Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, elpida2019 είπε:

Ευχαριστώ καλή μου. Εύχομαι να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη. Ελπίζω να έχω κι εγώ αποτέλεσμα γιατί θα με πάρει πολύ από κάτω

Ευχομαι μέσα από την καρδιά μου να δεις θετική χοριακη .Ολα θα πάνε καλά προσπάθησε να χαλαρώσεις και χαμόγελα όσο μπορείς .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Anna Boo89 είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου ! Μακάρι αυτή να είναι η τελευταία έτ σου! Εύχομαι ολόψυχα να πετύχεις ! Όσον αφορά την φράση " σιγα μωρέ τι σκας αφού έχεις ένα παιδί τι το θέλεις ακόμη ένα; Μην είσαι εγωιστρια και ζητάς ακόμη ένα από τον Θεό ενώ άλλες δεν έχουν κανένα. Τι νομίζεις εύκολο είναι να μεγαλώνεις δύο παιδιά ; " Δεν φαντάζεσαι πόσο εκτός εαυτού με βγάζουν αυτοί οι άνθρωποι ! Έχω κι εγώ ένα 7 ετών αγοράκι και θέλω πολύ ένα δεύτερο. Κι εμείς με ολιγοασθενοσπερμια και εγώ 31 ετών με Αμη 1.6 ng. Έχω στον κύκλο μια που όλο τέτοια μου έλεγε..που λες αφού πλέον κοντεύω να εκραγω γυρνάω και της λέω : οκ κι εσένα αν σου πεθάνει το ένα παιδί σιγά έχεις ακόμη ένα..άσε που θα είσαι ξεκούραστη ! Οπότε μην στεναχωρεθεις καθόλου για το κακό που θα σε βρει ! 

Κακό πολύ κακό αυτό που της είπα αλλά βλέπεις ότι είμαι χάλια ψυχολογικά άσε με στην ησυχία μου !

Σε καταλαβαίνω! Εχεις και εσυ τα δικια σου να ξεσπαθωνεις!!! Ευχαριστω κατ αρχας για την ομορφη ευχη σου, κ εύχομαι ολες μας να εχουμε επιτυχεις προσπαθειες.. Ο κόσμος οσο ειναι απ'εξω απο το χορο, ξερει μονο να κρινει.. Για αυτο, μονο θετικους ανθρώπους κοντα μας. Αγαπη και ενσυναισθηση για τους γυρω μας και ΕΜΑΣ. :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας  κοριτσάκια μου!! Έκανα σήμερα την εμβρυομεταφορά 2 άριστες βλαστοκυστες, και χοριακη 6/7.. Η διαφορα με την πρώτη μου προσπάθεια είναι ότι τώρα δεν έχω καμία ενόχληση-πόνο στη κοιλιά και πιστεύω ότι οφείλεται στο γεγονός ότι εβαλα κρυονσυντηρημενα οπότε δεν έχει ταλαιπωρηθεί η μήτρα από την διέγερση. Και την πρώτη φορά όταν γύρισα από την ετ είχα λίγα καφέ στο εσώρουχο.. Τώρα τίποτα.. Αυτά! Καλά αποτελέσματα σε όλες μας!!! 

 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, giwta_86 είπε:

Γειά σας  κοριτσάκια μου!! Έκανα σήμερα την εμβρυομεταφορά 2 άριστες βλαστοκυστες, και χοριακη 6/7.. Η διαφορα με την πρώτη μου προσπάθεια είναι ότι τώρα δεν έχω καμία ενόχληση-πόνο στη κοιλιά και πιστεύω ότι οφείλεται στο γεγονός ότι εβαλα κρυονσυντηρημενα οπότε δεν έχει ταλαιπωρηθεί η μήτρα από την διέγερση. Και την πρώτη φορά όταν γύρισα από την ετ είχα λίγα καφέ στο εσώρουχο.. Τώρα τίποτα.. Αυτά! Καλά αποτελέσματα σε όλες μας!!! 

 

Καλά αποτελέσματα. Ναι ναι τώρα τίποτα δεν θα νιώθεις μην σε ανησυχεί καθόλου.ισως αργότερα λίγα τραβηγματακια στις ωοθήκες από την προγεστερόνη. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε;;;Εγώ από τη μέρα της εμβρυομεταφορας δεν είχα βγει από το σπίτι γιατί φοβόμουν και λιγάκι.Σημερα όμως δεν άντεξα,βγήκα με τον άντρα μου για ένα καφέ και το καταευχαριστηθηκα.Προσπαθησα να συζητάμε άσχετα θέμα και έτσι ξεχάστηκα λιγάκι...

Τώρα μετράω αντίστροφα για τη Δευτέρα!!!Εύχομαι να περάσετε ολες ενα υπέροχο Σαββατοκύριακο και να γεμίσετε μπαταρίες για ότι περιμένει την καθεμία μας την επόμενη εβδομάδα!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, giwta_86 είπε:

Γειά σας  κοριτσάκια μου!! Έκανα σήμερα την εμβρυομεταφορά 2 άριστες βλαστοκυστες, και χοριακη 6/7.. Η διαφορα με την πρώτη μου προσπάθεια είναι ότι τώρα δεν έχω καμία ενόχληση-πόνο στη κοιλιά και πιστεύω ότι οφείλεται στο γεγονός ότι εβαλα κρυονσυντηρημενα οπότε δεν έχει ταλαιπωρηθεί η μήτρα από την διέγερση. Και την πρώτη φορά όταν γύρισα από την ετ είχα λίγα καφέ στο εσώρουχο.. Τώρα τίποτα.. Αυτά! Καλά αποτελέσματα σε όλες μας!!! 

