Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

1 hour ago, Dimitra K είπε:

 

Καλημερα σε ολες!Αντε βρε κοριτσι μ παλι καλα να φευγει ενα ενα ανχος!Δε το πιστευω οτι υπαρχουν κ αλλες που δεν εχουν facebook οποτε το λεω με κοιτανε σαν εξωγηινο.Τα σαραβαλα Δεκεμβριου παντως καλα κρατουν χαχαχα!Νεο προβλημα στον οριζοντα μου προεκυψε.

ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΚΑΡΠΙΑΙΟΥ ΣΩΛΗΝΑ απεφανθει ο ντοκτορ!! Ξυπναω καθε βραδυ με τα χερια μυρμιγκιασμενα απτο καρπο κ κατω κ τουμπανο πρησμενα τα δαχτυλα με δυσκολια λυγιζουν κ θελει πολυ ωρα για να συνελθουν!Το παθαινει καμια?Μου ειπε υπομονη κ να κοψω το περιττο αλατι ειναι της εγκυμοσυνης κ αυτο θα φυγει μολις γεννησω....σε λιγες περιπτωσεις μενει.....

Το χα κι εγώ στον 5ο .υπομονή.

 

πρίν από 34 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Να σας ρωτησω κατι ασχετο ρε κοριτσια...εσεις ποτε παντρευτηκατε? Η ταυτοτητα σας απο ποτε ειναι? Μετα το γαμο πηγατε να αλλαξετε ταυτοτητα?

Γιατί να αλλάξεις Ταυτότητα? Άλλαξες όνομα?καμιά φίλη μου δεν έχει αλλάξει πάντως.εγω σύμφωνο έκανα Αλλά και μετά Όταν κάνουμε το γάμο δεν πιστεύω να αλλάξω Ταυτότητα.πριν 2 χρόνια άλλαξα και ολόκληρη ταλαιπωρία μόνο και μόνο γρ ήθελα να ταξιδέψω.

Κοριτσάκια για όσες είναι Αθήνα στο Λητώ στο Κηφισσο τη Τετάρτη στις 6 το απόγευμα Έχει δωρεάν σεμιναριο.εγω έκλεισα θέση. Όποια ενδιαφέρεται ας πάρει ενα τηλ στο Λητώ να κλείσει κι Αυτ ή.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι εχασε η μαμα μου τη δικια της και πηγαμε σημερα να βγαλουμε αλλη και εγω να υπογραψω σαν μαρτυρας και μου ειπαν οτι η ταυτοτητα μου δεν ισχυει γιατι εχουν περασει 15 χρονια απο τοτε που την εβγαλα και επισης επειδη παντρευτηκα και αλλαξε η οικογενειακη μεριδα απο αυτη που γραφει η ταυτοτητα και πρεπει να παω να την αλλαξω! Το ιδιο πρεπει να κανει κ ο αντρας μου! Εντωμεταξυ λεω να μην κανω τπτ προς το παρων γιατι εχω ολα τα χαρτια ετοιμα για να δηλωθει η μπεμπα και τωρα στην κατασταση που ειμαι δε μπορω να το παρω παλι απο την αρχη! Και αφου γεννησω θα παω την αλλαξω! Ελπιζω να μη βρουμε κανενα κολλημα σε ληξιαρχεια και τετοια!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Γιατι εχασε η μαμα μου τη δικια της και πηγαμε σημερα να βγαλουμε αλλη και εγω να υπογραψω σαν μαρτυρας και μου ειπαν οτι η ταυτοτητα μου δεν ισχυει γιατι εχουν περασει 15 χρονια απο τοτε που την εβγαλα και επισης επειδη παντρευτηκα και αλλαξε η οικογενειακη μεριδα απο αυτη που γραφει η ταυτοτητα και πρεπει να παω να την αλλαξω! Το ιδιο πρεπει να κανει κ ο αντρας μου! Εντωμεταξυ λεω να μην κανω τπτ προς το παρων γιατι εχω ολα τα χαρτια ετοιμα για να δηλωθει η μπεμπα και τωρα στην κατασταση που ειμαι δε μπορω να το παρω παλι απο την αρχη! Και αφου γεννησω θα παω την αλλαξω! Ελπιζω να μη βρουμε κανενα κολλημα σε ληξιαρχεια και τετοια!

