Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Ευχή 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Εκεί κολλάει και η γιατρός, ότι τελευταία μέτρηση έχουμε από την Β επιπέδου μόνο, στα 40mm οπότε δεν ξέρουμε αν έγινε απότομα η όχι....

Αγαπη εσύ είσαι 2 με πεσσο όμως!!!! Θα δούμε θα προσπαθήσω να μην αγχώνομαι και θα ξαναπάω την άλλη βδομάδα να ξαναμετρησουμε... 

Ναι μωρο μου, τον οποιο και θα βγαλω σε 3 βδομαδες, γιατι τη δουλεια του σχεδον την εκανε. Κολπικα σε μετρησε?? Μην αγχωνεσαι παντως καθολου. Θα δεις που θα φτασεις τις 36 εβδομαδες σιγουρα. Ποσο εβδομαδων εισαι τωρα? 33 ε? Αλλες 3 εβδομαδες θα τις παρεις, αρκει να μην κουραζεσαι ΚΑΘΟΛΟΥ.καθολου ομως. Και θα δεις οτι ολα θα ναι μια χαρα. Προφανως οι συσπασεις σε επηρεασαν για αυτο μην παραλειπεις τα φαρμακα σου και η μανουλα εκει διπλα για λιγο ακομα να σε βοηθαει. Δεν εμεινε πολυ αγαπη μου, οποτε ολα καλα θα πανε. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 30 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα από τη γιατρό, εχουμε θεματακι μου είπε 2,1 εκατοστά, μου έδωσε 3 φορές τη μέρα κολπικά υποθέτα, 3 φορές τη μέρα glopir και 6 trofocard και φυσικά ξάπλα.... 

Ξεκούραση 

Κάνε ότι είπε ο γιατρός και ξαπλα πολύ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα από τη γιατρό, εχουμε θεματακι μου είπε 2,1 εκατοστά, μου έδωσε 3 φορές τη μέρα κολπικά υποθέτα, 3 φορές τη μέρα glopir και 6 trofocard και φυσικά ξάπλα.... 

Μην κουράζεσαι κοριτσάκι ξάπλα και όλα θα πάνε καλά. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ναι μωρο μου, τον οποιο και θα βγαλω σε 3 βδομαδες, γιατι τη δουλεια του σχεδον την εκανε. Κολπικα σε μετρησε?? Μην αγχωνεσαι παντως καθολου. Θα δεις που θα φτασεις τις 36 εβδομαδες σιγουρα. Ποσο εβδομαδων εισαι τωρα? 33 ε? Αλλες 3 εβδομαδες θα τις παρεις, αρκει να μην κουραζεσαι ΚΑΘΟΛΟΥ.καθολου ομως. Και θα δεις οτι ολα θα ναι μια χαρα. Προφανως οι συσπασεις σε επηρεασαν για αυτο μην παραλειπεις τα φαρμακα σου και η μανουλα εκει διπλα για λιγο ακομα να σε βοηθαει. Δεν εμεινε πολυ αγαπη μου, οποτε ολα καλα θα πανε. 

Ναι κολπικά με μέτρησε.... Είμαι 33 και 2.....το θέμα ειναι να μπω στον μήνα μου τουλάχιστον..... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Anastasia_paris είπε:

Ναι κολπικά με μέτρησε.... Είμαι 33 και 2.....το θέμα ειναι να μπω στον μήνα μου τουλάχιστον..... 

Θα μπεις αγαπη. Μην ανησυχεις καθολου. Θα σε βοηθησει και το τοκολυτικο και το μαγνησιο που παιρνεις παραπανω και τα υποθετα. Ολα αυτα μαζι με ξεκουραση θα σε φθασουν μεχρι τον μηνα σου θα το δεις. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anastasia_paris είπε:

Ναι κολπικά με μέτρησε.... Είμαι 33 και 2.....το θέμα ειναι να μπω στον μήνα μου τουλάχιστον..... 

Όπως σου είπαν και τα κορίτσια κάτσε ξάπλα τελείως και μην αγχώνεσαι είσαι σε πολύ καλή εβδομάδα τώρα και από την στιγμή που το καταλάβατε ότι μειώθηκε και το παρακολουθείς δεν υπάρχει θεμα!!!


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολυ όλες μια προς μια..... Κάθε μία έχει τα δικά της, κι όμως ασχοληστε και με τα θέματα των άλλων!!!! Είμαι αισιόδοξη απλά μου ήρθε λίγο απότομο... Ολα καλά θα πάνε είμαι σίγουρη!!!! Σας ευχαριστώ και πάλι!!!! 

  • Μου αρέσει 3

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολυ όλες μια προς μια..... Κάθε μία έχει τα δικά της, κι όμως ασχοληστε και με τα θέματα των άλλων!!!! Είμαι αισιόδοξη απλά μου ήρθε λίγο απότομο... Ολα καλά θα πάνε είμαι σίγουρη!!!! Σας ευχαριστώ και πάλι!!!! 

