Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα. Πριν 1 βδομάδα ειχα παλλινδρομη κυηση απο δωρεά ωάριων η πρώτη μου. Πριν ειχα αλλες 2 με δικά μου ωαρια. Όλες οι παλλινδρομες την ίδια βδομάδα μεταξύ 6-7 βδομάδα. Στείλαμε το έμβρυο για έλεγχο και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο γιατρός θεωρεί τυχαίο γεγονός γιατί απο όλα ήμουν καλυμμένη. Εμένα παρόλα αυτά δεν με καλύπτει η απάντηση του. Τι εξετάσεις μου προτείνετε να κάνω;  Πήγα σε αιματολόγο, σε ενδοκρινολόγο.

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Να μη σε παιρνει απο κατω! Πολλες κοπελες εχουν δει λιγο κοκκινο και ειναι μια χαρα εγκυες! Να δεις τι θα σου πει ο γιατρος σου. Οταν καποιος ειναι πιο αγχωτικος, ο αλλος πρεπει να ειναι πιο ηρεμος για να κρατιεται η ισορροπια. Οποτε ψυχραιμια να δειτε τι θα σας πει ο γιατρος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Depi1234 είπε:

Καλημερα κορίτσια σήμερα 8ημερα κ είδα λίγο αίμα κ μετά που έβαλα vasclor είδα κ εκεί στην άκρη του stick

Μπορεί να τραυμάτισες λίγο τον κόλπο σου ή μπορεί να είναι και αίμα εμφύτευσης...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Troia είπε:

Μπορεί να τραυμάτισες λίγο τον κόλπο σου ή μπορεί να είναι και αίμα εμφύτευσης...

Να τον τραυμάτισα δύσκολο γιατί όταν σηκώθηκα είδα λίγο κ μετά επιβεβαιώθηκα με την κρέμα τι να πω Δεν ξέρω δεν μπορώ να κάνω κάτι ο θεός να βάλει το χέρι του

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depi1234 είπε:

Μου είχε πει στις 14 με έχει παρει από κάτω δεν ξέρω τι να πω ο άντρας μου είναι να σκασει πιο αγχοτικος απο εμενα

Καλημέρα, πότε σου είπε να κάνεις χοριακη; Γιατί τις έβαλες νωρίτερα από εμενα. Είχα κ γω λίγο καφε με τη βασκλορ θυμάσαι που σε είχα ρωτησει; Μήπως είναι εμφυτευση;!


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να μη σε παιρνει απο κατω! Πολλες κοπελες εχουν δει λιγο κοκκινο και ειναι μια χαρα εγκυες! Οντως μπορει να ειναι εμφυτευση!  Να δεις τι θα σου πει ο γιατρος σου. Οταν καποιος ειναι πιο αγχωτικος, ο αλλος πρεπει να ειναι πιο ηρεμος για να κρατιεται η ισορροπια. Οποτε ψυχραιμια να δειτε τι θα σας πει ο γιατρος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, happykar είπε:

Καλη επιτυχια!!! Καλα αποτελεσματα και σημερα!

Μπραβο Kallaki! καλους διπλασιασμους!

Και παλι καλημερα απο μενα! Σε τι φαση ειστε κοριτσια; Εγω ειμαι 9η μερα απο την εμβρυοματαφορα και καμια απολυτως ενδειξη οτι κατι υπαρχει εκει κατω. Μαλλον εξαφανιστηκαν :( :( :( Δεν κοιμαμαι καθολου καλα τα βραδια. Ειμαι πολυ αγχωμενη :(  :( 

  

Καλημέρα, εγώ είμαι στην 6η μέρα. Δεν δουλεύω, αλλά κάνω διάφορες δουλειές ελαφριές ή διαβάζω για να ξεχνιέμαι. Έχω ενοχλήσεις κ δεν έχω αλλά αυτό δεν έχει σημασία, είναι πολύ νωρίς ακόμα για να ξέρουμε. Συνήθως η προγεστερονη κάνει πονάκια. Μια φίλη που πέτυχε δεν αισθανόταν τίποτα! Την προηγούμενη φορά κ γω δεν κοιμόμουν καλά, ξυπνούσα αγχωμενη, αυτή τη φορά είμαι πιο ήρεμη. Προσπαθησε να απασχολεις τον εαυτό σου με κάτι...


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Α!!! Εχεις μελλον ακομα! Τι σημαντικο που εισαι ηρεμη! Ετσι ημουν εγω την προηγουμενη φορα που πηρα θετικο. τωρα απο την ημερα κιολας της ετ εγω δεν εχω καταφερει να κρατησω καθολου την ψυχραιμια μου. Χαλια! Τυχερουλα, καλο ειναι που εχεις καποιες ενοχλησεις, εγω εαν ειχα θα μου εδιναν κινητρο να συνεχισω...Θα παω τελικα το μεσημερι να κανω χοριακη. Δεν αντεχω το μαρτυριο! Μιλησα και με το κεντρο και μου ειπαν οκ, αφου εχω βαλει βλαστοκυστες.