Δεν πιστεύω να χεις προβλημα.κατσε να δούμε τι θα σου πουν και τα αλλα κορίτσια.οικογενειακη μερίδα ρε συ δεν γράφει στη Ταυτότητα μου πάντως.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , loyloy είπε:

Δεν πιστεύω να χεις προβλημα.κατσε να δούμε τι θα σου πουν και τα αλλα κορίτσια.οικογενειακη μερίδα ρε συ δεν γράφει στη Ταυτότητα μου πάντως.

Γραφει αριθμο δημοτολογιου σορρυ! Ο οποιος τωρα αλλαξε γιατι επειδη παντρευτηκα μπηκα στη μεριδα του αντρα μου! Και οντως ισχυει αυτο γιατι το κοιταξα! Αλλο λεει η ταυτοτητα μου αλλο το πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης που πηρα τωρα για τη μπεμπα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ παντρεύτηκα το 2015 αλλά δεν άλλαξα ταυτότητα. Η δικιά μου βέβαια είναι 6ετιας αλλά δεν μου είπε κανείς ότι πρέπει να την αλλάξω μετά το γάμο. Ούτε σε μένα γράφει οικογενειακή μερίδα! 

πρίν από 1 λεπτό , Diavolitsa είπε:

Γραφει αριθμο δημοτολογιου σορρυ! Ο οποιος τωρα αλλαξε γιατι επειδη παντρευτηκα μπηκα στη μεριδα του αντρα μου! Και οντως ισχυει αυτο γιατι το κοιταξα! Αλλο λεει η ταυτοτητα μου αλλο το πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης που πηρα τωρα για τη μπεμπα!

Εμένα δεν γράφει αριθμό δημοτολογίου κορίτσια! 


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

@Anastasia_paris μπράβο φιλενάδα... Αντε ωραία... Να ησυχάσεις κι εσύ...!!!! 

@Diavolitsa εγω πέρσι παντρεύτηκα κ την ταυτοτητα την εχω απο το λύκειο κ δεν μ είπαν κατι.. Ποτε.. Κ αριθμο δημοτολόγιου ομως δεν εχω αλλάξει.. Εσύ γτ;;; 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Τι κάνετε; Εγώ σήμερα σηκώθηκα πολύ βαριά.... είχα κρυάδες ανακάτεμα δεν ξέρω. Έκατσα στο κρεβάτι κ σηκώθηκα πιο αργά. Πήρα τα φάρμακα μου αλλά αυτός ο Σίδηρος με διέλυσε πάλι. Πω πω κορίτσια!! Δεν αντέχω αλλά φάρμακα. Κουράστηκα πια!! Σήμερα έχω κ το λαχάνιασμα πάλι κ τη δύσπνοια!!! Ουφ πια!! Αυτά τα νέα μου.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , sun38 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Τι κάνετε; Εγώ σήμερα σηκώθηκα πολύ βαριά.... είχα κρυάδες ανακάτεμα δεν ξέρω. Έκατσα στο κρεβάτι κ σηκώθηκα πιο αργά. Πήρα τα φάρμακα μου αλλά αυτός ο Σίδηρος με διέλυσε πάλι. Πω πω κορίτσια!! Δεν αντέχω αλλά φάρμακα. Κουράστηκα πια!! Σήμερα έχω κ το λαχάνιασμα πάλι κ τη δύσπνοια!!! Ουφ πια!! Αυτά τα νέα μου.

Αχ ρε κορίτσι, υπομονη.... Σε νιωθω είναι πολύ δύσκολη κατάσταση.... Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι υπομονή.... Εγώ πάλι σήμερα ξύπνησα αποφασισμένη, πως αφού πρέπει θα μείνω ξαπλωμένη αυτό θα κάνω, αλλά δεν παλεύεται ρε παιδί μου.... Αισθάνομαι και τόσο άσχημα που πρέπει να τα κάνουν όλα οι άλλοι, αλλά περισσότερο που δεν μπορώ να ασχοληθώ με το παιδί.... 

