Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια καλημερα! Έκανα πριν λίγο τεστ και είναι θετικό! Το ανέβασα στο προφίλ!Νομίζω πως είναι λίγο πιο έντονο από χθες.Την Παρασκευή έχω την χοριακη και ελπίζω να πάνε όλα καλά!Φοβάμαι να χαρώ,ακόμα είναι πολύ νωρίς,όμως βλέπω ότι εφόσον έγινε εμφύτευση,είναι κατι θετικό!Φιλιά σε όλες❤️

      Ω ναι το βλεπω κΙ εγω! Συγχαρητηρι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!♥️♥️

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα, είμαι.στην 8η μέρα σήμερα από εμβρυομεταφορα κ έχω αρχίσει από χθες να έχω ενοχλήσεις όπως όταν περιμένω περίοδο. Το ξέρω ότι αυτό δεν λέει κάτι..επίσης έχω τσιμπήματα μάλλον από τη μίνι διεγερση που έκανα αρχές του κύκλου. Κανονικά από βδομάδα θα έπρεπε να αδιαθετησω. Τη Πέμπτη θα κάνω χοριακη. Καμία άλλη κοπέλα που να περιμένει ακόμη κοντά με μένα; 


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin said:

Καλησπέρα, είμαι.στην 8η μέρα σήμερα από εμβρυομεταφορα κ έχω αρχίσει από χθες να έχω ενοχλήσεις όπως όταν περιμένω περίοδο. Το ξέρω ότι αυτό δεν λέει κάτι..επίσης έχω τσιμπήματα μάλλον από τη μίνι διεγερση που έκανα αρχές του κύκλου. Κανονικά από βδομάδα θα έπρεπε να αδιαθετησω. Τη Πέμπτη θα κάνω χοριακη. Καμία άλλη κοπέλα που να περιμένει ακόμη κοντά με μένα; 

Η χοριακή θα δείχνει κ αύριο αν δε κρατιέσαι ως τη Πέμπτη

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Moomin είπε:

Καλησπέρα, είμαι.στην 8η μέρα σήμερα από εμβρυομεταφορα κ έχω αρχίσει από χθες να έχω ενοχλήσεις όπως όταν περιμένω περίοδο. Το ξέρω ότι αυτό δεν λέει κάτι..επίσης έχω τσιμπήματα μάλλον από τη μίνι διεγερση που έκανα αρχές του κύκλου. Κανονικά από βδομάδα θα έπρεπε να αδιαθετησω. Τη Πέμπτη θα κάνω χοριακη. Καμία άλλη κοπέλα που να περιμένει ακόμη κοντά με μένα; 

Κι εγώ την έβδομη και όγδοη μέρα από μεταφορά βλαστοκύστεων είχα πολύ δυνατούς πόνους περιόδου...ήμουν σίγουρη ότι δεν έπιασε αλλά τελικά θετική η χοριακή...στις 12 μέρες σου είπε να πας; Με βλαστοκύστες πάμε και στις 9

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Moomin είπε:

Καλησπέρα, είμαι.στην 8η μέρα σήμερα από εμβρυομεταφορα κ έχω αρχίσει από χθες να έχω ενοχλήσεις όπως όταν περιμένω περίοδο. Το ξέρω ότι αυτό δεν λέει κάτι..επίσης έχω τσιμπήματα μάλλον από τη μίνι διεγερση που έκανα αρχές του κύκλου. Κανονικά από βδομάδα θα έπρεπε να αδιαθετησω. Τη Πέμπτη θα κάνω χοριακη. Καμία άλλη κοπέλα που να περιμένει ακόμη κοντά με μένα; 

Αυτό το ένιωθα κι εγώ και είναι απόλυτα φυσιολογικό. Μην ανησυχείς καθόλου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Troia είπε:

Αυτό το ένιωθα κι εγώ και είναι απόλυτα φυσιολογικό. Μην ανησυχείς καθόλου!

Ναι το καταλαβαινω επειδή είναι ευαίσθητες οι ωοθήκες από τη διέγερση.

Just now, fotini* είπε:

Κι εγώ την έβδομη και όγδοη μέρα από μεταφορά βλαστοκύστεων είχα πολύ δυνατούς πόνους περιόδου...ήμουν σίγουρη ότι δεν έπιασε αλλά τελικά θετική η χοριακή...στις 12 μέρες σου είπε να πας; Με βλαστοκύστες πάμε και στις 9

Ναι στις 12 μερες...μπα, θα κρατηθώ μάλλον, τρεις μέρες είναι ακόμη.

πρίν από 59 λεπτά , olpapa είπε:

Η χοριακή θα δείχνει κ αύριο αν δε κρατιέσαι ως τη Πέμπτη

Θα πήγαινα αλλά θα χω θέμα με τον άντρα μου. Λέει να μην τρώγομαι κ να περιμένω :neutral:

 

 

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα και καλη εβδομαδα !!!! την παρασκευη εβαλα μια βλαστοκυστουλα  και απο χτες το βραδυ εχω πολυ συχνωουρια και πριν κανα μισαωρο ενιωσα γυρω   απο τον αφαλο κατι εντονα τσιμπιματα εχει καμια σας κατι παρομοιο???

Link to comment
Share on other sites

Just now, anna73 είπε:

κοριτσια καλημερα και καλη εβδομαδα !!!! την παρασκευη εβαλα μια βλαστοκυστουλα  και απο χτες το βραδυ εχω πολυ συχνωουρια και πριν κανα μισαωρο ενιωσα γυρω   απο τον αφαλο κατι εντονα τσιμπιματα εχει καμια σας κατι παρομοιο???

