Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, happykar είπε:

Μακαρι!!!

Μην απελπιζεσαι! Μπορει να ειναι εμφυτευση τι σου ειπε ο γιατρος;Μιλησες;

Ναι μίλησα μου είπε να αυξήσω το ultrogestan και να κάνω χοριακη οιστραδιολη προγεστερονη αύριο αν δεν είμαι καλά αλλιώς αν είμαι καλά να το αφήσω για Δευτέρα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Depi1234 είπε:

Ναι μίλησα μου είπε να αυξήσω το ultrogestan και να κάνω χοριακη οιστραδιολη προγεστερονη αύριο αν δεν είμαι καλά αλλιώς αν είμαι καλά να το αφήσω για Δευτέρα 

Ωραία κάνε ο,τι σου πει. Τα ποσοστά να πετύχεις είναι αυξημένα. Κ γω έχω χαμηλή αμη. Να ξέρεις το άγχος δεν κάνει καλό. Το έζησα το καλοκαίρι κ στενοχωρηθηκα εις διπλούν. Να σκέφτεσαι ότι τα εμβρυακια σου είναι εκεί μέσα..με τη χοριακη μόνο θα ξέρεις τί γίνεται.


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depi1234 είπε:

Ναι μίλησα μου είπε να αυξήσω το ultrogestan και να κάνω χοριακη οιστραδιολη προγεστερονη αύριο αν δεν είμαι καλά αλλιώς αν είμαι καλά να το αφήσω για Δευτέρα 

Να κανεις αυτο που σου λεει ο γιατρος σου! Κι εγω θεωρω πως εχεις πολυ καλες πιθανοτητες. Μη στεναχωριεσαι! Φανταζεσαι να ειναι εκει μεσα τα εμβρυακια και να στενεχωριουνται κι αυτα;;;; Υπομονη θα δεις ολα καλα θα πανε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, happykar είπε:

Να κανεις αυτο που σου λεει ο γιατρος σου! Κι εγω θεωρω πως εχεις πολυ καλες πιθανοτητες. Μη στεναχωριεσαι! Φανταζεσαι να ειναι εκει μεσα τα εμβρυακια και να στενεχωριουνται κι αυτα;;;; Υπομονη θα δεις ολα καλα θα πανε!

Mσκαρί κορίτσια να πάνε όλα καλά δεν το κουνάω στο κρεβάτι κάθομαι ο γιατρός είπε ίσως είναι κ από vasclor κ ότι με τόσα χάπια δύσκολο να είναι περίοδος 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depi1234 είπε:

Mσκαρί κορίτσια να πάνε όλα καλά δεν το κουνάω στο κρεβάτι κάθομαι ο γιατρός είπε ίσως είναι κ από vasclor κ ότι με τόσα χάπια δύσκολο να είναι περίοδος 

Λερώνεις κ σερβιεττα ή μόνο στο σκούπισμα; Παίρνεις πολλά χάπια;


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, happykar είπε:

Κοριτσια θα τρελαθω! 145! θετικη!

Τελειαααααααα!!!!!Μπραβο ρε κοριτσι, ολες εγκυουλες να ειμαστε για τα χριστουγεννα!!! Εγω εκανα επαναληπτικη σμρ και πηγαμε 514!!!

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

Just now, fotini* είπε:

Τελειαααααααα!!!!!Μπραβο ρε κοριτσι, ολες εγκυουλες να ειμαστε για τα χριστουγεννα!!! Εγω εκανα επαναληπτικη σμρ και πηγαμε 514!!!

Γουαααου!!! Ποσο ηταν η πρωτη σου; Σου ειπε να κανεις και τριτη ή δε χρειαζεται;;;

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, happykar είπε:

Γουαααου!!! Ποσο ηταν η πρωτη σου; Σου ειπε να κανεις και τριτη ή δε χρειαζεται;;;

 

Την Τεταρτη εκανα πρωτη φορα κ ηταν 187...μου ειπε δε χρειαζεται να ξανακανω και κλείσαμε για υπέρηχο 21/12!!! Εχω τρελαθει φυσικα κ ανυπομονω

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, fotini* είπε:

Τελειαααααααα!!!!!Μπραβο ρε κοριτσι, ολες εγκυουλες να ειμαστε για τα χριστουγεννα!!! Εγω εκανα επαναληπτικη σμρ και πηγαμε 514!!!

Με το καλό να δεις το σπορακι σου!

 

Just now, happykar είπε:

Κοριτσια θα τρελαθω! 145! θετικη!

Μπραβοοοο κ από εδώ!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά, ελπίζω τα κορίτσια στο άλλο τοπικ να σε ξεαγχωσουν. Εγώ είπα στον άντρα μου μήπως πάω να κάνω νωρίτερα τη χοριακη έστω τη 10η μέρα κ δεν θέλει.... όποτε μας είπε ο γιατρός...πφφφ


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω!!! Θυμησε μου βλαστοκυστες εχεις βαλει; Κι εμενα ο αντρας μου δεν ηθελε να παω με τιποτα! Αλλα του ειπα πως δε θα το βγαλω το σκ, και πηγα! Αν αντεχεις περιμενε, οσο πιο μεγαλη η τιμη τοσο καλυτερα ;) 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Moomin είπε:

Λερώνεις κ σερβιεττα ή μόνο στο σκούπισμα; Παίρνεις πολλά χάπια;

Όχι δεν έχω στο σκούπισμα κ Στην σερβίετα Έχω λίγο όχι ποσότητα αλλά ειχα  μέχρι μεσημέρι τώρα καλυτερα cyclacour ultrogestan salospir profertil bitamines k Mia enesi 

Just now, happykar είπε:

Ευχαριστω!!! Θυμησε μου βλαστοκυστες εχεις βαλει; Κι εμενα ο αντρας μου δεν ηθελε να παω με τιποτα! Αλλα του ειπα πως δε θα το βγαλω το σκ, και πηγα! Αν αντεχεις περιμενε, οσο πιο μεγαλη η τιμη τοσο καλυτερα ;) 

Όλα να σου πάνε καλά ευχομαι κ μόνο χαρές από εδώ κ στο εξής 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...