Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, kallaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια ....

Εγώ έκανα test την 8 ημέρα... Και έδειξε μια πολύ άχνη γραμουλα και κλάμα ο λαος...... Εκλεγα και φώναζα αρνιτικοοο.... Την 9 ημέρα έκανα άλλο τεστ με πρωινα και είδα την πολυπόθητη γραμουλα καθαρά.....

Και την 9 ημέρα έκανα χοριακη όπως μου είπε ο γιατρός... Και βγήκε 143. Αύριο 11 ημέρα θα πάω για επαναληπτική..... Και τοποθέτησαν βλαστοκυστης..... Και καθε φορά που έκανα εμβρυομεταφορα (βλαστοκυστες παντα) 9η ημερα χοριακη.

Και να σας πω κάτι... Από την κουβέντα που κάναμε με τα κορίτσια στο φορουμ αρκετές κοπέλες ειχαν αρνητικό τεστ και χοριακης θετική ....

Ξέρω πόσο δύσκολο είναι.... Εχτες το πέρασα..... Μπροσπαθα να απασχολήσεις το μυαλό σου με άλλα πράγματα.... ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗ

Σου εύχομαι μια τεράστια χοριακης.....:::)))××××

 

Συγχαρητήρια να σου πάνε όλα κατ'ευχην! Καλούς διπλασιασμους!

Ναι με τα τεστακια μπερδεύεσαι...

Εύχομαι τα καλύτερα!

  • Μου αρέσει 2

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, kallaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια ....

Εγώ έκανα test την 8 ημέρα... Και έδειξε μια πολύ άχνη γραμουλα και κλάμα ο λαος...... Εκλεγα και φώναζα αρνιτικοοο.... Την 9 ημέρα έκανα άλλο τεστ με πρωινα και είδα την πολυπόθητη γραμουλα καθαρά.....

Και την 9 ημέρα έκανα χοριακη όπως μου είπε ο γιατρός... Και βγήκε 143. Αύριο 11 ημέρα θα πάω για επαναληπτική..... Και τοποθέτησαν βλαστοκυστης..... Και καθε φορά που έκανα εμβρυομεταφορα (βλαστοκυστες παντα) 9η ημερα χοριακη.

Και να σας πω κάτι... Από την κουβέντα που κάναμε με τα κορίτσια στο φορουμ αρκετές κοπέλες ειχαν αρνητικό τεστ και χοριακης θετική ....

Ξέρω πόσο δύσκολο είναι.... Εχτες το πέρασα..... Μπροσπαθα να απασχολήσεις το μυαλό σου με άλλα πράγματα.... ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗ

Σου εύχομαι μια τεράστια χοριακης.....:::)))××××

 

Καλημέρα κι απο μένα...κι εγώ έκανα 8η μέρα τεστ και βγήκε αρνητικό, ούτε αχνή γραμμούλα ούτε τίποτα...πλάνταξα στο κλάμμα, ούτε τα φάρμακα δεν ήθελα να πάρω...και χθες, 9η μέρα, η χοριακή ήταν 189!...αύριο έχω κι εγώ επανάληψη, καλή μας επιτυχία!

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

Just now, fotini* είπε:

Καλημέρα κι απο μένα...κι εγώ έκανα 8η μέρα τεστ και βγήκε αρνητικό, ούτε αχνή γραμμούλα ούτε τίποτα...πλάνταξα στο κλάμμα, ούτε τα φάρμακα δεν ήθελα να πάρω...και χθες, 9η μέρα, η χοριακή ήταν 189!...αύριο έχω κι εγώ επανάληψη, καλή μας επιτυχία!

Πωπω μπράβο κ σε σένα, καλούς διπλασιασμους!! 

  • Μου αρέσει 2

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, fotini* είπε:

Καλημέρα κι απο μένα...κι εγώ έκανα 8η μέρα τεστ και βγήκε αρνητικό, ούτε αχνή γραμμούλα ούτε τίποτα...πλάνταξα στο κλάμμα, ούτε τα φάρμακα δεν ήθελα να πάρω...και χθες, 9η μέρα, η χοριακή ήταν 189!...αύριο έχω κι εγώ επανάληψη, καλή μας επιτυχία!

Μπράβο κορίτσι μου!!! Καλούς διπλασιασμούς!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 hours ago, fotini* said:

Καλημέρα κι απο μένα...κι εγώ έκανα 8η μέρα τεστ και βγήκε αρνητικό, ούτε αχνή γραμμούλα ούτε τίποτα...πλάνταξα στο κλάμμα, ούτε τα φάρμακα δεν ήθελα να πάρω...και χθες, 9η μέρα, η χοριακή ήταν 189!...αύριο έχω κι εγώ επανάληψη, καλή μας επιτυχία!

Τελικά το τεστ παραπλανά.....

Καλό διπλασιασμός....και να πάνε όλα κατά ευχή.....::))×××

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Moomin said:

Συγχαρητήρια να σου πάνε όλα κατ'ευχην! Καλούς διπλασιασμους!