Link to comment
Share on other sites

Just now, happykar είπε:

Α!!! Εχεις μελλον ακομα! Τι σημαντικο που εισαι ηρεμη! Ετσι ημουν εγω την προηγουμενη φορα που πηρα θετικο. τωρα απο την ημερα κιολας της ετ εγω δεν εχω καταφερει να κρατησω καθολου την ψυχραιμια μου. Χαλια! Τυχερουλα, καλο ειναι που εχεις καποιες ενοχλησεις, εγω εαν ειχα θα μου εδιναν κινητρο να συνεχισω...Θα παω τελικα το μεσημερι να κανω χοριακη. Δεν αντεχω το μαρτυριο! Μιλησα και με το κεντρο και μου ειπαν οκ, αφου εχω βαλει βλαστοκυστες.

Α ναι; Εντάξει αν σου είπαν ότι μπορείς...καλά μη νομίζεις τρώγομαι ώρες ώρες...κ την άλλη φορά εκδήλωσα άγχος κ φόβο όταν έκανα τα τεστακια..είχα κ το αίμα...οι ορμόνες έκαναν πάρτυ..οι ενοχλήσεις είναι από την προγεστερονη δεν νιώθουμε τίποτα τοοοσο νωρίς. Άντε όταν πλησιάζει η περίοδος να έχουμε κάτι τέτοιες ενοχλήσεις.

Θα πάρεις αύριο τα αποτελέσματα; Ευχομαι να πάνε όλα καλά! Εγώ θα κρατηθώ μέχρι τη Πέμπτη..ελπίζω!


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Moomin είπε:

Καλημέρα, πότε σου είπε να κάνεις χοριακη; Γιατί τις έβαλες νωρίτερα από εμενα. Είχα κ γω λίγο καφε με τη βασκλορ θυμάσαι που σε είχα ρωτησει; Μήπως είναι εμφυτευση;!

Είμαι στην 8 ημέρα κ μου είχε πει στις 14 ημέρες δεν ξέρω τι να κάνω...κλαίω

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depi1234 είπε:

Είμαι στην 8 ημέρα κ μου είχε πει στις 14 ημέρες δεν ξέρω τι να κάνω...κλαίω

Όχι μη κλαίς σκέψου ότι μπορεί να είναι η εμφύτευση! Όσο μπορείς να ξεκουράζεσαι κ να μη πιέζεσαι. Δες πώς θα πάει το χρώμα κ πάρε ένα τηλέφωνο αύριο μήπως πας Δευτέρα για χοριακη.


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Όχι μη κλαίς σκέψου ότι μπορεί να είναι η εμφύτευση! Όσο μπορείς να ξεκουράζεσαι κ να μη πιέζεσαι. Δες πώς θα πάει το χρώμα κ πάρε ένα τηλέφωνο αύριο μήπως πας Δευτέρα για χοριακη.

Απελπίζομαι γιατί όταν κανείς ένα σωρό εξετάσεις και σου λένε οκ πήγα καλά κ στην ωοληψια 16 ωάρια κ έγιναν 9 βλαστοκυστες  έχω λίγο χαμηλή ΑΜΗ μόνο σου λένε έχεις καλό ενδομήτριο τι φταίει κ δεν έχω επιθυμητό αποτέλεσμα δεν μπορώ να καταλάβω 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depi1234 είπε:

Απελπίζομαι γιατί όταν κανείς ένα σωρό εξετάσεις και σου λένε οκ πήγα καλά κ στην ωοληψια 16 ωάρια κ έγιναν 9 βλαστοκυστες  έχω λίγο χαμηλή ΑΜΗ μόνο σου λένε έχεις καλό ενδομήτριο τι φταίει κ δεν έχω επιθυμητό αποτέλεσμα δεν μπορώ να καταλάβω 

Αν εισαι 8 μερες μετα απο ετ με βλαστοκυστες και δεν αντεχεις να περιμενεις αλλο κανε μια χοριακη! Μπορεί να είσαι έγκυος δεν ξέρεις!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Ααα ωραία απλά ίσως είναι χαμηλή η χοριακη. Αχ μακάρι να χεις καλά νέα!

Μακαρι!!!

Just now, Depi1234 είπε:

Απελπίζομαι γιατί όταν κανείς ένα σωρό εξετάσεις και σου λένε οκ πήγα καλά κ στην ωοληψια 16 ωάρια κ έγιναν 9 βλαστοκυστες  έχω λίγο χαμηλή ΑΜΗ μόνο σου λένε έχεις καλό ενδομήτριο τι φταίει κ δεν έχω επιθυμητό αποτέλεσμα δεν μπορώ να καταλάβω 

Μην απελπιζεσαι! Μπορει να ειναι εμφυτευση τι σου ειπε ο γιατρος;Μιλησες;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...