Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      @Nima21 εκανες την εμβρυομεταφορα? Πως νιωθεις?@Bluee19 @DizzyツMommy ποτέ είναι οι εμβρυομεταφορες σας?  Όλα με το καλό και στις 3 σας!!! 🙏

      @Angot εύχομαι να ειστε καλα με τον τζαναμπετη!

      @η ζωή είναι όμορφη τώρα είδα στον 1ο  υπέρηχο που εκανα ότι και εμενα με βγάζει μια μέρα πιο πίσω. Δε με αγχώνει, αλλωστε τα υπολογίζουμε στο περίπου από το ίντερνετ, οι μετρήσεις θα δείξουν που ακριβως είμαστε.  Αύριο δεν έχετε τον υπέρηχο? 

      Ναι την έκανα χθες.. όλα καλα! Αναμεικτα συναισθήματα,συγκίνηση, φόβος, περιέργεια.. και φυσικά αγχος υποσυνείδητα.. αλλα θα χαλαρωσω τωρα στο σπιτακι μου, θα ξεκουραστω και θα περιμένω τη χοριακή!! 🙏♥️

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια!!!Εμφανιστηκα πάλι!! :) εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια!!!

μόλις κάναμε την 3η μας εμβρυομεταφορα!2 βλαστοκυστες 5ης μέρας  ΑΑ και ΑΒ.πηγαν ολα καλά μας είπαν κ είμαστε στην πιο εκνευριστική φάση τωρα,της αναμονής ..

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!Εμφανιστηκα πάλι!! :) εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια!!!

μόλις κάναμε την 3η μας εμβρυομεταφορα!2 βλαστοκυστες 5ης μέρας  ΑΑ και ΑΒ.πηγαν ολα καλά μας είπαν κ είμαστε στην πιο εκνευριστική φάση τωρα,της αναμονής ..

Καλή επιτυχία Ευαγγελία μου , τέλειες είναι οι βλαστοκυστες σου !!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 26 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!Εμφανιστηκα πάλι!! :) εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια!!!

μόλις κάναμε την 3η μας εμβρυομεταφορα!2 βλαστοκυστες 5ης μέρας  ΑΑ και ΑΒ.πηγαν ολα καλά μας είπαν κ είμαστε στην πιο εκνευριστική φάση τωρα,της αναμονής ..

Καλη επιτυχια με το καλο μια τεραστια χοριακη να ανταμείψει την αναμονη❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , silvy22 είπε:

Καλή επιτυχία Ευαγγελία μου , τέλειες είναι οι βλαστοκυστες σου !!! 

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!μακάρι να πάνε καλά!! αν κ μ εχει πιάσει ένας βήχας, κ μου κόβει τα φτερά :(

πρίν από 9 λεπτά , ksvolimi είπε:

Καλη επιτυχια με το καλο μια τεραστια χοριακη να ανταμείψει την αναμονη❤️

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!μακάρι!!!:x για όλες μας!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!μακάρι να πάνε καλά!! αν κ μ εχει πιάσει ένας βήχας, κ μου κόβει τα φτερά :(

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!μακάρι!!!:x για όλες μας!!

Σαν αλλεργικό ; Φτιάξε κάνα τσαγακι τ βουνού με λίγο  μέλι , επίσης μπορεί να έχεις τυχόν μυξουλες θα πάρεις ένα μεγαλοοο όρο κ τη σύριγγα Σίτισης να κανείς πλύσεις  

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , silvy22 είπε:

Σαν αλλεργικό ; Φτιάξε κάνα τσαγακι τ βουνού με λίγο  μέλι , επίσης μπορεί να έχεις τυχόν μυξουλες θα πάρεις ένα μεγαλοοο όρο κ τη σύριγγα Σίτισης να κανείς πλύσεις  

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ!!μολις μου έφτιαξε ο άντρας μου ένα ζεστό με μελάκι..είχα ψιλοκρυωσει με τόσο κρύο κ σήμερα με τη μάσκα τόσες ώρες μ έπιασε κ βηχας..

Πρισεχω να μην τρανταζομαι..κ εύχομαι να μην επηρεάσει τα εμβρυακια μου :mellow:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Ευαγγελιαα είπε:

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ!!μολις μου έφτιαξε ο άντρας μου ένα ζεστό με μελάκι..είχα ψιλοκρυωσει με τόσο κρύο κ σήμερα με τη μάσκα τόσες ώρες μ έπιασε κ βηχας..

Πρισεχω να μην τρανταζομαι..κ εύχομαι να μην επηρεάσει τα εμβρυακια μου :mellow:

Καλοστέριωτα Ευαγγελία μου! Έχω καλό προαίσθημα ! Να προσεχείς! 

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Καλοστέριωτα Ευαγγελία μου! Έχω καλό προαίσθημα ! Να προσεχείς! 

Σ ευχαριστώ πολύ κούκλα μου!!!Μακάρι να πάνε όλα καλά!!αν κ με φόβισε πολύ ο βηχας χθες, σήμερα είμαι λίγο καλύτερα..

έχει ο θεος!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, skorpina78 είπε:

12η μερα απο την ετ με εμβρυάκια 3ων ημερών και σήμερα χοριακη 401,30 !!!

