτόκολλα. Και πάνω απο 10 ωοληψιες.

 Απο τους εντελώς φυσικούς και φυσικούς τροποποιημένους πέντε στο σύνολο μου πήραν στο σύνολο 21 ωάρια απο αυτα προέκυψαν έξι βλαστοκυστες.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maximo είπε:

Μαλιστα αν επιτρεπεται τι ηλικα εχεις;το ρωταω επειδη σου παν για υπερδιεγερση

34 ειμαι,εγώ δεν έχω κάποιο προβληματακι,λόγω του συζύγου ξεκινήσαμε.Και επειδή μου πήραν και 18 ωάρια με πήγαιναν μέρα παρά μέρα για εξετασεις αλλά δεν παρουσίασα κατι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Hope girl είπε:

34 ειμαι,εγώ δεν έχω κάποιο προβληματακι,λόγω του συζύγου ξεκινήσαμε.Και επειδή μου πήραν και 18 ωάρια με πήγαιναν μέρα παρά μέρα για εξετασεις αλλά δεν παρουσίασα κατι

Χαρα στο κουραγιο σου!ευχομαι τα καλυτερα

Just now, Maximo είπε:

Χαρα στο κουραγιο σου!ευχομαι τα καλυτερα

Ποιο σου κατσε πιο καλα σαν πρωτοκολλο και εφτασε ικανοποιητικος αριθμος βλαστοκυστεων και καταψυξης;τελευταια ερωτηση σευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maximo είπε:

Χαρα στο κουραγιο σου!ευχομαι τα καλυτερα

Το θέμα ήταν να βρίσκαμε σπερματοζωάρια στον άντρα μου!!Αφού βρήκαμε,άλλο αντικειμενικό πρόβλημα δεν έχουμε,όποτε θέλω να σκέφτομαι αισιόδοξα,γιατί και αν σκύψουμε το κεφάλι τι θα αλλάξει;Να έχουμε όλες πίστη,να κάνουμε αισιόδοξες σκέψεις και που θα πάει;Κάποια στιγμή θα τα καταφέρουμε.Και όσο το ευχομαι για εμένα,άλλο τόσο το εύχομαι για όλο τον κόσμο,μακάρι να είμαστε οι τελευταίες που περνάμε αυτή τη δυσκολία!

Just now, Maximo είπε:

Χαρα στο κουραγιο σου!ευχομαι τα καλυτερα

Ποιο σου κατσε πιο καλα σαν πρωτοκολλο και εφτασε ικανοποιητικος αριθμος βλαστοκυστεων και καταψυξης;τελευταια ερωτηση σευχαριστω

Μα τι τελευταία ερώτηση;ότι θες να ρωτας,γι'αυτό είμαστε εδώ μέσα.Τωρα τον Ιούνιο έκανα το βραχύ πρωτόκολλο που σου είπα,δεν έχω κάνει άλλη προσπάθεια.Απο την πρώτη προσπάθεια καταλήξαμε με 5 συνολο

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια σήμερα είναι 8η ημέρα μετά την εμβρυομεταφορα δεν έχω κανένα σύμπτωμα εδώ και 2 μέρες πάρα μόνο σήμερα έχω τράβηγμα στην μέση; είχε καμία ποτέ τέτοιο σύμπτωμα; ανυσυχω πολύ. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ba_lily είπε:

Κορίτσια εγώ έκανα τεστ σήμερα ανέβασα φώτο στο προφίλ μου 19/6 έμβρυομεταφορα 

Συγχαρητήρια!!!

Χαίρομαι  που μετα απο τόσα  εμποδια τα κατάφερες!!!! Να σαι χαρούμενη  κ περηφανη !!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...