Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια και εγώ σήμερα έκανα την χοριακη μου.  Έφαγα ένα ωραιότατο Χ. Maybe next time I'm more lucky! Καλή συνέχεια στις εγκυουλες μας να έχετε μια καλή κ τελειομηνη εγκυμοσυνη! 

  • Λυπημένη/-ος 9
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mary mar είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και εγώ σήμερα έκανα την χοριακη μου.  Έφαγα ένα ωραιότατο Χ. Maybe next time I'm more lucky! Καλή συνέχεια στις εγκυουλες μας να έχετε μια καλή κ τελειομηνη εγκυμοσυνη! 

Κοριτσάκι μου είναι δύσκολο και το ξέρουμε καλά όλες...3 φορές έχω φάει χ.και το ξέρω πώς είναι.. Όμως είμαι εκεί κ ξανά κ ξανά.

Δώσε χρόνο στον εαυτό σου και περνά όμορφα που είναι κ καλοκαιράκι..!!!

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@natassaki2006το περίμενα από το αίμα που είδα ήμουν έτοιμη ψυχολογικά να το αντιμετωπίσω. Τώρα θα μιλήσω με τον γιατρό μου αν συμφωνεί να βάλουμε τα 2 παγωτίνια που έχω για τον επόμενο μήνα.. Θα δούμε... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary mar είπε:

@natassaki2006το περίμενα από το αίμα που είδα ήμουν έτοιμη ψυχολογικά να το αντιμετωπίσω. Τώρα θα μιλήσω με τον γιατρό μου αν συμφωνεί να βάλουμε τα 2 παγωτίνια που έχω για τον επόμενο μήνα.. Θα δούμε... 

Είχες αιμα που δέ σταματούσε Ε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mary mar said:

@natassaki2006το περίμενα από το αίμα που είδα ήμουν έτοιμη ψυχολογικά να το αντιμετωπίσω. Τώρα θα μιλήσω με τον γιατρό μου αν συμφωνεί να βάλουμε τα 2 παγωτίνια που έχω για τον επόμενο μήνα.. Θα δούμε... 

Μπορεί αυτά να είναι τα τυχερά σου! Μακάρι να σου πάνε όλα καλά την επόμενη φορά!

Link to comment
Share on other sites

On 28/6/2020 at 8:03 ΜΜ, Smile91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια  είμαι στην 2η μου προσπάθεια την Πέμπτη έκανα την εμβρυομεταφορα 2 βλαστοκυστεων, την Παρασκευή θα κάνω την πρώτη  χοριακη , μετράω αντίστροφα τις μέρες  και ελπίζω να πάνε όλα καλά αυτήν την φορά :rolleyes:

σήμερα νιώθω λίγο πονο στην μέση  ,στο στήθος και πονάκια στην κοιλιά σαν να περιμένω περίοδο είναι φυσιολογικό ; Ανυπομωνω να έρθει η Παρασκευή να κάνω χοριακη 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσια, χθες αργά ήρθε με μαιλ η χοριακη μου τελικά είναι 246,3 και δεν μπορώ να το πιστέψω ! Δεν έχω καθόλου συμπτώματα ούτε και το στήθος μπορώ να πω οτι είναι πρισμενο.. επίσης ο γιατρός μου είπε να σταματήσω τα σικλακουρ και εγώ νιώθω ήδη ανασφάλεια που τα σταματάω έτσι γίνεται συνήθως ;!!! 

Κοριτσια μου που είχατε αρνητικές μην το βάζετε κάτω είμαι σίγουρη θα έρθει δύναμη και θα συνεχίσουμε εμείς κοντά 6 χρόνια προσπαθούμε κ ποτέ μου δεν είχα θετική χοριακη.. 

Just now, elpida2019 said:

Καλημέρα κορίτσια. Μετρά κάποια από εσάς τη θερμοκρασία της όσο βρίσκεται στην αναμονή?

Εγώ δεν μετράω..συνήθως έχω χαμηλή θερμοκρασία όποτε θα με τρελαίνει κ αυτό 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, hope1 είπε:

Καλημέρα κοριτσια, χθες αργά ήρθε με μαιλ η χοριακη μου τελικά είναι 246,3 και δεν μπορώ να το πιστέψω ! Δεν έχω καθόλου συμπτώματα ούτε και το στήθος μπορώ να πω οτι είναι πρισμενο.. επίσης ο γιατρός μου είπε να σταματήσω τα σικλακουρ και εγώ νιώθω ήδη ανασφάλεια που τα σταματάω έτσι γίνεται συνήθως ;!!! 

Κοριτσια μου που είχατε αρνητικές μην το βάζετε κάτω είμαι σίγουρη θα έρθει δύναμη και θα συνεχίσουμε εμείς κοντά 6 χρόνια προσπαθούμε κ ποτέ μου δεν είχα θετική χοριακη.. 

Εγώ δεν μετράω..συνήθως έχω χαμηλή θερμοκρασία όποτε θα με τρελαίνει κ αυτό 

Συγχαρητήρια κορίτσι, καλούς διπλασιασμους και μια όμορφη εγκυμοσύνη!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, hope1 είπε:

Καλημέρα κοριτσια, χθες αργά ήρθε με μαιλ η χοριακη μου τελικά είναι 246,3 και δεν μπορώ να το πιστέψω ! Δεν έχω καθόλου συμπτώματα ούτε και το στήθος μπορώ να πω οτι είναι πρισμενο.. επίσης ο γιατρός μου είπε να σταματήσω τα σικλακουρ και εγώ νιώθω ήδη ανασφάλεια που τα σταματάω έτσι γίνεται συνήθως ;!!! 

Κοριτσια μου που είχατε αρνητικές μην το βάζετε κάτω είμαι σίγουρη θα έρθει δύναμη και θα συνεχίσουμε εμείς κοντά 6 χρόνια προσπαθούμε κ ποτέ μου δεν είχα θετική χοριακη.. 

Εγώ δεν μετράω..συνήθως έχω χαμηλή θερμοκρασία όποτε θα με τρελαίνει κ αυτό 

Συγχαρητήρια.καλους διπλασιασμους!περιμένουμε τις εξελίξεις. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...