Ναι με τα τεστακια μπερδεύεσαι...

Εύχομαι τα καλύτερα!

Σε ευχαριστώ πολυ πολυ.... 

Σου εύχομαι και εγώ με την σειρά μου τα καλύτερα και σένα και σε όλα τα κορίτσια......

::))××××

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, fotini* είπε:

Καλημέρα κι απο μένα...κι εγώ έκανα 8η μέρα τεστ και βγήκε αρνητικό, ούτε αχνή γραμμούλα ούτε τίποτα...πλάνταξα στο κλάμμα, ούτε τα φάρμακα δεν ήθελα να πάρω...και χθες, 9η μέρα, η χοριακή ήταν 189!...αύριο έχω κι εγώ επανάληψη, καλή μας επιτυχία!

Καλη επιτυχια!!! Καλα αποτελεσματα και σημερα!

Μπραβο Kallaki! καλους διπλασιασμους!

Και παλι καλημερα απο μενα! Σε τι φαση ειστε κοριτσια; Εγω ειμαι 9η μερα απο την εμβρυοματαφορα και καμια απολυτως ενδειξη οτι κατι υπαρχει εκει κατω. Μαλλον εξαφανιστηκαν :( :( :( Δεν κοιμαμαι καθολου καλα τα βραδια. Ειμαι πολυ αγχωμενη :(  :( 

  

Link to comment
Share on other sites

Just now, happykar είπε:

Καλη επιτυχια!!! Καλα αποτελεσματα και σημερα!

Μπραβο Kallaki! καλους διπλασιασμους!

Και παλι καλημερα απο μενα! Σε τι φαση ειστε κοριτσια; Εγω ειμαι 9η μερα απο την εμβρυοματαφορα και καμια απολυτως ενδειξη οτι κατι υπαρχει εκει κατω. Μαλλον εξαφανιστηκαν :( :( :( Δεν κοιμαμαι καθολου καλα τα βραδια. Ειμαι πολυ αγχωμενη :(  :( 

  

Δύσκολη περίοδος. Βασανιστική θα έλεγα. Κανε κανα τεστακι. Βλαστοκυστες έβαλες;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι, τρεις μαλιστα! Στην προηγουμενη ετ ειχα καποιους πονους περιοδου και ειχα θετικο αποτελεσμα (ασχετα που παλινδρομησε στην 6η και στην 10η εβδομαδα), οποτε τωρα που δε νιωθω τιποτα εχω φρικαρει! Κανω τρελο φοκους στην "περιοχη" και δεν εχω κανενα αισθημα, πληρες κενο :( 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, happykar είπε:

Ναι, τρεις μαλιστα! Στην προηγουμενη ετ ειχα καποιους πονους περιοδου και ειχα θετικο αποτελεσμα (ασχετα που παλινδρομησε στην 6η και στην 10η εβδομαδα), οποτε τωρα που δε νιωθω τιποτα εχω φρικαρει! Κανω τρελο φοκους στην "περιοχη" και δεν εχω κανενα αισθημα, πληρες κενο :( 

Καλημερα κορίτσια σήμερα 8ημερα κ είδα λίγο αίμα κ μετά που έβαλα vasclor είδα κ εκεί στην άκρη του stick

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depi1234 είπε:

Καλημερα κορίτσια σήμερα 8ημερα κ είδα λίγο αίμα κ μετά που έβαλα vasclor είδα κ εκεί στην άκρη του stick

Καλημερα! Μηπως να μιλησεις με τον γιατρο σου; Τι ειχες βαλει; Τριτης ή βλαστοκυστες;

Link to comment
Share on other sites

Just now, happykar είπε:

Καλημερα! Μηπως να μιλησεις με τον γιατρο σου; Τι ειχες βαλει; Τριτης ή βλαστοκυστες;

Βλαστοκυστες έχω βάλει τον πήρα θα με πάρει σε λίγο πίσω. Κοντεύω  να σκάσω.γιατι ειχα ένα πολύ καλό ενδομήτριο όπως μου είπε κ πίστευα....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depi1234 είπε:

Βλαστοκυστες έχω βάλει τον πήρα θα με πάρει σε λίγο πίσω. Κοντεύω  να σκάσω.γιατι ειχα ένα πολύ καλό ενδομήτριο όπως μου είπε κ πίστευα....

Να μην εισαι να σκασεις! Περιμενε να σε παρει ο γιατρος σου τηλ. Μπορει να σου πει να κανεις χοριακη. Λεω τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, happykar είπε:

Να μην εισαι να σκασεις! Περιμενε να σε παρει ο γιατρος σου τηλ. Μπορει να σου πει να κανεις χοριακη. Λεω τωρα.

Μου είχε πει στις 14 με έχει παρει από κάτω δεν ξέρω τι να πω ο άντρας μου είναι να σκασει πιο αγχοτικος απο εμενα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...