Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Έχεις δίκιο,ίσως γι αυτό έβγαιναν τα τεστ αχνά θετικά.Ειναι πολύ ψυχοφθόρο,δεν ξέρω πως να νιώσω..Δεν ξερω καν γιατί πχ μια χοριακη είναι χαμηλή ενώ είναι εντός ορίων,τι είναι αυτό που την καθορίζει?Προσπαθώ να το πιστέψω και να πάω την Κυριακή με θετικές σκέψεις,αν και προς το παρόν τρέμω απ' το άγχος 

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

λοιποννννννννννν!!!!!! για αρχη να σας πω οτι ειναι ολα πολυ καλα ειμαι στην 21η εβδομαδα και μια μερα το μωρο μας ειναι 415γραμμαρια και ναι εχουμε αλλο ενα αγορι στην παρεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 9

...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 45 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημερα κοριτσια!

ναντια περιμενουμε ευχαριστα νεα απο την β επιπεδου σου! 

koritsia ηκαλαθουνα η το πορτ μπεμπε που εχουν τα καροτσια 3 σε 1 βολευει τον πρωτο καιρο απλα θελει μια βαση που κοστιζει 20ε. ειδικα αν δεν εχεις χωροστο δωματιο κ το παιρνεις τομωρο σε καθε χωρο του σπιτιου σου. εμενα μου αρεσαν τα λικνα αλλα για καποιο λογο ειναι ακριβα για αυτο που προσφερουν .. μαλλον θα μου κανει ο αντρας μου ενα γτ πιανουν τα χερια του.. μονο ετσι .αλλιως καλαθουνα τον πρωτο καιρο.

γτ εβλεπα την συνιφαδα μου που δεν ειχε παρει κ το εβαζε σε ριλαξ να κοιμηθει στο σαλονι για να το βλεπει 

ναι το ριλαξ ειναι για μεγαλητερα μωρα κ γενικα λογω χωρου κ στασης σωματος λιγους τους εχει βολεψει. πχ πρεπει να τα εχεις στο πατωμα  πολυ χαμηλα η να τα βαζεις σε καναπεδες τραπεζια πιανουν πολυ χωρο. τα ριλαξ ειναι τα λιγοτερα που εχω δει να χρησιμοποιουν. 

καλαθουνες λικνα κτλ ειναι για τις αρχες 3-4 μηνες πχ μετα δεν χωρανε τα βαζεις στην κουνια. 

μερικα πρεπει να το παρουμε αποφαση οτι θα τα παρουμε για πολυ λιγο διαστημα αλλα νομιζω σου λυνουν τα χερια για οσο τα χρειαζεσε. 

το παρκο το κρατας για 2-3 χρονια κ το περνεις μαζι σε ταξιδια κτλ δεν ειναι μονο για τους πρωτους μηνες χωραει κ μετα το παιδακι οταν πας καπου κ δεν εχει κουνια πως θα το κοιμησεις με ασφαλεια μην πεσει κτλ κτλ. 

πρίν από 17 λεπτά , ναντια δε είπε:

λοιποννννννννννν!!!!!! για αρχη να σας πω οτι ειναι ολα πολυ καλα ειμαι στην 21η εβδομαδα και μια μερα το μωρο μας ειναι 415γραμμαρια και ναι εχουμε αλλο ενα αγορι στην παρεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

συνχαρητηρια κοριτσι ολα καλα παρε μια ανασα κ ηρεμησε τωρα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 59 λεπτά , ναντια δε είπε:

λοιποννννννννννν!!!!!! για αρχη να σας πω οτι ειναι ολα πολυ καλα ειμαι στην 21η εβδομαδα και μια μερα το μωρο μας ειναι 415γραμμαρια και ναι εχουμε αλλο ενα αγορι στην παρεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τελεια!! πολλα αγορακια μαζευτηκαν τελικα!!

πρίν από 36 λεπτά , ναντια δε είπε:

ηδη εκανα την πρωτη μ παραγγελια 

 

τι πηρες??


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ναντια δε είπε:

λοιποννννννννννν!!!!!! για αρχη να σας πω οτι ειναι ολα πολυ καλα ειμαι στην 21η εβδομαδα και μια μερα το μωρο μας ειναι 415γραμμαρια και ναι εχουμε αλλο ενα αγορι στην παρεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τελειααααααααααααααα

Μπραβο με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλα ψωνια

2 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Καλημερα κοριτσια!

ναντια περιμενουμε ευχαριστα νεα απο την β επιπεδου σου! 

koritsia ηκαλαθουνα η το πορτ μπεμπε που εχουν τα καροτσια 3 σε 1 βολευει τον πρωτο καιρο απλα θελει μια βαση που κοστιζει 20ε. ειδικα αν δεν εχεις χωροστο δωματιο κ το παιρνεις τομωρο σε καθε χωρο του σπιτιου σου. εμενα μου αρεσαν τα λικνα αλλα για καποιο λογο ειναι ακριβα για αυτο που προσφερουν .. μαλλον θα μου κανει ο αντρας μου ενα γτ πιανουν τα χερια του.. μονο ετσι .αλλιως καλαθουνα τον πρωτο καιρο.

