Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Μαρία1430 είπε:

Το μανάρι μου... Να σου ζήσει να τον καμαρώνεις και σύντομα με ένα ακόμα! 

Μετά τα 4 είναι όλα τα λεφτά!!!!!!! Πεθαίνεις λέμε!!!! Σ ευχαριστω για τις ευχές μακαρι ο θεός να μου στείλει πίσω αν όχι το ίδιο γιατί δεν γίνεται άλλο ένα παιδάκι.

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, νικηαντωνια81 είπε:

Μετά τα 4 είναι όλα τα λεφτά!!!!!!! Πεθαίνεις λέμε!!!! Σ ευχαριστω για τις ευχές μακαρι ο θεός να μου στείλει πίσω αν όχι το ίδιο γιατί δεν γίνεται άλλο ένα παιδάκι.

Χωρίς να ξέρω ακριβώς την ιστορία σου έχω καταλάβει για την απώλεια σου. Κανένας και τπτ δεν αντικαθιστά το κορίτσι σου. Ένα ακόμα υγιές μωρό εύχομαι να έρθει στο σπίτι σας και να απαλύνει τον πόνο σου και να έχει παρέα ο γιόκας σου. Είσαι πολύ δυνατή το έχεις αποδείξει και ο Θεός βλέπει και θα σου στείλει το πολυπόθητο μωρό 

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρία1430 είπε:

@Rose7 Καλημέραααααα!!!

Χοριακουλα σήμερα; καλά αποτελέσματα να έχεις να μας δώσεις θάρρος γτ έχω αρχίσει να πέφτω. Τι ώρα θα μάθουμε; 

Καλημέρα! Πιστεύω το μεσημέρι θα βγουν τα αποτελέσματα.

Ελπίζω να είναι και εσένα θετική η χοριακή!

Εγώ δεν έχω καθόλου συμπτώματα οπότε δεν ελπίζω πολύ απλά να οργανωθώ για τη συνέχεια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rose7 είπε:

Καλημέρα! Πιστεύω το μεσημέρι θα βγουν τα αποτελέσματα.

Ελπίζω να είναι και εσένα θετική η χοριακή!

Εγώ δεν έχω καθόλου συμπτώματα οπότε δεν ελπίζω πολύ απλά να οργανωθώ για τη συνέχεια!

Σταμάτα μην απελπίζεσαι. Λίγες ώρες έμειναν να μάθουμε. Περιμένω πως και πως το αποτέλεσμα σου. 

Εγώ είναι η πρώτη φορά που αισθάνομαι τόσο κουρασμένη και τόσο χάλια από τα φάρμακα που δεν ξέρω τι να πιστέψω. Τις άλλες φορές ήμουν πολύ καλά και είχα πόνους περιόδου και παρόλο που απογοητευομουν ήταν θετικό. Εν τω μεταξύ έμαθα από μ9α φίλη ότι είναι έγκυος στο δεύτερο (δεν ταλαιπωρηθηκε σε καμία σύλληψη) και για ακόμα μια κοινή φίλη την οποία θα δω σήμερα η οποία είναι έγκυος στο τρίτο επίσης χωρίς δυσκολία και ζηλεύωωωωωω. Θέλω τόσο πολύ να πετύχει και να είμαστε όλες μαζί 

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Rose7 είπε:

Καλημέρα! Πιστεύω το μεσημέρι θα βγουν τα αποτελέσματα.

Ελπίζω να είναι και εσένα θετική η χοριακή!

Εγώ δεν έχω καθόλου συμπτώματα οπότε δεν ελπίζω πολύ απλά να οργανωθώ για τη συνέχεια!

όλα θα πάνε καλά!!!είναι μεγάλη μέρα σήμερα!!της Παναγίας της Μυρτιώτισσας!πάει Ο άντρας μου να ανάψει μια λαμπάδα για όλες μας!αν τα καταφέρω θα πάω κ γω πιο βράδυ κορίτσια και θα ανάψω και για σας να ξέρετε!(έχει απόσταση το πάρκινγκ με την εκκλησία και επειδή είναι πρώτες μέρες προσπαθώ να προσέχω.. αν τα καταφέρω όμως και παρκάρω κοντά, θα πάω να ξερετε:x)

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρία1430 είπε:

Σταμάτα μην απελπίζεσαι. Λίγες ώρες έμειναν να μάθουμε. Περιμένω πως και πως το αποτέλεσμα σου. 

