Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Blue Velvet said:

      Συγχαρητήρια ❤️🥰Με το καλό μια γλυκιά εγκυμοσύνη και να γεμίσει η αγκαλιά σου μωράκια 🥰🥰🥰

      Ευχαριστω πολύ κοπέλα  μου αμήν !!! Εύχομαι και σε σενα γρήγορη εμβρυομεταφορα με θετικά αποτελέσματα !!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου !

      • Ευχαριστώ 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mary mar είπε:

Καλημέρα κορίτσια σήμερα είναι 8η ημέρα μετά την εμβρυομεταφορα δεν έχω κανένα σύμπτωμα εδώ και 2 μέρες πάρα μόνο σήμερα έχω τράβηγμα στην μέση; είχε καμία ποτέ τέτοιο σύμπτωμα; ανυσυχω πολύ. 

Καλημερα κορίτσι μου...

Τι έχεις βάλει εμβρυακια η βλαστοκυστουλες?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary mar είπε:

@natassaki2006 εμβρυακια.. Όχι βλαστοκυστες. Κορίτσι μου. Σήμερα με τραβάει η μέση μου κ ανυσυχω. Ουφ

Αχ και εγώ έχω πονακια περιόδου και από εχθές με τραβάει λίγο και η μέση μου...Καλή μας υπομονή,πότε έχεις χοριακη;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Hope girl είπε:

Αχ και εγώ έχω πονακια περιόδου και από εχθές με τραβάει λίγο και η μέση μου...Καλή μας υπομονή,πότε έχεις χοριακη;

Κουράγιο κ εσύ κοριτσάκι.. Εσύ πότε έχεις?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Μόλις γράφτηκα στο site και εγώ για να μοιράζομαι την αγωνία μου! Εγώ αύριο θα κάνω την δεύτερη προσπάθεια  εξωσωματικής με 2 παγωτάκια βλαστοκύστες, ελπίζω να είναι και η τυχέρη καθώς θα έχω και τα γενέθλια μου!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, giwta_86 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Μόλις γράφτηκα στο site και εγώ για να μοιράζομαι την αγωνία μου! Εγώ αύριο θα κάνω την δεύτερη προσπάθεια  εξωσωματικής με 2 παγωτάκια βλαστοκύστες, ελπίζω να είναι και η τυχέρη καθώς θα έχω και τα γενέθλια μου!

Άντε με το καλό!!!Θα είναι το τέλειο δώρο γενεθλίων,θα πας όλο χαρά να βρεις τα παγωτακια σου!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Hope girl είπε:

Είναι η πρώτη μας προσπάθεια για εξωσωματική,λόγω προβλήματος του συζύγου.εγω δεν έχω κάποια πρόβλημα δόξα τω θεώ.Τεστ μια φορά έχω κανει,πριν ψαχτουμε και βρούμε ότι ο άντρας μου έχει θεματακι,από αυτό το τεστ και μετά ξεκινήσαμε το ψάξιμο και τώρα επιτέλους καταλήξαμε στην εξωσωματική

κεγώ 34 είμαι. αναμένουμε νέα σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, giwta_86 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Μόλις γράφτηκα στο site και εγώ για να μοιράζομαι την αγωνία μου! Εγώ αύριο θα κάνω την δεύτερη προσπάθεια  εξωσωματικής με 2 παγωτάκια βλαστοκύστες, ελπίζω να είναι και η τυχέρη καθώς θα έχω και τα γενέθλια μου!

Με το καλό κορίτσι μου να είναι το πιο όμορφο δώρο γενεθλίων!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια.. είμαι καινούργια στην παρέα .Έκανα εμβρυμεταφορα στης 15 Ιουνίου το μοναδικό σύμπτωμα που έχω είναι ότι με ενοχλεί χαμηλά η κοιλιά μου και όταν κάθομαι καθιστη με ενοχλεί περισσότερο.. καμία με παρόμοια εμπειρία?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η εμπειρία μου από την πρώτη αποτυχημένη εξωσωματική όσον αφορά τα συμπτώματα είναι ένα κάτι σαν βάρος χαμηλά στη κοιλιά με πονακια περιόδου και πρησμένο στήθος με ευαισθησία στις θηλες.. Από ότι λένε και άλλα κορίτσια πιθανότατα να είναι από τα φάρμακα...

Link to comment
Share on other sites

@giwta_86 και εγώ τα ίδια συμπτωματα είχα μέχρι κ εχθές, σήμερα είναι η 8η μέρα μετά την εμβρυομεταφορα δεν αισθάνομαι κάτι πάρα μόνο λίγο η μέση μου με τραβάει.. Θα δείξει λοιπόν! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...