Καλημέρα! Με το καλό εύχομαι! Για τη συχνοουρια δεν ξέρω για τόσο νωρίς, εμένα με πιάνει πριν τη περίοδο συνήθως. Είχα νομίζω κ στη προηγούμενη εμβρυομεταφορα...Τσιμπηματα είχα κ έχω καμιά φορά αλλά εγώ είχα κάνει κ διεγερση στον ίδιο κύκλο. 

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Καλημέρα! Με το καλό εύχομαι! Για τη συχνοουρια δεν ξέρω για τόσο νωρίς, εμένα με πιάνει πριν τη περίοδο συνήθως. Είχα νομίζω κ στη προηγούμενη εμβρυομεταφορα...Τσιμπηματα είχα κ έχω καμιά φορά αλλά εγώ είχα κάνει κ διεγερση στον ίδιο κύκλο. 

εμενα ειναι με δωρεα ωαριων.... σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anna73 είπε:

εμενα ειναι με δωρεα ωαριων.... σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση

Τίποτα, καλή δύναμη και εύχομαι μια θετική και καλή χοριακη! Με τα συμπτώματα δεν θα βγάλουμε άκρη...

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου καλησπέρα! Θα ήθελα τη γνώμη σας! 9η μέρα ετ χοριακη 500 κάτι,προγεστερονη 44. Συγκρατημένη αισιόδοξη επειδή είχα πάλι θετικό αλλά δεν προχώρησε. Σήμερα 13η μέρα χοριακη 2300 κάτι ΑΛΛΑ προγεστερονη 21! Σοκ!! Και ο γιατρός προβληματίστηκε αλλά προσπάθησε να μην με αγχώσει. Έκανα 2 προλουτεξ και κολπικά 1 ουτρο. Συνεχίζω με 2 προλουτεξ, 3 κολπικά ουτρο και έκανα και μια lentogest. Και την Πέμπτη επανάληψη προγεστερονης. Απογοητεύτηκα αρκετά μπορώ να πω. Τα βλέπω όλα μαύρα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, koukou84 είπε:

Κοριτσια μου καλησπέρα! Θα ήθελα τη γνώμη σας! 9η μέρα ετ χοριακη 500 κάτι,προγεστερονη 44. Συγκρατημένη αισιόδοξη επειδή είχα πάλι θετικό αλλά δεν προχώρησε. Σήμερα 13η μέρα χοριακη 2300 κάτι ΑΛΛΑ προγεστερονη 21! Σοκ!! Και ο γιατρός προβληματίστηκε αλλά προσπάθησε να μην με αγχώσει. Έκανα 2 προλουτεξ και κολπικά 1 ουτρο. Συνεχίζω με 2 προλουτεξ, 3 κολπικά ουτρο και έκανα και μια lentogest. Και την Πέμπτη επανάληψη προγεστερονης. Απογοητεύτηκα αρκετά μπορώ να πω. Τα βλέπω όλα μαύρα. 

Εμένα για δίδυμα μου μυρίζονται πολύ υψηλή τιμή χοριακής

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ydroxoos76 είπε:

Εμένα για δίδυμα μου μυρίζονται πολύ υψηλή τιμή χοριακής

Η χοριακη ναι είναι τέλεια! Η προγεστερονη με αγχώνει αρκετά. Είχα και το Μάρτιο θετική πολύ υψηλή χοριακη αλλά μετά από απίστευτη αιμορραγία 2 μέρες πριν τον πρώτο υπέρηχο τα/το έχασα. Και τώρα βλέποντας την κατρακύλα της προγεστερονης φοβάμαι ότι αυτό έφταιγε αφού όλα τα αλλά θεωρητικά είναι οκ.για αυτό και τώρα βάλαμε και προλουτεξ και τσεκάρουμε προγεστερονη.  

Link to comment
Share on other sites

Just now, koukou84 είπε:

Η χοριακη ναι είναι τέλεια! Η προγεστερονη με αγχώνει αρκετά. Είχα και το Μάρτιο θετική πολύ υψηλή χοριακη αλλά μετά από απίστευτη αιμορραγία 2 μέρες πριν τον πρώτο υπέρηχο τα/το έχασα. Και τώρα βλέποντας την κατρακύλα της προγεστερονης φοβάμαι ότι αυτό έφταιγε αφού όλα τα αλλά θεωρητικά είναι οκ.για αυτό και τώρα βάλαμε και προλουτεξ και τσεκάρουμε προγεστερονη.  

Καλησπέρα, για προγεστερονη δεν ξέρω καθόλου! Μπορεί να πέσει δηλ; Αφού παίρνουμε αρκετες μέρες. Εύχομαι να πάνε όλα καλά! Δεν πιστεύω να έφταιγε η προγεστερονη που δεν προχώρησε τη προηγούμενη φορά. Αν κάποια κοπέλα έχει εμπειρία ας με.διορθωσει.


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Καλησπέρα, για προγεστερονη δεν ξέρω καθόλου! Μπορεί να πέσει δηλ; Αφού παίρνουμε αρκετες μέρες. Εύχομαι να πάνε όλα καλά! Δεν πιστεύω να έφταιγε η προγεστερονη που δεν προχώρησε τη προηγούμενη φορά. Αν κάποια κοπέλα έχει εμπειρία ας με.διορθωσει.

Ούτε εγώ περίμενα τέτοια πτώση. Και μάλλον γίνεται είμαι ένα παράδειγμα. Ευχομαι μέσα από την καρδιά μου μια τεράστια χοριακη και σε σένα. Είδα ότι είσαι στην αναμονή. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...