Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Σε τι ποσοστό περίπου είδατε βελτίωση;

Καλα δεν αλλάζει από τη μια στιγμή στην άλλη είπαμε. 

Φαντάσου από 0 κ 1 τις εκατό πήγε 4 τις εκατό ομαλές μορφές. Από χιλιάδες σύνολο πήγε κάπου στα 15 εκατομμύρια κ ανέβηκε κ η κινητικότητα. Ήταν σχεδόν όλα ακουνητα κ θυμάμαι τώρα με την ωοληψια φτάσανε κ 40 τις εκατό. Αλλά τις έχει σταματήσει εδώ κ καιρό πριν τον Ιούλη. Μετά του έδινα βασιλικό πολτό κ φυστίκια Βραζιλίας.


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Moomin είπε:

Φαντάσου από 0 κ 1 τις εκατό πήγε 4 τις εκατό ομαλές μορφές. Από χιλιάδες σύνολο πήγε κάπου στα 15 εκατομμύρια κ ανέβηκε κ η κινητικότητα. Ήταν σχεδόν όλα ακουνητα κ θυμάμαι τώρα με την ωοληψια φτάσανε κ 40 τις εκατό. Αλλά τις έχει σταματήσει εδώ κ καιρό πριν τον Ιούλη. Μετά του έδινα βασιλικό πολτό κ φυστίκια Βραζιλίας.

Πολύ καλό είναι το σπερμα του λοιπόν.

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Πολύ καλό είναι το σπερμα του λοιπόν.

Ναι βελτιώθηκε, ο ανδρολογος μας είχε πει να τσεκαρουμε κάτι στο σπέρμα.αν θέλουμε, ίσως το δούμε από τη νέα χρονιά που θα έχουμε χρόνο.


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Φαντάσου από 0 κ 1 τις εκατό πήγε 4 τις εκατό ομαλές μορφές. Από χιλιάδες σύνολο πήγε κάπου στα 15 εκατομμύρια κ ανέβηκε κ η κινητικότητα. Ήταν σχεδόν όλα ακουνητα κ θυμάμαι τώρα με την ωοληψια φτάσανε κ 40 τις εκατό. Αλλά τις έχει σταματήσει εδώ κ καιρό πριν τον Ιούλη. Μετά του έδινα βασιλικό πολτό κ φυστίκια Βραζιλίας.

Ανέβηκε τόσο πολύ ρε συ???γτ κ του δικού μου είναι όπως του δικού σου στην αρχή.. κ τι δεν έχει πάρει αλλά βελτίωση 0.τι βιταμίνες έπαιρνε κ είδε τέτοια βελτίωση? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Ανέβηκε τόσο πολύ ρε συ???γτ κ του δικού μου είναι όπως του δικού σου στην αρχή.. κ τι δεν έχει πάρει αλλά βελτίωση 0.τι βιταμίνες έπαιρνε κ είδε τέτοια βελτίωση? 

Ήταν σε δυσκολη περίοδο τότε, είχαμε χάσει τον πεθερό μου. Ίσως έπαιξε και αυτό ρόλο. Εμάς ο ανδρολογος μας είχε συστήσει τα αντροφερτι. Είναι σε σκονη...αλλά τα έδωσε με βάση το δικό μας πρόβλημα, δεν ξέρω αν προτείνουν αυτά γενικά.


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Moomin είπε:

Ήταν σε δυσκολη περίοδο τότε, είχαμε χάσει τον πεθερό μου. Ίσως έπαιξε και αυτό ρόλο. Εμάς ο ανδρολογος μας είχε συστήσει τα αντροφερτι. Είναι σε σκονη...αλλά τα έδωσε με βάση το δικό μας πρόβλημα, δεν ξέρω αν προτείνουν αυτά γενικά.

Αυτα εδωσε κ ο δικος μου γιατρος στον αντρα μου μαζι με φιλισιν κ ντε.και χωρις να εχει ιδιαίτερο προβλημα το σπερμα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, natassaki2006 είπε:

Ανέβηκε τόσο πολύ ρε συ???γτ κ του δικού μου είναι όπως του δικού σου στην αρχή.. κ τι δεν έχει πάρει αλλά βελτίωση 0.τι βιταμίνες έπαιρνε κ είδε τέτοια βελτίωση? 

Η @Moomin πήγε στο γιατρό που σας σύστησα κι εσάς. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, natassaki2006 είπε:

Ανέβηκε τόσο πολύ ρε συ???γτ κ του δικού μου είναι όπως του δικού σου στην αρχή.. κ τι δεν έχει πάρει αλλά βελτίωση 0.τι βιταμίνες έπαιρνε κ είδε τέτοια βελτίωση? 

