Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Freya_1981 είπε:

Αχ ποτε θα τον παρετε πισω τον καημενουλη?

μαλλον ποτε, με ολα οσα εχουμε τραβηξει ... ο αντρας μου 2 χρονια τρεχει με φυσιοθεραπειες, και χειρουργια ,εγω τωρα ξαπλα μεχρι τη γεννα ,μενουμε και σε στουντιο 35τμ. με μια μικρη αυλιτσα.αλλα  ποιος να πρωτοχωρεσει εδω: εμεις -το παιδι και το λυκοσκυλο....ο μπαμπας μου μενει 2 δρομους πιο κατω απο μας και εχει μονοκατοικια με αυλη 400 μετρα. οποτε πιστευω εκει ζει καλυτερα και το βραδυ μπαινει μεσα και κοιμαται στο κρεββατι του. πηγαινουμε και τον βλεπουμε οποτε παμε στους γονεις μου,2-3 φορες τη βδομαδα.αλλα μας εχει λειψει ειδικα τωρα που ειχαμε ενα μηνα να τον δουμε


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 15/6/2018 at 12:48 ΠΜ, Cristina 85 είπε:

Εγω μένω Κρήτη χερσόνησο κ Δεν είναι τοσο εύκολο να ανέβω πανω.καλοκαίρι δουλειές παιδί...καλα αν μου πει κατι ο γιατρός μου αύριο φυσικά κ θα παω.αυτος ο γιατρός που πηγα Σήμερα εχει μεγάλο ονομα στο Ηράκλειο..εμενα δεν μου αρεσε πάντως.τωρα έψαχνα την β επιπέδου του γιου  μουγια να δω κ ειναι σχεδόν ίδια με του μωρού..τι να πω..σε ευχαριστώ πολυ που μου απαντησες.καλο σου βράδυ

Κι εγώ Ηράκλειο είμαι... ποιον γιατρό έχεις; γιατί σε ανησύχησε με το αυξημένο αμνιακό; από μόνο του (που νομίζω ότι είναι σε φυσιολογικό πλαίσιο) δεν λέει κάτι.


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά.κι εγώ βαριέμαι .ένα μήνα στο κρεββάτι. Πρηστηκαν και τα λαιμα μου και είμαι πολύ μπουκωμενη. Ένα δράμα. Έχω κουραστεί και με τη πεθερά μου. Κάθε μέρα είναι εδώ και κάνει δουλειές, είναι υστερική με την καθαριότητα γενικά. Αλλα.μου σπάει τα νεύρα. Και δεν μιλάω φυσικά γτ το.κανει για μας , μας μαγειρεύει , αγχώνεται και για το εγγόνι. Αλλά ώρες ώρες πιστεύω πως θα γεννηθεί και δεν θα την αφήσω να την ακουμπήσει. Πέταξε και χθες το : καλα που μένω από πάνω γιατί εσείς είστε αχρηστοι να μεγαλώσετε παιδί. Επειδη εγώ σκουπίζω και σφουγγάριζω μια φορα στις 4-5 μέρες  και όχι κάθε μερα. κατάλαβα οτι απλά δεν σκέφτεται όταν μιλάει .και φυσικά αυτό το είπε γτ της είπε ο γιος της να μην καθαρίσει το σπίτι.γτ έβλεπε ότι τα νεύρα μου δεν είναι καλά.


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , λιλιτο είπε:

Καλά.κι εγώ βαριέμαι .ένα μήνα στο κρεββάτι. Πρηστηκαν και τα λαιμα μου και είμαι πολύ μπουκωμενη. Ένα δράμα. Έχω κουραστεί και με τη πεθερά μου. Κάθε μέρα είναι εδώ και κάνει δουλειές, είναι υστερική με την καθαριότητα γενικά. Αλλα.μου σπάει τα νεύρα. Και δεν μιλάω φυσικά γτ το.κανει για μας , μας μαγειρεύει , αγχώνεται και για το εγγόνι. Αλλά ώρες ώρες πιστεύω πως θα γεννηθεί και δεν θα την αφήσω να την ακουμπήσει. Πέταξε και χθες το : καλα που μένω από πάνω γιατί εσείς είστε αχρηστοι να μεγαλώσετε παιδί. Επειδη εγώ σκουπίζω και σφουγγάριζω μια φορα στις 4-5 μέρες  και όχι κάθε μερα. κατάλαβα οτι απλά δεν σκέφτεται όταν μιλάει .και φυσικά αυτό το είπε γτ της είπε ο γιος της να μην καθαρίσει το σπίτι.γτ έβλεπε ότι τα νεύρα μου δεν είναι καλά.

χα χα χα κ εμενα για το νοικοκυριο ολο ετσι μου λεει μια φορα γελαγε οπως ειχα στρωσει το κρεβατι λες κ θελει το κρεββατι τεχνη!!! αλλα οκ κατα τα αλλα ειναι καλη δεν μπορω να πω κ θα βοηθαει κ αυτο μετραει γιατι εχω δει κ αλλες μαμαδες που αναγκαζονται τα παιδια να πληρωνουν για ενα βραδυ για μια βολτα κ η πεθερα ειναι απο κατω... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

χα χα χα κ εμενα για το νοικοκυριο ολο ετσι μου λεει μια φορα γελαγε οπως ειχα στρωσει το κρεβατι λες κ θελει το κρεββατι τεχνη!!! αλλα οκ κατα τα αλλα ειναι καλη δεν μπορω να πω κ θα βοηθαει κ αυτο μετραει γιατι εχω δει κ αλλες μαμαδες που αναγκαζονται τα παιδια να πληρωνουν για ενα βραδυ για μια βολτα κ η πεθερα ειναι απο κατω... 

