Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εδώ είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 32 λεπτά , KONNA28 είπε:

Μην το λες εγώ πέτυχα με 3 ημερών που υποτίθεται οι βλαστοκυστες είναι πιο σίγουρες .Παίζουν πολλά ρόλο δυστυχώς για το αν θα πετύχει η εξωσωματικη .Καλή επιτυχία σου εύχομαι και να πιστεύεις στα εμβρυακια σου 

Δεν τα εχω ουτε μια φωτογραφία να τα βλεπω να δινω θετικη ενεργεια :P. Μετα την εμβρυομεταφορά δουλευεις κανονικα;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , KONNA28 είπε:

Μην το λες εγώ πέτυχα με 3 ημερών που υποτίθεται οι βλαστοκυστες είναι πιο σίγουρες .Παίζουν πολλά ρόλο δυστυχώς για το αν θα πετύχει η εξωσωματικη .Καλή επιτυχία σου εύχομαι και να πιστεύεις στα εμβρυακια σου 

Μια ομορφη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι ..τα καταφερατε με τη πρωτη προσπαθεια ;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angot said:

Δεν τα εχω ουτε μια φωτογραφία να τα βλεπω να δινω θετικη ενεργεια :P. Μετα την εμβρυομεταφορά δουλευεις κανονικα;

Δεν σου έδωσαν ; 
Θα σου πω έκατσα ξάπλα τελείως για τέσσερις μέρες και μετά δούλευα από το σπίτι δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο αυτό γενικά πρόσεχα παρά πολύ και δεν κουραζόμουν .

1 hour ago, Natassou85 said:

Μια ομορφη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι ..τα καταφερατε με τη πρωτη προσπαθεια ;

Ναι δόξα το θεό αν και είχαμε κάτι αναποδιές μέχρι να καταφέρουμε να κάνουμε την εμβρυομεταφορα πέτυχε και νομίζω έπαιξε και αυτό ρόλο ότι πέρασαν δυο μηνες χωρίς να παίρνω φάρμακα ηρέμησε ο οργανισμός 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angot said:

Δεν τα εχω ουτε μια φωτογραφία να τα βλεπω να δινω θετικη ενεργεια :P. Μετα την εμβρυομεταφορά δουλευεις κανονικα;

Δεν σου έδωσαν ;

Εγω δουλεψα την επόεμνη μέρα κανονικα΄. Βέβαια , είμαι σε δουλειά γραφείου ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , zouko είπε:

Δεν σου έδωσαν ;

Εγω δουλεψα την επόεμνη μέρα κανονικα΄. Βέβαια , είμαι σε δουλειά γραφείου ...

Και γω, απλως το σηκω -κατσε στην καρεκλα δεν ξερω αν πειραζει! Οσο για καμια εξωτερικη δουλεια θα πω ποναει η μεσουλα :-D

Οχι δεν μ εδωσαν τπτ

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Angot said:

Και γω, απλως το σηκω (+-κατσε στην καρεκλα δεν ξερω αν πειραζει! Οσο για καμια εξωτερικη δουλεια θα πω ποναει η μεσουλα :-D

Οχι δεν μ εδωσαν τπτ 

Δεν πειράζει το πάνω κάτι, εκτός εαν κάνεις squats !

Αυτό που μου είπαν απο το κέντρο είναι : Να μην σηκώσω βάρος και γενικά να μην κουραστώ, οχι σ3ξ, να μην κάνω καυτό μπάνιο, και γενικά για τις επόμενες ~ 4 ημέρες να είμαι προσεκτική.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , zouko είπε:

Δεν πειράζει το πάνω κάτι, εκτός εαν κάνεις squats !

Αυτό που μου είπαν απο το κέντρο είναι : Να μην σηκώσω βάρος και γενικά να μην κουραστώ, οχι σ3ξ, να μην κάνω καυτό μπάνιο, και γενικά για τις επόμενες ~ 4 ημέρες να είμαι προσεκτική.

Χαχαχα ναι ολος ο καημος μας το σεξ ηταν! 8)

Λες να παρω να ζητήσω φώτο; 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου θέλω τις γνώμες σας

9/3 έκανα ετ με 3ων ημερων εμβρυα! 21/3 είναι να κάνω την χοριακή! 
Έλα όμως που δεν κρατήθηκα χτες το πρωι κ έκανα τεστ με ευαισθησία 25 κ βγήκε αρνητικό!