 

Καλη σου επιτυχία! Ολες οι θετικες μου σκεψεις μαζι σου! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope girl είπε:

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε;;;Εγώ από τη μέρα της εμβρυομεταφορας δεν είχα βγει από το σπίτι γιατί φοβόμουν και λιγάκι.Σημερα όμως δεν άντεξα,βγήκα με τον άντρα μου για ένα καφέ και το καταευχαριστηθηκα.Προσπαθησα να συζητάμε άσχετα θέμα και έτσι ξεχάστηκα λιγάκι...

Τώρα μετράω αντίστροφα για τη Δευτέρα!!!Εύχομαι να περάσετε ολες ενα υπέροχο Σαββατοκύριακο και να γεμίσετε μπαταρίες για ότι περιμένει την καθεμία μας την επόμενη εβδομάδα!!!

Μπραβο σου έκανες πολύ καλά!!!!υπομονή κοριτσάκι..σε ποια μέρα είσαι???

πρίν από 27 λεπτά , Mighty είπε:

Καλά αποτελέσματα. Ναι ναι τώρα τίποτα δεν θα νιώθεις μην σε ανησυχεί καθόλου.ισως αργότερα λίγα τραβηγματακια στις ωοθήκες από την προγεστερόνη. 

Μπράβο σου αγάπη με τη χοριακη σου ..πολυ χαρηκα αντε σκαλακι σκαλακι ανεβαινουμε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Μπραβο σου έκανες πολύ καλά!!!!υπομονή κοριτσάκι..σε ποια μέρα είσαι???

Μπράβο σου αγάπη με τη χοριακη σου ..πολυ χαρηκα αντε σκαλακι σκαλακι ανεβαινουμε...

Στις 19 έκανα εμβρυομεταφορα και τη Δευτέρα έχω χοριακη επιτέλους!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope girl είπε:

Στις 19 έκανα εμβρυομεταφορα και τη Δευτέρα έχω χοριακη επιτέλους!!!!

Χαχαχα...Δεν περνάνε οι μέρες Ε???Πώς νιώθεις?έχεις κανένα συμπτωμα??λέμε τώρα....

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Μπραβο σου έκανες πολύ καλά!!!!υπομονή κοριτσάκι..σε ποια μέρα είσαι???

Μπράβο σου αγάπη με τη χοριακη σου ..πολυ χαρηκα αντε σκαλακι σκαλακι ανεβαινουμε...

Σε ευχαριστώ κούκλα μου πολυ. Εσυ σε τι στάδιο είσαι τώρα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, natassaki2006 είπε:

Χαχαχα...Δεν περνάνε οι μέρες Ε???Πώς νιώθεις?έχεις κανένα συμπτωμα??λέμε τώρα....

Μωρε έχω αυτά τα χαζοσυμπτωματα από τα χάπια,πόνο χαμηλά,πόνο στη μέση,ευαισθησία στο στήθος αλλά δεν μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα από αυτά...

Και όσο σκέφτομαι ότι μπορεί να καθυστερήσουν να με πάρουν από το κέντρο τηλ για τα αποτελέσματα εκεί τρελαίνομαι χειρότερα....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope girl είπε:

Μωρε έχω αυτά τα χαζοσυμπτωματα από τα χάπια,πόνο χαμηλά,πόνο στη μέση,ευαισθησία στο στήθος αλλά δεν μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα από αυτά...

Και όσο σκέφτομαι ότι μπορεί να καθυστερήσουν να με πάρουν από το κέντρο τηλ για τα αποτελέσματα εκεί τρελαίνομαι χειρότερα....

Δικιο εχεις...για τεστ δε το σκέφτεσαι καν Ε?

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Δικιο εχεις...για τεστ δε το σκέφτεσαι καν Ε?

Μωρέ μου είπαν ότι δεν ανιχνεύεται στα ούρα αν είναι νωρίς και λέω μην κάνω και απογοητευτω και τελικά είναι κάτι καλό...η το αντίθετο και μετά φάω καμία ήττα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope girl είπε:

Μωρέ μου είπαν ότι δεν ανιχνεύεται στα ούρα αν είναι νωρίς και λέω μην κάνω και απογοητευτω και τελικά είναι κάτι καλό...η το αντίθετο και μετά φάω καμία ήττα...

Κοίτα μπορείς να κάνεις αν θες Δευτέρα πρωί πριν πας να δώσεις την χοριακη.τουλαχιστον αν βγάλει αρνητικό θα ξες ότι είναι μια αρνητική η μικρή χοριακη αν είναι θετικό θα είσαι τριαλαλιλαλιλαλο

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα, σήμερα δεν ξεκίνησε η μέρα μου καλά.. Είδα αιματακι το πρωί, 9η ημέρα εμβρυομεταφορας. Μίλησα με το γιατρό μου μου είπε να κάνω Δευτέρα χοριακη.. Έχει καμία κάποια αντίστοιχη εμπειρία; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...