Ναι δεν το συζητώ ότι θα έχουμε βοήθεια.ειναι και η μαμά μου σχεδόν δίπλα.

απλαπιστεύω ότι όταν γεννηθεί θα καθαρίζει ακόμα πιο πολύ.μην πάθει τίποτα το παιδί.... Απλά από τη μία νιώθω ασχήμα να της λέω μην κάνετε δουλειές. Το βρίσκω λίγο σαδιστικο να με παρακαλεί να μου καθαρίσει το σπίτι και γω να λέω όχι.


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, λιλιτο είπε:

Ναι δεν το συζητώ ότι θα έχουμε βοήθεια.ειναι και η μαμά μου σχεδόν δίπλα.

απλαπιστεύω ότι όταν γεννηθεί θα καθαρίζει ακόμα πιο πολύ.μην πάθει τίποτα το παιδί.... Απλά από τη μία νιώθω ασχήμα να της λέω μην κάνετε δουλειές. Το βρίσκω λίγο σαδιστικο να με παρακαλεί να μου καθαρίσει το σπίτι και γω να λέω όχι.

χα χα χα κ δεν χαιρεσε εσυ θα πηγαινεις βολτες κ η πεθερα θα καθαριζει τωρα που εισαι ξαπλα ειναι το δυσκολο.μετα ξερεις τι ωραια που θα περνας θα βγαινεις με το μπεμπακι κ αστην να καθαριζει αμα το εχει καημο!!!  

κ εγω πλεον δεν λεω οχι κουραστηκα τωρα δεν ντρεπομαι! 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν το είχα σκεφτεί εγώ βόλτα με το μωρο και το σπίτι καθαρό.καλο μου φαίνεται.μου λέει ο αντραςου μου για να μου φτιάξει τη διάθεση να σκέφτομαι ότι έχουμε οικιακή βοηθό.χαχαχα και είναι και τζαμπα


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , λιλιτο είπε:

Αυτό δεν το είχα σκεφτεί εγώ βόλτα με το μωρο και το σπίτι καθαρό.καλο μου φαίνεται.μου λέει ο αντραςου μου για να μου φτιάξει τη διάθεση να σκέφτομαι ότι έχουμε οικιακή βοηθό.χαχαχα και είναι και τζαμπα

καλα δεν ξερεις τι ευκολια θα ειναι εστω κ ενα φαι να σας φτιαχνει κ σιγουρα θα πλενει κ κανενα πιατο χα χα χα στο κανω εικονα εσυ να πεφτεις για εναν υπνακο μετα το φαι κ μετα πλατεια με το μωρο κ τις φιλες!!! χα χα χα σατανικες νυφες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαχαχ μου έφτιαξες τη διαθεση μπορώ να πω!!! Σίγουρα θα τα κάνει αυτά.απλα δεν θέλω να κάνει πολλά.γτ μετά θα έχει και άποψη για τα πάντα .αν και αυτό.δεν πιστεύω οτι το γλιτώνω. Δεν έχω και γνωστές εδώ που μένω δυστυχώς .πρέπει να παίρνω λεωφορείο αλλά θα τη βρω την άκρη μου


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , λιλιτο είπε:

Χαχαχ μου έφτιαξες τη διαθεση μπορώ να πω!!! Σίγουρα θα τα κάνει αυτά.απλα δεν θέλω να κάνει πολλά.γτ μετά θα έχει και άποψη για τα πάντα .αν και αυτό.δεν πιστεύω οτι το γλιτώνω. Δεν έχω και γνωστές εδώ που μένω δυστυχώς .πρέπει να παίρνω λεωφορείο αλλά θα τη βρω την άκρη μου

ε αμα ξεπεταχτει το μωρο θα βρεις ακρη μη φοβασαι! καλα αποψη αμα μενει απο πανω θα εχει ετσι κ αλλιως οποτε ας εχει αποψη με ωφελη χα χα χα !!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα.... Καλά τα λέει η @linaa! Αστή να καθαρίζει... Εμένα που έρχεται να καθαρίσει και τα κάνει χειρότερα; Να δεις εγώ νεύρα μετά! Πως τα κάνει χειρότερα θα ρωτήσεις; Το ότι έπιασε να μαγειρέψει κοτόπουλο και όπως ήταν με τα χέρια άπλυτα αρχισε να ανοίγει ψυγεία, ντουλάπια, και έπαιρνε ότι ήθελε ανενόχλητη; Φτηνά την έχουμε γλιτώσει τη σαλμονέλα!!! Εγκεφαλικό εγώ!!! Ποιος καθαρίζει μετά; Τα καθαρισμένα; Ακόμα και το αλάτι έπλυνα ρε παιδιά! Ευτυχώς δεν μπορούσε να βάλει χέρι μέσα!

  • Χαχα 1

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

Just now, 2angels είπε:

Χαχαχα.... Καλά τα λέει η @linaa! Αστή να καθαρίζει... Εμένα που έρχεται να καθαρίσει και τα κάνει χειρότερα; Να δεις εγώ νεύρα μετά! Πως τα κάνει χειρότερα θα ρωτήσεις; Το ότι έπιασε να μαγειρέψει κοτόπουλο και όπως ήταν με τα χέρια άπλυτα αρχισε να ανοίγει ψυγεία, ντουλάπια, και έπαιρνε ότι ήθελε ανενόχλητη; Φτηνά την έχουμε γλιτώσει τη σαλμονέλα!!! Εγκεφαλικό εγώ!!! Ποιος καθαρίζει μετά; Τα καθαρισμένα;

ααα εσυ πρεπει να την αναβαθμισεις δεν συμφερει ετσι!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...