Εγώ είναι η πρώτη φορά που αισθάνομαι τόσο κουρασμένη και τόσο χάλια από τα φάρμακα που δεν ξέρω τι να πιστέψω. Τις άλλες φορές ήμουν πολύ καλά και είχα πόνους περιόδου και παρόλο που απογοητευομουν ήταν θετικό. Εν τω μεταξύ έμαθα από μ9α φίλη ότι είναι έγκυος στο δεύτερο (δεν ταλαιπωρηθηκε σε καμία σύλληψη) και για ακόμα μια κοινή φίλη την οποία θα δω σήμερα η οποία είναι έγκυος στο τρίτο επίσης χωρίς δυσκολία και ζηλεύωωωωωω. Θέλω τόσο πολύ να πετύχει και να είμαστε όλες μαζί 

Σε καταλαβαίνω! Όλες τα ίδια νιώθουμε! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ευαγγελιαα είπε:

όλα θα πάνε καλά!!!είναι μεγάλη μέρα σήμερα!!της Παναγίας της Μυρτιώτισσας!πάει Ο άντρας μου να ανάψει μια λαμπάδα για όλες μας!αν τα καταφέρω θα πάω κ γω πιο βράδυ κορίτσια και θα ανάψω και για σας να ξέρετε!(έχει απόσταση το πάρκινγκ με την εκκλησία και επειδή είναι πρώτες μέρες προσπαθώ να προσέχω.. αν τα καταφέρω όμως και παρκάρω κοντά, θα πάω να ξερετε:x)

Πότε με το καλό έχεις εσύ χοριακη; 

Just now, Rose7 είπε:

Σε καταλαβαίνω! Όλες τα ίδια νιώθουμε! 

Πφφφφφ δεν έχω όρεξη για τπτ με το μυαλό κολλημένο στη Δευτέρα. 

Τι ώρα σου είπαν; για κάποιους το μεσημέρι ξεκινάει σε λίγο. ;););)


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρία1430 είπε:

Πότε με το καλό έχεις εσύ χοριακη; 

Πφφφφφ δεν έχω όρεξη για τπτ με το μυαλό κολλημένο στη Δευτέρα. 

Τι ώρα σου είπαν; για κάποιους το μεσημέρι ξεκινάει σε λίγο. ;););)

Εξαρτάται...συνήθως ανάμεσα 11.30 με 13.00 (είμαι μία ώρα πίσω σε σχέση με Ελλάδα) βγαίνουν. Θα δείξει σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρία1430 είπε:

Πότε με το καλό έχεις εσύ χοριακη; 

Πφφφφφ δεν έχω όρεξη για τπτ με το μυαλό κολλημένο στη Δευτέρα. 

Τι ώρα σου είπαν; για κάποιους το μεσημέρι ξεκινάει σε λίγο. ;););)

Εγώ καθυστερώ ακόμη..  1/10.. 17/9 έκανα εμβρυομεταφορα με ένα μόνο μέτριας ποιότητας βραστοκυτταρακι...ενώ ήμουν έτοιμη ότι δεν,μου το είπαν ότι δεν εξελισσόταν όπως θα έπρεπε, την 5η μερα το πάλεψε, διπλασιάστηκε και τα καταφέραμε.. τώρα θα δείξει αν εξακολουθει να είναι τόσο δυνατό!!έχω πολύ πρησμένο στήθος από τη 2η μέρα και ποναλακια συνεχώς σχεδόν χαμηλά...τώρα , ή παραισθήσεις έχω ή πάει καλά.. μια βδομάδα ακόμη και θα φανεί!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ευαγγελιαα είπε:

Εγώ καθυστερώ ακόμη..  1/10.. 17/9 έκανα εμβρυομεταφορα με ένα μόνο μέτριας ποιότητας βραστοκυτταρακι...ενώ ήμουν έτοιμη ότι δεν,μου το είπαν ότι δεν εξελισσόταν όπως θα έπρεπε, την 5η μερα το πάλεψε, διπλασιάστηκε και τα καταφέραμε.. τώρα θα δείξει αν εξακολουθει να είναι τόσο δυνατό!!έχω πολύ πρησμένο στήθος από τη 2η μέρα και ποναλακια συνεχώς σχεδόν χαμηλά...τώρα , ή παραισθήσεις έχω ή πάει καλά.. μια βδομάδα ακόμη και θα φανεί!

