Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια καλησπέρα :)! Χρειάζομαι την βοήθεια σας.. έβαλα φωτογραφία στο προφιλ μου από τεστ εγκυμοσύνης πρώιμης ανίχνευσης η φωτό είναι από έμβρυομεταφορα +9 και +10 μέρα... μας προβληματίζει ότι είναι αχνό μήπως θα έπρεπε να είναι πιο έντονο ; Αύριο θα γίνει η χοριακη..αλλά ως τότε θα μας φάει η αγωνία ! Πείτε την γνώμη σας είναι καλό ή θα έπρεπε να ήταν πιο έντονο... έγινε έμβρυο μεταφορά 1 βλαστοκύστης..

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, hope1 είπε:

Κοριτσια καλησπέρα :)! Χρειάζομαι την βοήθεια σας.. έβαλα φωτογραφία στο προφιλ μου από τεστ εγκυμοσύνης πρώιμης ανίχνευσης η φωτό είναι από έμβρυομεταφορα +9 και +10 μέρα... μας προβληματίζει ότι είναι αχνό μήπως θα έπρεπε να είναι πιο έντονο ; Αύριο θα γίνει η χοριακη..αλλά ως τότε θα μας φάει η αγωνία ! Πείτε την γνώμη σας είναι καλό ή θα έπρεπε να ήταν πιο έντονο... έγινε έμβρυο μεταφορά 1 βλαστοκύστης..

Καλά για τυπικους καί μόνο λόγους κάνε αύριο την χοριακη να έχεις και επίσημα το θετικό αποτέλεσμα. Με το καλό να τελειώσουν όλα σε 9 μήνες...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, hope1 said:

Κοριτσια καλησπέρα :)! Χρειάζομαι την βοήθεια σας.. έβαλα φωτογραφία στο προφιλ μου από τεστ εγκυμοσύνης πρώιμης ανίχνευσης η φωτό είναι από έμβρυομεταφορα +9 και +10 μέρα... μας προβληματίζει ότι είναι αχνό μήπως θα έπρεπε να είναι πιο έντονο ; Αύριο θα γίνει η χοριακη..αλλά ως τότε θα μας φάει η αγωνία ! Πείτε την γνώμη σας είναι καλό ή θα έπρεπε να ήταν πιο έντονο... έγινε έμβρυο μεταφορά 1 βλαστοκύστης..

Θετικότατο μια χαρά! Αχνό είναι επειδή είναι νωρίς ακόμα συν ότι ανάλογα και την ώρα που το έκανες μπορείς να δεις διαφορές! Να πάνε όλα καλά! Συγχαρητήρια!

9η μέρα χωρίς να μετράς τη μέρα της ετ το έκανες; Σκέφτομαι πότε πρέπει να αρχίσω τα τεστ, έκανα εμβρυομεταφορά τη Τρίτη...σε προηγούμενη εγκυμοσύνη μου θυμάμαι έδειχνε δυο μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο, ενώ στις 3 πριν ήταν ακόμα αρνητικό...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, hope1 είπε:

Κοριτσια καλησπέρα :)! Χρειάζομαι την βοήθεια σας.. έβαλα φωτογραφία στο προφιλ μου από τεστ εγκυμοσύνης πρώιμης ανίχνευσης η φωτό είναι από έμβρυομεταφορα +9 και +10 μέρα... μας προβληματίζει ότι είναι αχνό μήπως θα έπρεπε να είναι πιο έντονο ; Αύριο θα γίνει η χοριακη..αλλά ως τότε θα μας φάει η αγωνία ! Πείτε την γνώμη σας είναι καλό ή θα έπρεπε να ήταν πιο έντονο... έγινε έμβρυο μεταφορά 1 βλαστοκύστης..

Για το τυπικό αύριο κανε τη χοριακη....Είσαι εγκυουλα κοριτσάκι μου!!!Πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, olpapa said:

Θετικότατο μια χαρά! Αχνό είναι επειδή είναι νωρίς ακόμα συν ότι ανάλογα και την ώρα που το έκανες μπορείς να δεις διαφορές! Να πάνε όλα καλά! Συγχαρητήρια!

9η μέρα χωρίς να μετράς τη μέρα της ετ το έκανες; Σκέφτομαι πότε πρέπει να αρχίσω τα τεστ, έκανα εμβρυομεταφορά τη Τρίτη...σε προηγούμενη εγκυμοσύνη μου θυμάμαι έδειχνε δυο μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο, ενώ στις 3 πριν ήταν ακόμα αρνητικό...