Και εμάς  ο Σφακ μας είπε ότι οι μόνες βιταμίνες που είδε να κάνουν κάτι είναι τα androferti. Πήρε και διπλασιαστηκε η ποσότητα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Troia είπε:

Η @Moomin πήγε στο γιατρό που σας σύστησα κι εσάς. 

 

Just now, anoulious είπε:

Και εμάς  ο Σφακ μας είπε ότι οι μόνες βιταμίνες που είδε να κάνουν κάτι είναι τα androferti. Πήρε και διπλασιαστηκε η ποσότητα. 

Ναι ισχύει....απλά είδα στην ωοληψια ότι τελικά ξαναπεσαν οι ομαλές μορφές στο ένα τις εκατό. Κ τον Ιούλη στη πρώτη ωοληψια τόσο ήταν. Βασικά το ποσοστό βειχε ανέβει μόνο την περασμένη Άνοιξη. Η ποσότητα έφτιαξε μια χαρά αλλά πόσα θέλουμε κ μεις...


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

 

Ναι ισχύει....απλά είδα στην ωοληψια ότι τελικά ξαναπεσαν οι ομαλές μορφές στο ένα τις εκατό. Κ τον Ιούλη στη πρώτη ωοληψια τόσο ήταν. Βασικά το ποσοστό βειχε ανέβει μόνο την περασμένη Άνοιξη. Η ποσότητα έφτιαξε μια χαρά αλλά πόσα θέλουμε κ μεις...

Και εγώ αναρωτιέμαι αυτές οι μορφές πως φτιάχνουν; Και είναι πολύ σημαντικό... Μηπως παίζει ρόλο και η ηλικία των αντρών μας.. Ήθελα και πριν να σου γράψω και ξέχασα. Στεναχωρεθηκα για το αρνητικό σου.. Ημουν πολύ αισιόδοξη.. Υπομονή και έλεγξε τα παντα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Και εγώ αναρωτιέμαι αυτές οι μορφές πως φτιάχνουν; Και είναι πολύ σημαντικό... Μηπως παίζει ρόλο και η ηλικία των αντρών μας.. Ήθελα και πριν να σου γράψω και ξέχασα. Στεναχωρεθηκα για το αρνητικό σου.. Ημουν πολύ αισιόδοξη.. Υπομονή και έλεγξε τα παντα

Καλημέρα, σε ευχαριστώ πολύ. Ναι ο,τι μπορώ θα κοιτάξω. Δεν ξέρω γιατί αλλάζει έτσι το ποσοστό. Εμένα είναι 35 χρ, υπέρβαρος κ καπνίζει. Μάλλον οι ομαλές μορφές επηρεάζονται πιο εύκολα. Έχω σκοπό να πάμε πάλι στον ανδρολογο να μας πει τη γνώμη του.


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Καλημέρα, σε ευχαριστώ πολύ. Ναι ο,τι μπορώ θα κοιτάξω. Δεν ξέρω γιατί αλλάζει έτσι το ποσοστό. Εμένα είναι 35 χρ, υπέρβαρος κ καπνίζει. Μάλλον οι ομαλές μορφές επηρεάζονται πιο εύκολα. Έχω σκοπό να πάμε πάλι στον ανδρολογο να μας πει τη γνώμη του.

Καλημέρα. Αν σου πει κατι ιδιαίτερο για τις ομαλές μορφές και θυμηθείς γράψε μας. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 16/12/2020 at 4:58 ΜΜ, ypatia88 είπε:

Ναι πάω την Παρασκευή για χοριακή...

Μεγάλη αγωνία.  Πριν την 9η δεν είχες τίποτα? 

Είμαι καινούρια κ δεν ξέρω πώς απαντάω ξεχωριστά στην κάθε μία. 

Έκανες χοριακουλα;Σήμερα νομίζω είχες εεεε;

Link to comment
Share on other sites

Just now, ypatia88 είπε:

Αποτυχία και απογοήτευση ...

Δε μπορώ να συνέλθω 

Λυπάμαι, ήλπιζα εσύ τουλάχιστον θα ήσουν τυχερή...Συζητα το με το γιατρό όταν μπορέσεις, μη σε παίρνει όμως από κάτω, θυμάμαι ότι δεν είχατε κάποιο θέμα; Δυστυχώς η εξωσωματικη δεν μας εξασφαλίζει 100 τις εκατό επιτυχία..


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...