Μόλις ολοκληρώσεις σε 5 μέρες την 34η βδομάδα και να γεννήσεις δεν σε νοιάζει.ολα θα είναι καλά.ειναι το ακραίο σενάριο μεν αλλά τα μωράκια σου πλέον θα είναι και οι εγκέφαλοι τους έτοιμοι.Ειναι έτοιμα τα μπεμπακια σου!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολυ όλες μια προς μια..... Κάθε μία έχει τα δικά της, κι όμως ασχοληστε και με τα θέματα των άλλων!!!! Είμαι αισιόδοξη απλά μου ήρθε λίγο απότομο... Ολα καλά θα πάνε είμαι σίγουρη!!!! Σας ευχαριστώ και πάλι!!!! 

Ολες στο ιδιο στοχευουμε να μπουμε στον μηνα μας ολα θα πανε καλα κοριτσι μ υπομονη ξεκουραση και ξαπλα σαν κ εμενα να εδω θα μιλαμε και θα περασει ο καιρος...αλλα οπως ειπε και η @loyloy ας κλεισουμε την 34η να ειναι ετοιμα τα μπεμπεκια μας κ ας βγουν ξερει ο Θεουλης τι κανει....


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, loyloy είπε:

Μόλις ολοκληρώσεις σε 5 μέρες την 34η βδομάδα και να γεννήσεις δεν σε νοιάζει.ολα θα είναι καλά.ειναι το ακραίο σενάριο μεν αλλά τα μωράκια σου πλέον θα είναι και οι εγκέφαλοι τους έτοιμοι.Ειναι έτοιμα τα μπεμπακια σου!

 

1 hour ago, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ολες στο ιδιο στοχευουμε να μπουμε στον μηνα μας ολα θα πανε καλα κοριτσι μ υπομονη ξεκουραση και ξαπλα σαν κ εμενα να εδω θα μιλαμε και θα περασει ο καιρος...αλλα οπως ειπε και η @loyloy ας κλεισουμε την 34η να ειναι ετοιμα τα μπεμπεκια μας κ ας βγουν ξερει ο Θεουλης τι κανει....

Τι να πω ρε κορίτσια, ευχαριστώ πάρα πολύ.... Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας.... Απλά μου είναι πολύ δύσκολο να είμαι στο κρεβάτι.... Και δεν μπορώ να είμαι και πρακτικά, να σήμερα με ότι έγινε και που πήγα στο γιατρό, τώρα μόλις ξάπλωσα απο κεινη την ώρα, βλέπετε η γκαντεμιά καμία φορά δεν έχει όριο.... Η μάνα μου μέχρι τώρα ήταν στο κέντρο υγείας με όρο, της έπεσε πολύ η πίεση και είχε έντονο. Πονοκέφαλο, της έβαλαν έναν 500αρι όρο και ενδοφλέβια παυσίπονη, τώρα γύρισε και μπόρεσα να ξαπλώσω.... Ολα μαζί ήρθαν.... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Anastasia_paris είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολυ όλες μια προς μια..... Κάθε μία έχει τα δικά της, κι όμως ασχοληστε και με τα θέματα των άλλων!!!! Είμαι αισιόδοξη απλά μου ήρθε λίγο απότομο... Ολα καλά θα πάνε είμαι σίγουρη!!!! Σας ευχαριστώ και πάλι!!!! 

Κ εγώ πιστεύω όλα καλά θα πάνε... είναι δυσκολο να είσαι ξάπλα εάν υπάρχει κ ένα παιδι! Σε καταλαβαίνω αλλά κάνε υπομονή έμεινε πολύ λίγο!!! Θα περάσουν οι μέρες. Εύχομαι να περάσουν όσο γρήγορα γίνεται για όλες μας να προχωράμε...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , sun38 είπε:

Κ εγώ πιστεύω όλα καλά θα πάνε... είναι δυσκολο να είσαι ξάπλα εάν υπάρχει κ ένα παιδι! Σε καταλαβαίνω αλλά κάνε υπομονή έμεινε πολύ λίγο!!! Θα περάσουν οι μέρες. Εύχομαι να περάσουν όσο γρήγορα γίνεται για όλες μας να προχωράμε...

Να σαι καλά κορίτσι μου.... Πως γίναμε έτσι καλέ οι μανούλες Δεκεμβρίου??? Προτείνω μετονομασία σε "οι σακατισες του Δεκεμβρίου"!!!!!! 

  • Χαχα 3

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Να σαι καλά κορίτσι μου.... Πως γίναμε έτσι καλέ οι μανούλες Δεκεμβρίου??? Προτείνω μετονομασία σε "οι σακατισες του Δεκεμβρίου"!!!!!! 

Καλα το χα πει εγω οτι εδω ειμαστε τα σαραβαλακια 2018 χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλα το χα πει εγω οτι εδω ειμαστε τα σαραβαλακια 2018 χαχαχαχα

Πραγματικά!!!!! Αγάπη να σε ρωτήσω, ουτροζεσταν βάζεις εσύ κολπικά???? Μου λένε ότι είναι σε έλλειψη θα τρελαθώ, δεν τα βρίσκω πουθενά! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

@Anastasia_paris @nanoula90 κορίτσια δεν θελω τετοια... Μια χαρά ειμαστε ακμαιες χαχαχαχα αντέχουμε!!! Κι, ολες θα γεννησουμε. Στην ωρα μας... Θετική σκεψη

.τιποτα δεν μας σταματα εμας.. 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...