Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

πρίν από 40 λεπτά , hope1 είπε:

Κοριτσια καλησπέρα :)! Χρειάζομαι την βοήθεια σας.. έβαλα φωτογραφία στο προφιλ μου από τεστ εγκυμοσύνης πρώιμης ανίχνευσης η φωτό είναι από έμβρυομεταφορα +9 και +10 μέρα... μας προβληματίζει ότι είναι αχνό μήπως θα έπρεπε να είναι πιο έντονο ; Αύριο θα γίνει η χοριακη..αλλά ως τότε θα μας φάει η αγωνία ! Πείτε την γνώμη σας είναι καλό ή θα έπρεπε να ήταν πιο έντονο... έγινε έμβρυο μεταφορά 1 βλαστοκύστης..

Συγχαρητήρια !!!!
Ο ΙΟΥΝΗΣ... συνεχίζει και βγάζει εγκυούλες !!!!

  • Μου αρέσει 4

urI6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 55 λεπτά , hope1 είπε:

Κοριτσια καλησπέρα :)! Χρειάζομαι την βοήθεια σας.. έβαλα φωτογραφία στο προφιλ μου από τεστ εγκυμοσύνης πρώιμης ανίχνευσης η φωτό είναι από έμβρυομεταφορα +9 και +10 μέρα... μας προβληματίζει ότι είναι αχνό μήπως θα έπρεπε να είναι πιο έντονο ; Αύριο θα γίνει η χοριακη..αλλά ως τότε θα μας φάει η αγωνία ! Πείτε την γνώμη σας είναι καλό ή θα έπρεπε να ήταν πιο έντονο... έγινε έμβρυο μεταφορά 1 βλαστοκύστης..

Αχχχ μπράβο κορίτσι μου!!! 

Και εγώ μια έβαλα και μου δίνεις πολύ δύναμη, την Πέμπτη έχω χοριακη!!

Περιμένουμε την χοριακη σου αύριο 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , hope1 είπε:

Κοριτσια καλησπέρα :)! Χρειάζομαι την βοήθεια σας.. έβαλα φωτογραφία στο προφιλ μου από τεστ εγκυμοσύνης πρώιμης ανίχνευσης η φωτό είναι από έμβρυομεταφορα +9 και +10 μέρα... μας προβληματίζει ότι είναι αχνό μήπως θα έπρεπε να είναι πιο έντονο ; Αύριο θα γίνει η χοριακη..αλλά ως τότε θα μας φάει η αγωνία ! Πείτε την γνώμη σας είναι καλό ή θα έπρεπε να ήταν πιο έντονο... έγινε έμβρυο μεταφορά 1 βλαστοκύστης..

Μια χαρά θετικό είναι τα δικά μου να δεις. Εγώ έκανα την 7η μέρα ένα clearblue έχω φώτο στο προφίλ από αυτό το τεστ. Το κακό είναι ότι είχα και 10 τεστακια ταινίες κανο την επόμενη μέρα 8η μέρα και είναι αρνητικό τρέχω σαββατιατικα στη κλινική και κάνω χοριακη θετική οκ χαμηλή αλλά ειταν νορις μου λέει ο γιατρός πώς την Δευτέρα θα είναι μια χαρά .το άγχος όμως είναι ότι χειρότερο έχοντας τα τεστ σήμερα έκανα άλλο ένα χρωματικά είναι το ίδιο με το τεστ το χτεσινό και σήμερα όλη μέρα σκέφτομαι για τη δεν είναι πιο έντονο από το χτεσινό μέχρι αύριο που θα κάνω την δεύτερη χοριακη δεν μπορώ να κάνω κάτι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ba_lily είπε:

Μια χαρά θετικό είναι τα δικά μου να δεις. Εγώ έκανα την 7η μέρα ένα clearblue έχω φώτο στο προφίλ από αυτό το τεστ. Το κακό είναι ότι είχα και 10 τεστακια ταινίες κανο την επόμενη μέρα 8η μέρα και είναι αρνητικό τρέχω σαββατιατικα στη κλινική και κάνω χοριακη θετική οκ χαμηλή αλλά ειταν νορις μου λέει ο γιατρός πώς την Δευτέρα θα είναι μια χαρά .το άγχος όμως είναι ότι χειρότερο έχοντας τα τεστ σήμερα έκανα άλλο ένα χρωματικά είναι το ίδιο με το τεστ το χτεσινό και σήμερα όλη μέρα σκέφτομαι για τη δεν είναι πιο έντονο από το χτεσινό μέχρι αύριο που θα κάνω την δεύτερη χοριακη δεν μπορώ να κάνω κάτι 

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου μια χαρά θα είναι η χοριακη σου!! Ηρέμησε δες καμία ταινία και προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι 


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου μια χαρά θα είναι η χοριακη σου!! Ηρέμησε δες καμία ταινία και προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι 

Καλά είμαι απλά θέλω να πω ποσο κακο κάνουμε στο νεαυτο μας με τα τεστ. Αφού το κάνουμε και η λογική λέει πως από μια μέρα στην άλλη πρέπει να είναι πιο έντονο και δεν είναι μετά τρελαίνεσαι. Και αυτό που μάλλον δεν θα τελειώσει ποτέ κάθε βήμα μπροστά μας φέρνει κάτι κενουριο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Vasiliki10 είπε:

