Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, happykar είπε:

Ευχαριστω!!! Θυμησε μου βλαστοκυστες εχεις βαλει; Κι εμενα ο αντρας μου δεν ηθελε να παω με τιποτα! Αλλα του ειπα πως δε θα το βγαλω το σκ, και πηγα! Αν αντεχεις περιμενε, οσο πιο μεγαλη η τιμη τοσο καλυτερα ;) 

Ναι αυτή τη φορά βλαστοκυστες κ μου είπε να πάω τη 12η μέρα...καλά για μένα είναι νωρίς ακόμα, από βδομάδα κ μάλλον θα πάω στην ώρα μου..

Just now, Depi1234 είπε:

Όχι δεν έχω στο σκούπισμα κ Στην σερβίετα Έχω λίγο όχι ποσότητα αλλά ειχα  μέχρι μεσημέρι τώρα καλυτερα cyclacour ultrogestan salospir profertil bitamines k Mia enesi 

Όλα να σου πάνε καλά ευχομαι κ μόνο χαρές από εδώ κ στο εξής 

Μήπως τελικά είναι εμφυτευση κ ίσως χρειάστηκε παραπάνω προγεστερονη. Εγώ παίρνω σαλοσπιρ κ βασκλορ, προλουτεξ. Υπομονή να περάσει το σκ να κάνεις τη χοριακη σου μετά.

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Moomin είπε:

Ναι αυτή τη φορά βλαστοκυστες κ μου είπε να πάω τη 12η μέρα...καλά για μένα είναι νωρίς ακόμα, από βδομάδα κ μάλλον θα πάω στην ώρα μου..

Μήπως τελικά είναι εμφυτευση κ ίσως χρειάστηκε παραπάνω προγεστερονη. Εγώ παίρνω σαλοσπιρ κ βασκλορ, προλουτεξ. Υπομονή να περάσει το σκ να κάνεις τη χοριακη σου μετά.

Βασκλορ παίρνω κ εγώ κ την προγεστερονη θα την αυξήσω από το βράδυ τώρα είδα λίγο καφέ στο σερβιατακι αλλά καφέ καφέ χρωμα δεν ξέρω τι να πω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depi1234 είπε:

Βασκλορ παίρνω κ εγώ κ την προγεστερονη θα την αυξήσω από το βράδυ τώρα είδα λίγο καφέ στο σερβιατακι αλλά καφέ καφέ χρωμα δεν ξέρω τι να πω.

Κοίτα ίσως είναι επειδή θα περίμενες κ περίοδο αυτές τις μέρες...τα καφέ δεν είναι υποχρεωτικά κάτι κακό. Κ το λέω για να το ακούσω κ γω αν μου ξανατυχει....


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Depi1234 είπε:

Όχι δεν έχω στο σκούπισμα κ Στην σερβίετα Έχω λίγο όχι ποσότητα αλλά ειχα  μέχρι μεσημέρι τώρα καλυτερα cyclacour ultrogestan salospir profertil bitamines k Mia enesi 

Όλα να σου πάνε καλά ευχομαι κ μόνο χαρές από εδώ κ στο εξής 

Σε ευχαριστω πολύ! Θα δουμε! Και εσυ υπομονή δεν μπορεί να είναι περίοδος. Ψυχραιμία και ξεκούραση όσο μπορείς!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Depi1234 είπε:

Κορίτσια θετική η χοριακη δεν το πιστευωωωω 430 9 ημερα

Τί ωραία νέα!!! Μπραβοο! Με το καλό να διπλασιαστεί! Έχεις ακόμα καφέ; Όσο μπορείς να ξεκουράζεσαι!


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Moomin είπε:

Τί ωραία νέα!!! Μπραβοο! Με το καλό να διπλασιαστεί! Έχεις ακόμα καφέ; Όσο μπορείς να ξεκουράζεσαι!

Δεν κοιμηθήκαμε όλο το βράδυ κλάμα προσευχή κ τουαλέτα καφέ ειχα κ έχω αλλά όχι πολύ ευχομαι να πάνε καλά για όλες γιατί ότι έχω ζήσει τώρα τελευταία δεν περιγράφεται  

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Depi1234 είπε:

Κορίτσια θετική η χοριακη δεν το πιστευωωωω 430 9 ημερα

Συγχαρητήρια! Είναι πάρα πολύ καλό νούμερο. Προσπάθησε τώρα να ηρεμήσεις κα να είσαι αισιόδοξη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depi1234 είπε:

Δεν κοιμηθήκαμε όλο το βράδυ κλάμα προσευχή κ τουαλέτα καφέ ειχα κ έχω αλλά όχι πολύ ευχομαι να πάνε καλά για όλες γιατί ότι έχω ζήσει τώρα τελευταία δεν περιγράφεται  

Είναι λογικό, κάποιες έχουν καφέ...εσένα ίσως είναι κ δύο τα σπορακια. Όλα θα πάνε καλά, να είσαι ψύχραιμη, πρέπει να χαίρεσαι τώρα όχι να στενοχωριεσαι!


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...