Ναι η εμβρυεταφορα έγινε την περασμένη Πέμπτη.. το τεστ έγινε πρωί (βέβαια είχα ξεκινήσει ακόμα πιο νωρίς με τα one step αλλά εκείνα πήγαν να μας τρελάνουν για τ καλά επειδή μια έβλεπες μια δεν έβλεπες γραμμή ) .. αν είναι 10iu/l με τα πρωινά ίσως να φανει αλλά μπορεί να παίζει ρόλο κ τι ήταν πχ 3ης μέρα 5ης μέρας δν έχω ιδέα από αυτά . 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, hope1 είπε:

Ναι η εμβρυεταφορα έγινε την περασμένη Πέμπτη.. το τεστ έγινε πρωί (βέβαια είχα ξεκινήσει ακόμα πιο νωρίς με τα one step αλλά εκείνα πήγαν να μας τρελάνουν για τ καλά επειδή μια έβλεπες μια δεν έβλεπες γραμμή ) .. αν είναι 10iu/l με τα πρωινά ίσως να φανει αλλά μπορεί να παίζει ρόλο κ τι ήταν πχ 3ης μέρα 5ης μέρας δν έχω ιδέα από αυτά . 

Από συμπτώματα είχες τίποτα κοπέλα μου??

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty said:

@hope1 συγχαρητήρια κούκλα. Κ εμένα έτσι ήταν κ είχα 297 πρώτη χοριακη.

Ευχάριστω πολύ μακάρι μακάρι !! Με το καλό κ εσένα τ μωράκι σου !!!

 

κοριτσια δεν σας ξεκαθάρισα είμαι φίλη της hope και δανείστηκα τ λογαριασμό της μιας και με έφαγε η αγωνία.. ελπίζω να μην υπάρχει πρόβλημα ή αλλιώς από αύριο θα δημιουργήσω δικό μου προφιλ -_- 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια  είμαι στην 2η μου προσπάθεια την Πέμπτη έκανα την εμβρυομεταφορα 2 βλαστοκυστεων, την Παρασκευή θα κάνω την πρώτη  χοριακη , μετράω αντίστροφα τις μέρες  και ελπίζω να πάνε όλα καλά αυτήν την φορά :rolleyes:

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

Να σας πω κάτι και γελαστε όσο θέλετε...εγώ από το πρωί έχω κάτι περίεργες αναγουλες...ενώ θέλω να φάω, μου φαίνεται ότι ο,τι και να φάω μου προκαλεί αναγουλα μετά.αυριο είναι η χοριακη μου...

Αυτά είχα να πω,εσεις γελάστε ελεύθερα με την τρέλα μου και εγώ πάω να τρελαθώ χειρότερα χαχα!!

Just now, Smile91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια  είμαι στην 2η μου προσπάθεια την Πέμπτη έκανα την εμβρυομεταφορα 2 βλαστοκυστεων, την Παρασκευή θα κάνω την πρώτη  χοριακη , μετράω αντίστροφα τις μέρες  και ελπίζω να πάνε όλα καλά αυτήν την φορά :rolleyes:

Άντε να πάνε όλα καλά και να δεις μια ονειρεμένη χοριακη!!!

Just now, hope1 είπε:

Ευχάριστω πολύ μακάρι μακάρι !! Με το καλό κ εσένα τ μωράκι σου !!!

 

κοριτσια δεν σας ξεκαθάρισα είμαι φίλη της hope και δανείστηκα τ λογαριασμό της μιας και με έφαγε η αγωνία.. ελπίζω να μην υπάρχει πρόβλημα ή αλλιώς από αύριο θα δημιουργήσω δικό μου προφιλ -_- 

 

Άντε με το καλό !!!Είσαι μια εγκυουλα!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , hope1 είπε:

Κοριτσια καλησπέρα :)! Χρειάζομαι την βοήθεια σας.. έβαλα φωτογραφία στο προφιλ μου από τεστ εγκυμοσύνης πρώιμης ανίχνευσης η φωτό είναι από έμβρυομεταφορα +9 και +10 μέρα... μας προβληματίζει ότι είναι αχνό μήπως θα έπρεπε να είναι πιο έντονο ; Αύριο θα γίνει η χοριακη..αλλά ως τότε θα μας φάει η αγωνία ! Πείτε την γνώμη σας είναι καλό ή θα έπρεπε να ήταν πιο έντονο... έγινε έμβρυο μεταφορά 1 βλαστοκύστης..

Θετικότατο! Με το καλό η χοριακη αυριο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...