Στην αρχή ήταν λίγο ροζ και μετά καφέ ,εγώ είχα τρομάξει παρά πολύ και έκλαιγα και νόμιζα ότι θα αδιαθέτησα γτ είχα πόνους και στην μέση

Κοριτσάκι τώρα το ειδα

Σου εύχομαι μία τεράστια χοριακη

Βλαστοκυστες έβαλες? 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ba_lily είπε:

Καλά είμαι απλά θέλω να πω ποσο κακο κάνουμε στο νεαυτο μας με τα τεστ. Αφού το κάνουμε και η λογική λέει πως από μια μέρα στην άλλη πρέπει να είναι πιο έντονο και δεν είναι μετά τρελαίνεσαι. Και αυτό που μάλλον δεν θα τελειώσει ποτέ κάθε βήμα μπροστά μας φέρνει κάτι κενουριο 

Εγώ έχω κάνει 4 εμβρυομεταφορες σε καμία δεν έκανα τεστ! Κατευθείαν χοριακη... στην δε τελευταία που ήταν και θετική με σκασανε μέχρι να μάθω το αποτέλεσμα


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, hope1 είπε:

Κοριτσια καλησπέρα :)! Χρειάζομαι την βοήθεια σας.. έβαλα φωτογραφία στο προφιλ μου από τεστ εγκυμοσύνης πρώιμης ανίχνευσης η φωτό είναι από έμβρυομεταφορα +9 και +10 μέρα... μας προβληματίζει ότι είναι αχνό μήπως θα έπρεπε να είναι πιο έντονο ; Αύριο θα γίνει η χοριακη..αλλά ως τότε θα μας φάει η αγωνία ! Πείτε την γνώμη σας είναι καλό ή θα έπρεπε να ήταν πιο έντονο... έγινε έμβρυο μεταφορά 1 βλαστοκύστης..

Εγω θετικο το βλεπω και ειλικρινά (αν κ δε γνωριζω καμια σας) χαίρομαι σα να ναι δικο μου!!! Εύχομαι να δεις αυριι ενα τεραστιο αριθμο χοριακης!!! Γραψε μας αυριο την τιμουλα σου.. Καλη καλη επιτυχια σε ολα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Κοριτσάκι τώρα το ειδα

Σου εύχομαι μία τεράστια χοριακη

Βλαστοκυστες έβαλες? 

Ευχαριστω πολύ. Πήρα θετικές χοριακες την προηγούμενη εβδομάδα και τώρα περιμένω να πάμε για τον πρώτο υπέρηχο.ναι 1 βλαστοκύστη από προεμφυτευτικο που μου έμεινε.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Εγώ έχω κάνει 4 εμβρυομεταφορες σε καμία δεν έκανα τεστ! Κατευθείαν χοριακη... στην δε τελευταία που ήταν και θετική με σκασανε μέχρι να μάθω το αποτέλεσμα

Χαχαχα και σε εμένα είναι 7η έμβρυομεταφορα πρώτη φορά κάνω τεστ .δεν λέω να κάνουμε ένα τεστακι αλλά να σταματήσουμε εκεί εγώ αφού είχα πάρει και 10 τεστακια από ίντερνετ συνεχεισα να κάνω και αφού δεν βλέπω διάφορα από χθες στο σήμερα σκέφτομαι διάφορα. Δυστυχώς δεν μπορούμε να το ελέγχουμε 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Anniee said:

Αχχχ μπράβο κορίτσι μου!!! 

Και εγώ μια έβαλα και μου δίνεις πολύ δύναμη, την Πέμπτη έχω χοριακη!!

Περιμένουμε την χοριακη σου αύριο 

Πότε έβαλες βλαστοκύστη αν επιτρέπεται ?

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, ba_lily said:

Μια χαρά θετικό είναι τα δικά μου να δεις. Εγώ έκανα την 7η μέρα ένα clearblue έχω φώτο στο προφίλ από αυτό το τεστ. Το κακό είναι ότι είχα και 10 τεστακια ταινίες κανο την επόμενη μέρα 8η μέρα και είναι αρνητικό τρέχω σαββατιατικα στη κλινική και κάνω χοριακη θετική οκ χαμηλή αλλά ειταν νορις μου λέει ο γιατρός πώς την Δευτέρα θα είναι μια χαρά .το άγχος όμως είναι ότι χειρότερο έχοντας τα τεστ σήμερα έκανα άλλο ένα χρωματικά είναι το ίδιο με το τεστ το χτεσινό και σήμερα όλη μέρα σκέφτομαι για τη δεν είναι πιο έντονο από το χτεσινό μέχρι αύριο που θα κάνω την δεύτερη χοριακη δεν μπορώ να κάνω κάτι 

Αυτό άκριβως έκανα. Και εγώ με τα τεστακια κ μια μου βγαίνε αρνητικό μια θετικό :blink: ώσπου πήγα σε φαρμακείο κ πήρα το Self clear και βγήκε αχνό μεν αλλά πιο έντονο από τα αλλά :-).. αύριο θα κάνω την χοριακη κ εσυ με το καλό σ εύχομαι :) 

Κοριτσια μου σας ευχαριστώ όλες μια προς μια και σας εύχομαι σύντομα εγκύουλες!! Με το καλό κοριτσια που θα πάμε αύριο για χοριακη!! :wub:

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...