Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Cath3rine είπε:

Νομίζω των 100 επαιρνα στην αρχή γιατι έπαιρνα 3 τη μερα..μετα κοντα στον τέταρτο πριν τα κοψω έπαιρνα 2 τη μερα.. Κ μετα τα κοψα... Αλλα εχει δικιο η @nanoula90 αν θυμάμαι καλα έλεγε οτι μπορείς να τα πάρεις ειτε κολπικα ειτε δια στόματος... Ενα άσπρο κουτί με ροζ σχεδιακι-γραμμη ηταν.. 

Εμεις σ αγαπάμε :x ❤❤❤

Έλα ρε, κουλ θα πάρω των 200 αν δεν τα βρω, είμαι σίγουρη ότι έτσι θα με πει.... Φτάνει το άγχος, είπαμε!!! 

  • Μου αρέσει 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 31 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Έλα ρε, κουλ θα πάρω των 200 αν δεν τα βρω, είμαι σίγουρη ότι έτσι θα με πει.... Φτάνει το άγχος, είπαμε!!! 

Και εγώ την 200mg παίρνω.ενδοκολπικα κάθε βράδυ.πρεπει να χω 1 ή 2 κουτιά περίσσευμα Αλλά τα έχω σπίτι των γονιών μου , Κυριακή θα πάω τώρα .Πάντως δες τι γίνεται αν θα βρεις και Δευτέρα σου στέλνω κι εγώ αν χρειαστείς.να υπολογίσεις σε μας.ενταξει?

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , loyloy είπε:

Και εγώ την 200mg παίρνω.ενδοκολπικα κάθε βράδυ.πρεπει να χω 1 ή 2 κουτιά περίσσευμα Αλλά τα έχω σπίτι των γονιών μου , Κυριακή θα πάω τώρα .Πάντως δες τι γίνεται αν θα βρεις και Δευτέρα σου στέλνω κι εγώ αν χρειαστείς.να υπολογίσεις σε μας.ενταξει?

Πραγματικά, με συγκινείτε πάρα πολύ κορίτσια μου.... Τελικά καμιά φορά οι "ξένοι" σου συμπαραστεκονται καλύτερα και από τους δικούς σου.... Αλλά εμείς δεν είμαστε ξενες πια..... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Anastasia_paris είπε:

Πραγματικά, με συγκινείτε πάρα πολύ κορίτσια μου.... Τελικά καμιά φορά οι "ξένοι" σου συμπαραστεκονται καλύτερα και από τους δικούς σου.... Αλλά εμείς δεν είμαστε ξενες πια..... 

Τι ξενες καλε?? Που λεμε εδω μεσα για τα υγρα μας, για τα αερια μας, για τα γαστρικα- κολπικα- στομαχικα- γαστρεντερικα μας??? Και συν τα ψυχολογικα μας? Με ποιον αλλον τα συζητας οολα αυτα?? Εε?? Οχι πες μου! Χαχαχαχα. 

  • Χαχα 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , nanoula90 είπε:

Τι ξενες καλε?? Που λεμε εδω μεσα για τα υγρα μας, για τα αερια μας, για τα γαστρικα- κολπικα- στομαχικα- γαστρεντερικα μας??? Και συν τα ψυχολογικα μας? Με ποιον αλλον τα συζητας οολα αυτα?? Εε?? Οχι πες μου! Χαχαχαχα. 

Χαχαχαχαχαχα είσαι τρεληηηηη τέλος!!!!! Και που να αρχίσουν τα μετά της γέννας να δεις, εκεί να δεις ψυχολογικά!!!! 

  • Χαχα 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , nanoula90 είπε:

Τι ξενες καλε?? Που λεμε εδω μεσα για τα υγρα μας, για τα αερια μας, για τα γαστρικα- κολπικα- στομαχικα- γαστρεντερικα μας??? Και συν τα ψυχολογικα μας? Με ποιον αλλον τα συζητας οολα αυτα?? Εε?? Οχι πες μου! Χαχαχαχα. 

Βρε ποσο ωραία τα λες... !!!!Συμφωνώ κ επαυξάνω...! Εχουμε πει τα εσώψυχα μας εδώ μέσα...

 

πρίν από 4 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Χαχαχαχαχαχα είσαι τρεληηηηη τέλος!!!!! Και που να αρχίσουν τα μετά της γέννας να δεις, εκεί να δεις ψυχολογικά!!!! 

Μακριά απο μας...!!! Εμεις μπορούμε....! Δεν εχουμε χρόνο για ψυχολογικά!!!! Κριμα να μην είμαστε όλες κοντα να κανε ενα τυπου "reunion" μετα τις γέννες...! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Cath3rine είπε:

Βρε ποσο ωραία τα λες... !!!!Συμφωνώ κ επαυξάνω...! Εχουμε πει τα εσώψυχα μας εδώ μέσα...

 

Μακριά απο μας...!!! Εμεις μπορούμε....! Δεν εχουμε χρόνο για ψυχολογικά!!!! Κριμα να μην είμαστε όλες κοντα να κανε ενα τυπου "reunion" μετα τις γέννες...! 

Εμείς θα το κάνουμε πάντως που είμαστε κοντά!!!! Γιατί έτσι πως έγιναν τα πράγματα,πριν τις γέννες δύσκολα!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Εμείς θα το κάνουμε πάντως που είμαστε κοντά!!!! Γιατί έτσι πως έγιναν τα πράγματα,πριν τις γέννες δύσκολα!!!! 

