Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, olpapa είπε:

Καλησπέρα! Όλα καλά να πάνε εύχομαι!

Ξανακάνε μια εξέταση προγεστερόνης... εγώ είχα κάνει 2 μέρες πριν τη καθυστέρηση και μου την έβγαλαν >60 έτσι έγραφε, δεν έπαιρνα τίποτα, έκανα ξανά 2 μέρες μετά σε άλλο εργαστήριο ήταν 39.1 και άλλες 2 μέρες μετά κ ήταν 39.6... άρα ή το εργαστήριο με το >60 είχε κάνει λάθος ή ήταν κάποια διακύμανση, γιατί είχα διαβάσει τότε ότι μέσα στη μέρα συμβαίνει κ αυτό... πάντως σίγουρα δεν είναι ανησυχητική η μεγάλη, το αντίθετο θα ήταν!

Περιμένουμε τα νέα σου αύριο! Να έχεις μια τέλεια χοριακή!!! :wub:

Σε ευχαριστώ πολύ! 

Just now, Τονιαα είπε:

14 μήνες προσπάθειας με 0 αποτελέσματα και η οριακή μου ηλικία σχεδόν 42 αυτά με έκαναν να το σκεφτώ 

Σ ευχαριστώ πολύ 

Για να σου πω την αλήθεια σκέφτηκα ότι κάποιο λάθος έχει γίνει..Εκτός και εάν φταει το γάλα που ήπια πριν το κάνω...χαχα

Θα το ξανα κάνω θα μου πει αύριο ο γιατρός πότε.

Μια μεγάλη χοριακη σου εύχομαι και εγώ για αύριο 

Μακάρι να είμαστε κ μεις τυχεροί αυτή τη φορά. Λογικό που σκεφτόσουν εξωσωματικη όμως σε πρόλαβε το θαυματακι σου :x

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, happykar είπε:

Η χοριακη μου επεσε. Καλη επιτυχια σε οσα κοριτσια περιμενουν αποτελεσματα!

Είναι στενάχωρο το ξέρω...πάρε το χρόνο σου και όταν είσαι έτοιμη το ξανακοιτας..κοίτα να περάσεις όμορφες στιγμές με τον άνθρωπο σου..!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Είναι στενάχωρο το ξέρω...πάρε το χρόνο σου και όταν είσαι έτοιμη το ξανακοιτας..κοίτα να περάσεις όμορφες στιγμές με τον άνθρωπο σου..!!!!

Σε ευχαριστω πολυ! Να δω πώς θα βγαλουμε Χριστουγεννα! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, nina21 είπε:

@Moomin σημερα δεν ειναι η μερα σου; περιμενουμε τα νεα σου <3

Καλημέρα, ναι, αναμένω, είμαι συγκρατημένη βέβαια, θα σας στείλω...

Just now, happykar είπε:

Σε ευχαριστω πολυ! Να δω πώς θα βγαλουμε Χριστουγεννα! 

Σε καταλαβαίνω, σκεφτομαι κ γω που πλησιάζουν οι γιορτές. Έχεις πάει σε αιματολογο; Έχεις μια μεγάλη αγκαλιά από εμένα, για ό,τι θες κ μπορώ να βοηθήσω,στειλε μου.

  • Μου αρέσει 3

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Καλημέρα, ναι, αναμένω, είμαι συγκρατημένη βέβαια, θα σας στείλω...

Σε καταλαβαίνω, σκεφτομαι κ γω που πλησιάζουν οι γιορτές. Έχεις πάει σε αιματολογο; Έχεις μια μεγάλη αγκαλιά από εμένα, για ό,τι θες κ μπορώ να βοηθήσω,στειλε μου.

Σε ευχαρσιτω παρα πολυ! Να εχεις τελεια αποτελεσματα σημερα να πανε ολα εξαιρετικα! Ναι εχω παει...Περιμενω με αγωνια τα αποτελεσματα σου!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, happykar είπε:

Σε ευχαρσιτω παρα πολυ! Να εχεις τελεια αποτελεσματα σημερα να πανε ολα εξαιρετικα! Ναι εχω παει...Περιμενω με αγωνια τα αποτελεσματα σου!!

Είδα ότι σου απάντησαν στο άλλο θέμα για το τί μπορείς να κοιτάξεις.

Σε ευχαριστώ πολύ, ελπίζω να πάει καλά αλλιώς από το 21 θα προχωρησω κ σε άλλες εξετάσεις.


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Είδα ότι σου απάντησαν στο άλλο θέμα για το τί μπορείς να κοιτάξεις.

Σε ευχαριστώ πολύ, ελπίζω να πάει καλά αλλιώς από το 21 θα προχωρησω κ σε άλλες εξετάσεις.

Καλά αποτελέσματα από καρδιάς!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Moomin είπε:

Δυστυχώς για μένα αρνητικό αυτή τη φορά.

Λυπάμαι πολύ, ό,τι κ αν πω ξέρω είναι δύσκολο να συνέλθεις. Αλλά αργά ή γρήγορα θα τα καταφέρεις. 

Τι Γολγοθάς είναι αυτός.

Γιατί να τα τραβάμε όλα αυτά βρε κορίτσια όταν άλλες πιάνουν παιδιά καταλάθος..δεν είναι μεγάλη αδικία να φαρμακώνουμε τα σώματα κ τις ψυχές μας για το αυτονόητο. 

 

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, ypatia88 είπε:

Λυπάμαι πολύ, ό,τι κ αν πω ξέρω είναι δύσκολο να συνέλθεις. Αλλά αργά ή γρήγορα θα τα καταφέρεις. 

Τι Γολγοθάς είναι αυτός.

Γιατί να τα τραβάμε όλα αυτά βρε κορίτσια όταν άλλες πιάνουν παιδιά καταλάθος..δεν είναι μεγάλη αδικία να φαρμακώνουμε τα σώματα κ τις ψυχές μας για το αυτονόητο. 

 

Είναι άδικο φυσικά...κ μεις έχουμε μόνο ένα κατάψυξη. Δε ξέρω, εύχομαι εσυ να είσαι τυχερή.

Προσωπικά θα το ψάξω όσο μπορώ.


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Είναι άδικο φυσικά...κ μεις έχουμε μόνο ένα κατάψυξη. Δε ξέρω, εύχομαι εσυ να είσαι τυχερή.

Προσωπικά θα το ψάξω όσο μπορώ.

Αν χρειαστεί ξανά θεραπεία για νέα ωάρια, γονιμοποίηση κτλ. Μέχρι τέλους. Που θα πάει θα τα καταφέρουμε. 

Ήταν η δεύτερη προσπάθεια σας?

Link to comment
Share on other sites

Just now, ypatia88 είπε:

Αν χρειαστεί ξανά θεραπεία για νέα ωάρια, γονιμοποίηση κτλ. Μέχρι τέλους. Που θα πάει θα τα καταφέρουμε. 

Ήταν η δεύτερη προσπάθεια σας?

Ναι, η πρώτη βιοχημική.

Θα δούμε...τώρα μεσολαβούν κ γιορτές


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...