Έχω ελπίδα για μια θετικη χοριακη 21/3; 
Έχω απογοητευτεί!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


17 ώρες πρίν, Σ-1994 είπε:

Ναι πρώτη, παίρνω:                                       
 

5 cyclacur  
1 vasclor

1 utrogestan 

2 medrol

1 filicine 

1 salospir

εσυ παρόμοια ;

 

Τα ίδια σχεδόν εκτός από κορτιζόνη, τα medrol. Παίρνω αρκετή προγεστερονη γτ είχα χαμηλή. Νιώθεις τπτ αυτές τις μέρες? Εγώ τπτ... Αρχίζω να απογοητευομαι... 

πρίν από 5 λεπτά , skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου θέλω τις γνώμες σας

9/3 έκανα ετ με 3ων ημερων εμβρυα! 21/3 είναι να κάνω την χοριακή! 
Έλα όμως που δεν κρατήθηκα χτες το πρωι κ έκανα τεστ με ευαισθησία 25 κ βγήκε αρνητικό!

Έχω ελπίδα για μια θετικη χοριακη 21/3; 
Έχω απογοητευτεί!!!

Αχ σε καταλαβαίνω που δεν κρατήθηκες. Εγώ έβαλα 5ης μέρας κ μου είπαν σε 10 μέρες. Φαντάζομαι εσύ που έβαλες 3ης μέρας, το έκανες νωρίς. Δεν θα έχει ανέβει η ορμόνη της χοριακής ακομα. Έχεις ελπίδες νομίζω!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου θέλω τις γνώμες σας

9/3 έκανα ετ με 3ων ημερων εμβρυα! 21/3 είναι να κάνω την χοριακή! 
Έλα όμως που δεν κρατήθηκα χτες το πρωι κ έκανα τεστ με ευαισθησία 25 κ βγήκε αρνητικό!

Έχω ελπίδα για μια θετικη χοριακη 21/3; 
Έχω απογοητευτεί!!!

Κοριτσι καλησπερα. Το αρνητικο που ειδες εχθες δεν ισχυει. Ειτε εισαι εγκυος ειτε οχι.. το πιο νωρις που μπορει να δειξει το τεστ (εστω κ αχνο) ή ακομα καλυτερα μια β χοριακη ειναι 11 μερες μετα την ετ οταν εχεις εμβρυα 3ων ημερων. Κι επειδη 20/3 πεφτει Κυριακη, καλυτερα κατευθειαν χοριακη στις 21/3. Καλη επιτυχια!❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Makelen είπε:

Κοριτσι καλησπερα. Το αρνητικο που ειδες εχθες δεν ισχυει. Ειτε εισαι εγκυος ειτε οχι.. το πιο νωρις που μπορει να δειξει το τεστ (εστω κ αχνο) ή ακομα καλυτερα μια β χοριακη ειναι 11 μερες μετα την ετ οταν εχεις εμβρυα 3ων ημερων. Κι επειδη 20/3 πεφτει Κυριακη, καλυτερα κατευθειαν χοριακη στις 21/3. Καλη επιτυχια!❤

21/3 εχω  να κανω χοριακή ουτως η άλλως! Απλά επειδη εκανα τεστ με σχετικα χαμηλη ευαισθησία 25 γι αυτο κ απογοητευτηκα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , skorpina78 είπε:

21/3 εχω  να κανω χοριακή ουτως η άλλως! Απλά επειδη εκανα τεστ με σχετικα χαμηλη ευαισθησία 25 γι αυτο κ απογοητευτηκα!

Ουτε η β χοριακη δεν δειχνει τιποτα την ημερα που εκανες το τεστ.. πόσο μαλλον το τεστ! Ειναι σαν να μην το εκανες καθολου.. μην το λαβεις καν υποψιν σου. (Δεν στο λεω για παρηγορια.. οντως ισχυει. Μπορουν να στο επιβεβαιωσουν και τα κοριτσια στο φορουμ). Και παλι καλη επιτυχια!❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, skorpina78 said:

21/3 εχω  να κανω χοριακή ουτως η άλλως! Απλά επειδη εκανα τεστ με σχετικα χαμηλη ευαισθησία 25 γι αυτο κ απογοητευτηκα!

Ήταν πολύ νωρίς για να είναι η χοριακή σου πάνω από 25 κοπέλα μου. Ακόμα και το με το predictor early πάλι νωρίς θα ήταν 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...