  • Μου αρέσει 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

@Cath3rine γιατι πλεον δεν ανηκω στην οικογενειακη μεριδα του μπαμπα μου αλλα του αντρα μου αφου παντρευτηκα! Ουτε εμενα μου ειχε πει κανενας τπτ, μεχρι σημερα που πηγα στην αστυνομια! Και οπου πηγα τωρα για να μαζεψω χαρτια για να δηλωσουμε το μωρο κανεις δεν ειπε τπτ γι'αυτο και δεν κανω τπτ τωρα! Ας γεννησω και μετα! Επισης οι ταυτοτητες πλεον ισχυουν για 15 χρονια αρα η δικια μου που την εχω απο το λυκειο εχει ληξει! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Diavolitsa είπε:

@Cath3rine γιατι πλεον δεν ανηκω στην οικογενειακη μεριδα του μπαμπα μου αλλα του αντρα μου αφου παντρευτηκα! Ουτε εμενα μου ειχε πει κανενας τπτ, μεχρι σημερα που πηγα στην αστυνομια! Και οπου πηγα τωρα για να μαζεψω χαρτια για να δηλωσουμε το μωρο κανεις δεν ειπε τπτ γι'αυτο και δεν κανω τπτ τωρα! Ας γεννησω και μετα! Επισης οι ταυτοτητες πλεον ισχυουν για 15 χρονια αρα η δικια μου που την εχω απο το λυκειο εχει ληξει! 

Ανά 15 χρόνια θα βγάζουμε άλλη?τουλάχιστον η διαδικασία είναι να πας φωτός και στην αλλάζουν απλα απλά δεν βγαίνει κατευθείαν. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Diavolitsa είπε:

@Cath3rine γιατι πλεον δεν ανηκω στην οικογενειακη μεριδα του μπαμπα μου αλλα του αντρα μου αφου παντρευτηκα! Ουτε εμενα μου ειχε πει κανενας τπτ, μεχρι σημερα που πηγα στην αστυνομια! Και οπου πηγα τωρα για να μαζεψω χαρτια για να δηλωσουμε το μωρο κανεις δεν ειπε τπτ γι'αυτο και δεν κανω τπτ τωρα! Ας γεννησω και μετα! Επισης οι ταυτοτητες πλεον ισχυουν για 15 χρονια αρα η δικια μου που την εχω απο το λυκειο εχει ληξει! 

Κοιτα κ εγώ δεν ανήκω στου μπαμπά μου αλλα παρέμεινα στην δικη μ μερίδα δλδ στο χωριο μ κ ο αντρας μ στο δικο του μερος.δεν εκανα χαρτιά γι αλλαγη... Κι εγω απο το λυκειο την έχω.. Κ ταξιδεύω κανονικά κλπ..τι να πω ποιος ξέρει;;; μπορει να λεμε κ διαφορετικό πραγμα.. Με φανηκε περιεργο γτ τζαμπα διαδικασια ξανα...

@loyloy Ααα καλα αμα θελει καθε 15 χρονια ν αλλάζουμε ταυτότητες κ μετα ν αλλάζεις κι ολα τα δημοσια έγγραφα δεν πάμε καλα...! Δεν στέκει... Θα μας χαζέψουν!. ΑΣΕ που βγάλαμε κ δίπλωμα ντεμέκ που θα λειτουργεί σαν ταυτοτητα ..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Diavolitsa είπε:

@loyloy ναι καθε 15 χρονια θελει αλλαγη! Εμενα μονο 2 φωτο μου ζητησαν ουτε παραβολο δε θελει! Και μου ειπε οτι την περνω επι τοπου!

Και θ αλλάξεις ολα σου τα δημοσια έγγραφα στις υπηρεσίες δλδ;;; η κρατάς τον ιδιο αριθμό ταυτότητας κ αλλάζεις μονο φωτό; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Cath3rine είπε:

Και θ αλλάξεις ολα σου τα δημοσια έγγραφα στις υπηρεσίες δλδ;;; η κρατάς τον ιδιο αριθμό ταυτότητας κ αλλάζεις μονο φωτό; 

Αλλαζεις ταυτοτητα! Δεν ειναι το θεμα η φωτο :) οποτε ναι πρεπει να αλλαξεις την ταυτοτητα και στην εφορια, ικα, τραπεζες κτλ...γι'αυτο και γω δεν κανω τπτ τωρα! Ειμαι στο μηνα μου, δε ξερω αν θα προλαβω να τα κανω ολα αυτα οποτε το αφηνω ως εχει και μετα βλεπουμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...