Συγχαρητήρια!!!!! Να πάνε όλα τέλεια καθ' όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης σου!!! 

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Ευαγγελιαα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!Εμφανιστηκα πάλι!! :) εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια!!!

μόλις κάναμε την 3η μας εμβρυομεταφορα!2 βλαστοκυστες 5ης μέρας  ΑΑ και ΑΒ.πηγαν ολα καλά μας είπαν κ είμαστε στην πιο εκνευριστική φάση τωρα,της αναμονής ..

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Πολύ σε συναισθάνομαι, η περίοδος αναμονής μέχρι τη χοριακή είναι η χειρότερη... Υπομονή και πίστη στα έμβρυα σου! Να γραπωθούν γερά μέσα σου εύχομαι! 

On 21/3/2022 at 2:43 ΜΜ, Angot είπε:

Αυτο λεω, πηρα ναι μεν χαπια αλλα εκανα λιγα ωαρια. Και γενικα κανω καθε μηνα ωορηξια, δεν εχω καποιο θεμα (είμαι ανεξηγητη υπογ) και ηλικιακά στα 31. Ισως γι αυτο ο γιατρος δεν αχοληθηκε με αποθεμα σε καταψυξη. Απλως απο αυτα που διαβαζω μου γεννήθηκε η απορία ωστε να εχουμε περισσότερα περιθωρια επιλογής στο τι θα βάλουμε στην ετ! 

Γλυκιά μου @Angot, γιατί λες ότι είστε περίπτωση ανεξήγητης υπογονομότητας? Αφού υπάρχει θέμα με το σπέρμα δεν είναι ανεξήγητη. Αν κατάλαβα καλά πάτε με σπέρμα δότη, οπότε λογικά όλες οι πιθανότητες είναι με το μέρος σας, γιατί και η ηλικία σου είναι μια χαρά! Οπότε δε μου κάνει καθόλου εντύπωση που ο γιατρός σου δεν είναι της άποψης να μαζέψετε περισσότερα ωάρια. Γιατί να σε υποβάλλει σε ακόμα μία διαδικασία διέγερσης? Μην ξεχνάς ότι τα φάρμακα αυτά δεν είναι αθώα. Καταλαβαίνω ότι δεν μπορεί κανείς να σου διασφαλίσει το αποτέλεσμα, αλλά και περισσότερα ωάρια να έχεις πάλι το ίδιο ισχύει. Όσο λιγότερα φάρμακα πάρεις, τόσο μεγαλύτερο το κέρδος για τον οργανισμό σου. Θα σου έλεγα να δείξεις εμπιστοσύνη στα έμβρυα σας, στον εαυτό σου, αλλά και στο γιατρό σου και να προχωρήσεις χωρίς δεύτερες σκέψεις! Πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , happiness79 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Πολύ σε συναισθάνομαι, η περίοδος αναμονής μέχρι τη χοριακή είναι η χειρότερη... Υπομονή και πίστη στα έμβρυα σου! Να γραπωθούν γερά μέσα σου εύχομαι! 

Γλυκιά μου @Angot, γιατί λες ότι είστε περίπτωση ανεξήγητης υπογονομότητας? Αφού υπάρχει θέμα με το σπέρμα δεν είναι ανεξήγητη. Αν κατάλαβα καλά πάτε με σπέρμα δότη, οπότε λογικά όλες οι πιθανότητες είναι με το μέρος σας, γιατί και η ηλικία σου είναι μια χαρά! Οπότε δε μου κάνει καθόλου εντύπωση που ο γιατρός σου δεν είναι της άποψης να μαζέψετε περισσότερα ωάρια. Γιατί να σε υποβάλλει σε ακόμα μία διαδικασία διέγερσης? Μην ξεχνάς ότι τα φάρμακα αυτά δεν είναι αθώα. Καταλαβαίνω ότι δεν μπορεί κανείς να σου διασφαλίσει το αποτέλεσμα, αλλά και περισσότερα ωάρια να έχεις πάλι το ίδιο ισχύει. Όσο λιγότερα φάρμακα πάρεις, τόσο μεγαλύτερο το κέρδος για τον οργανισμό σου. Θα σου έλεγα να δείξεις εμπιστοσύνη στα έμβρυα σας, στον εαυτό σου, αλλά και στο γιατρό σου και να προχωρήσεις χωρίς δεύτερες σκέψεις! Πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά! 

Είναι σπέρμα δότη! Εννοω τόσο καλό που θα μπορούσε να το δωρίσει κ ολας! Δεν το εξήγησα σωστά! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Angot είπε:

Είναι σπέρμα δότη! Εννοω τόσο καλό που θα μπορούσε να το δωρίσει κ ολας! Δεν το εξήγησα σωστά! 

Ααααα!!! Παρανόηση έγινε, δεν κατάλαβα καλά τι εννοούσες! Χμ, μάλιστα! Ισχύει πάντως ότι έχετε πολύ καλές πιθανότητες! Οπότε στη θέση σου θα προχωρούσα με αυτά τα δύο εμβρυάκια. Αν όμως έχεις δεύτερες σκέψεις μπορείς να το συζητήσεις με το γιατρό σου και θα δείτε μαζί πώς θα το πάτε! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...