γτ εβλεπα την συνιφαδα μου που δεν ειχε παρει κ το εβαζε σε ριλαξ να κοιμηθει στο σαλονι για να το βλεπει 

Δλδ η καλαθουνα του καροτσιου βολευει το ιδιο με την απλη καλαθουνα? ή η απλη ειναι λιγο πιο μεγαλη?

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Τελειααααααααααααααα

Μπραβο με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλα ψωνια

Δλδ η καλαθουνα του καροτσιου βολευει το ιδιο με την απλη καλαθουνα? ή η απλη ειναι λιγο πιο μεγαλη?

ναι βολευει . μπορει να ειναι κ λιγο πιο ευρυχρη απο την απλη καλαθουνα.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

τελεια σε ευχαριστω! Μην μας πιασουν και κοτσο ;)

αν παρεις καροτσι 3 σε 1 που εχει το πορτ μπεμπε,μην παρεις τζαμπα καλαθουνα. χρησιμοποιησε αυτο. 

  • Ευχαριστώ 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ναντια δε είπε:

λοιποννννννννννν!!!!!! για αρχη να σας πω οτι ειναι ολα πολυ καλα ειμαι στην 21η εβδομαδα και μια μερα το μωρο μας ειναι 415γραμμαρια και ναι εχουμε αλλο ενα αγορι στην παρεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι τελειο παλικαρι ειναι αυτο; 415?? Αντρας ολοκληρος.. :)) τελεια τελεια.. πολλα συγχαρητηρια.  Να συνεχισουν ολα τελεια.. τωρα βουρ για αγορες!! Ειχε βολικη θεση ο μικρος; τελειωσατε ευκολα με τις μετρησεις;; 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, linaa είπε:

ναι το ριλαξ ειναι για μεγαλητερα μωρα κ γενικα λογω χωρου κ στασης σωματος λιγους τους εχει βολεψει. πχ πρεπει να τα εχεις στο πατωμα  πολυ χαμηλα η να τα βαζεις σε καναπεδες τραπεζια πιανουν πολυ χωρο. τα ριλαξ ειναι τα λιγοτερα που εχω δει να χρησιμοποιουν. 

καλαθουνες λικνα κτλ ειναι για τις αρχες 3-4 μηνες πχ μετα δεν χωρανε τα βαζεις στην κουνια. 

μερικα πρεπει να το παρουμε αποφαση οτι θα τα παρουμε για πολυ λιγο διαστημα αλλα νομιζω σου λυνουν τα χερια για οσο τα χρειαζεσε. 

το παρκο το κρατας για 2-3 χρονια κ το περνεις μαζι σε ταξιδια κτλ δεν ειναι μονο για τους πρωτους μηνες χωραει κ μετα το παιδακι οταν πας καπου κ δεν εχει κουνια πως θα το κοιμησεις με ασφαλεια μην πεσει κτλ κτλ. 

συνχαρητηρια κοριτσι ολα καλα παρε μια ανασα κ ηρεμησε τωρα!!!

το παρκο βολευει πολυ μετα τους 5 μηνες για να το αφηνεις εκει να παιζει .. οσο για εκδρομουλα σιγουρα κ αυτο! εγω πιστευω οτι το παρκο θα το παρω μετα τους 6 μηνες που θα το αφησω στην μαμα μου κιολας το μωρο.

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

το παρκο βολευει πολυ μετα τους 5 μηνες για να το αφηνεις εκει να παιζει .. οσο για εκδρομουλα σιγουρα κ αυτο! εγω πιστευω οτι το παρκο θα το παρω μετα τους 6 μηνες που θα το αφησω στην μαμα μου κιολας το μωρο.

Αυτο μου φαινετσι καλη ιδεα.. κ μενα θα με βολευε ετσι να το εχω στο σαλονι να παιζει.. αλλα αντι για λικνο δεν ξερω αν θα βολεψει.. δεν ξερω επισης αν θα χωραει κιολας στο υπνοδωματιο. Τα λικνο μεχρι τι ηλικια ειναι; κανενσ 6μηνο;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ναντια δε είπε:

λοιποννννννννννν!!!!!! για αρχη να σας πω οτι ειναι ολα πολυ καλα ειμαι στην 21η εβδομαδα και μια μερα το μωρο μας ειναι 415γραμμαρια και ναι εχουμε αλλο ενα αγορι στην παρεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τελεια!!!! Αντε καλα ψωνια τώρα!!!!! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...