Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια θέλω την βοήθεια σασ ξέρει κάποια καλή ενδοκρινολόγο ;;; Αρχίζει τ4 γιατί βγήκε η tsh 2.95 και πρέπει να είναι κάτω από 2.50 και θέλω να την παρακολουθεί μια ενδοκρινολόγος γιατί έχει και ΣΠΩ . Όλες οι άλλες εξετάσεις όλες καλές. 

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , Marina21 είπε:

Εγώ έχω κάτω χαμηλά και κυρίως αριστερά. Επίσης εξάντληση πάρα πολύ. 

Κάτω αριστερά συνήθως είναι το έντερο. Μήπως τα φάρμακα σου δημιουργούν δυσκοιλιότητα; Εγώ δεν έχω κανένα σύμπτωμα πέρα απο το στήθος που πονάει αλλά ήδη απο την πρώτη μέρα που πήρα την προγεστερόνη. 
Τι να πω δεν ξέρω …:( 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Marina21 είπε:

Εγώ έχω κάτω χαμηλά και κυρίως αριστερά. Επίσης εξάντληση πάρα πολύ. 

Εγω τιποτα .. ποια μερα μετα την ετ εισαι ;;

πρίν από 2 λεπτά , amelie77 είπε:

Κάτω αριστερά συνήθως είναι το έντερο. Μήπως τα φάρμακα σου δημιουργούν δυσκοιλιότητα; Εγώ δεν έχω κανένα σύμπτωμα πέρα απο το στήθος που πονάει αλλά ήδη απο την πρώτη μέρα που πήρα την προγεστερόνη. 
Τι να πω δεν ξέρω …:( 

Ακριβως το ιδιο κ γω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , amelie77 είπε:

Κάτω αριστερά συνήθως είναι το έντερο. Μήπως τα φάρμακα σου δημιουργούν δυσκοιλιότητα; Εγώ δεν έχω κανένα σύμπτωμα πέρα απο το στήθος που πονάει αλλά ήδη απο την πρώτη μέρα που πήρα την προγεστερόνη. 
Τι να πω δεν ξέρω …:( 

Όχι στο έντερο.. Κάτω χαμηλά αριστερά στα γεννητικά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλησπερα..! Εκανα ωοληψια στις 22/6 και αδιαθετησα 6 μερες μετα (28/2). Απο την ωοληψια κ μετα.. μεχρι κ σημερα με ποναει το στηθος μου κ εχω κ φαγουρα. Επισης.. εχω την εντυπωση οτι εχει φουσκωσει λιγακι.. αλλα γι αυτο δεν ειμαι σιγουρη, μηπως ειναι η ιδεα μου. Ξερετε αν ειναι φυσιολογικο; σας εχει συμβει;?

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 35 λεπτά , Stellouni είπε:

Κορίτσια εχω μια απορία έκανα την ετ την Παρασκευή 4/3 και η γιατρός μου μου είπε να κάνω χοριακη στις 24 του μηνός γτ τόσο πολύ;τα έμβρυα είναι 3 ημερών μήπως γι αυτό;

Μήπως ήθελε να γράψει 14/3;

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Natassou85 είπε:

Εγω παντως κοριτσια δεν εχω κανενα συμπτωμα μετα την ετ .. εσεις ;

@Natassou85Δεν είχα κανένα σύμπτωμα τις πρώτες μέρες μετά την εμβρυομεταφορα,μόνο λίγο πρησμένο στηθος,το οποίο ξεπρηζοταν κιόλας. Είχα βάλει και θερμόμετρο και είχα 36,4 η 36,6 μάξιμουμ. Την όγδοη μέρα μετά την εμβρυομεταφορα,είχα κάτι πόνους χαμηλά στην κοιλιά,που έμοιαζαν με κολικούς του εντέρου και αναγκάστηκα να παρω παυσίπονο,ήταν ανυπόφορο. Τελικά έκανα τη χοριακη την δέκατη μέρα και βγήκε 368. Ειμαι στην πέμπτη εβδομάδα της εγκυμοσύνης και αυτό που έχω να πω είναι ότι δεν είναι τίποτα στάνταρ με τα συμπτώματα. Άλλες γυναίκες έχουν,άλλες όχι. Ειδικά όσες είμαστε από εξωσωματική,με τόσα φάρμακα που παίρνουμε,μπορεί να μπερδεψουμε τις παρενέργειες των φαρμάκων με τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης. Μην αγχώνεσαι τζάμπα,να είσαι χαλαρή και θα έρθει το μπεμπακι σου❤️

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, ξύπνησα πριν λίγο και είχα ροζ αίμα στο σερβιετακι..Πήρα τον γιατρό τηλ και είπε πως ίσως είναι από το σαλοσπιρ και να μην πάρω άλλο σήμερα. Μου είπε να μείνω ξαπλωμένη και να του τηλεφωνήσω το απόγευμα. Έχω τρελαθεί από την αγωνία,κλαίω ασταμάτητα και νιώθω ότι δεν έχω τίποτα στη μήτρα μου..Νιώθω απαίσια και δεν ξέρω τι να κάνω. Είμαι στην πέμπτη εβδομάδα εγκυμοσύνης...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Καλημέρα κορίτσια, ξύπνησα πριν λίγο και είχα ροζ αίμα στο σερβιετακι..Πήρα τον γιατρό τηλ και είπε πως ίσως είναι από το σαλοσπιρ και να μην πάρω άλλο σήμερα. Μου είπε να μείνω ξαπλωμένη και να του τηλεφωνήσω το απόγευμα. Έχω τρελαθεί από την αγωνία,κλαίω ασταμάτητα και νιώθω ότι δεν έχω τίποτα στη μήτρα μου..Νιώθω απαίσια και δεν ξέρω τι να κάνω. Είμαι στην πέμπτη εβδομάδα εγκυμοσύνης...

Σε καταλαβαίνω....αλλά 

Υπομονή και όλα θα πάνε καλά 

Πολλές κοπέλες έχουν αιματακι χωρίς αυτό να σημαίνει κάτι κακό 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...