Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Elzu & Mammy να τις χαίρεστε. Να είναι πάντα γερές και ευτυχισμένες. Χαμός έγινε στις 11.04. Πολλά γενητούρια είχαμε :D

1.Maria-Elena γέννησε αγοράκι 2600 γρ. στη Βεροια στις 9/3

2.ania γεννησε αγορακι 4060 γρ. στο Αλεξανδρα στις 29/3

3.Pola γεννησε αγορακι 3550 γρ. στο Μητερα στην 1/4

4.mammy3 γέννησε κοριτσάκι 3100 γρ. στο Ιασώ στις 6/4

5.Elzu γεννησε κοριτσακι 3200γρ στο γ.ν Εδεσσας στις 6/4

6.Κιττυ γεννησε αγορακι 3490 γρ στο Αλεξανδρα στις 7/4

7.Tzitzina γέννησε κοριτσάκι 3850γρ στο Ιασώ στις 7/4

8.eirini-23 γέννησε αγόρι 3280 γρ. στη Σύρο στις 7/4

9.arma γεννησε αγόρι 2970γρ στο Ρεα στις 11/4

10.dimista γεννησε αγορι 2570γρ. στο Λητω στις 11/4

11.della γεννησε αγορι 3280γρ στο Ρεα στις 11/4

12.KLiMT γεννησε κοριτσι 3450γρ στο Ρεα στις 11/4

13.Nina-Nana γέννησε κορίτσι 2800 στο Ιασώ στις 11/4

14.Tzamin γεννησε κοριτσι 3600γρ στο Ρεα στις 19/4

15.Βιβή γέννησε κορίτσι 3090 στο Ρεα στις 25/4


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα!

Elzu και Mammy χρόνια πολλά για τα ζουζούνια σας!!!Να τα χιλιάσουν!!!!

Arma το πως στέκομαι όρθια είναι μια άλλη ιστορία!

Είναι που δεν έχω την επιλογή να μην είμαι όρθια...οπότε στέκομαι παρόλη τη ζαλάδα.

Α! Ξέχασα να σας πω...σήμερα δε βγαίνει φωνή!!!!Βούλωσα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

mammy3,Elzu, Κιττυ, Tzitzina ,eirini-23 ευχομαι ολοψυχα να ειναι γερα τα παιδακια σας και ευτυχισμενα!!

Γραφω απο σημερα ευχες γιατι αυριο μαλλον δεν θα μπορεσω να μπω. Την τελευταια φορα που ανοιξα το λαπτοπ στο σπιτι βρηκα τον Παντελη να καθεται πανω του!!!

Χθες το απογευμα τον ταιζα πατατουλες παραλληλα με την Ελενα, καπακι εφαγε ενα πιατο κρεμα,καπακι ενα αντβανς και μετα μιση μπανανα :shock::shock::shock:...δεν σας περιγραφω το χ..σ..μο που ακολουθησε :shock::shock::shock:


pm4hp3.pngVPk9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας και από μένα!Τι κάνετε?

Το μεσημέρι τάιζα τον μπέμπη και κοιμήθηκε στο καρεκλάκι φαγητού.Σας έχει τύχει?Ευτυχώς άφησε λίγο και δεν κοιμήθηκε νηστικός.

Τζιτζίνα να τα εκατοστήσεις!Να έχεις υγεία και ό,τι καλύτερο σε σένα και στην οικογένειά σου.

Ευχαριστώ:-P:-P:-P:-P:-P


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλεναδες!Κατ'αρχας να ευχηθω στην Mammy και στην Elzu ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!!Να χαιρεστα τα μπουμπουκακια σας.Να ειναι γερα και καλοτυχα!

Τζιτζινα,δεν ηξερα οτι ειχες χθες γενεθλια.Χρονια Πολλα και σ'εσενα,να τα εκετοστησεις.Εχεις δηλαδη δυο μερες διαφορα με την μικρη σου!

Μαρινα,το τρωτε κι εσεις σαν κι εμας το φαγητο σας.Καλο κουραγιο στη σχολη σου!

Ειρηνη,καλο ταξιδι και καλα να περασετε.

Μαρια-Ελενα,ωραιο καθισμα βρηκε ο Παντελης!Εμενα ο δικος μου καθεται πανω στην ηλ.σκουπα.

Βιβη,περαστικα και γρηγορη αναρρωση!

Τζαμιν,συνεχιζει σημερα ο πυρετος;αν παρεις τον παιδιατρο ρωτησε αν κανει να της βαλεις υποθετο.Ριχνουν πιο καλα τον πυρετο και κρατανε περισσοτερο αλλα δεν ξερω αν κανει στην ηλικια τους.

Dimista και Arma,κι ο δικος μου εχει κοιμηθει στο καρεκλακι!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι κανετε κοριτσια;Εμεις ειμαστε καλα.Εχει χαλασει το ασανσερ της πολυκατοικιας και με το που γυρισαμε απο το σουπερ μαρκετ ανεβηκαμε εξι οροφους με το μωρο και τα ψωνια.Ειμαι και τελειως αγυμναστη εγω!

Περα απο αυτο,ειμαι χαρουμενη γιατι αυριο ερχονται οι γονεις μου!

Καληνυχτα κοριτσακια!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!

Χαθηκα γιατι ετοιμαζα το "παρτυ" της μικρουλας,γυριζα για να βρω μπουμπουνιερες,αυτες που μου αρεσαν ειναι πανακριβες:shock:,θα σας πω τι σκεφτομαι τελικα να κανω,αν προλαβω...και υπαρχει χρημα...

Τzitzina,Κitty και Eirini-23 πολυχρονα τα μωρακια σας να τα εκατοστησουν με υγεια και χαμογελα!!!:D

Tzamin ελπιζω η μικρη να ειναι καλυτερα!

Βιβη περαστικα...

Ειμαι πτωμα τα υπολοιπα αυριο...

Καληνυχτα και πολλα φιλια!!!


QWrRp3.png

pw3Zp3.png

eJhDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοπελιές μου...

Τζιτζινα πολυχρονη για τα γενεθλιά σου και να χαίρεσαι και την μπουμπουκίτσα σου. Κιττυ και Ειρήνη πολυχρονα να είναι και καλότυχα.

Η Έλενα είναι μια χαρά, έχει μόνο λίγες μύξες. Εμένα ο λαιμός μου είναι χάλια και έχω και μπούκωμα. Άντε πάλι!!!

Αυτά από εμάς. Καλό υπόλοιπο ΣΚ...


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kitty,Tzitzina και Eirini,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!Να χαιρεστε τα μωρακια σας,να ειναι γερα και να σας δινουν μονο χαρες.Ευχομαι να ειστε κι εσεις γερες να τα μεγαλωσετε και να δειτε παιδια απο τα παιδακια σας.Να σας ζησουν!!!!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε πολύ κορίτσια !!!!

Να χαίρεστε κι εσείς τα παιδάκια σας , να τα καμαρώνετε να μεγαλώνουν με υγεία κ χαρά !!!


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...