Εννοείται!!!! Στάνταρακι.....! Και θα χουμε να λεμε τις εμπειρίες μας κ να γελάμε..!! Παντως οσο το σκέφτομαι φτασανε οι μέρες.. Εγω είμαι 34εβδ κ μ μεινε 1 μήνας κ κατι μέρες... Μέχρι εκει... Κανενα άγχος ακομα, 

Link to comment
Share on other sites

Καλε τπτ δεν εμεινε. Εξαλλου και 34 βδομαδες μια χαρα ειναι τα μπεμπακια μας. Απλα ας μπουμε ολες 36 εβδομαδες και ολα καλα. 

πρίν από 29 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Χαχαχαχαχαχα είσαι τρεληηηηη τέλος!!!!! Και που να αρχίσουν τα μετά της γέννας να δεις, εκεί να δεις ψυχολογικά!!!! 

Αδικο εχω?? Σε λιγες μερες θα λεμε για το κλυσμα για το ξυρισμα και την αισθηση της γεννας σαν να κανεις κακακια χαχαχα. Μεταξυ μας ουτε με τους αντρες μας δεν τα λεμε αυτα τα ωραια θεματα χαχαχα. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Anastasia_paris είπε:

Τα ξέρω, τα έπαιρνα στην αρχή της εγκυμοσύνης, ως υποβοηθουμενα....δεν ήξερα ότι. Είναι τα. Ιδια, δεν μου έμειναν και καθόλου ρε. Γαμωτο.... Ψάξαμε σε όλα τα φαρμακεια της περιοχής, μια μόνο κοπέλα. Μου. Είπε αύριο το πρωί θα έχω 1 κουτί κι. Αυτό δεν είναι. Σίγουρο....τι να πω, θα περιμένω μέχρι αύριο,. Δεν μπορω να κάνω κι αλλιώς.... 

Αναστασία, Θεσσαλονίκη δεν είσαι; ανατολικα Στο εμπορικό νομιζω το λένε Μακεδονία, εκεί που είναι ο μεγάλος Σκλαβενίτης και τα orchestra έχει ένα φαρμακείο που έχει πολλά φάρμακα ή τα βρίσκει γρήγορα. Ρώτησε κι εκεί, δουλεύουν και Σάββατο μέχρι τις 8.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλε τπτ δεν εμεινε. Εξαλλου και 34 βδομαδες μια χαρα ειναι τα μπεμπακια μας. Απλα ας μπουμε ολες 36 εβδομαδες και ολα καλα. 

Αδικο εχω?? Σε λιγες μερες θα λεμε για το κλυσμα για το ξυρισμα και την αισθηση της γεννας σαν να κανεις κακακια χαχαχα. Μεταξυ μας ουτε με τους αντρες μας δεν τα λεμε αυτα τα ωραια θεματα χαχαχα. 

Λες να μαι το αντίθετο εγω; να περιμένω να βγει κ νσ μην βγαίνει;;; η γυναικολόγος είπε θα μ αφήσει μέχρι κ 40 εβδ... Κλύσμα να φανταστω τρωμε στον φυσιολογικό η κ στην καισαρική;; 

Αχ αυτό το ξύρισμα... Πονεμένη ιστορία.. 

Link to comment
Share on other sites

@Ioio μου ναι Θεσσαλονίκη είμαι αλλά στην αλλη άκρη της πόλης, δυτικά!!!! Φυσικά αν δεν βρω λύση θα πάω, δηλαδή θα στείλω κάποιον να πάει όπου χρειαστεί!!! Σ ευχαριστώ πολύ θα το ψάξω το φαρμακείο, έστω να κάνω πρώτα ένα τηλεφώνημα!!! 

@Cath3rineμη χαίρεσαι, θα το φας το κλύσμα θες δε θες χαχαχαχαχχα!!!!! 

  • Χαχα 2

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

@Ioio μου ναι Θεσσαλονίκη είμαι αλλά στην αλλη άκρη της πόλης, δυτικά!!!! Φυσικά αν δεν βρω λύση θα πάω, δηλαδή θα στείλω κάποιον να πάει όπου χρειαστεί!!! Σ ευχαριστώ πολύ θα το ψάξω το φαρμακείο, έστω να κάνω πρώτα ένα τηλεφώνημα!!! 

@Cath3rineμη χαίρεσαι, θα το φας το κλύσμα θες δε θες χαχαχαχαχχα!!!!! 

Αγαπη, σου ανεφερε η γιατρος μηπως τπτ για καλλιεργεια? Η το αφησατε για αργοτερα?


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αγαπη, σου ανεφερε η γιατρος μηπως τπτ για καλλιεργεια? Η το αφησατε για αργοτερα?

Αααααμαν είδες, αυτό ξέχασα.... Όχι αγάπη πήγα σφήνα μόνο και μόνο για τον τραχηλο, δεν είχε χρόνο η γυναίκα για πολλά πολλά... Την Πέμπτη έχω κανονικό ραντεβού οπότε θα τα πούμε ολα.... Πειράζει λες να το αφήσω για την άλλη βδομάδα???? 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Anastasia_paris είπε:

Αααααμαν είδες, αυτό ξέχασα.... Όχι αγάπη πήγα σφήνα μόνο και μόνο για τον τραχηλο, δεν είχε χρόνο η γυναίκα για πολλά πολλά... Την Πέμπτη έχω κανονικό ραντεβού οπότε θα τα πούμε ολα.... Πειράζει λες να το αφήσω για την άλλη βδομάδα???? 

Θα στο ελεγε και η ιδια αν το εκρινε απαραιτητο, για αυτο ρωτησα. Οποτε κουλ, μην αγχωνεσαι. Για να μην σου ειπε κατι προφανως και δεν ειναι κατι που πρεπει να γινει αμεσα. 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...