Με το καλο κορίτσι κι εσύ... Εγώ έκανα μεταφορά 2 μέρες μετά από εσένα. Ο γιατρος μου όμως με βάζει 9 μέρες μετά να κάνω χοριακη όταν μιλάμε για βλαστοκυστη. Και πάλι ανυπομονώ φαντάζομαι εσείς.... Αφού πήρε μπρος πίστεψε στο εμβρυακι σου και θα γίνει το καλό 

Just now, Rose7 είπε:

Εξαρτάται...συνήθως ανάμεσα 11.30 με 13.00 (είμαι μία ώρα πίσω σε σχέση με Ελλάδα) βγαίνουν. Θα δείξει σήμερα.

Αντε λίγο πολύ λίγο ακόμα. Τρώγομαι μαζί σου να ξέρεις 

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρία1430 είπε:

Με το καλο κορίτσι κι εσύ... Εγώ έκανα μεταφορά 2 μέρες μετά από εσένα. Ο γιατρος μου όμως με βάζει 9 μέρες μετά να κάνω χοριακη όταν μιλάμε για βλαστοκυστη. Και πάλι ανυπομονώ φαντάζομαι εσείς.... Αφού πήρε μπρος πίστεψε στο εμβρυακι σου και θα γίνει το καλό 

Αντε λίγο πολύ λίγο ακόμα. Τρώγομαι μαζί σου να ξέρεις 

Αυτό λέω και γω!πιστεύω πολύ σ αυτό γιατί έδειξε τη δύναμη κ τη θέληση του!!το χω πάρει σχετικά μαλακα κ απλά περιμένω.. έχω αγωνία αλλά δεν έχω τρελαθεί ακομη:razz: όλα καλά να πάνε κούκλα μου κ σε σένα!!

Just now, Rose7 είπε:

Αρνητικό και αυτή τη φορά. Αλλάζω κέντρο και έρχομαι Ελλάδα τέλος.

μην απογοητεύεσαι!!!Ίσως δεν ήταν η στιγμή!δεν ξέρω το ιστορικό σου,αλλά μη χάνεις την πίστη κ την ελπίδα σου!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ευαγγελιαα είπε:

Αυτό λέω και γω!πιστεύω πολύ σ αυτό γιατί έδειξε τη δύναμη κ τη θέληση του!!το χω πάρει σχετικά μαλακα κ απλά περιμένω.. έχω αγωνία αλλά δεν έχω τρελαθεί ακομη:razz: όλα καλά να πάνε κούκλα μου κ σε σένα!!

μην απογοητεύεσαι!!!Ίσως δεν ήταν η στιγμή!δεν ξέρω το ιστορικό σου,αλλά μη χάνεις την πίστη κ την ελπίδα σου!

Εχω απογοητευτεί από το γιατρό εδώ και το κέντρο...

Θέλω να πιστεύω ότι αν έρθω Ελλάδα θα είναι καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rose7 είπε:

Αρνητικό και αυτή τη φορά. Αλλάζω κέντρο και έρχομαι Ελλάδα τέλος.

Λυπάμαι πολύ για την έκβαση αυτής σου της προσπάθειας. Μετά από αρκετές αποτυχίες πολλές φορές είναι αναγκαία η αλλαγή κέντρου μόνο και μόνο για αλλαγή ψυχολογίας. Εύχομαι να ακούσουμε σύντομα θετικά νέα και από εσένα. Ότι χρειαστείς εδώ είμαστε 

  • Ευχαριστώ 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...